KODI – Hurá,už mi SOSAČ funguje !!!

Sosač

Last Updated on 30. augusta 2020 by Milan Tulenko


Neviete ako nainštalovať VPN do KODI? Prečítajte si článok „ PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI „

KODI VPN

Pred použitím KODI sa odporúča pripojenie k anonymnej sieti VPN na skrytie online identity a na sprístupnenie všetkých doplnkov chránených geoblokáciou.

Vyberte si jednu z najlepších VPN služieb pre KODI  IP VANISH VPN alebo PURE VPN a pripojte sa na bezpečný internet ešte dnes.

Viac informácií: Pripojte sa k VPN a užívajte si online slobodu.

KODI – Ako sprevádzkovať SOSAČ.

Určite aj vám sa stalo, že ak ste chceli sledovať film v KODI,prestal vám fungovať doplnok Sosač.

Ja som dlhšie nepoužíval doplnok SOSAČ, tak som nevedel o dôležitej zmene, ktorá nastala a dozvedel som sa, že Sosač prestal fungovať až od čitateľov blogu,za upozornenie ďakujem.

Tak teda zapnul som Notebook že si pozriem nejaký dobrý film cez doplnok SOSAČ a výsledok už asi tušíte.

Figu borovú nie film,Sosač nefunguje,presne ako ma na to upozornili niektorí verní čitatelia blogu a pýtali sa, či neviem čo je s tým doplnkom,prečo nefunguje,či nemám nejaké informácie.

Pravda že o ničom som ani netušil,tak som začal uvažovať čo môže biť príčinou nefunkčnosti doplnku Sosač.

Sosač

KODI – krátke predstavenie softvéru.

Pre tých čitateľov čo ešte sa nestretli zo softvérom KODI iba vysvetlím,že KODI je slobodný Open Source multimediálny softvér. Rovnako dobre funguje na rôznych platformách, tak je ho možné nainštalovať do akéhokoľvek televízora s operačným systémom Android, alebo do Android boxu.

Aplikáciu jednoducho nainštalujete z Google play do televízorov značky Sony alebo Philips. Práve tieto svetoznáme značky používajú vo svojich televízoroch operačný systém Android.

Okrem toho KODI môžete nainštalovať aj do počítača alebo notebooku a vôbec nezáleží či používate operačný systém Windows,Linux alebo Mac OS.

Aby ste mohli sledovať tisíce filmov a seriálov aj na cestách,na dovolenke a podobne,je možné aplikáciu nainštalovať aj do Smart telefónu alebo do tabletu.

Ivacy VPN

Spomínaný SOSAČ je iba plugin-doplnok do KODI,ktorý vám sprístupní veľkú databázu filmov a seriálov.

Pre viac informácií si prosím prečítajte článok:“ KODI – Ako sledovať filmy zadarmo “ a „KODI – Ako vytvoriť knižnicu„kde je podrobný návod ako za pomoci doplnku Sosač vytvoriť veľkú knižnicu filmov a seriálov.

KODI – Prečo nefunguje SOSAČ???

Po zhrnutí základných informácii o KODI znova nadviažem na tému prečo nefunguje Sosač.

Ako som už hore spomínal,bol som od čitateľov upozornený že nefunguje prehrávanie filmov z doplnku Sosač.

Zo začiatku som nemal ani potuchy čo sa stalo a aj niekomu som poradil nech vyskúša pre-skenovať operačný systém Windows,myslel som, že je to spôsobené nejakým vírom.

No keď som ja chcel popozerať nejaký pekný film v nedeľu poobede a Sosač mi nefungoval a to mám operačný systém Linux Mint,dal som sa do pátrania po príčine problému.

Keď nepomohlo pre-inštalovanie operačného systému Linux Mint na najnovšiu verziu 18.2 Xfce a nová inštalácia KODI a Sosača poobzeral som sa po rôznych fórach, kde ma čakalo prekvapenie.

Hurá,už mi SOSAČ funguje!!!

Na rôznych fórach o KODI som sa dočítal správu, ktorú som najmenej očakával a ktorej sa obával .

 Prevádzkovateľ spoplatnil používanie doplnku SOSAČ!!!

Podľa ostatných užívateľov doplnku Sosač niet inej cesty,iba zaregistrovať si Premium účet na stránke:

STREAMUJ.TV

Tak som teda sa zaregistroval na streamuj.tv a potvrdil registráciu v emaily,ktorý mi hneď aj prišiel.

Sosač-registrácia

POZOR! Pri registrácii treba zadať prihlasovacie meno a heslo,ktoré si niekam poznačte, lebo neskôr ho budete potrebovať.

Aká je jednoduchá registrácia,prosím pozrite si prvé video.

Po registrácii a potvrdení e-mailu sa prihlásite do vášho VIP účtu a predplatíte si ľubovoľné obdobie.

Premium účet je možné zaplatiť na minimálne jeden deň pre českú republiku,pre slovákov je minimalne obdobie 7 dní.

Ďalej si Premium účet môžete predplatiť na obdobie 30,90,180 alebo 365 dní.

Čím dlhšie obdobie zvolíte,samozrejme vás to vyjde lacnejšie. Zvolil som 180 dní,čiže pol roka za cenu 14€, čo si myslím, že je to veľmi nízka super cena s porovnaním napríklad s niektorými satelitnými službami.

Zaplatiť je možné jednoducho zaslaním SMS správy,čo považujem za najlepší a najrýchlejši spôsob.

Okrem toho predplatiť si Premium účet je možné aj kriptomenou alebo prevodom či cez bránu PayPal.

Prosím pozrite si druhé video.

KODI – Nastavenie SOSAČA.

Ak chcete sledovať tisíce filmov a seriálov z českým pripadne slovenským dabingom v KODI,je potrebne mať nainštalovaný doplnok SOSAČ. Doplnok SOSAČ nainštalujete z CZ-SK repozitára alebo FUSION repozitára pridaním adresy zdroja http://fusion.tvaddons.co. 

Ak už mate nainštalovaný doplnok SOSAČ,je potrebne ho aktivovať a nastaviť,preto pozorne čítajte ďalej aby ste to správne nakonfigurovali. Pre lepšie pochopenie si pozrite aj krátke video. 

Ak už ste sa zaregistrovali a máte predplatený Premium účet na stránke “ STREAMUJ.TV “ ,je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii do doplnku SOSAČ v aplikácii KODI.

Postupujete tak, že po spustení KODI kliknete na SYSTÉM,potom DOPLNKY MOJE DOPLNKY. Vyberiete a kliknete na VIDEO DOPLNKY a SOSAČ. Tak kliknete na nastavenie doplnku SOSAČ. V nastaveniach vás budú zaujímať iba prvé dve položky. Nastavíte prihlasovacie meno a heslo,nič viac netreba nastavovať.

A teraz už môžete si smelo povedať “ Super – Už mi SOSAČ funguje – Hurá…

Pozrite si prosím posledné video.

Záverom.

Záverom ešte chcem pripomenúť, že ak je pre vás nezaujímavé zložito inštalovať KODI a doplnky ako je SOSAČ,môžete sledovať tisíce filmov aj priamo na webe bez nutnosti inštalácie KODI a SOSAČA.

Online filmy a seriály môžete sledovať na nasledujúcich stránkach:

Prehraj.me – tisíce online filmov a seriálov 

Movies.Sosac.tv – tisíce online filmov a seriálov 

Movies.filmy.pw – tisíce online filmov a seriálov 

Aby ste mohli sledovať cele online filmy na všetkých týchto stránkach a v doplnku SOSAČ-KODI bez akýchkoľvek obmedzení,je potrebný Premium účet. Stačí sa registrovať.

Viac informácii sa dočítate aj v článku: Online filmy

Čo tak si pozrieť napríklad bláznivú komédiu,western alebo HOROR???

PS: Ak Sosáč ešte nemáte nainštalovaný,ľahko si ho nainštalujete spolu z ďalšími českými a slovenskými doplnkami podľa podrobného návodu:

Ako Nainštalovať CZ/SK Doplnky Do KODI.

Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: