Jednoduchá inštalácia doplnku SOSÁČ na KODI 20 Nexus.


Sosáč je jeden z najobľúbenejších doplnkov v CZ/SK komunite užívateľov populárnej aplikácie KODI. Pomocou tohto skvelého doplnku môžete v aplikácií KODI sledovať tisíce filmov a televíznych seriálov domácej alebo dabovanej zahraničnej produkcie.

Doplnok ma sice trošku menej obsahu v HD kvalite ako napríklad Stream Cinema alebo Stream Cinema Comunity ale zato nemá nikdy preťažené servery a funguje stále perfektne a bez výpadkov.

Podľa tohto jednoduchého návodu si nainštalujete úplne novú verziu doplnku Sosáč 2.0.0 na KODI 20 Nexus alebo na Kodi 19 Matrix . Upozorňujem, že táto verzia nefunguje na KODI 18 LEIA.

Postup inštalácie doplnku Sosáč 2.0.0 od Blue ClouDragon je tak jednoduchý,že ho hravo za pár minút nainštaluje aj úplný začiatočník,ktorý s KODI ešte nemá vôbec žiadne skúsenosti.

VEDELI STE ŽE FILMY A TV SERIÁLY MÔŽETE SLEDOVAŤ AJ BEZ APLIKÁCIE KODI?

Online filmy a seriály môžete sledovať aj bez inštalácie Kodi a doplnkov priamo v prehliadači. Všetky videa sú uložené na streamuj.tv a sledovať ich môžete na stránkach ktoré používajú prehrávač streamuj.tv,napr.tu:

 • Prehraj.me – tisíce online filmov a seriálov vo vysokej kvalite HD
 • Movies.Sosac.tv – tisíce online filmov a seriálov vo vysokej kvalite HD
 •   Movies.filmy.pw – tisíce online filmov a seriálov  vo vysokej kvalite HD

Aby ste mohli sledovať cele online filmy na všetkých týchto stránkach v doplnku SOSAČ-KODI alebo pomocou aplikácie Sosáč pre Android bez akýchkoľvek obmedzení,je potrebný Premium účet na Streamuj.tv


Sosáč- väčšina obsahu v 720p HD kvalite.

Doplnok Sosáč sprístupňuje veľké množstvo dabovaných filmov a televíznych seriálov v kvalite 720p HD. Iba menšia časť starších filmov je v slabšej kvalite SD. Určite je z čoho vyberať a o zábavu nebude núdza.

Základna ponúka obsahuje filmy,televízne seriály,žánre,najpopulárnejšie a nedávno pridané.

Sosáč - základna ponuka

Filmy a televízne seriály sú ďalej zoradené podľa abecedy. Je možné použiť filter 21 jazykov. Týmto nástrojom si môžete vybrať iba obsah v českom jazyku ktorého je najviac alebo iný jazyk,medzi ktorím nechýba ani slovensky alebo anglicky jazyk. Nakoniec môžete použiť vyhledávací nástroj na hľadanie konkrétneho filmu alebo televízneho seriálu.

Celý obsah doplnku Sosáč môžete po nastavení scrapera jedným klíkom pridať do knižnice KODI.


Príprava KODI pred inštaláciou doplnku Sosáč.

Multimediálna aplikácia KODI rovnako dobré funguje na rôznych zariadeniach a operačných systémoch včetne Windows,Linux,Android a ďalších.

Ak ešte nepoužívate aplikáciu KODI,stiahnite si najnovšiu verziu z oficiálnej stránky. Po nainštalovaní a prvom spustení je štandardne aplikácia v anglickom jazyku, a preto je vhodné nainštalovať slovenčinu.

A: Inštalácia preferovaného jazyka – Slovenčina

Slovenčinu alebo iný jazyk nainštalujete podľa tohto obrázkového postupu.

Kodi - English - Slovak
Kodi inštalácia slovenčiny-1
V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
V okne „Systém“ kliknite – Interface
Kodi inštalácia slovenčiny-2
V časti „Regional“ kliknite – Language
Kodi inštalácia slovenčiny-3
Vyberte preferovaný jazyk

B: Povolenie inštalovať doplnky tretích strán.

Aplikácia KODI k svojej činnosti potrebuje doplnky,ktoré sprístupňujú obsah,čo sú napríklad filmy,televízne seriály,živé televízne vysielanie, ale aj správy o počasí,obrázky,hudba,internetové rádia,online hry a podobne.

Existujú dve skupiny doplnkov pre aplikáciu KODI. Prvú skupinu tvoria oficiálne doplnky spoločnosti Kodi,v ktorej žiaľ nenájdete slovenské ani české doplnky až na jednú výnimku. Do druhej skupiny patria takzvané doplnky tretích strán,do ktorej patrí aj doplnok Sosáč a stovky ďalších fantastických doplnkov.

V predvolenom nastavení aplikácie Kodi je z bezpečnostných dôvodov zakázané inštalovať doplnky tretích strán. Aby ste mohli doplnok Sosáč nainštalovať,najprv musíte povoliť inštaláciu doplnkov tretích strán. Postupujte podľa ďalšieho obrázkového návodu.

V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
1 – V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
V novom okne kliknite – Systém
2 – V novom okne kliknite – Systém
kliknite – Neznáme zdroje
3 – V okne nastavenia systému v časti „Doplnky“ kliknite – Neznáme zdroje
UPOZORNENIE
4 – Prečítajte si UPOZORNENIE a ak s ním súhlasíte,kliknite – Áno
Vráťte sa späť do okna „Systém“
5 – Vráťte sa späť do okna „Systém“ alebo na domovskú obrazovku

Inštalácia doplnku SOSÁČ.

⚠️ NEOFICIÁLNY DOPLNOK TRETEJ STRANY ⚠️

Vylúčenie zodpovednosti – Tento článok slúži iba na študijné účely.

INŠTALÁCIA DOPLNKU NA VLASTNE RIZIKO!

Ak sa rozhodnete doplnok inštalovať,robíte tak na vlastnú zodpovednosť! Väčšina takýchto doplnkov sprístupňuje nelegálny obsah podliehajúci autorským právam alebo šíri škodlivý a nebezpečný MALVÉR.

Autor článku nespolupracuje z nadáciou KODI ani s vývojármi doplnkov. Nezodpovedá za použitie tohto doplnku. Rovnako nezodpovedá za obsah nájdený pomocou tohto doplnku. Stránka KODI-info nehostuje ani nevlastní žiadny obsah tohto doplnku.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako zabezpečiť používanie KODI a zároveň získať prístup k ďalšiemu obsahu.

👽 Ak chcete byť na internete v úplnej anonymite a bezpečí vyskúšajte PURE VPN!

Ak sa rozhodnete doplnok Sosáč nainštalovať,postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

Potrebný čas: 5 minút

Jednoduchá inštalácia doplnku Sosáč.

 1. Na domovskej obrazovke v ľavom hornom rohu kliknite na ozubené koliesko – ⚙️

  Setup

 2. V novom okne kliknite – Správca súborov.

  Správca súborov

 3. V okne správca súborov dvakrát kliknite – Pridať zdroj.

  Pridať zdroj

 4. Na karte pridať zdroj súborov kliknite na <Žiadne>

  žiadne

 5. Zadajte URL adresu https://tv.sosac.to/addon a kliknite na klávesu OK.

  URL adresa zdroja

 6. Zadajte názov pre tento zdroj medií a kliknite na tlačítko OK.

  Názov zdroja

 7. Na karte správca súborov sa zobrazí pridaný zdroj (addon-Sosáč)

  zdroj

 8. Vráťte sa späť do okna systém a pokračujte inštaláciou doplnku Sosáč.

  Vráťte sa späť do okna "Systém"

 9. V okne systém kliknite na doplnky

  Doplnky

 10. V novom okne kliknite na inštalovať doplnky zo zip archívu.

  Install-zip

 11. Prečítajte upozornenie a kliknite na tlačítko áno.

  Upozornenie

 12. Na novej karte vyhľadajte a kliknite na addon-SOSÁČ

  addon-SOSÁČ

 13. V ďalšom kroku kliknite na plugin.video.sosac.ph.zip

  plugin.video.sosac

 14. V pravom hornom rohu sa zobrazí informácia o úspešnej inštalácií doplnku Sosáč.

  Úspešná inštalácia

 15. Dvojklikom vráťte sa späť na domovskú obrazovku.

  Vráťte sa späť do okna "Systém"


Prvé spustenie doplnku Sosáč.

Ak ste si nainštalovali doplnok Sosáč podľa vyššie uvedeného návodu,teraz je čas doplnok vyskúšať.

Medzi video doplnkami vyhľadajte ikonku doplnku Sosáč a kliknite na ňu. V ďalšom kroku si vyberte čo chcete sledovať, buď filmy(Movies) alebo televízne seriály (TV Shows). Následne kliknite na začiatočné písmeno vyhľadávaného filmu alebo TV seriálu. Kliknite na názov filmu alebo TV seriálu, ktorý chcete sledovať a následne si vyberte kvalitu prehrávania. Prehrávanie sa aktivuje. Tieto kroky je vidno aj nižšie na obrázkoch.

Ikona doplnku
Filmy a TV seriály
Abecedne poradie
Názov filmu
Kvalita prehrávania
Prehrávanie

ℹ️ Pretože nemáte aktivovaný doplnok Sosáč,prehrávanie videa sa do cca.2 minút zastaví. Aby ste mohli sledovať celé filmy a TV seriály bez prerušenia je potrebná AKTIVÁCIA.


Aktivácia doplnku Sosáč.

Aktivácia doplnku Sosáč pozostáva z dvoch krokov:

 1. Registrácia na webovej lokalite Streamuj.tv
 2. Zadanie prihlasovacích údajov v nastaveniach doplnku Sosáč

 • Registrácia na webovej lokalite Streamuj.tv
 • Pretože doplnok Sosáč prehráva filmy a TV seriály z webovej lokality Streamuj.tv je pre používateľov služby potrebná registrácia. Je to jednoduchý úkon. Stačí na stránke do registračného formulára zadať pár údajov a kliknúť na tlačítko Sign Up.

  Pred registráciou si prečítajte podmienky používania služby, s ktorými musíte súhlasiť. Prihlasovacie meno heslo si nezabudnite niekam poznačiť,lebo tieto údaje budete potrebovať zadať do doplnku Sosáč v aplikácií KODI.

  Po odoslaní registračného formulára vám na zadanú emailovú adresu dorazí overovacia správa. V tejto emailovej správe od Streamuj.tv kliknite na overovací link a tým je registrácia ukončená.

  Teraz sa už môžete prihlásiť do svojho VIP-učtu na lokalite Streamuj.tv

  Aby ste mohli využívať streamovaciu službu naplno , sledovať tisíce filmov a TV seriálov bez prerušenia je potrebná úhrada za využívanie spoplatnenej služby.

  Ak chcete službu iba vyskúšať,môžete si prostredníctvom SMS správy predplatiť službu napríklad na týždeň,čo vás vyjde iba na 2€ (50 CZK)

  Premium účet je možné zaplatiť na minimálne jeden deň pre Českú republiku,pre Slovensko je minimálne obdobie 7 dní. Okrem toho je možné si predplatiť aj na mesiac,tri mesiace,pol roka alebo na celý rok naraz. Samozrejme najviac ušetríte pri ročnom predplatnom.

  Okrem už spomínanej SMS platby môžete využiť aj iné formy platby ako je napríklad online platba kartou,prevod na účet,PayPal ale i bitcoin.

  Cenník služieb Streamuj.tv Premium v českých korunách. Ak ste zo slovenska,po kliknutí na vybranú položku vás systém automaticky presmeruje a zobrazí sa cena v eurách.

 • Zadanie prihlasovacích údajov v nastaveniach doplnku Sosáč
 • Ak už ste sa zaregistrovali a máte predplatený Premium účet na stránke “ STREAMUJ.TV “ ,je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii do doplnku SOSAČ v aplikácii KODI.

  Spuste aplikáciu KODI,vyhľadajte ikonku Sosáč medzi video doplnkami a vyvolajte kontextovú ponuku. Kontextovú ponuku vyvoláte kliknutím pravého tlačítka myši alebo určeným tlačidlom na diaľkovom ovládači. Po vyvolaní kontextovej ponuky kliknite na nastavenia.

  Otvorí sa vám okno nastavenia doplnku. V časti “General” kliknite na Streamuj Tv Login a zadajte vaše prihlasovacie meno,ktoré ste použili pri registrácií. Potom obdobným spôsobom zadajte aj vaše heslo do služby Streamuj.tv a kliknite na tlačítko OK.

  Nič viac nie je potrebné nastavovať,teraz iba reštartujte aplikáciu KODI . Ak máte zaplatenú Premium službu môžete si vychutnávať sledovanie tisicov filmov a TV seriály bez prerušenia.

  Ak vám po určitom období prestane fungovať prehrávanie,stačí si predplatiť službu ďalej a prehrávanie bude fungovať znova bez prerušenia.

  Získajte prístup k väčšiemu obsahu a chráňte svoje súkromie.

  Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

  Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako získať prístup k ďalšiemu obsahu a zároveň zabezpečiť používanie KODI. Tu sú základné vlastnosti VPN:

  Moja IP adresa

  Informácie o vašom pripojení k internetu:

  IP adresa:

  Mesto:

  Štát:

  Operačný systém:

  ISP:

  Schovajte svoju IP adresu a chráňte dôležité údaje pri streamovaní obsahu a surfovaní po internete.

  • Získajte prístup k ďalšiemu obsahu – Väčšina doplnkov KODI sprístupňuje iba obsah na streamovanie z obmedzeného počtu krajín. Jediný spôsob ako obísť takéto geografické obmedzenia je zmena IP adresy pomocou služby VPN. Otvorte všetky doplnky KODI a streamujte všetok obsah knižnic pomocou VPN.
  • Vyhnite sa rizikám používania nelegálnych doplnkov – Množstvo doplnkov tretích strán sťahuje obsah z nelegálnych zdrojov,čo by vás mohlo dostať do právnych problémov. Okrem pirátského obsahu niektoré doplnky obsahujú nebezpečný malware. Ak chcete zabrániť ostatným v sledovaniu používajte VPN sieť,ktorá skryje všetko čo robíte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
  • Zabraňte sledovaniu zo strany poskytovateľa pripojenia k internetu – Ak poskytovateľ internetových služieb uvidí že používate KODI,môže obmedziť vašu internetovú linku. Ak zisti že používate nelegálne doplnky môže vás upozorniť na porušenie autorských práv. Vyhnite sa týmto obmedzeniam šifrovaním prenášaných údajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledovať vaše online aktivity.

  Existuje veľké množstvo VPN,no nie každá je vhodná pre KODI a stream ovanie. Potrebujete takú VPN,ktorá odblokuje akýkoľvek doplnok KODI a zároveň ochráni vaše digitálne súkromie.

  Po otestovaní viacerých služieb VPN odporúčam najlepšiu NORD VPN,ktorá je lídrom na poli vývoja bezpečnostných aplikácií. Ako lacnejšiu alternativu odporúčam PURE VPN,ktorá nijak nezaostáva za prvou službou. Obidve služby VPN sú vhodné pre KODI,kladú veľký dôraz na súkromie používateľa a sú úplne legálnymi službami vo väčšine krajin sveta.

  Vyskúšajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo službou spokojný,môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí.


  Inštruktážne video.

  Pre jednoduchšiu inštaláciu a nastavenie doplnku Sosáč som pre vás pripravil inštruktážne video. Všetky videa som presunul z YouTube na novú bezpečnú platformu ODYSEE.

  Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

  Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.

  Ak odberáte môj video kanál na YouTube,prosím prihláste sa na odber aj na novej slobodnej platforme ODYSEE,kde budem uverejňovať najnovšie videa.


  Záver.

  Doplnok Sosáč používam už niekoľko rokov a som veľmi spokojný,pretože funguje skvele bez akýchkoľvek výpadkov alebo problémov.

  PS: Prečítajte si aj môj starší niekoľko krát aktualizovaný článok publikovaný dňa 1.augusta 2017: KODI – Hurá,už mi SOSAC funguje !!!


  4.9/5 - (142 hlasov)

  Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

  Zdieľanie je spolupráca.

  Ak sa vám tento článok páči, prosím, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a známymi. Vaša podpora je pre mňa veľmi dôležitá a pomôže mi dosiahnuť väčšiu čitateľskú základňu. Ďakujem!

  Index