EZ Maintenance + zjednodušuje optimalizáciu Kodi.


Pre nadšencov multimediálnej aplikácie Kodi, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenie na optimalizáciu svojho mediálneho centra, je EZ Maintenance + Kodi Addon cenným nástrojom na zváženie. Kodi, populárny prehrávač médií s otvoreným zdrojovým kódom, ponúka širokú škálu funkcií a možností prispôsobenia. Pravidelná údržba je však rozhodujúca na zabezpečenie hladkého výkonu a predchádzanie problémom , ako sú pomalé načítanie a prerušované prehrávanie.

Už vás nebaví neustály buffering a závady pri streamovaní obľúbeného obsahu na softvéri Kodi? Nehľadajte nič iné ako EZ Maintenance +, čo je dokonalé riešenie na optimalizáciu a zlepšenie vášho zážitku s Kodi.

V tomto článku sa ponoríme do funkcií, výhod a procesu inštalácie doplnku na Kodi, čím sa zabezpečí, že si budete môcť vychutnať nepretržité streamovanie vášho obľúbeného prehrávača médií. Doplnok je bez reklám a kontextových okien, neobsahuje žiadny virus,bloatware ani iný nebezpečný kód. Funguje perfektne na Kodi 20 Nexus a Kodi 19 Matrix.

EZ Maintenance + Kodi Addon

📃 OBSAH PRÍSPEVKU 📃

Úvod do Kodi doplnku EZ Maintenance+

Doplnok EZ Maintenance+ poskytuje pohodlný a užívateľsky prívetivý prístup k správe a optimalizácii nastavenia Kodi. V tomto článku preskúmame funkcie, proces inštalácie a použitie doplnku, ako aj riešenie bežných problémov a prediskutujeme alternatívne doplnky údržby pre spoločnosť Kodi.

Čo je Kodi?

Ak ste fanúšikom streamovania médií a žijete na planéte Zem, je pravdepodobné, že ste počuli o Kodi. Kodi je univerzálny softvér pre prehrávače médií s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý vám umožňuje prístup ku všetkým vašim obľúbeným filmom, televíznym programom, hudbe a ďalším na jednej vhodnej platforme. Je to ako mať svoj vlastný osobný zábavný uzol priamo na dosah ruky.

Dôležitosť údržby pre softvér Kodi.

Teraz viem, čo si myslíte. “Údržba? Kto na to má čas? “?” No, môj priateľ, dovoľte mi povedať, prečo je to rozhodujúce pre vašu skúsenosť s Kodi. V priebehu času môže Kodi zhromažďovať nepotrebné súbory, vyrovnávaciu pamäť a miniatúry, ktoré môžu spomaliť jej výkon. Tam nastupuje údržba. Pravidelná údržba pomáha udržiavať hladký chod Kodi a zaisťuje nepretržitú reláciu sledovania záťahov bez akýchkoľvek problémov s tlmením alebo zmrazením.

Čo je EZ Maintenance+?

EZ Maintenance+ je výkonný doplnok Kodi, ktorého cieľom je zefektívniť a optimalizovať výkon vášho nastavenia Kodi. Ponúka komplexnú škálu nástrojov a funkcií údržby, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabezpečili hladké a nepretržité streamovanie vašich obľúbených filmov, televíznych relácií, živých športov a oveľa viac.


Kľúčové vlastnosti EZ Maintenance+

Prečítajte si kľúčové vlastnosti tohto skvelého a užitočného nástroja,aby ste vedeli aké výhody vám prinesie inštalácia doplnku EZ Maintenance+.

Čistenie vyrovnávacej pamäte

Vďaka EZ Maintenance+ môžete bez námahy vyčistiť zbytočné súbory vyrovnávacej pamäte nahromadené softvérom Kodi v priebehu času. Tento proces pomáha uvoľniť cenný úložný priestor a zaisťuje optimálny výkon znížením vyrovnávacej pamäte a oneskoreniu počas streamovania.

Rozlúčte sa s dňami manuálneho vymazania vyrovnávacej pamäte a miniatúr. Doplnok EZ Maintenance+ zjednodušuje tento proces tým, že ponúka efektívne riešenie na vyčistenie týchto otravných súborov. Jediným kliknutím môžete uvoľniť cenný úložný priestor a optimalizovať výkon aplikácie Kodi.

Doplnok automaticky zistí ideálne nastavenia vyrovnávacej pamäte videa, čo je veľmi užitočná funkcia alebo si môžete kapacitu video-cache nastaviť manuálne podľa vašich osobných preferencií vzhľadom na rýchlosť vašej internetovej linky.

Nastavte si automatické čistenie vyrovnávacej pamäte video-cache vždy pri spustení aplikácie Kodi aby ste získali vždy kvalitné prehrávanie médií bez zasekávania a zmrznutia streamu.

Optimalizácia databázy

EZ Maintenance tiež poskytuje funkciu optimalizácie databázy, ktorá pomáha dekódovať a optimalizovať vašu databázu Kodi. Odstránením nepotrebných záznamov a optimalizáciou štruktúry databázy môže táto funkcia výrazne zvýšiť rýchlosť a výkon vášho doplnku Kodi.

Nikto nemá rád pomaly načítavajúci Kodi, najmä keď chcete zistiť, čo sa bude diať ďalej vo vašom obľúbenom televíznom seriáli. EZ Maintenance Kodi Addon prichádza na záchranu pomocou funkcie optimalizácie databázy. Optimalizáciou databázy Kodi môžete zlepšiť celkovú rýchlosť a citlivosť softvéru, čo vám umožní ponoriť sa do zbierky médií bez akýchkoľvek oneskorení.

Zálohovanie a obnovenie

Všetci sme tam boli – náhla systémová havária alebo nehoda, ktorá úplne vymaže vaše nastavenie Kodi. Pomôžte panike! Ale nebojte sa, pretože EZ Maintenance Addon má zálohu. Vďaka svojej efektívnej funkcii zálohovania a obnovenia môžete chrániť svoju konfiguráciu a nastavenia aplikácie Kodi. Takže, aj keď sa to najhoršie stane, môžete rýchlo obnoviť svojho milovaného Kodiho na jeho bývalú slávu.

Už nikdy nemusíte robiť si starosti so stratou obľúbených doplnkov a nastavení! EZ Maintenance vám umožňuje ľahko vytvárať zálohy vašej konfigurácie Kodi a podľa potreby ich obnovovať. Táto funkcia sa hodí, najmä pri inovácii na novú verziu Kodi alebo pri presune na iné zariadenie.

Nástroje údržby

EZ Maintenance ponúka celý rad ďalších nástrojov údržby vrátane schopnosti vymazať miniatúry, balíčky a protokoly o zrážkach. Tieto nástroje pomáhajú udržiavať vaše nastavenie Kodi čisté a efektívne a bránia akýmkoľvek možným problémom, ktoré môžu vzniknúť z preplnených súborov.


Prehľad sekcií doplnku EZ Maintenance+

EZ Maintenance+Menu
 • FRESH START – Čerstvý štart a obnova Kodi na prvotné nastavenia.
 • MY WIZARD – Môj sprievodca.
 • BACKUP/RESTORE – Zálohovanie/obnovenie Kodi
 • MAINTENANCE – Údržba
 • ADVANCED SETTINGS – Rozšírené nastavenia (Veľkosť vyrovnávacej pamäte)
 • LOG VIEWER/UPLOADER – Prehliadač protokolov s možnosťou nahratia do služby Pastebin.
 • SPEEDTEST – Test rýchlosti pripojenia k internetu.
 • SETTINGS – Nastavenia doplnku EZ Maintenance+

Príprava zariadenia na inštaláciu doplnku

Pred tým ako sa pustite do inštalácie doplnku EZ Maintenance+ je potrebné vykonať niekoľko nevyhnutných krokov.

Požiadavky na inštaláciu

Pred ponorením do procesu inštalácie zakryme náležitosti. Na inštaláciu doplnku EZ Maintenance Kodi Addon budete potrebovať zariadenie kompatibilné s Kodi a stabilné pripojenie na internet. Uistite sa, že máte tieto podmienky splnené a ste pripravený podniknúť ďalšie kroky.

Povolenie neznámych zdrojov v Kodi

Ak chcete nainštalovať doplnky tretích strán, ako je EZ Maintenance Kodi Addon, musíte povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov v Kodi. Neboj sa; nie je to také strašidelné, ako to znie. Jednoducho postupujte podľa nášho jednoduchého sprievodcu, ako povoliť neznáme zdroje.

Ako povoliť neznáme zdroje:

V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
1 – V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
V novom okne kliknite – Systém
2 – V novom okne kliknite – Systém
kliknite – Neznáme zdroje
3 – V okne nastavenia systému v časti „Doplnky“ kliknite – Neznáme zdroje
UPOZORNENIE
4 – Prečítajte si UPOZORNENIE a ak s ním súhlasíte,kliknite – Áno
Vráťte sa späť do okna „Systém“
5 – Vráťte sa späť do okna „Systém“ alebo na domovskú obrazovku

Inštalačná príručka pre doplnok EZ Maintenance+

Teraz,keď už ste povolili možnosť inštalovať doplnky tretích strán,môžete inštalovať úložisko a doplnok. Doplnok EZ Maintenance+ je súčasťou úložiska peno 64 repository. Inštalácia je jednoduchý proces. Pokračujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Spustite na svojom zariadení Kodi.
 2. Choďte na nastavenia kliknutím na ikonu ozubeného kolieska.
 3. vybrať Správca súborov z dostupných možností.
 4. Kliknite na Pridať zdroj.
 5. Do poľa zdrojovej adresy URL zadajte nasledujúcu adresu URL: https://peno64.github.io/repository.peno64
 6. Pomenujte zdroj médií ako Repository Peno .
 7. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a vyberte doplnky z ľavého menu.
 8. Kliknite na Inštalátor balíkov ikona ( ikona otvoreného poľa ) v ľavom hornom rohu.
 9. vybrať Inštalácia zo súboru Zip.
 10. Vyberte zdroj Repository Peno .
 11. Kliknite na súbor s názvom repository.peno64-1.3.zip
 12. Počkajte, kým sa zobrazí oznámenie „Doplnok nainštalovaný“.
 13. Teraz vyberte Inštalácia z úložiska.
 14. Vyberte Peno 64 Repository.
 15. Otvorte kategóriu Doplnky programu.
 16. Vyhľadajte a kliknite na EZ Maintenance+.
 17. Kliknite na tlačítko nainštalovať na začatie procesu inštalácie.
 18. Počkajte na oznámenie „Doplnok nainštalovaný“.

Blahoželáme! Na zariadenie ste úspešne nainštalovali doplnok EZ Maintenance+ Kodi Addon.


Inštruktážne video

Aby som vám uľahčil proces inštalácie doplnku,pripravil som pre vás toto inštruktážne video.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.


Ako používať EZ Maintenance Kodi Addon na optimalizáciu výkonu.

Aby doplnok fungoval podľa očakávania a urobil za vás perfektnú robotu je potrebná jednoduchá konfigurácia.

Prístup k doplnku EZ Maintenance Kodi Addon

Gratulujeme, úspešne ste nainštalovali EZ Maintenance Kodi Addon! Teraz preskúmajme, ako k nemu získať prístup a uvoľniť jeho silu. Prevedieme vás krokmi na nájdenie a otvorenie doplnku v užívateľsky príjemnom rozhraní spoločnosti Kodi. Postupujte nasledovne:

 1. Otvorte aplikáciu Kodi
 2. V Kodi choďte na Add-ons (Doplnky) a potom na Program add-ons (Programové doplnky).
 3. Vyberte EZ Maintenance+.

Vykonávanie čistenia vyrovnávacej pamäte,nepotrebných balikov a miniatúr

Je čas rozlúčiť sa s preplnenými vyrovnávacími pamäťami,nepotrebnými balíkmi a zbytočnými miniatúrami. Vďaka EZ Maintenance Kodi Addon je ich čistenie hračkou. Ukážeme vám, ako používať tento doplnok na upratovanie vášho Kodi a uistite sa, že softvér beží ako dobre naolejovaný streamingový stroj.

V hlavnom menu doplnku kliknite na MAINTENANCE a V ďalšom kroku vyberte čo chcete čistiť:

 • – Cache/dočasná video-pamäť
 • Packages – Nepotrebné alebo poškodené balíky softvéru
 • Thumbnails – Miniatúry

Nastavenie automatického mazania pri spustení Kodi

Keď máte nainštalovaný EZ Maintenance+, môžete nastaviť automatické mazanie nepotrebných súborov:

 • V Kodi choďte na Add-ons (Doplnky) a potom na Program add-ons (Programové doplnky).
 • Vyberte EZ Maintenance+.
 • Vyberte Settings (Nastavenia).
 • Vyberte Auto Maintenance (Automatická údržba).
 • Zapnite Enable Auto Clean on Startup (Povoliť automatické čistenie pri spustení).
 • Vráťte sa späť a vyberte Clear Cache (Vymazať vyrovnávaciu pamäť), Purge Packages (Vymazať balíčky) a Delete Thumbnails (Vymazať náhľady), aby ste vymazali nepotrebné súbory.
EZ-Autoclean

Týmto spôsobom si môžete nastaviť automatické mazanie nepotrebných súborov pri spustení Kodi pomocou doplnku EZ Maintenance+. Takto si zabezpečíte,že vaše zariadenie s Kodi bude bez balastu a nepotrebných súborov,ktoré zbytočne spomaľujú chod Kodi. Systém bude vždy svižne reagovať na vaše pokyny.

Optimalizácia vyrovnávacej pamäte


Cache zohráva kľúčovú úlohu pri ukladaní do vyrovnávacej pamäte a plynulom prehrávaní médií v Kodi. Ak chcete optimalizovať nastavenia vyrovnávacej pamäte v EZ Maintenance+, postupujte takto:

 1. V nastaveniach EZ Maintenance+ nájdite časť „ADVANCED SETTINGS“.
 2. Kliknutím naň otvoríte možnosti optimalizácie vyrovnávacej pamäte.

V tomto kroku môžete potvrdiť veľkosť kapacity vyrovnávacej pamäte ktorú vypočítal systém – Use Optimal alebo zvoliť vlastnú hodnotu kliknutím na tlačítko – Input a Value.

Ak ste sa rozhodli pre vlastnú hodnotu,upravte veľkosť vyrovnávacej pamäte podľa špecifikácií vášho zariadenia a dostupného úložiska. Väčšia veľkosť vyrovnávacej pamäte môže zlepšiť prehrávanie, ale môže spotrebovať viac miesta.

Po uložení hodnoty reštartujte aplikáciu Kodi aby doplnok vytvoril súbor advancedsettings.xml

Povoľte možnosť „Automatické čistenie“, aby ste zabezpečili pravidelné čistenie nepotrebných súborov vyrovnávacej pamäte. Tým sa uvoľní úložný priestor a zachová sa optimálny výkon.


Dodržiavaním krokov a konfiguráciou pokročilých nastavení v doplnku EZ Maintenance+ pre Kodi môžete výrazne zlepšiť zážitok zo streamovania médií. Optimalizácia vyrovnávacej pamäte, čistenie databázy a plánovanie pravidelných úloh údržby zaistí bezproblémový chod Kodi a bezproblémové prehrávanie vášho obľúbeného obsahu. Nájdite si čas na preskúmanie rôznych nastavení a prispôsobte si ich podľa svojich preferencií a špecifikácií zariadenia. Užite si svoju mediálnu cestu s Kodi a EZ Maintenance+!

Zálohovanie a obnova konfigurácie Kodi s EZ Maintenance+

Nehody sa stanú a niekedy môže vaša konfigurácia Kodi prestať úplne fungovať. Ale nebojte sa, pretože s EZ Maintenance Kodi Addon môžete ľahko zálohovať a obnoviť svoje nastavenia. Prevedieme vás týmto procesom a zaistíme, aby ste boli vždy pripravení na to najhoršie a aby ste mohli okamžite obnoviť vaše Kodi zo zálohy.

Pre nastavenie zálohovania a obnovy v doplnku EZ Maintenance+ pre Kodi existujú nasledujúce kroky:

 1. Po inštalácii spustite doplnok EZ Maintenance+ z hlavného menu Kodi.
 2. V hlavnom menu doplnku prejdite na kartu BACKUP/RESTORE”Zálohovanie a obnovenie”. Tu budete mať niekoľko možností nastavenia.
 3. Vyberte možnosť “Nastavenie zálohovania”. V tejto časti môžete zvoliť úplnú zálohu alebo ktoré časti Kodi chcete zálohovať. Vyberte položky, ktoré chcete zahrnúť do zálohy.
 4. Po vybratí položiek pre zálohu môžete zvoliť umiestnenie záložných súborov. Môžete ich uložiť na miestne úložisko vášho zariadenia, alebo ich môžete odoslať na vzdialené úložisko, ako je cloudová služba.
 5. Keď máte nastavenia zálohovania hotové, môžete vykonať zálohu kliknutím na tlačidlo “Spustiť zálohu”. Počkajte, kým sa dokončí proces zálohovania.

Ak chcete obnoviť zálohované súbory, prejdite na kartu “Obnova”. Tu uvidíte zoznam dostupných záloh. Vyberte zálohu, ktorú chcete obnoviť.

Po výbere zálohy môžete zvoliť, či chcete obnoviť všetky položky zo zálohy alebo len niektoré z nich. Potom kliknite na tlačidlo “Spustiť obnovu” a počkajte na dokončenie procesu obnovy.

Toto sú základné kroky pre nastavenie zálohovania a obnovy v doplnku EZ Maintenance+ pre Kodi. Je dôležité pravidelne vykonávať zálohy svojich dát, aby ste minimalizovali straty v prípade problémov so systémom Kodi.


Speedtest – meranie rýchlosti pripojenia do internetu.

Prečo je test rýchlosti pripojenia do internetu taký dôležitý?
Problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte môžu byť frustrujúce a prerušujú vaše obľúbené relácie a filmy. Doplnok EZ Maintenance+ je vybavený vstavanou funkciou testu rýchlosti, ktorá vám umožní skontrolovať výkon vášho internetového pripojenia.

EZ - SpeedTest

Spustením testu rýchlosti môžete presne určiť akékoľvek úzke miesta vo vašej sieti a podniknúť potrebné kroky na ich vyriešenie. Už žiadne hádanie, či problém spočíva vo vašom poskytovateľovi internetových služieb alebo v samotnom Kodi. Funkcia testu rýchlosti zjednodušuje proces riešenia problémov a zaisťuje, že budete mať vždy prehľad o výkone vášho internetového pripojenia.

Získajte prístup k väčšiemu obsahu a chráňte svoje súkromie.

Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako získať prístup k ďalšiemu obsahu a zároveň zabezpečiť používanie KODI. Tu sú základné vlastnosti VPN:

Moja IP adresa

Informácie o vašom pripojení k internetu:

IP adresa:

Mesto:

Štát:

Operačný systém:

ISP:

Schovajte svoju IP adresu a chráňte dôležité údaje pri streamovaní obsahu a surfovaní po internete.

 • Získajte prístup k ďalšiemu obsahu – Väčšina doplnkov KODI sprístupňuje iba obsah na streamovanie z obmedzeného počtu krajín. Jediný spôsob ako obísť takéto geografické obmedzenia je zmena IP adresy pomocou služby VPN. Otvorte všetky doplnky KODI a streamujte všetok obsah knižnic pomocou VPN.
 • Vyhnite sa rizikám používania nelegálnych doplnkov – Množstvo doplnkov tretích strán sťahuje obsah z nelegálnych zdrojov,čo by vás mohlo dostať do právnych problémov. Okrem pirátského obsahu niektoré doplnky obsahujú nebezpečný malware. Ak chcete zabrániť ostatným v sledovaniu používajte VPN sieť,ktorá skryje všetko čo robíte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
 • Zabraňte sledovaniu zo strany poskytovateľa pripojenia k internetu – Ak poskytovateľ internetových služieb uvidí že používate KODI,môže obmedziť vašu internetovú linku. Ak zisti že používate nelegálne doplnky môže vás upozorniť na porušenie autorských práv. Vyhnite sa týmto obmedzeniam šifrovaním prenášaných údajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledovať vaše online aktivity.

Existuje veľké množstvo VPN,no nie každá je vhodná pre KODI a stream ovanie. Potrebujete takú VPN,ktorá odblokuje akýkoľvek doplnok KODI a zároveň ochráni vaše digitálne súkromie.

Po otestovaní viacerých služieb VPN odporúčam najlepšiu NORD VPN,ktorá je lídrom na poli vývoja bezpečnostných aplikácií. Ako lacnejšiu alternativu odporúčam PURE VPN,ktorá nijak nezaostáva za prvou službou. Obidve služby VPN sú vhodné pre KODI,kladú veľký dôraz na súkromie používateľa a sú úplne legálnymi službami vo väčšine krajin sveta.

Vyskúšajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo službou spokojný,môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí.

LOG VIEWER/UPLOADER EZ Maintenance+

Prehliadače denníkov a nahrávače sa zvyčajne používajú na prístup a analýzu súborov denníkov generovaných spoločnosťou Kodi alebo jej doplnkami. Môžu pomôcť identifikovať chyby, riešiť problémy a poskytnúť užitočné informácie na ladenie.


Prihlásenie do Kodi a riešenie problémov môže byť skľučujúca úloha, najmä keď sa musíte prehrabávať nekonečnými protokolovými súbormi. Ale nebojte sa, pretože Kodi Addon EZ Maintenance+ vám pomôže!

Zjednodušte riešenie problémov pomocou aplikácie Log Viewer


Jednou z výnimočných funkcií EZ Maintenance+ je jej Prehliadač denníkov. Tento nástroj vám umožňuje pristupovať k súborom denníka Kodi iba niekoľkými kliknutiami, čím sa eliminuje potreba prechádzať zložitými adresármi súborov. Jednoducho otvorte prehliadač denníkov a všetky potrebné informácie budete mať na dosah ruky.

Efektívne nahrávanie súborov denníka


Ďalšou skvelou funkciou EZ Maintenance+ je jej Log Uploader. Keď identifikujete problém v súbore denníka, môžete ho jednoducho zdieľať s ostatnými, ktorí vám pomôžu riešiť prípadné problémy s aplikáciou Kodi. Log Uploader zjednodušuje proces odosielania protokolových súborov vývojárom alebo fóram, čo im umožňuje efektívnejšie analyzovať a poskytovať riešenia vašich problémov súvisiacich s Kodi.

Užívateľsky prívetivé rozhranie


EZ Maintenance+ sa pýši intuitívnym a užívateľsky prívetivým rozhraním. Navigácia v rôznych funkciách a možnostiach je hračka aj pre tých, ktorí sú v Kodi noví. Doplnok predstavuje protokolové súbory jasným a organizovaným spôsobom, čo uľahčuje vyhľadanie konkrétnych informácií alebo chýb.

Šetrite čas pomocou rýchlych filtrov


Vyhľadávanie konkrétnych informácií v protokolovom súbore môže byť časovo náročné. EZ Maintenance+ chápe tento boj a ponúka rýchle filtre, ktoré vám pomôžu rýchlo nájsť to, čo potrebujete. Či už hľadáte chyby, upozornenia alebo konkrétne kľúčové slová, funkcia Rýchle filtre zefektívni proces vyhľadávania a ušetrí vám drahocenný čas.

Zostaňte v obraze vďaka najnovším funkciám


Vývojári stojaci za EZ Maintenance+ sa zaviazali poskytovať pravidelné aktualizácie a vylepšenia na zlepšenie používateľského zážitku. Pravidelnou aktualizáciou doplnku môžete zaistiť, že budete mať najnovšie funkcie a opravy chýb, vďaka čomu bude váš Kodi fungovať hladko a efektívne.

Ako zefektívniť riešenie problémov Kodi pomocou EZ Maintenance+


S EZ Maintenance+ a jej výkonným Log Viewer/Uploaderom nebolo riešenie problémov a správa log súborov v Kodi nikdy jednoduchšie. Tento užívateľsky prívetivý doplnok zjednodušuje proces prístupu, prezerania a zdieľania protokolových súborov, čím vám šetrí čas a námahu pri identifikácii a riešení problémov. Rozlúčte sa s nekonečným hľadaním a privítajte plynulejší zážitok Kodi s EZ Maintenance+!

Vyskúšajte EZ Maintenance+ ešte dnes a prevezmite kontrolu nad svojimi protokolovými súbormi Kodi ako nikdy predtým!

MY WIZARD – Môj sprievodca EZ Maintenance+.

Sprievodca inštaláciou Kodi Build. Jednoducho zadajte názov zostavy a adresu URL zostavy v nastaveniach a svoju zostavu nájdete v sekcii “Môj sprievodca” pripravenú na stiahnutie a inštaláciu. Vo väčšine zariadení nevyžaduje, aby ste vynútili zatvorenie kodi, všetko by sa malo obnoviť priamo.

Kodi Build je v podstate predkonfigurovaná inštalácia softvéru Kodi s predvolenými nastaveniami a doplnkami. Tieto zostavy (builds) obsahujú rôzne doplnky, témy, rozhrania a iné prídavné moduly, ktoré majú za cieľ zlepšiť používateľský zážitok a rozšíriť funkčnosť softvéru. Kodi Buildy často ponúkajú predvolené nastavenia pre rôzne typy obsahu, ako sú filmy, televízne programy, športové vysielania a hudba.

Existuje mnoho rôznych Kodi Buildov vyvinutých komunitou používateľov Kodi. Tieto zostavy sa zvyčajne distribuujú ako samostatné inštalačné balíky a môžu sa líšiť vzhľadom, funkčnosťou a obsahom. Používatelia si môžu vybrať Kodi Build, ktorý najlepšie vyhovuje ich požiadavkám a preferenciám.

Je však dôležité si uvedomiť, že niektoré Kodi Buildy môžu obsahovať nelegálny obsah alebo doplnky, ktoré porušujú autorské práva. Preto je dôležité byť opatrný a overiť si zdroj používaného Kodi Buildu, aby sa predišlo porušeniu zákonov a autorských práv.

FRESH START – Obnovenie Kodi na výrobné nastavenia.

Ak mate problémy s vašou inštaláciou Kodi a nepomáhajú ich odstrániť žiadne rady ani akcie zostava vám už iba posledná možnosť nápravy obnovením Kodi na výrobné nastavenia.

POZOR! Táto akcia vymaže všetky vaše predchádzajúce nastavenia a nainštalované doplnky.

Ak chcete obnoviť Kodi na výrobné nastavenia pomocou doplnku EZ Maintenance, nasledujte tieto kroky:

 1. Spustenie doplnku EZ Maintenance: Po úspešnej inštalácii sa vráťte do hlavného menu Kodi. Prejdite do ponuky “Add-ons” (Doplnky) a vyberte doplnok EZ Maintenance. Spustí sa rozhranie doplnku.
 2. Výber možnosti “Fresh Start”: V rozhraní doplnku EZ Maintenance nájdite a vyberte možnosť s názvom “Fresh Start”. Táto možnosť slúži na obnovenie Kodi na výrobné nastavenia.
 3. Potvrdenie akcie: Po vybratí možnosti “Fresh Start” vám doplnok pravdepodobne zobrazí upozornenie o všetkých dátach, ktoré budú vymazané. Ak chcete pokračovať, potvrďte akciu.
 4. Počkajte na dokončenie: Doplnok EZ Maintenance bude teraz vykonávať obnovovací proces. Počkajte, kým sa proces neukončí. Môže to chvíľu trvať, preto buďte trpezliví.
 5. Reštartujte Kodi: Po dokončení obnovy bude doplnok EZ Maintenance pravdepodobne požadovať reštartovanie Kodi. Urobte to a počkajte, kým sa Kodi znovu načíta.

Po týchto krokoch by ste mali mať Kodi obnovené na výrobné nastavenia pomocou doplnku EZ Maintenance. Uvítacie rozhranie by malo byť rovnaké ako pri prvom spustení aplikácie. Pamätajte, že táto akcia vymaže všetky vaše predchádzajúce nastavenia a pridelené doplnky, takže by ste mali zálohovať akékoľvek dôležité údaje pred vykonaním obnovy.

Nový štart

Riešenie problémov s EZ Maintenance Kodi Addon

Doplnok nefunguje alebo sa načíta nesprávne

Ah, frustrácie z technológie. Ak zistíte, že váš EZ Maintenance Kodi Addon nefunguje tak, ako by mal, zhlboka sa nadýchnite a vyskúšajte tieto tipy na riešenie problémov. Najprv sa uistite, že máte nainštalovanú najnovšiu verziu doplnku. Ak nie, pokračujte a aktualizujte ho. Ak to problém nevyrieši, môžete skúsiť vymazať addon cache alebo ju úplne preinštalovať. Skontrolujte tiež nastavenia Kodi, aby ste sa uistili, že je všetko správne nakonfigurované. A ak všetko ostatné zlyhá, môžete sa kedykoľvek obrátiť na komunitu Kodi o pomoc. Je to užitočné partia!

Problémy s čističkou vyrovnávacej pamäte a miniatúry

Čistenie vyrovnávacej pamäte a miniatúr je ako upratovanie vášho domu Kodi. Niekedy to však môže byť trochu chaotické. Ak sa pri vykonávaní tejto úlohy údržby stretnete s EZ Maintenance Kodi Addon, nebojte sa. Začnite kontrolou, či máte v zariadení dostatok úložného priestoru, pretože vyčistenie vyrovnávacej pamäte a miniatúr vyžaduje určité miesto. Môžete tiež skúsiť dočasne zakázať ďalšie doplnky Kodi, aby ste zistili, či spôsobujú nejaké konflikty. A ak žiadny z nich problém nevyrieši, dobre, vždy existuje osvedčený spôsob jeho vypnutia a zapnutia. Funguje to častejšie, ako ste očakávali!

Problémy s optimalizáciou databázy

Optimalizácia vašej databázy Kodi znie fantasticky, ale niekedy veci nejdú podľa plánu. Ak čelíte problémom s optimalizáciou databázy pomocou EZ Maintenance Kodi Addon, nezúfajte. Skontrolujte, či máte na svojom zariadení dostatok voľného miesta, pretože tento proces vyžaduje určitú dýchaciu miestnosť. Môžete tiež vyskúšať zatvorenie ďalších aplikácií, ktoré by mohli obmedziť zdroje vášho zariadenia. Ak problém pretrváva, pred pokusom o optimalizáciu zvážte reštartovanie zariadenia. Pamätajte, že je to všetko o nájdení toho slabého miesta účinnosti.


Potrebujem použivať VPN aj vtedy, ak mam nainštalovaný na Kodi doplnok EZ Maintenance+?

Používanie VPN (Virtual Private Network) s Kodi je vo všeobecnosti odporúčané z dôvodu zabezpečenia súkromia a zvýšenia bezpečnosti. VPN vytvára šifrované spojenie medzi vaším zariadením a internetom a chráni vaše online aktivity pred odpočúvaním a sledovaním tretími stranami.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mohli chcieť používať VPN s Kodi:

Zabezpečenie súkromia: VPN skrýva vašu IP adresu a umožňuje vám prehliadať internet anonymne. To znamená, že váš poskytovateľ internetového pripojenia (ISP) a iné strany nebudú môcť sledovať vašu činnosť a nebudú mať prístup k vašim dátam.

Prístup k obmedzenému obsahu: VPN vám umožňuje obísť geografické obmedzenia a získať prístup k obsahu, ktorý je inak dostupný len v určitých krajinách. Napríklad, ak chcete streamovať obsah z iných krajín, môžete použiť VPN na pretvorenie vašej IP adresy a získať prístup k takémuto obsahu.

Zabezpečenie proti útokom a sledovaniu: VPN poskytuje dodatočnú vrstvu zabezpečenia, ktorá môže chrániť vaše zariadenie pred škodlivými útokmi a sledovaním prostredníctvom verejných Wi-Fi sietí.

Ak používate doplnok EZ Maintenance+ pre Kodi, je dôležité si uvedomiť, že VPN je odporúčané pre všeobecnú ochranu súkromia a bezpečnosti. Aj keď vám doplnok môže pomôcť udržať váš Kodi systém aktuálny a optimalizovaný, VPN môže zabezpečiť, že vaša internetová aktivita je chránená a súkromná.

Ak sa rozhodnete používať VPN s Kodi, odporúčam vybrať si dôveryhodného poskytovateľa VPN a nasledovať inštrukcie na konfiguráciu VPN na vašom zariadení.


Alternatívy k EZ Maintenance Kodi Addon pre Údržbu Kodi

Existuje viacero alternatív k EZ Maintenance Kodi Addon pre Údržbu Kodi. Niektoré z týchto alternatív sú:

Doplnok A: Open Wizard Kodi Addon (Maintenance)

URL adresa repozitára: https://a4k-openproject.github.io/repository.openwizard

Hľadáte alternatívu k EZ Maintenance+ Kodi Addon? Doplnok Open Wizard môže byť vaším novým údržbárom. Vďaka svojmu užívateľsky prívetivému rozhraniu a komplexným funkciám údržby ponúka nový pohľad na údržbu Kodi.

Open Wizard Kodi Addon (Maintenance) je doplnok pre mediálne centrum Kodi, ktorý je určený na údržbu a správu inštalovaných doplnkov a konfiguráciu systému. Tento addon poskytuje rôzne nástroje a funkcie, ktoré umožňujú užívateľom spravovať a aktualizovať ich Kodi prostredie.

Niektoré z hlavných funkcií Open Wizard addonu zahŕňajú:

1. Inštalácia doplnkov: Pomocou tohto addonu môžete jednoducho inštalovať nové doplnky do svojho Kodi prostredia. Môže to byť užitočné pre používateľov, ktorí si želajú pridať ďalšie funkcie alebo obsah do svojho systému.

2. Údržba databázy: Open Wizard umožňuje vymazanie nepotrebných súborov a vyčistenie databázy využívanej Kodi. Týmto spôsobom môže byť váš systém optimalizovaný a efektívnejší.

3. Zálohovanie a obnovenie: Používatelia môžu vytvoriť zálohu svojej existujúcej konfigurácie Kodi vrátane nastavení, doplnkov a preferencií. Neskôr ju môžu obnoviť, ak sa niečo stane s ich inštaláciou Kodi.

4. Aktualizácie: Open Wizard vás upozorní na nové verzie doplnkov, ktoré máte nainštalované, a poskytne možnosť ich aktualizovať. Tým môžete mať vždy najnovšie funkcie a opravy bez toho, aby ste museli manuálne vyhľadávať aktualizácie pre každý doplnok.

Vzhľadom na svoje funkcie je Open Wizard veľmi užitočným nástrojom pre užívateľov Kodi, ktorí chcú mať kontrolu nad svojím systémom a jednoduchý spôsob na spravovanie a aktualizovanie svojich inštalácií.

Doplnok B: BACKUP KODI ADDON – oficiálny repozitár Kodi.

Backup Kodi Addon je doplnok pre multimediálny prehrávač Kodi, ktorý umožňuje vytvárať zálohy a obnovovať dáta spojené s vaším Kodi nastavením. Kodi je populárny softvér na prehrávanie médií a správu knižníc médií na rôznych platformách.

Backup Kodi Addon je užitočný pre používateľov, ktorí majú rozsiahle knižnice médií, prispôsobené nastavenia, doplnky a konfigurácie v Kodi. Pomocou tohto doplnku môžete vytvoriť kompletnú zálohu vášho aktuálneho nastavenia Kodi vrátane nastavení, doplnkov, knižníc médií, zoznamov prehrávania a iných dát.

Tieto zálohy môžu byť užitočné, ak musíte preinštalovať Kodi, prejsť na iné zariadenie alebo obnoviť svoje nastavenia počas obnovenia závad alebo straty dát. S pomocou Backup Kodi Addon môžete jednoducho vytvoriť zálohu a obnoviť ju neskôr, aby ste znovu získali svoje pôvodné nastavenia.

Je dôležité si uvedomiť, že Backup Kodi Addon zálohuje iba dáta spojené s nastavením Kodi a nie samotné médiá. Pre zálohovanie a obnovenie médií, ako sú filmy, hudba alebo obrázky, by ste mali použiť iné metódy zálohovania a obnovovania mimo Kodi.

Ak chcete nainštalovať doplnok BACKUP prečítajte si článok – BACKUP 💾 Ako zálohovať a obnoviť KODI.

Doplnok C: Log Viewer for Kodi – oficiálny repozitár Kodi.

Log Viewer for Kodi je doplnok pre multimediálny prehrávač Kodi, ktorý umožňuje zobraziť a preskúmať log súbory spojené s Kodi. Log súbory obsahujú informácie o rôznych udalostiach, chybách a upozorneniach, ktoré sa vyskytujú počas prevádzky Kodi.

Log Viewer for Kodi poskytuje grafické rozhranie, cez ktoré môžete jednoducho otvoriť a prehľadávať log súbory priamo v rámci Kodi. Tento doplnok je užitočný pre používateľov, ktorí potrebujú analyzovať chyby alebo diagnostikovať problémy spojené s Kodi.

Pomocou Log Viewer for Kodi môžete získať prístup k aktuálnym a predchádzajúcim log súborom, zobraziť ich obsah, vyhľadávať konkrétne udalosti alebo chybové hlásenia a zistiť viac informácií o rôznych aspektoch prevádzky Kodi.

Tento doplnok je obzvlášť užitočný pre pokročilých používateľov a vývojárov, ktorí potrebujú hlbšie porozumieť fungovaniu Kodi a identifikovať príčiny problémov alebo chýb.


Záver a záverečné myšlienky o údržbe Kodi

EZ Maintenance+ je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce optimalizovať svoje nastavenie Kodi a vylepšiť svoje streamingové skúsenosti. Pomocou nástrojov na čistenie vyrovnávacej pamäte, optimalizáciu databázy, zálohovanie a obnovu a údržbu môžete zaistiť plynulé a nepretržité streamovanie relácií. Postupujte podľa vyššie uvedeného sprievodcu ľahkou inštaláciou a vychutnajte si zážitok zo zábavy bez problémov s údržbou Kodi.

EZ Maintenance Kodi Addon ponúka bezproblémové riešenie na údržbu a optimalizáciu vášho mediálneho centra Kodi. Vďaka zjednodušenému čisteniu vyrovnávacej pamäte a miniatúry, optimalizácii databázy jedným kliknutím a funkcii zálohovania / obnovenia je pre nadšencov spoločnosti Kodi cenným nástrojom.

Dodržiavaním podrobnej inštalačnej príručky a využitím funkcií EZ Maintenance Kodi Addon môžete zaistiť hladký výkon a vylepšiť celkový zážitok z Kodi. Ak však EZ Maintenance Kodi Addon nespĺňa vaše požiadavky, sú k dispozícii alternatívne doplnky údržby, ako napríklad Addon A, Addon B a Addon C. Preskúmajte tieto možnosti a vyberte tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Pravidelná údržba je kľúčom k hladkému chodu nastavenia Kodi a k nepretržitému streamovaniu médií.


Odpovede na najčastejšie kladené otazky – FAQ

1. Je EZ Maintenance Kodi Addon kompatibilný so všetkými verziami Kodi?

EZ Kodi Addon je navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s väčšinou verzií softvéru Kodi. Pred inštaláciou sa však vždy odporúča skontrolovať kompatibilitu doplnku s konkrétnou verziou Kodi. Tieto informácie sa zvyčajne nachádzajú na webových stránkach EZ Maintenance Kodi Addon alebo komunitných fórach Kodi.

2. Ako často by som mal vykonávať údržbu pomocou EZ Maintenance Kodi Addon?

Frekvencia údržby pomocou EZ Maintenance Kodi Addon sa môže líšiť v závislosti od vášho použitia a preferencií. Všeobecne sa odporúča vykonávať úlohy údržby, ako je čistenie vyrovnávacej pamäte a optimalizácia databázy, každých pár týždňov alebo kedykoľvek si všimnete problémy s výkonom. Pravidelná údržba pomáha udržiavať hladký chod vášho nastavenia Kodi a zaisťuje optimálny výkon.

3. Môžem používať EZ Maintenance Kodi Addon na iných prehrávačoch alebo platformách médií?

EZ Maintenance Kodi Addon je špeciálne navrhnutý pre použitie s prehrávačom médií Kodi. Nemusí byť kompatibilný s inými prehrávačmi médií alebo platformami. Pre ostatných prehrávačov médií, ako sú Plex alebo VLC, sú však k dispozícii doplnky údržby. Nezabudnite skontrolovať doplnky údržby špeciálne navrhnuté pre prehrávač médií alebo platformu, ktorú používate.

4. Odstráni pomocou EZ Maintenance Kodi Addon niektorý z mojich mediálnych súborov alebo nastavení?

Nie, údržba EZ Kodi Addon je primárne zameraná na optimalizáciu výkonu vášho nastavenia Kodi. Neodstráni ani neupravuje vaše mediálne súbory alebo nastavenia, pokiaľ to nie je výslovne uvedené. Vždy sa však odporúča vytvoriť zálohu vašej konfigurácie Kodi pred vykonaním akýchkoľvek úloh údržby, len aby ste boli na bezpečnej strane.


4.7/5 - (39 hlasov)

Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

Zdieľanie je spolupráca.

Ak sa vám tento článok páči, prosím, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a známymi. Vaša podpora je pre mňa veľmi dôležitá a pomôže mi dosiahnuť väčšiu čitateľskú základňu. Ďakujem!

📃 OBSAH PRÍSPEVKU 📃

Index