KODI – Hurá,už mi SOSAC funguje !!!


Sosáč – Perfektný doplnok pre aplikáciu KODI

Autor recenzie: Milan Tulenko

Sosac
Sosáč je perfektný KODI doplnok a Android aplikácia na prehrávanie filmov a televíznych seriálov v kvalite HD dabovaných do slovenského alebo českého jazyka.
Veľké množstvo filmov v kvalite HD
Veľké množstvo televíznych seriálov v kvalite HD
Viacjazyčný zvuk včetne slovenčiny a češtiny
Možnosť výberu podľa žánru alebo abecedy
Aplikácia pre zariadenia Android
Možnosť sledovania v prehliadači na stránke sosac.tv
Je potrebný Premium účet na Streamuj.tv

ZHRNUTIE

Pretože doplnok a aplikácia Sosáč streamuje video-obsah zo služby Streamuj.tv,na prehrávanie bez prerušenia je potrebný VIP účet.

4.7

Sosáč je perfektný doplnok(Addon) do KODI,vďaka ktorému budete môcť sledovať tisícky filmov a seriálov dabovaných do slovenského alebo českého jazyka.

Sosáč

Doplnok Sosac spolu z ostatnými doplnkami pre československú komunitu používateľov aplikácie KODI sa nachádza vo viacerých repozitároch. V týchto úložiskách je zastaralý a nefunkčný doplnok Sosáč v.1.4.1. Práve z tohto dôvodu si nainštalujte najnovšiu fungujúcu verziu Sosáč 2.0.0 zo zdroja : https://tv.sosac.to/addon

ADDONFunguje s verzio KodiURL ADRESA ZDROJA
Sosáč 2.0.0KODI 19 MATRIXhttps://tv.sosac.to/addon

Nový doplnok „Sosáč 2.0.0“ ,ktorý funguje na novej verzií KODI 20 Nexus a KODI 19 Matrix si nainštalujete podľa tohoto návodu – Jednoduchá inštalácia doplnku SOSÁČ na KODI 20 Nexus.


Ako sprevádzkovať SOSAC.

Určite aj vám sa stalo, že ak ste chceli sledovať film v KODI,prestal vám fungovať doplnok Sosač.

Ja som dlhšie nepoužíval doplnok SOSAC, tak som nevedel o dôležitej zmene, ktorá nastala a dozvedel som sa, že Sosač prestal fungovať až od čitateľov blogu,za upozornenie ďakujem.

Tak teda zapnul som Notebook že si pozriem nejaký dobrý film cez doplnok SOSAČ a výsledok už asi tušíte.

Figu borovú nie film,Sosač nefunguje,presne ako ma na to upozornili niektorí verní čitatelia blogu a pýtali sa, či neviem čo je s tým doplnkom,prečo nefunguje,či nemám nejaké informácie.

Pravda že o ničom som ani netušil,tak som začal uvažovať čo môže byť príčinou nefunkčnosti doplnku Sosáč.


KODI – krátke predstavenie softvéru.

Pre tých čitateľov čo ešte sa nestretli zo softvérom KODI iba vysvetlím,že KODI je slobodný Open Source multimediálny softvér. Rovnako dobre funguje na rôznych platformách, tak je ho možné nainštalovať do akéhokoľvek televízora s operačným systémom Android, alebo do Android boxu.

Aplikáciu KODI jednoducho nainštalujete z Google play do televízorov značky Sony alebo Philips. Práve tieto svetoznáme značky používajú vo svojich televízoroch operačný systém Android.

Okrem toho KODI môžete nainštalovať aj do počítača alebo notebooku a vôbec nezáleží či používate operačný systém Windows,Linux alebo Mac OS.

Aby ste mohli sledovať tisíce filmov a seriálov aj na cestách,na dovolenke a podobne,je možné aplikáciu nainštalovať aj do Smart telefónu alebo do tabletu.

Pre viac informácií si prosím prečítajte článok: “KODI – Ako vytvoriť knižnicu“kde je podrobný návod ako za pomoci doplnku Sosac vytvoriť veľkú knižnicu filmov a seriálov.

Pred použitím KODI sa odporúča pripojenie k anonymnej sieti VPN na skrytie online identity a na sprístupnenie všetkých doplnkov chránených geoblokáciou.


Prečo nefunguje SOSAC ???

Po zhrnutí základných informácii o KODI znova nadviažem na tému prečo nefunguje Sosač.

Spomínaný SOSAC je iba ADDON – doplnok do KODI,ktorý vám sprístupní veľkú databázu filmov a seriálov.

Zo začiatku som nemal ani potuchy čo sa stalo a aj niekomu som poradil nech vyskúša pre-skenovať operačný systém Windows,myslel som, že je to spôsobené nejakým vírom.

No keď som ja chcel popozerať nejaký pekný film v nedeľu poobede a Sosač mi nefungoval a to mám operačný systém Linux Mint,dal som sa do pátrania po príčine problému.


Hurá,už mi SOSAC funguje!!!

Ako som už hore spomínal,bol som od čitateľov upozornený že nefunguje prehrávanie filmov z doplnku Sosač.

Na rôznych fórach o KODI som sa dočítal správu, ktorú som najmenej očakával a ktorej sa obával .

Keď nepomohlo pre-inštalovanie operačného systému Linux Mint na najnovšiu verziu 18.2 Xfce a nová inštalácia KODI a Sosača poobzeral som sa po rôznych fórach, kde ma čakalo prekvapenie.

 Prevádzkovateľ spoplatnil používanie doplnku SOSAC !!!

Tak som teda sa zaregistroval na streamuj.tv a potvrdil registráciu v emaily,ktorý mi hneď aj prišiel.

Podľa ostatných užívateľov doplnku Sosač niet inej cesty,iba zaregistrovať si Premium účet na stránke Streamuj.TV

REGISTRÁCIA na STREAMUJ.TV

POZOR! Pri registrácii treba zadať prihlasovacie meno a heslo,ktoré si niekam poznačte, lebo neskôr ho budete potrebovať.

Po registrácii a potvrdení e-mailu sa prihlásite do vášho VIP účtu a predplatíte si ľubovoľné obdobie.

Premium účet je možné zaplatiť na minimálne jeden deň pre českú republiku,pre slovákov je minimalne obdobie 7 dní.

Ďalej si Premium účet môžete predplatiť na obdobie 30,90,180 alebo 365 dní.

Čím dlhšie obdobie zvolíte,samozrejme vás to vyjde lacnejšie. Zvolil som 180 dní,čiže pol roka za cenu 14€, čo si myslím, že je to veľmi nízka super cena s porovnaním napríklad s niektorými satelitnými službami.

Zaplatiť je možné jednoducho zaslaním SMS správy,čo považujem za najlepší a najrýchlejši spôsob.

Okrem toho predplatiť si Premium účet je možné aj kriptomenou alebo prevodom či cez bránu PayPal.


KODI – Nastavenie SOSAČA.

Ak chcete sledovať tisíce filmov a seriálov z českým pripadne slovenským dabingom v KODI,je potrebne mať nainštalovaný doplnok SOSAČ. Doplnok SOSAČ nainštalujete z CZ-SK repozitára alebo aj z repozitára CDER.SK

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.

ℹ️ AKTUALIZÁCIA – Upravený doplnok “Sosáč” 2.0.0,ktorý funguje na novej verzií KODI 20 Nexus a KODI 19 Matrix existuje aj samostatne a nainštalujete ho klasickým spôsobom tak,že najprv pridáte URL adresu zdroja https://tv.sosac.to/addon a následne nainštalujete doplnok zo zip archívu. Po nainštalovaní doplnku nezabudnite aplikáciu KODI reštartovať.

Ak už mate nainštalovaný doplnok SOSAČ,je potrebne ho aktivovať a nastaviť,preto pozorne čítajte ďalej aby ste to správne nakonfigurovali.

Ak už ste sa zaregistrovali a máte predplatený Premium účet na stránke ” STREAMUJ.TV ” ,je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii do doplnku SOSAČ v aplikácii KODI.

Sosac-prihlasovacie údaje

Postupujete tak, že po spustení KODI kliknete na SYSTÉM,potom DOPLNKY MOJE DOPLNKY. Vyberiete a kliknete na VIDEO DOPLNKY a SOSAČ. Následne kliknete na nastavenie doplnku SOSAČ . V nastaveniach vás budú zaujímať iba prvé dve položky. Nastavíte prihlasovacie meno a heslo,nič viac netreba nastavovať.

A teraz už môžete si smelo povedať ” Super – Už mi SOSAČ funguje – Hurá…

Pozrite si prosím posledné video.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.


Záverom.

Záverom ešte chcem pripomenúť, že ak je pre vás nezaujímavé zložito inštalovať KODI a doplnky ako je SOSAČ,môžete sledovať tisíce filmov aj priamo na webe bez nutnosti inštalácie KODI a SOSAČA.

Online filmy a seriály môžete sledovať na nasledujúcich stránkach:

Prehraj.me – tisíce online filmov a seriálov 

Movies.Sosac.tv – tisíce online filmov a seriálov 

Movies.filmy.pw – tisíce online filmov a seriálov 

Aby ste mohli sledovať cele online filmy na všetkých týchto stránkach a v doplnku SOSAČ-KODI bez akýchkoľvek obmedzení,je potrebný Premium účet. Stačí sa registrovať.

Čo tak si pozrieť napríklad bláznivú komédiu,western alebo HOROR???

PS: Ak Sosáč ešte nemáte nainštalovaný,ľahko si ho nainštalujete spolu z ďalšími českými a slovenskými doplnkami podľa podrobného návodu: Ako Nainštalovať CZ/SK Doplnky Do KODI.

Získajte prístup k väčšiemu obsahu a chráňte svoje súkromie.

Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako získať prístup k ďalšiemu obsahu a zároveň zabezpečiť používanie KODI. Tu sú základné vlastnosti VPN:

Moja IP adresa

Informácie o vašom pripojení k internetu:

IP adresa:

Mesto:

Štát:

Operačný systém:

ISP:

Schovajte svoju IP adresu a chráňte dôležité údaje pri streamovaní obsahu a surfovaní po internete.

  • Získajte prístup k ďalšiemu obsahu – Väčšina doplnkov KODI sprístupňuje iba obsah na streamovanie z obmedzeného počtu krajín. Jediný spôsob ako obísť takéto geografické obmedzenia je zmena IP adresy pomocou služby VPN. Otvorte všetky doplnky KODI a streamujte všetok obsah knižnic pomocou VPN.
  • Vyhnite sa rizikám používania nelegálnych doplnkov – Množstvo doplnkov tretích strán sťahuje obsah z nelegálnych zdrojov,čo by vás mohlo dostať do právnych problémov. Okrem pirátského obsahu niektoré doplnky obsahujú nebezpečný malware. Ak chcete zabrániť ostatným v sledovaniu používajte VPN sieť,ktorá skryje všetko čo robíte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
  • Zabraňte sledovaniu zo strany poskytovateľa pripojenia k internetu – Ak poskytovateľ internetových služieb uvidí že používate KODI,môže obmedziť vašu internetovú linku. Ak zisti že používate nelegálne doplnky môže vás upozorniť na porušenie autorských práv. Vyhnite sa týmto obmedzeniam šifrovaním prenášaných údajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledovať vaše online aktivity.

Existuje veľké množstvo VPN,no nie každá je vhodná pre KODI a stream ovanie. Potrebujete takú VPN,ktorá odblokuje akýkoľvek doplnok KODI a zároveň ochráni vaše digitálne súkromie.

Po otestovaní viacerých služieb VPN odporúčam najlepšiu NORD VPN,ktorá je lídrom na poli vývoja bezpečnostných aplikácií. Ako lacnejšiu alternativu odporúčam PURE VPN,ktorá nijak nezaostáva za prvou službou. Obidve služby VPN sú vhodné pre KODI,kladú veľký dôraz na súkromie používateľa a sú úplne legálnymi službami vo väčšine krajin sveta.

Vyskúšajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo službou spokojný,môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí.


4.7/5 - (160 hlasov)

Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

Zdieľanie je spolupráca.

Ak sa vám tento článok páči, prosím, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a známymi. Vaša podpora je pre mňa veľmi dôležitá a pomôže mi dosiahnuť väčšiu čitateľskú základňu. Ďakujem!

Index