OpenSubtitles org-zadarmo TITULKY na KODI.


OpenSubtitles org je jedna z najlepších online služieb,ktorá vám úplne zadarmo zobrazí titulky v sledovaných videách. Titulky v KODI vám určite prídu vhod pri sledovaní zahraničných filmov alebo televíznych seriálov. Titulky nájdu uplatnenie aj pri štúdiu cudzích jazykov.

Táto služba obsahuje titulky v širokej škále jazykov a takmer pre všetky filmy a televízne seriály, ktoré boli doteraz vídané filmovými štúdiami. Jednou z najlepších funkcií je zobrazenie hodnotenia titulkov ostatnými užívateľmi. Na výber máte takmer šesť a pol milióna cz/sk titulkov.

Doplnok OpenSubtitles org perfektne funguje na najnovšej verzii KODI 19 Matrix ale aj na KODI 18 LEIA v ľubovoľných zariadeniach včetne Fire Stick,Nvidia Shield,Android,Windows PC,Linux,Mac a ďalšie.

Titulky Open Subtitles org fungujú v akomkoľvek doplnku na stream ovanie filmov a televíznych seriálov.

Titulky OpenSubtitle
Ukážka titulkov zo streamu pomocou doplnku CRACKLE.

Dôležité upozornenie: Niektoré doplnky KODI na streamovanie vyžadujú povolenie titulkov v nastaveniach doplnku, a preto ak vám titulky nefungujú,skontrolujte toto nastavenie.

Odomknite všetky doplnky a streamovacie služby.

Sledovanie filmov a TV seriálov pomocou doplnkov KODI môže byť vo vašej lokalite zablokované alebo nezákonné. Skôr ako zapnete KODI,aktivujte si spoľahlivú sieť VPN na super rýchle streamovanie, odblokovanie lokalít a ochranu súkromia.

Prečítajte si nižšie podrobný návod,ako jednoducho nainštalovať doplnok OpenSubtitles org a nakonfigurovať preferovaný jazyk titulkov v nastaveniach KODI.


A: Registrácia na OpenSubtitles org

Dôležitou podmienkou pre získanie titulkov na KODI je bezplatná registrácia u prevádzkovateľa služby. Za nič neplatíte,služba je úplne zadarmo.

Ak chcete podporiť tento projekt, môžete sa stať VIP členom za poplatok 10€ ročne a tak získať titulky bez reklám a ďalšie výhody. Vip členstvo nie je podmienka, ale ale je to čisto na vašej dobrovoľnosti.

Po registrácií nezabudnite potvrdiť overovaciu správu,ktorá príde na zadanú emailovú adresu. Prihlasovacie meno a heslo,ktoré ste zadali pri registrácií si niekam zapíšte,pretože tieto údaje budete neskôr potrebovať zadať v nastaveniach doplnku OpenSubtitles org.


B: Ako nainštalovať titulky na KODI.

Doplnok OpenSubtitles org nainštalujete podľa nižšie uvedených bodov:

Inštalácia doplnku OpenSubtitles org

Doplnok OpenSubtitles org je súčasťou oficiálneho repozitára KODI ale nájdete ho aj v iných repozitároch. Inštalácia je pomerne jednoduchá a pozostáva z týchto krokov:

 • 1. Po zapnutí zariadenia s KODI kliknite vľavo hore na ⚙️-ikonu nastavenia

 • 2. V ďalšom kroku kliknite na doplnky

 • 3. Kliknite na nainštalovať z repozitára

 • 4. Vyberte Kodi Add-on repository – oficiálny repozitár doplnkov KODI

 • 5. Kliknite na titulky.

 • 6. Vyberte OpenSubtitles org

 • 7. Kliknite na tlačidlo inštalovať

 • Doplnok OpenSubtitle je nainštalovaný.

  Inštalácia je hotová,o čom vás informuje správa v rohu obrazovky.

  Aby vám titulky fungovali je potrebné v nastaveniach zadať prihlasovacie údaje.

  Postupujte následovne:

 • 8. Kliknite na link OpenSubtitles org

 • 9. Kliknite na tlačidlo nastaviť

 • 10. Zadajte prihlasovacie údaje.

  Zadajte prihlasovacie meno a heslo,ktoré ste zvolili pri registrácií na stránke OpenSubtitle com a kliknite na tlačítko OK.

Skúška doplnku OpenSubtitles org

Anglické titulky.

Ak ste úspešne nainštalovali doplnok a v nastaveniach zadali prihlasovacie údaje,spusťte v KODI ľubovoľný film alebo televízny seriál. V prehrávači zapnite titulky. Pretože v nastaveniach KODI je nakonfigurovaný preferovaný anglický jazyk pre titulky,zobrazia sa vám iba anglické titulky. Jazyk titulkov môžete jednoducho zmeniť v nastaveniach prehrávača KODI.


C: Ako nakonfigurovať jazyk titulkov.

Ak ste si vyskúšali, že titulky fungujú,teraz môžete v nastaveniach KODI nakonfigurovať jazyk titulkov. Ak chcete nakonfigurovať jazyk titulkov postupujte následovne:

 1. Na hlavnom paneli kliknite vľavo hore na ⚙️-ikonu nastavenia.
 2. V ďalšom kroku kliknite na prehrávač.
 3. Zobrazí sa vám okno nastavenia prehrávača

 1. V nastaveniach prehrávača prejdite do časti jazyk.
 2. V časti titulky si zvoľte preferovaný jazyk pre titulky,ktorý bude uprednostňovaný pred ostatnými jazykmi.
 3. V časti prevziať služby vyberte zoznam jazykov pre titulky. Pôvodné anglické titulky môžete vypnúť a nakonfigurovať napríklad slovenské,české,maďarské,poľské alebo akékoľvek iné titulky.
 4. Nastavte predvolené služby titulkov pre filmy a TV seriály.
 5. Ak chcete zmeniť veľkosť,farbu,pozadie titulkov a ďalšie nastavenia,prepnite štandardné nastavenia na pokročilé alebo expertné.

OpenSubtitles org – Inštruktážne video.

Aby som vám uľahčil celý proces registrácie,inštalácie doplnku OpenSubtitles org a konfigurácie v nastaveniach KODI,pripravil som pre vás inštruktážne video. Príjemné sledovanie.


Odpovede na najčastejšie otázky.

Mam nainštalovaný doplnok OpenSubtitle org – Ako zapnem titulky?

Konfigurácia prehrávača KODI
Nakonfigurujte si jazyk titulkov v nastaveniach prehrávača KODI.
V nastaveniach prehrávača KODI zvoľte font pre titulky arial a znakovú sadu Central Europe(ISO).

Záver.

Ako som už v úvode zdôraznil,služba OpenSubtitles org je jedná z najlepších. Ďalšia služba, ktorú môžem odporučiť je OpenSubtitles com,ktorá spočiatku funguje aj bez registrácie. V minulosti populárna služba Titulky com už nie je zadarmo,okrem registrácie je potrebné zaplatiť za prémiový účet,ktorý je bez reklám a ďalších výhod.

Na KODI si môžete nainštalovať viac služieb na zobrazovanie titulkov a jednoducho medzi nimi prepínať. Ak nenájdete titulky vo vašom preferovanom jazyku v jednej službe,možno ich nájdete v inej službe.

Existuje ešte aj možnosť automatického zapnutia prvých vyhľadaných titulkov hneď po spustení prehrávania.

Titulky môžete aktivovať v akomkoľvek doplnku na streamovanie filmov a TV seriálov. Niektoré doplnky(napríklad TheCrew a ďalšie) vyžadujú zapnutie titulkov v nastaveniach doplnku.

Pozor! Streamovanie filmov a TV seriálov pomocou rôznych doplnkov v KODI môže byť vo vašej oblasti nezákonné a preto odporúčam vám použivať VPN sieť na zamaskovanie IP adresy a skrytie online aktivít.


4.8/5 - (50 hlasov)