KODI Repository – 10 najlepšie úložiska doplnkov.

Existujú desiatky či možno aj stovky online uložiť Kodi repository a tisíce doplnkov-Addons. Pre tento článok som vybral 10 najlepších repozitárov.

Tomu poslednému desiatemu sa budeme venovať najviac,pretože úložisko Lazy Kodi Repository je najväčšie a obsahuje až 45 repozitárov z veľkým množstvom doplnkov,skriptov a Kodi Builds.

ℹ️ Úložiska doplnkov KODI čas od času zanikajú alebo vznikajú úplne nové.
Práve s tohto dôvodu nie všetky úložiska doplnkov na tejto stránke sú aktuálne a funkčné. Nové úložiska doplnkov KODI jednoducho vyhľadáte,ak do Google zadáte slovné spojenie kodi repository.


Ako nainštalovať Kodi úložisko.

Na inštaláciu repozitárov máte dve možnosti. Buď zadáte URL adresu repozitára alebo si repozitár stiahnete a inštalujete lokálne.

Či už použijete na inštaláciu repozitára prvú alebo druhú možnosť,vždy inštalujete súbory zo zip archívu.

Inštalácia doplnkov zo zip archívu

10 najlepších repozitárov.

Pre CZ/SK komunitu divákov je najzaujímavejšie úložisko číslo 1 – TV Addons Repository,ktorý poznáte aj pod menom Fusion Repo.

V tomto repozitári je aj repozitár Kodi CZ/SK,ktorý obsahuje desiatky doplnkov v slovenskom a českom jazyku.

PS: Prečítajte si článok ” Ako nainštalovať CZ/SK doplnky do KODI.

Ďalšie zaujímavé repozitáre sú nižšie v tabuľke. Nenájdete v nich CZ/SK doplnky, ale k filmom a seriálom si môžete zapnúť titulky,pravda najprv musíte nainštalovať potrebný Addon.

ČÍSLONÁZOV ÚLOŽISKAADRESA URL ÚLOŽISKA
1TV Addons Repositoryhttp://fusion.tvaddons.co/
2Kodil Repositoryhttp://kdil.co/repo/
3Superrepohttp://srp.nu/
4Supermaci Repositoryhttp://2supremacy.uk/repo/
5Maverick Repositoryhttp://mavericktv.net/mavrepo/
6AJ Repositoryhttp://ajbuilds.uk/repo/
7Megatron Repohttp://mega-tron.tv/transform/
8Diamond Wizardhttp://repo.rubyjewelwizard.com/
9OneNationhttp://www.onenation.info/
10Lazy Kodi Repositoryhttp://lazykodi.com/

Lazy KODI repository – všetky úložiska na jednom mieste.

Lazy Kodi repository zhromažďuje veľké množstvo repozitárov a doplnkov do jedného úložiska. Už nepotrebujete inštalovať ďalšie úložiska,stačí vám nainštalovať iba jedno-Lazy Kodi Repository.


Ako funguje Lazy Kodi Repository.

Predstavte si situáciu,že potrebujete nainštalovať nový doplnok do Kodi. Postup je taký, že najprv potrebujete zistiť v akom repozitári sa daný doplnok nachádza. Potom vyhľadáte repozitár a stiahnete ho alebo prídete URL adresu repozitára do KODI. Až úplne v poslednom kroku si repozitár nainštalujete. Potom už môžete inštalovať z tohto repozitára doplnky.

Momentálne vás napadla myšlienka,že chceli by ste si vyskúšať iný doplnok,ale ten v tomto repozitári nie je. Znova musíte inštalovať ďalší a potom zase ďalší repozitár až nakoniec nebudete mať v tom žiadny prehľad.

Takáto inštalácia repozitárov je veľmi namáhavá a zdlhavá. Práve preto existuje iná a oveľa lepšia možnosť ako dostať jednotlivé doplnky do Kodi.

Tou alternatívou je Lazy Kodi Repository,jeden repozitár za všetky. Repozitár,ktorý obsahuje 45 základných položiek. V repozitári nájdete okrem repozitárov Kodi doplnkov aj skripty Kodi Builds.Kodi Repository alebo Kodi Builds?

Kodi Repository sú úložiska Kodi doplnkov. Aby ste mohli inštalovať addony, potrebujete základné súbory závislostí. Tieto súbory sú dostupné v úložisku. Po inštalácii archívu môžete pristúpiť k inštalácii addonu. Tým môžete zabrániť mnohým budúcim chybám závislosti. Na druhej strane existujú aj doplnky, ktoré závislosti nevyžadujú, a preto je ich možné inštalovať aj osobitne,samotné bez repozitára.

Kodi Builds je modifikovaný Kodi softvér. Pretože kodi je open source, vývojári môžu voľne meniť zdrojový kód a takto vytvárať nové KODI,ktoré si upravujú podľa vlastných požiadaviek.

Takáto zostava môže mať celkom iné rozhranie a úplne nové funkcie. Kodi Builds zostavy majú vo väčšine prípadov už pred-inštalované najlepšie repozitáre a doplnky. Kodi Builds najdete pod položkou WIZARDS.

UPOZORNENIE: Pred inštaláciou Kodi Builds si vašu terajšiu zostavu Kodi zálohujte, ak sa plánujete vrátiť späť. Po nainštalovaní Kodi Builds sa odstránia všetky vaše nastavenia, repozitáre a doplnky,preto budte opatrný. Všetko robíte na vlastné riziko!


Ako inštalovať repozitáre a doplnky z úložiska Lazy Kodi Repository.

Inštalácia Lazy Kodi Repository je veľmi jednoduchá a nijako sa nelíši od inštalácie iných repozitárov. Najprv musíte povoliť inštalovanie z neznámych zdrojov. Ak ste tak ešte neurobili,inštalátor vás na to upozorní behom inštalácie.

Pretože budete inštalovať a použivať doplnky z neznámych zdrojov,je potrebné spustiť VPN ochranu. Aktivujte si Pure VPN,najlepšiu službu pre Kodi,ktorá ochráni vašu identitu a otvori všetky cenzurované a blokované doplnky.


Pridanie URL adresy úložiska.

 1. Na hlavnom paneli Kodi kliknite na ozubené koliesko
 2. Kliknite na správca súborov
 3. Pridať zdroj
 4. Kliknite na žiadne
 5. Do okienka napíšte URL adresu http://lazykodi.com a kliknite na OK
 6. Zadajte názov pre zdroj – Lazykodi a kliknite OK

Inštalácia repozitárov.

Ak ste si pridali URL adresu úložiska Lazy Kodi Repository,môžete prejsť k inštalácií rôznych repozitárov a doplnkov z tohto repozitára.

Môžete si nainštalovať najobľúbenejšie repozitáre TVAddons Repository,Supremacy Repo,Maverick Repo,Sandman Repo a ďalšie alebo komplet všetky v počte 45.


Inštalácia Kodi CZ/SK repository.

Pre všetkých čechov a slovákov je najzaujímavejšie úložisko Kodi CZ/SK Repository a práve preto si opíšeme inštaláciu tohto úložiska.

Pretože Kodi CZ/SK je súčasťou úložiska TVAddons Repository-Fusion repo,inštalovať budeme z tohto repozitára.

Postup je nasledujúci:

[lockercat]
 1. Na hlavnom paneli Kodi kliknite na doplnky
 2. V ľavom hornom rohu kliknite na Box-inštalovať
 3. Vyberte inštalovať doplnky zo zip archívu
 4. Vyberte Lazykodi
 5. Kliknite na REPOSITORIES
 6. Zrolujte dole a vyberte repozitár TVADDONS
 7. Kliknite na kodi-repos
 8. Vyberte international
 9. Vyberte czech-repository.kodi-czsk-1.0.2.zip

Inštalácia doplnkov – Addons.

Repozitár Kodi CZ/SK máte nainštalovaný a teraz už môžete z neho inštalovať jednotlivé doplnky. Pre názornosť som pre vás vybral inštaláciu jedného z najlepších doplnkov SOSÁČ. Všetky ostatné doplnky sa inštalujú rovnako. Postup je nasledovný:

 1. Vyberiete nainštalovať z repozitára
 2. Vyberiete Kodi CZ&SK Doplňky
 3. Kliknete na video doplnky
 4. Vyberiete Sosáč alebo iný doplnok,ktorý chcete nainštalovať
 5. Kliknete na inštalovať
 6. Potvrdíte inštaláciu prídavných doplnkov kliknutím na tlačítko OK

Za krátku chvíľku je doplnok nainštalovaný a potom môžete inštalovať ďalší.

Pre lepšie pochopenie som pre vás pripravil video,v ktorom uvidíte postup inštalácie Lazy Kodi Repository, TVAddons Repository,CZ/SK Kodi doplnky a inštalácia doplnku Sosáč. Príjemné sledovanie.

Pretože YouTube zablokoval môj video-kanál,všetky videa boli presunuté na novú bezpečnú platformu ODYSEE. Prihláste sa na odber môjho kanála aby ste boli vždy informovaný o najnovšom video-obsahu a sledujte necenzurovaný obsah.


Ako otvoriť blokovaný video-obsah.

V článku ste sa dočítali o desiatkach repozitárov,v ktorých sú stovky až tisíce doplnkov,ktoré sprístupňujú online video obsah z internetu.

Väčšina tohto obsahu je ale uzamknutá takzvanou geoblokaciou alebo internetovou cenzúrou. K takémuto obsahu majú prístup iba diváci z určitých lokalít (miest,štátov,svetadielov)a pre zvyšok sveta je tento obsah zablokovaný. Práve z tohto dôvodu vam nefungujú všetky doplnky v Kodi.

Existuje šikovné riešenie ako túto blokáciu obísť a to je zmena IP adresy. IP adresa identifikuje z akého miesta sa na internet pripájate. Ak si zmeníte IP adresu virtuálne sa pripájate celkom z iného miesta(napríklad New-York,Londýn,Moskva) aj keď fyzicky sa nachádzate stále na Slovensku.

Môžete kedykoľvek ľubovoľne meniť IP adresy a tak sa virtuálne pripájať na internet z ktoréhokoľvek miesta na zemi pomocou virtuálnej privátnej siete serverov VPN.

Ak sa prípajate cez VPN,nielenže si zmeníte IP adresu, ale aj všetka vaša komunikácia z internetom je šifrovaná a tak nikto nemôže sledovať vaše aktivity na internete. Vyhnete sa postihu za stream ovanie obsahu chráneného autorským právom. Nikdy neviete ktoré doplnky sprístupňujú takýto obsah a nepoznáte zákony cudzích štátov.

Kodi je otvorený systém a preto doplnky programuje hocikto a nie vždy z čistým úmyslom. Vývojar doplnku si môže ponechať otvorené takzvané zadné dvierka cez ktoré môže napadnúť váš systém alebo odcudziť osobné údaje.

Práve z vyššie uvedených dôvodov je použivanie doplnkov z neznámych zdrojov od tretích strán bez VPN nemysliteľné a veľmi nebezpečné.

Vždy by ste mali používať VPN, aby ste chránili svoju identitu a bezpečnosť pri streamovaní filmov a televíznych relácií s takýmito aplikáciami.

PRIPOJTE SA K PURE VPN (najlepšie pre Kodi),ZMENTE SI IP ADRESU A SURFUJTE INTERNETOM ANONYMNE. SCHOVAJTE SVOJU IDENTITU A CHRÁŇTE SVOJE OSOBNÉ ÚDAJE PRED HACKERMI. OTVORTE CENZUROVANÉ STRÁNKY A APLIKÁCIE.

4.3/5 - (22 hlasov)