OpenSubtitles org-zadarmo TITULKY na KODI.


OpenSubtitles org je jedna z najlepších online služieb,ktorá vám úplne zadarmo zobrazí titulky v sledovaných videách. Titulky v KODI vám určite prídu vhod pri sledovaní zahraničných filmov alebo televíznych seriálov. Titulky nájdu uplatnenie aj pri štúdiu cudzích jazykov.

Táto služba obsahuje titulky v širokej škále jazykov a takmer pre všetky filmy a televízne seriály, ktoré boli doteraz vídané filmovými štúdiami. Jednou z najlepších funkcií je zobrazenie hodnotenia titulkov ostatnými užívateľmi. Na výber máte takmer šesť a pol milióna cz/sk titulkov.

nastavenie titulkov

Doplnok OpenSubtitles org perfektne funguje na najnovšej verzii KODI 20 Nexus,KODI 19 Matrix ale aj na KODI 18 LEIA v ľubovoľných zariadeniach včetne Fire Stick,Nvidia Shield,Android,Windows PC,Linux,Mac a ďalšie.

Titulky Open Subtitles org fungujú v akomkoľvek doplnku na stream ovanie filmov a televíznych seriálov.

Titulky OpenSubtitle
Ukážka titulkov zo streamu pomocou doplnku CRACKLE.

Dôležité upozornenie: Niektoré doplnky KODI na streamovanie vyžadujú povolenie titulkov v nastaveniach doplnku, a preto ak vám titulky nefungujú,skontrolujte toto nastavenie.

Odomknite všetky doplnky a streamovacie služby.

Sledovanie filmov a TV seriálov pomocou doplnkov KODI môže byť vo vašej lokalite zablokované alebo nezákonné. Skôr ako zapnete KODI,aktivujte si spoľahlivú sieť VPN na super rýchle streamovanie, odblokovanie lokalít a ochranu súkromia.


Ako nainštalovať a nakonfigurovať titulky na KODI.

Prečítajte si nižšie podrobný návod,ako jednoducho nainštalovať doplnok OpenSubtitles org a nakonfigurovať preferovaný jazyk titulkov v nastaveniach KODI.

A: Registrácia na OpenSubtitles org

Dôležitou podmienkou pre získanie titulkov na KODI je bezplatná registrácia u prevádzkovateľa služby. Za nič neplatíte,služba je úplne zadarmo.

Ak chcete podporiť tento projekt, môžete sa stať VIP členom za poplatok 10€ ročne a tak získať titulky bez reklám a ďalšie výhody. Vip členstvo nie je podmienka, ale ale je to čisto na vašej dobrovoľnosti.

Opensubtitles org - registracia1
Opensubtitles org

Po registrácií nezabudnite potvrdiť overovaciu správu,ktorá príde na zadanú emailovú adresu. Prihlasovacie meno a heslo,ktoré ste zadali pri registrácií si niekam zapíšte,pretože tieto údaje budete neskôr potrebovať zadať v nastaveniach doplnku OpenSubtitles org.


B: Ako nainštalovať titulky na KODI.

Doplnok OpenSubtitles org nainštalujete podľa nižšie uvedených bodov:

Inštalácia doplnku OpenSubtitles org

Doplnok OpenSubtitles org je súčasťou oficiálneho repozitára KODI ale nájdete ho aj v iných repozitároch. Inštalácia je pomerne jednoduchá a pozostáva z týchto krokov:

Total cost: 0 USD

Duration

Total time: 10 minutes

  • 1. Po zapnutí zariadenia s KODI kliknite vľavo hore na ⚙️-ikonu nastavenia

  • 2. V ďalšom kroku kliknite na doplnky

  • 3. Kliknite na nainštalovať z repozitára

  • 4. Vyberte Kodi Add-on repository – oficiálny repozitár doplnkov KODI

  • 5. Kliknite na titulky.

  • 6. Vyberte OpenSubtitles org

  • 7. Kliknite na tlačidlo inštalovať

  • Doplnok OpenSubtitle je nainštalovaný.

   Inštalácia je hotová,o čom vás informuje správa v rohu obrazovky.

   Aby vám titulky fungovali je potrebné v nastaveniach zadať prihlasovacie údaje.

   Postupujte následovne:

  • 8. Kliknite na link OpenSubtitles org

  • 9. Kliknite na tlačidlo nastaviť

  • 10. Zadajte prihlasovacie údaje.

   Zadajte prihlasovacie meno a heslo,ktoré ste zvolili pri registrácií na stránke OpenSubtitle com a kliknite na tlačítko OK.

Skúška doplnku OpenSubtitles org

Anglické titulky.

Ak ste úspešne nainštalovali doplnok a v nastaveniach zadali prihlasovacie údaje,spusťte v KODI ľubovoľný film alebo televízny seriál. V prehrávači zapnite titulky. Pretože v nastaveniach KODI je nakonfigurovaný preferovaný anglický jazyk pre titulky,zobrazia sa vám iba anglické titulky. Jazyk titulkov môžete jednoducho zmeniť v nastaveniach prehrávača KODI.


C: Ako nakonfigurovať jazyk titulkov.

Ak ste si vyskúšali, že titulky fungujú,teraz môžete v nastaveniach KODI nakonfigurovať jazyk titulkov. Ak chcete nakonfigurovať jazyk titulkov postupujte následovne:

 1. Na hlavnom paneli kliknite vľavo hore na ⚙️-ikonu nastavenia.
 2. V ďalšom kroku kliknite na prehrávač.
 3. Zobrazí sa vám okno nastavenia prehrávača

 1. V nastaveniach prehrávača prejdite do časti jazyk.
 2. V časti titulky si zvoľte preferovaný jazyk pre titulky,ktorý bude uprednostňovaný pred ostatnými jazykmi.
 3. V časti prevziať služby vyberte zoznam jazykov pre titulky. Pôvodné anglické titulky môžete vypnúť a nakonfigurovať napríklad slovenské,české,maďarské,poľské alebo akékoľvek iné titulky.
 4. Nastavte predvolené služby titulkov pre filmy a TV seriály.
 5. Ak chcete zmeniť veľkosť,farbu,pozadie titulkov a ďalšie nastavenia,prepnite štandardné nastavenia na pokročilé alebo expertné.

OpenSubtitles org – Inštruktážne video.

Aby som vám uľahčil celý proces registrácie,inštalácie doplnku OpenSubtitles org a konfigurácie v nastaveniach KODI,pripravil som pre vás inštruktážne video. Príjemné sledovanie.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.

Získajte prístup k väčšiemu obsahu a chráňte svoje súkromie.

Vaša IP adresa:

Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako získať prístup k ďalšiemu obsahu a zároveň zabezpečiť používanie KODI. Tu sú základné vlastnosti VPN:

 1. Získajte prístup k ďalšiemu obsahu – Väčšina doplnkov KODI sprístupňuje iba obsah na streamovanie z obmedzeného počtu krajín. Jediný spôsob ako obísť takéto geografické obmedzenia je zmena IP adresy pomocou služby VPN. Otvorte všetky doplnky KODI a streamujte všetok obsah knižnic pomocou VPN.
 2. Vyhnite sa rizikám používania nelegálnych doplnkov – Množstvo doplnkov tretích strán sťahuje obsah z nelegálnych zdrojov,čo by vás mohlo dostať do právnych problémov. Okrem pirátského obsahu niektoré doplnky obsahujú nebezpečný malware. Ak chcete zabrániť ostatným v sledovaniu používajte VPN sieť,ktorá skryje všetko čo robíte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
 3. Zabraňte sledovaniu zo strany poskytovateľa pripojenia k internetu – Ak poskytovateľ internetových služieb uvidí že používate KODI,môže obmedziť vašu internetovú linku. Ak zisti že používate nelegálne doplnky môže vás upozorniť na porušenie autorských práv. Vyhnite sa týmto obmedzeniam šifrovaním prenášaných údajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledovať vaše online aktivity.

Existuje veľké množstvo VPN,no nie každá je vhodná pre KODI a stream ovanie. Potrebujete takú VPN,ktorá odblokuje akýkoľvek doplnok KODI a zároveň ochráni vaše digitálne súkromie.

Po otestovaní viacerých služieb VPN odporúčam najlepšiu NORD VPN,ktorá je lídrom na poli vývoja bezpečnostných aplikácií. Ako lacnejšiu alternativu odporúčam PURE VPN,ktorá nijak nezaostáva za prvou službou. Obidve služby VPN sú vhodné pre KODI,kladú veľký dôraz na súkromie používateľa a sú úplne legálnymi službami vo väčšine krajin sveta.

Vyskúšajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo službou spokojný,môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí.


Odpovede na najčastejšie otázky.

Mam nainštalovaný doplnok OpenSubtitle org – Ako zapnem titulky?

Konfigurácia prehrávača KODI
Nakonfigurujte si jazyk titulkov v nastaveniach prehrávača KODI.
V nastaveniach prehrávača KODI zvoľte font pre titulky arial a znakovú sadu Central Europe(ISO).

Záver.

Ako som už v úvode zdôraznil,služba OpenSubtitles org je jedná z najlepších. Ďalšia služba, ktorú môžem odporučiť je OpenSubtitles com,ktorá spočiatku funguje aj bez registrácie. V minulosti populárna služba Titulky com už nie je zadarmo,okrem registrácie je potrebné zaplatiť za prémiový účet,ktorý je bez reklám a ďalších výhod.

Na KODI si môžete nainštalovať viac služieb na zobrazovanie titulkov a jednoducho medzi nimi prepínať. Ak nenájdete titulky vo vašom preferovanom jazyku v jednej službe,možno ich nájdete v inej službe.

Existuje ešte aj možnosť automatického zapnutia prvých vyhľadaných titulkov hneď po spustení prehrávania.

Titulky môžete aktivovať v akomkoľvek doplnku na streamovanie filmov a TV seriálov. Niektoré doplnky(napríklad TheCrew a ďalšie) vyžadujú zapnutie titulkov v nastaveniach doplnku.

Pozor! Streamovanie filmov a TV seriálov pomocou rôznych doplnkov v KODI môže byť vo vašej oblasti nezákonné a preto odporúčam vám použivať VPN sieť na zamaskovanie IP adresy a skrytie online aktivít.


4.8/5 - (60 hlasov)

Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

Index