IPTV zadarmo v KODI – Euro Dennis List

IPTV zadarmo
Hodnotenie:

Chcete sledovať IPTV zadarmo? Na uskutočnenie tejto požiadavky potrebujete podľa nižšie uvedeného návodu nainštalovať do KODI doplnok – Euro Dennis List.

Pozor aktualizácia!!! Ak vam nefunguje doplnok Euro Dennis List,odinštalujte doplnok aj repozitár Kodi Balkan. Následne nainštalujte nový repository.kodibalkan-2.1.4.zip podľa tohto aktualizovaného návodu.

Po aktualizácií repozitára a doplnku Euro Dennis List online Live TV kanály fungujú perfektne.


Ako sledovať IPTV zadarmo.

IPTV zadarmo alebo LIVE TV cez internet je možné sledovať v multimediálnom centre KODI pomocou doplnku Euro Dennis List.

Aby ste mali predstavu ako to celé funguje,pozrite si prvé video.

Pre nezainteresovaných iba v krátkosti vysvetlím čo je to KODI, aby mali predstavu o čo ide. KODI je fantasticky multimediálny prehrávač (softvér),ktorý z veľkou obľubou používa čoraz viac ľudí po celom svete.

Kodi je možné nainštalovať do Smart televízorov značiek Sony alebo Philips. Ďalej KODI je možné nainštalovať aj do Android boxov a všetkých mobilných zariadení. Okrem toho Kodi funguje aj na PC Windows,Linux a pod.

 

Vďaka doplnkom (Addon) získava užívateľ prístup k obsahu na internete,ktorý môže streamovať do svojho zariadenia. Jedným takýmto doplnkom je nižšie opísaný Euro Dennis List.

IPTV zadarmo – Euro Dennis List

Euro Dennis List je doplnok (Addon) do KODI z repozitára KODIBALKAN,vďaka ktorému získate IPTV zadarmo z niektorých štátov Európy,včetne Slovenska a Českej republiky.

IPTV zadarmo - KodiBalkan Repository

Výhodou doplnku Euro Dennis List je fakt,že nemusíte zháňať M3U play-listy ako je to u doplnkov“ PVR IPTV Simple Client“ alebo „Playlist Loader“.

Pomocou doplnku Euro Dennis List môžete sledovať živé televízne vysielanie (LIVE TV ) a rozhlasové vysielanie z Českej republiky a zo Slovenska.

Okrem toho IPTV zadarmo môžete sledovať aj zo susedného Poľska a Maďarska. Ďalej je to bulharská televízia,talianska,nemecká,francúzska a televízia Veľkej Británii (Anglicko).

IPTV zadarmo - Europa

Ako nainštalovať Euro Dennis List.

Euro Dennis List je doplnok (Addon) z úložiska KodiBalkan Repository.

Inštaláciu doplnku nechám na zváženie užívateľovi,pretože ide o neoficiálny doplnok. Práve z tohto dôvodu odporúčam inštaláciu IPVanish VPN klienta alebo Pure VPN.

Inštalácia doplnku Euro Denis List bude pozostávať z týchto troch krokov.

 1. Povolenie inštalovať z neznámych zdrojov
 2. Pridanie URL adresy KodiBalkan Repository
 3. Inštalácia doplnku Euro Dennis List

1. Povolenie inštalovať z neznámych zdrojov.

Aby ste mohli nainštalovať neoficiálny doplnok je potrebné v nastaveniach povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov. Postupujte následovne:

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknite na ozubené koliesko-symbol nastavenia
 2. V ďalšom kroku kliknete na Nastavenia systému
 3. V časti „Doplnky“ kliknete na Neznáme zdroje

Zobrazí sa vám takéto upozornenie ako dole na obrázku.

Ak kliknete na tlačítko Áno,povolíte inštalovanie z neznámych zdrojov.

Potom sa znova vráťte na základný panel KODI kliknutím 2 krát na klávesu Esc alebo šípku späť na diaľkovom ovládači.

Ako som už vyššie zdôraznil,pretože budete používať neoficiálny doplnok od tretej strany alebo z neznámeho zdroja,je potrebné vaše zariadenie chrániť pred odcudzením vaších osobných údajov, ak ich v zariadení uchovávate. Na ochranu údajov pred zneužitím,zmenu IP adresy a na šifrovanie prenášaných dát cez internet slúži virtuálna súkromná sieť – VPN

Pure VPN

Za pomoci VPN si odblokujete aj všetky doplnky v KODI. Dostanete sa aj na všetky zahraničné stránky,ktoré blokujú alebo cenzurujú obsah.

Ak sa vám náhodou zobrazí na obrazovke nápis o tom, že z licenčných dôvodov nie je možné prehrať obsah,jednoducho pomocou virtuálnej siete VPN sa pripojíte na český, či iný zahraničný server. Potom pokračujete v sledovaní pokojne ďalej,tak ako keby ste boli fyzicky na tom mieste kde je VPN server umiestnený. Takto jednoducho zdoláte geoblokáciu.

IPTV zadarmo - Licenčný obsah

 Pretože služba VPN nie je zadarmo,najprv je nutné sa zaregistrovať na stránke IPVanish VPN a potom zaplatiť poplatok. Po zaplatení si IP Vanish aplikáciu jednoducho nainštalujete do Android boxu alebo televízora z obchodu Google Play.

Ak sa rozhodnete pre službu Pure VPN,zaregistrujte sa na stránke  a nainštalujte si aplikáciu.

Pure VPN si môžete nainštalovať aj priamo do KODI ak mate v počítači operačný system LINUX podľa návodu: PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI

Ak ste sa rozhodli, že službu VPN budete používať,môžete smelo pokračovať v inštalácii repozitárov z neznámych zdrojov a doplnkov tretích strán.

Ako povoliť inštalovanie doplnkov z neznámych zdrojov si pozrite v nasledujúcom inštruktážnom videu.

Povolenie inštalovať doplnky z neznámych zdrojov.

2. Pridanie URL adresy BalkanRepository

Pred samotnou inštaláciou doplnku Euro Dennis List je potrebné stiahnuť zip súbor BalkanRepository do zariadenia alebo pridať URL adresu repozitára.

Vybral som tu druhú lepšiu možnosť a to pridanie URL adresy repozitára do KODI. Pridanie URL adresy BalkanRepository je veľmi jednoduché. Postupujte následovne:

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Aký užitočný bol tento príspevok?

Kliknutím na hviezdičku to ohodnotíte!

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky:

6 Thoughts to “IPTV zadarmo v KODI – Euro Dennis List”

 1. Lubos

  Omylom som spravil aktualizáciu a odvtedy mi to už nefunguje. Ako to viem dať do poriadku?

  1. Zdravím Ľuboš.
   Euro Dennis List raz funguje inokedy nie a zrejme nie preto že ste aktualizovali. Nefunguje vtedy ak sa zmenia URL adresy streamu a v doplnku sú ešte staré a nefunkčné. Stačí počkať niekoľko dní,kým aplikácia Euro Dennis List aktualizuje play-list.Potom bude všetko znova fungovať.

   Ak chcete dať KODI do pôvodného stavu,prečítajte si článok: Reset KODI – Ako Obnoviť Výrobné Nastavenia. Pozor!Ak urobíte RESET,všetke doplnky a repozitáre sa odstránia.Potom budete musieť všetko inštalovať odznova.

 2. Henrich

  Dobrý večer,

  chcel by som sa opýtať,že v Kodi mi prestal bežať Euro Dennis List verzia 18.2.
  Dva dni to išlo v poriadku a teraz z ničoho nič mi hlási chybu.
  Viete mi prosím poradiť?

  Ďakujem

  1. Zdravím vás Henrich.
   Euro Dennis List raz funguje inokedy nie. Ak sa zmení play-list(URL adresy na stream TV) a doplnok ešte nemá aktuálny,vtedy to nefunguje. Neostáva nič iné,iba počkať niekoľko dni, až bude play-list aktualizovaný.

   Iná alternatíva je doplnok PVR IPTV Simple Client alebo Playlist Loader ale do týchto doplnkov potrebujete zohnať alebo kúpiť funkčný play-list.

  2. Marian

   Dobry den
   Uz mesiac mi nefunguje euro denis list. Po zadani stanice naskoci text „loading local proxy“ a stanica nenabehne. Je to preto, ze nemam nainstalovane VPN?

   1. Dobrý deň Marian.

    Euro Deniss List nefunguje,lebo nemá aktualizovaný playlist. Ak vývojar doplnku playlist aktualizuje,bude fungovať ako v minulosti. Kedy sa tak stane neviem.
    Namiesto toho doplnku si nainštalujte Skylink Live TV a mesiac budete zadarmo sledovať 58 CZ/SK programov. Viac v článku: Skylink Live TV na mesiac zadarmo.

    VPN potrebujete na ochranu pred sledovaním a malware ak inštalujete doplnky z neznámych zdrojov.Pomocou VPN sa na internet pripojíte anonymne Sprístupníte si všetok obsah chránený geoblokáciou a internetovou cenzúrou.

    Ak uvažujete o VPN,chcem vam pomôcť z výberom poskytovateľa. Ak budete streamovať pomocou KODI iba HD videa,postačí vam najlacnejšie riešenie PURE VPN. Ak ale potrebuje streamovať aj 4K videa,vyberte si radšej IPVANISH VPN,najlepšiu VPN pre Kodi.

Zanechať Komentár