Ako nainštalovať Stream Cinema Community na Kodi.


POZOR!!!

Posledný výpadok všetkých systémov včetne streamu bol dňa 27.decembra 2023


Stream Cinema Community je doplnok pre Kodi, ktorý umožňuje streamovanie filmov a televíznych seriálov. Je to alternatívny doplnok k doplnku Stream Cinema CZ/SK. Kodi je bezplatný open source softvér, ktorý umožňuje prehrávanie multimédií na rôznych zariadeniach. SCC poskytuje prístup k rozsiahlej knižnici filmov a seriálov, ktoré môžete prehrávať v HD kvalite.

Svet streamovania médií spôsobil revolúciu v spôsobe, akým konzumujeme zábavný obsah a ponúka na dosah ruky širokú škálu filmov, televíznych relácií a živých kanálov. A pokiaľ ide o prehrávače médií, Kodi vyniká ako výkonná a všestranná platforma. Na úplné odomknutie svojho potenciálu je však inštalácia doplnkov rozhodujúca.

Jedným z takýchto doplnkov, ktorý získal obrovskú popularitu je SCC . V tomto článku sa ponoríme do procesu inštalácie a skúmania funkcií tohto skvelého doplnku . Budeme diskutovať aj o výhodách, tipoch na riešenie problémov a spôsoboch optimalizácie vašich streamovacích skúseností. Poďme sa teda pustiť do tejto príručky a zistiť, ako môžete vylepšiť svoje možnosti zábavy pomocou doplnku Stream Cinema Community.


Úvod do doplnku Stream Cinema Community na Kodi.

Čo je to Stream Cinema Community ?

Takže máte radi sledovanie filmov a televíznych relácií, ale už vás nebaví prehliadať nespočetné množstvo streamovacích platforiem? Dovoľte mi predstaviť vám Stream Cinema Community doplnok na Kodi, vaše riešenie pre všetky vaše potreby v oblasti zábavy! SCC doplnok je doplnok Kodi, ktorý prináša svetu filmov, televíznych relácií a viac video obsahu na dosah ruky.

Stream Cinema Community Addon

Predtým, ako sa ponoríme do inštalácie doplnku SCC, povedzme o dôležitosti doplnkov v Kodi. Doplnky sú ako tajné ingrediencie, ktoré privádzajú Kodiho z bežného prehrávača médií do zábavnej elektrárne. Zvyšujú funkčnosť Kodi poskytovaním prístupu k rôznym zdrojom obsahu, streamingovým službám a možnostiam prispôsobenia.

So správnymi doplnkami sa Kodi stáva vaším osobným zábavným centrom, prispôsobeným vašim preferenciám a pripraveným na servírovanie vašich obľúbených filmov a televíznych relácií.


Pochopenie spoločnosti Kodi a jej doplnkov

Prehľad prehrávača médií Kodi

V prípade, že nie ste oboznámení s Kodi, dovoľte mi poskytnúť rýchly prehľad. Kodi je prehrávač médií s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý vám umožňuje prehrávať videá, hudbu a dokonca aj prezerať fotografie. Je k dispozícii na rôznych platformách a zariadeniach, čo z neho robí všestrannú voľbu pre všetky vaše mediálne potreby. Či už používate počítač, smartfón alebo streamovacie zariadenie, Kodi funguje na všetkých zariadeniach,stačí ho nainštalovať.

Rôzne typy doplnkov Kodi

Teraz si povedzme o rôznych druhoch doplnkov, ktoré nájdete v Kodi. Existujú doplnky na streamovanie filmov a televíznych relácií, počúvanie hudby, sledovanie najnovších správ, hranie hier a dokonca aj organizovanie vašej mediálnej knižnice. Od oficiálnych doplnkov k tretím stranám je ekosystém doplnkov Kodi obrovský a neustále sa rozširujúci. Bez ohľadu na to, čo hľadáte, je pravdepodobné, že na to existuje doplnok.


Výhody inštalácie doplnku Stream Cinema Community

Teraz, keď sme sa zaoberali základmi Kodi, zamerajme sa na výhody inštalácie doplnku SCC . V prvom rade vám poskytuje prístup k širokému spektru filmov a televíznych relácií z rôznych zdrojov, ktoré sú pohodlne usporiadané v rámci Kodi.

Rozlúčte sa s problémami s prepínaním medzi rôznymi streamovacími platformami. So Stream Cinema Community je všetko vzdialené len pár kliknutí. SCC doplnok navyše aktualizuje svoju knižnicu obsahu a zaisťuje, že vám pri najnovších vydaniach nikdy neuniknú. A ak ste fanúšikom medzinárodnej kinematografie, tento doplnok vás oboznámi s rozsiahlou zbierkou zahraničných filmov a televíznych relácií.


Požiadavky na inštaláciu doplnku Stream Cinema Community

Predtým, ako sa ponoríte do inštalácie doplnku Stream Cinema Community, budete potrebovať niekoľko vecí:

 • Kompatibilné zariadenie, ktoré podporuje aplikáciu Kodi a umožňuje inštaláciu doplnku.
 • Stabilné pripojenie na internet je nevyhnutné pre hladké streamovanie bez prerušenia.
 • Registrácia s aktívnym predplatným na webovej lokalite Webshare.cz

Podrobný sprievodca inštaláciou doplnku Stream Cinema Community

Inštalácia Stream Cinema Community na Kodi má množstvo výhod. Umožňuje užívateľom prístup k rozsiahlej knižnici filmov a seriálov, ktoré môžu prehrávať v HD kvalite. Kodi má tiež silnú komunitu, ktorá poskytuje užitočné tipy a návody na použitie softvéru . Inštalácia SCC na Kodi je teda výhodná pre tých, ktorí chcú mať prístup k rozsiahlej knižnici filmov a televíznych relácií na jednom mieste.

Kontrola kompatibility s Kodi

Predtým, ako začnete, uistite sa, že vaša verzia Kodi je kompatibilná s komunitným doplnkom Stream Cinema. Navštívte oficiálnu webovú stránku spoločnosti Kodi a skontrolujte systémové požiadavky a uistite sa, že používate podporovanú verziu.

Umožnenie inštalácie z neznámych zdrojov

Ak chcete nainštalovať doplnky zo zdrojov tretích strán, ako je Stream Cinema Community , musíte v nastaveniach Kodi povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov. Nerobte si starosti, je to jednoduchý proces. Postupujte podľa našich podrobných pokynov a budete pripravení na inštaláciu.

Ako povoliť neznáme zdroje:

V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
1 – V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
V novom okne kliknite – Systém
2 – V novom okne kliknite – Systém
kliknite – Neznáme zdroje
3 – V okne nastavenia systému v časti „Doplnky“ kliknite – Neznáme zdroje
UPOZORNENIE
4 – Prečítajte si UPOZORNENIE a ak s ním súhlasíte,kliknite – Áno
Vráťte sa späť do okna „Systém“
5 – Vráťte sa späť do okna „Systém“ alebo na domovskú obrazovku

Repository-hacky – Pridanie úložiska doplnku Stream Cinema Community

Po povolení inštalácie z neznámych zdrojov je čas pridať do Kodi úložisko Doplnku SCC. Repository -hacky úložisko slúži ako brána na prístup a inštaláciu doplnku. Na pridanie tohto zdroja do Kodi postupujte následovne podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Na domovskej obrazovke Kodi a kliknutím na ikonu ozubeného kolieska prejdite na nastavenia.
 2. Vyberte ‘Správca súborov’ a potom dvakrát kliknite na ‘Pridať zdroj’. Otvorí sa nové okno.
 3. Kliknite na prázdne pole, kde je napísané „Žiadne“.
 4. Zadajte nasledujúcu adresu URL: https://repo.sc2.zone/hacky a kliknite na „OK“.
 5. Pomenujte zdroj, napríklad „repository HACKY“ a kliknite na „OK“.

Inštalácia doplnku Stream Cinema Community

Po pridaní úložiska Hacky je konečne čas nainštalovať samotný doplnok Stream Cinema Community . Postupujte nasledovne:

 1. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a v ľavej ponuke vyberte položku „Doplnky“.
 2. Vyberte možnosť „Inštalovať zo súboru zip“. Zobrazí sa zoznam dostupných zdrojov.
 3. Vyberte „repository Hacky“ alebo názov, ktorý ste mu dali v predchádzajúcom kroku .
 4. Kliknutím na súbor úložiska ho nainštalujete.
 5. Počkajte na dokončenie inštalácie úložiska Repository-hacky.
 6. Po nainštalovaní sa vráťte do prehliadača doplnkov a vyberte „Inštalovať z úložiska“.
 7. Zvoľte úložisko ‘Hacky’s repository”.
 8. Vyberte „Doplnky videa“ a potom v zozname nájdite „Stream Cinema Community“.
 9. Kliknite naň a vyberte ‘Inštalovať’ pre inštaláciu doplnku.
 10. Počkajte chvíľku na dokončenie inštalácie. Následne sa zobrazí oznam o úspešnej inštalácií doplnku a privítanie.
Stream Cinema Community-privítanie

Gratulujem,úspešne ste nainštalovali doplnok Stream Cinema Community na Kodi. Predtým ako začnete doplnok naplno využívať je potrebná aktivácia na sprístupnenie knižnice video obsahu.

Ako aktivovať doplnok Stream Cinema Community

Ako aktivovať doplnok a získať prístup k video-obsahu Stream Cinema Community? Ako už bolo naznačené v úvode tohto článku,pre získanie prístupu k obsahu doplnku je potrebné vytvoriť, zaplatiť a aktivovať účet na Webshare.cz.

Ak ste tak už urobili postup je nasledovný. Po ukončení inštalácie doplnku SCC na privítacej správe kliknite na tlačidlo OK. Systém vás presmeruje do nastavení doplnku. Postup je následovný:

 1. V prvom kroku vyberiete preferovaný jazyk – CZ,SK alebo EN a nastavite aj druhý záložný jazyk.
 2. V druhom kroku nastavíte titulky,je potrebný bezplatný účet na webovej stránke OpenSubtitles.org. Ak nechcete používať titulky,tento krok môžete preskočiť. Viac o titulkoch sa dočítate v článku – OpenSubtitles org-zadarmo TITULKY na KODI.
 3. V treťom kroku budete vyzvaný na zadanie prihlasovacích údajov,ktoré ste vytvorili pri registrácií na stránke  Webshare.cz.

To je všetko,pohodlne sa posaďte a od tejto chvíle môžete sledovať celý obsah knižnice Stream Cinema Community.

ℹ️ – INFO: Ak ste nezadali svoje prihlasovacie údaje do doplnku hneď po inštalácií podľa vyššie uvedeného návodu,môžete tak urobiť aj neskôr nasledujúcim spôsobom:

Jednoducho sa vráťte na domovskú obrazovku Kodi, vyberte „Doplnky“ a medzi nainštalovanými doplnkami nájdete Stream Cinema Community. Otvorte nastavenia doplnku . K nastaveniam doplnku sa dostanete nasledujúcim spôsobom:

 • Dlho podržte OK na diaľkovom ovládači, alebo stlačte pravé tlačidlo myši a vyberte “Nastavenie”
 • V časti “Zdroj” kliknite na “Zmeniť prihlasovacie údaje”.
 • Vyplňte užívateľské meno a heslo ktoré ste použili pri registrácií na stránke Webshare.cz
 • Uložíme nastavenia tlačidlom OK a tak zatvoríte nastavenie.

Možno bude potrebný reštart aplikácie Kodi,potom vyhľadajte v časti video doplnky svoj obľúbený a užite si nekonečnu zábavu s doplnkom SCC na Kodi. Užite si zážitok zo streamovania!

Inštruktážne video.

Aby som vám uľahčil proces inštalácie,pripravil som pre vás toto inštruktážne video,ktoré ukazuje krok za krokom ako nainštalovať doplnok SCC na KODI. Príjemné sledovanie.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.


Preskúmanie funkcií doplnoku Stream Cinema Community.

Stream Cinema Community je fantastický doplnok pre Kodi, ktorý prináša svetu streamovania obsahu priamo na dosah ruky. Vďaka tomuto doplnku máte prístup k širokému spektru filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov a ďalších, všetko pohodlne usporiadané a ľahko vyhľadateľné.

Jednou z vynikajúcich funkcií Stream Cinema Community je jeho užívateľsky prívetivé rozhranie. Navigácia cez doplnok je hračka, ktorá vám umožní rýchlo nájsť požadovaný obsah. Môžete prehľadávať rôzne žánre, vyhľadávať konkrétne tituly alebo dokonca skúmať kurátorské zoznamy skladieb vytvorené komunitou.

SCC - výber

Stream Cinema Community doplnok navyše ponúka rôzne možnosti streamovania, ktoré vám umožňujú zvoliť kvalitu a rozlíšenie, ktoré vyhovuje vašim preferenciám a pripojeniu na internet. Či už túžite po sledovaní HD alebo uprednostňujete uchovávanie údajov pomocou tokov SD, tento doplnok vám to umožni.


Ako používať doplnok Stream Cinema Community na Kodi.

Po spustení doplnku Stream Cinema Community môžete začať navigovať v jeho rozhraní. V ponuke doplnku nájdete možnosti vyhľadávania filmov a televíznych seriálov . Vyhľadávanie obsahu je možné podľa kategórií, žánrov alebo podľa názvu. Po vyhľadávaní potrebného obsahu môžete využiť možnosti streamovania alebo sťahovania . Doplnok ponúka rôzne možnosti kvality pre streamovanie a sťahovanie, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií.

Využívanie doplnku SCC na Kodi je veľmi jednoduché a ponúka množstvo možností pre streamovanie a sťahovanie filmov a televíznych seriálov. Ak máte radi sledovanie filmov a televíznych relácií, môže byť tento doplnok pre vás skvelou voľbou. Sledovanie vašich filmov a televíznych relácií na Kodi s pomocou tohto doplnku môže byť skvelým zážitkom pre vás a vašu rodinu.

Výhody používania Stream Cinema Community na Kodi sú početné, vrátane možnosti streamovať a sťahovať obsah, ako aj užívateľsky prívetivé rozhranie, vďaka ktorému je navigácia hračkou. S touto výkonnou kombináciou Kodi a SCC si budete môcť jednoducho vychutnať všetok svoj obľúbený obsah.


Riešenie bežných problémov s doplnkom Stream Cinema Community.

Nie sú k dispozícii žiadne streamy

Ak narazíte na obávanú správu „nie sú k dispozícii žiadne prúdy“ pri používaní Stream Cinema Community nebojte sa – existuje niekoľko možných riešení. Po prvé, uistite sa, že máte stabilné pripojenie k internetu. Nestabilné pripojenia môžu brániť schopnosti doplnku načítať stream. Po druhé, skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť a poskytovateľov ( viac o tom, že v nasledujúcej časti ) môžu tento problém spôsobiť aj zastarané údaje. Nakoniec zvážte kontrolu doplnkových aktualizácií alebo preinštalovanie doplnku, ak problém pretrváva.

Problémy s tlmením alebo prehrávaním

Problémy s nárazom a prehrávaním môžu byť neuveriteľne frustrujúce, najmä ak ste uprostred intenzívnej prenasledovacej scény alebo úchvatného sprisahania. Ak chcete tieto problémy zmierniť, skúste upraviť nastavenia prehrávania v doplnok Stream Cinema Community.

Zníženie kvality toku alebo umožnenie nastavenia vyrovnávacej pamäte môže často zlepšiť zážitok zo sledovania. Okrem toho sa uistite, že vaše pripojenie na internet je stabilné, a zvážte zatvorenie akýchkoľvek iných aplikácií so šírkou pásma, ktoré bežia na pozadí.

Problémy s overovaním alebo prihlásením

Ak čelíte problémom s autentifikáciou alebo prihlásením pomocou Stream Cinema Community , dvakrát skontrolujte svoje prihlasovacie údaje. Nezabudnite zadať správne užívateľské meno a heslo, pričom dávajte pozor na všetky veľké alebo malé písmená. Ak ste si istí, že vaše prihlasovacie údaje sú správne, skúste doplnok znova nainštalovať alebo skontrolujte, či nie sú k dispozícii žiadne aktualizácie.

Streaming nefunguje z dôvodu preťaženia serverov

Je možné, že problém s nefungujúcim streamovaním zo stránky https://webshare.cz je spôsobený preťažením serverov poskytovateľa. Ak server, na ktorom je umiestnený obsah, nedokáže správne zvládať veľké množstvo žiadostí, môže dôjsť k oneskoreniu alebo zlyhaniu pri prehrávaní.

Monitorovanie Webshare serverov je zabezpečené v službe UptimeRobot a tak ľahko môžete zistiť stav serverov po kliknutí na tento odkaz. Ak uvidíte červenú bodku a nápis Down ako dole na obrázku,porucha nie je vo vašom zariadení ale niečo nie je úplne v poriadku zo serverom poskytovateľa služby SCC.

UR-Status SCC

V takom prípade máte niekoľko možností:

 1. Skúste to znova neskôr: Ak je server preťažený, môže byť užitočné počkať niekoľko minút alebo hodín a potom to skúsiť znova. Počas menej obľúbených hodín alebo v neskorej nočnej dobe môže byť server menej vyťažený a streamovanie by mohlo fungovať lepšie.
 2. Skúste iné zariadenie: V niektorých prípadoch môže byť problém so streamovaním spôsobený kompatibilitou medzi zariadením a webovou stránkou. Skúste použiť iné zariadenie na prístup k stránke a zistite, či to pomôže.
 3. Kontaktujte poskytovateľa: Ak problém trvá dlhší čas a nevidíte žiadne zlepšenie, môžete sa obrátiť na poskytovateľa služieb a informovať ich o situácii. Poskytovateľ by mal byť schopný poskytnúť informácie o prípadnom preťažení serverov a prácach na ich riešení.
 4. Hľadajte alternatívy: Ak streamovanie pomocou doplnku SCC nie je spoľahlivé alebo nefunguje, môžete sa pokúsiť nájsť alternatívne zdroje obsahu, ktoré ponúkajú podobné seriály a filmy.

Existuje mnoho streamingových služieb, ktoré poskytujú širokú škálu obsahu. Okrem doplnku SC môžete si nainštalovať napríklad populárny doplnok Sosáč,ktorý ma síce menej obsahu v HD kvalite ale zato je stabilný a bez výpadkov. Do pozornosti vám ešte dávam doplnok FastShare,určíte stoji za vyskúšanie.


Tipy na optimalizáciu vašich streamingových skúseností s doplnkom Stream Cinema Community.

Vymazanie vyrovnávacej pamäte a poskytovateľov

Aby bol váš stream Cinema Community doplnok svižný, je dobré pravidelne čistiť vyrovnávaciu pamäť a poskytovateľov. Pomáha to eliminovať akékoľvek zastarané alebo poškodené údaje, ktoré môžu spôsobiť problémy s doplnkom. Vymazať vyrovnávaciu pamäť môžete manuálne alebo prostredníctvom doplnku automaticky,vždy pri spustení aplikácie Kodi. Vyskúšajte to a pravdepodobne si všimnete zlepšenie výkonu.

Úprava nastavení prehrávania

Ak máte problémy s vyrovnávacou pamäťou alebo prehrávaním, pohrávanie s nastaveniami prehrávania môže zvýšiť váš streamingový zážitok. Skúste znížiť kvalitu toku tak, aby zodpovedala vášmu internetovému pripojeniu, umožňovala ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre plynulejšie prehrávanie alebo experimentovať s inými dostupnými možnosťami. Nájdenie optimálnych nastavení pre vaše zariadenie a sieť môže výrazne zvýšiť vaše potešenie z komunitného doplnok Stream Cinema.

Používanie VPN na zvýšenie súkromia a bezpečnosti

Pri streamovaní s doplnkom Stream Cinema Community je vždy dobré uprednostniť vaše súkromie a bezpečnosť. Použitím virtuálnej súkromnej siete ( VPN ) môžete šifrovať svoju online aktivitu a chrániť svoje osobné informácie pred zvedavými očami.

VPN vám tiež umožňujú prístup k obsahu s geografickým obmedzením a rozširujú možnosti streamovania. K dispozícii je veľa renomovaných poskytovateľov VPN, takže si urobte prieskum a vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Pozor,nie každá VPN je vhodná pre Kodi a preto vám odporúčam vyskúšať najlepšiu sieť pre Kodi – NordVPN alebo obľúbenú PureVPN,ktorá vás určite nikdy nesklame. No ak náhodou nebudete zo službou úplne spokojný,môžete požiadať o refundáciu.


Záver a záverečné myšlienky

Stream Cinema Community doplnok je cenným doplnkom pre používateľov Kodi, ktorí radi sledujú filmy a televízne seriály. Vďaka intuitívnemu rozhraniu, rozsiahlej knižnici obsahu a prispôsobiteľným možnostiam streamovania ponúka príjemný a pohodlný streamingový zážitok.

Aj keď môžu nastať občasné problémy, riešenie problémov a optimalizácia doplnku môžu zmierniť mnohé problémy. Takže si zoberte popcorn, sadnite si a nechajte vás pobaviť Stream Cinema Community so širokou škálou možností streamovania.

Záverom možno povedať, že SCC doplnok je cenným doplnkom pre spoločnosť Kodi, ktorý rozširuje vaše možnosti streamovania a zvyšuje váš zážitok zo zábavy.

Postupným sledovaním inštalačného sprievodcu a skúmaním jeho funkcií si môžete vychutnať rozsiahlu knižnicu filmov, televíznych relácií a živých kanálov. Tipy na riešenie problémov a techniky optimalizácie zdieľané v tomto článku vám navyše pomôžu prekonať všetky problémy a zabezpečiť hladký streaming. Takže pokračujte a uvoľníte plný potenciál svojho prehrávača médií Kodi pomocou doplnku Stream Cinema Community. Šťastné streamovanie!


Odpovede na najčastejšie kladené otázky – FAQ

1. Je Stream Cinema Community doplnok legálne používať?

Doplnok poskytuje prístup k rôznym streamingovým obsahom. Zatiaľ čo samotný mediálny prehrávač Kodi je legálny, zákonnosť používania doplnkov, ako je SCC , závisí od konkrétneho prístupu k obsahu. Je dôležité zabezpečiť, aby ste obsah streamovali z právnych zdrojov a dodržiavali autorské zákony vašej krajiny.

2. Prečo nemôžem nájsť žiadne streamy s doplnkom Stream Cinema Community ?

Ak nemôžete nájsť streamy s doplnkom SCC, mohlo by to byť z rôznych dôvodov. Po prvé, skontrolujte svoje pripojenie na internet, aby ste sa uistili, že je stabilné. Okrem toho sa uistite, že ste doplnok nainštalovali správne a máte najnovšiu verziu. Je tiež možné, že konkrétny obsah, ktorý hľadáte, nemusí byť v tom okamihu k dispozícii. Tento problém môže niekedy vyriešiť vyskúšanie rôznych zdrojov alebo aktualizácia doplnku.

3. Ako môžem optimalizovať streamingový zážitok s doplnkom Stream Cinema Community ?

Ak chcete optimalizovať svoje streamovacie skúsenosti , môžete nasledovať niekoľko tipov. Pravidelné vymazanie vyrovnávacej pamäte a poskytovateľov môže pomôcť zlepšiť výkon. Upravenie nastavení prehrávania v doplnku, napríklad výber vhodných rozlíšení alebo povolenie hardvérovej akcelerácie, môže tiež zlepšiť vaše streamovanie. Nakoniec, použitie VPN ( Virtuálna súkromná sieť ) môže poskytnúť ďalšiu vrstvu súkromia a bezpečnosti pri prístupe k streamovaniu obsahu.

4. Môžem na akomkoľvek zariadení používať doplnok Stream Cinema Community ?

Doplnok je kompatibilný s rôznymi zariadeniami, ktoré podporujú Kodi, vrátane Windows, Mac, Linux, Android a iOS. Je však dôležité poznamenať, že proces inštalácie a dostupnosť doplnkov sa môžu líšiť v závislosti od zariadenia a jeho operačného systému.


4.8/5 - (31 hlasov)

Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

Zdieľanie je spolupráca.

Ak sa vám tento článok páči, prosím, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a známymi. Vaša podpora je pre mňa veľmi dôležitá a pomôže mi dosiahnuť väčšiu čitateľskú základňu. Ďakujem!

Index