Seriály a online filmy zdarma prináša Kong TV.

Seriály a online filmy zdarma prináša Kong TV.

Last Updated on 27. júna 2020 by Milan Tulenko

Najlepšie online filmy zdarma v pôvodnom znení s titulkami si vychutnáte v multimediálnom centre KODI ak si nainštalujete doplnok Kong TV.

Pomocou doplnku Kong TV si vyberiete online filmy zdarma, alebo seriály na stream ovanie do vášho multimediálneho centra KODI

Pretože KONG TV obsahuje veľké množstvo filmov a seriálov,všetko je pekne a prehľadne poukladané do rôznych kategórií. Okrem toho filmy a seriály môžete jednoducho vyhľadávať zadaním názvu filmu alebo mena herca.

Pri každej položke je rozsiahly popis deja filmu či seriálu a náhľadový obrázok.

Aby vám počas prehrávania fungovali aj titulky,je potrebné ich nastaviť. Výhodou doplnku Kong TV je to,že titulky má už nainštalované a je potrebné ich iba aktivovať a nastaviť preferovaný jazyk. Nie je potrebné kvôli titulkom inštalovať ďalšie doplnky.

Pozrite si video,ako doplnok Kong TV perfektne funguje.

Kong TV – najlepší doplnok pre seriály a online filmy zdarma.

Máte nainštalované doplnky Exodus,Poseidon a Covenant.? Ste s nimi spokojný aj keď niektoré filmy,ktoré chcete sledovať jednoducho nefungujú? Nefungujú zrejme preto, že zdroj na stream je nefunkčný.

Ďalšou nepríjemnosťou je nutnosť párovať IP adresu pred spustením stream u. Po štyroch hodinách sledovania seriálov, alebo online filmov zdarma je nutné proces párovania IP adresy zopakovať.

Práve pre tieto nedostatky vyššie uvedených doplnkov som sa rozhodol hľadať na internete niečo lepšie ako Exodus a im podobné doplnky a nakoniec sa mi to podarilo. Objavil som Kong TV Add-On do KODI.

Seriály a online filmy zdarma prináša Kong TV.

Kong TV je podobný tým predchádzajúcim doplnkom, ale na rozdiel všetky filmy a seriály,ktoré som zatiaľ skúšal bezproblémovo fungujú. Všetky zdroje na stream sú funkčné a všetko perfektne funguje.

Super perfektný Add-On od spoločnosti TROYPOINT je teraz opäť dostupný po nejakom čase pre každého úplne zadarmo.

Spoločnosť TROYPOINT odporúča vždy používať VPN na ochranu svojej identity a zabezpečenia pri stream ovani bezplatných filmov a televíznych seriálov s doplnkami Kodi tretích strán, ako je tento.

Kong TV je považovaný za jeden z najlepších doplnkov od spoločnosti TROYPOINT,určených na sledovanie online filmov a seriálov zdarma.

Nainštalujte si Kong TV a sledujte seriály a online filmy zdarma.

Nainštalujte si Kong TV Add-On na Kodi 17,6 Kryptón alebo Kodi 18 Leia a sledujte seriály a online filmy zdarma v pôvodnom znení s titulkami.

Star-Tec repository/Seriály a online filmy zdarma

Pretože doplnok Kong TV je súčasťou Star-Tec repozitára,bude potrebné najprv nainštalovať tento repozitár a až potom doplnok Kong TV. Nakoniec bude treba nainštalovať a aktivovať titulky.

Celý proces inštalácie bude pozostávať z týchto piatich krokov:

 1. Povolenie inštalovať z neznámych zdrojov
 2. Pridanie URL adresy Star-Tec repository
 3. Inštalácia Star-Tec repozitára zo zip archívu
 4. Inštalácia doplnku Kong TV z repozitára Star-Tec
 5. Aktivácia a nastavenie titulkov

1. Povolenie inštalovať z neznámych zdrojov

Multimediálny softvér KODI je kvôli bezpečnosti nastavený tak,aby sa dali inštalovať iba overené doplnky z oficiálneho repozitára KODI Add-ons.

Výhodou multimediálneho centra KODI oproti iným komerčným TV boxom je možnosť inštalovať doplnky od tretích strán a z neznámych zdrojov.

Aby ste mohli inštalovať okrem oficiálnych doplnkov aj doplnky z neznámych zdrojov,musíte najprv túto možnosť povoliť v nastaveniach.

 1. Zapnite multimediálne centrum KODI a kliknite na ikonu nastavenia
 2. Kliknite na nastavenia systému
 3. Prejdite na položku ponuky doplnkov a zapnite funkciu „Neznáme zdroje„, ak ešte nie sú zapnuté
 4. Zobrazí sa vám upozornenie,kliknete na tlačítko áno

Pretože budete používať doplnky z neznámych zdrojov,je všeobecne odporúčané použivať pri streamovani filmov kvalitnú službu VPN.

IPVanish VPN okrem ochrany súkromia a bezpečnosti vám vďaka zmene IP adresy otvorí všetky doplnky v KODI,ktoré vám doteraz nefungovali.

2. Pridanie URL adresy Star-Tec repository

URL adresa Star-Tec repository je http://gen-tec.co/gentecwiz Túto URL adresu je potrebné pridať do KODI nasledujúcim spôsobom:

Pozor zmena! Nova URL adresa repozitára doplnkov je: http://lovearestartec.co.uk/StarTecAio

Online filmy zdarma-URL repozitára Star-Tec
 1. Vráťte sa na stránku systém kliknite na ikonu nastavenia
 2. Vyberte položku správca súborov
 3. Dva krát kliknite na položku Pridať zdroj
 4. Kliknite na položku <Žiadne>
 5. Zadajte adresu URL presne tak, ako je uvedená tu -(  http://gen-tec.co/gentecwiz ) Pozor! nova URL adresa:http://lovearestartec.co.uk/StarTecAio  a kliknite na tlačidlo OK (Poznámka: Pri zadávaní URL adresy budte zvlášť opatrný, lebo aj malá chybička,napríklad chýbajúca bodka spôsobí to,že repozitár ani doplnky nenainštalujete)
 6. Pomenujte zdroj gentecwiz a kliknite na tlačítko OK
 7. Kliknite na tlačidlo Späť na diaľkovom ovládači alebo na klávesnici Esc, kým sa nevrátite na domovskú obrazovku Kodi
AliExpress.com Product – T95Z Plus 2/16G android box with 1 year Netflix/HULU/Directv/CBS account warranty work in Set top box Smarttv smartPhone
AliExpress.com Product – Hotclub IPTV Subscription Android TV Box+Europe Sweden Albania French Italy Germany UK xxxHotclub M3U Enigma2 Smart TV Mag tvbox

3. Inštalácia Star-Tec repozitára zo zip archívu

Ak už máte povolenú inštaláciu z neznámych zdrojov a pridanú URL adresu repozitára môžete pristúpiť k inštalácii Star-Tec repozitára zo zip archívu. Postupujte následovne:

 1. Z hlavného panelu KODI kliknite na ponuku doplnky
 2. V ľavej hornej časti kliknite na box-rozbalená krabica
 3. Kliknite na ponuku inštalovať doplnky zo zip archívu
 4. Kliknite na  gentecwizStarTecAio
 5. Vyberte NEW REPO FOR GENTEC WIZARDStarTecWiz
 6. Kliknite na repository Star Tec-1.3.0.ziprepository Star Tec 1.3.3.zip

Počkajte chvíľku,kým sa vám repozitár Star-Tec nenainštaluje,čo je signalizované hláskou v pravej hornej časti obrazovky.

Ulož.to - zdieľajte ľahko dáta

4. Inštalácia doplnku Kong TV z repozitára Star-Tec

V predchadzajucich krokoch ste si nainštalovali repozitár Star-Tec a teraz z tohto repa si nainštalujete doplnok Kong TV. Postupujte podľa týchto krokov.

Kong TV - najlepší doplnok pre seriály a online filmy zdarma.
 1. Na karte „Doplnky-prehliadač doplnkov“ vyberte položku nainštalovať z repozitára
 2. Vyberte Star-Tec Repository
 3. Na ďalšej karte kliknite na video doplnky
 4. Z ponuky doplnkov vyberte Kong TV
 5. Nakoniec kliknite na inštalovať

Celý proces pridania URL adresy,inštalácie Star-Tec repository a doplnku Kong TV si pozrite v nasledujúcom inštruktážnom videu.

5. Aktivácia a nastavenie titulkov

Ako som už vyššie v tomto článku spomenul,veľkou výhodou doplnku Kong TV je fakt, že titulky už sú v samotnom doplnku nainštalované a je potrebné ich iba aktivovať a nastaviť preferované jazyky titulkov.

Ak budete mať podľa tohto návodu všetko správne nastavené,titulky sa vám zobrazia automaticky,hneď po spustení filmu alebo televízneho seriálu.

Chcete aktivovať titulky v doplnku Kong TV? Postupujte podľa týchto krokov:

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Na záver poďakovanie všetkým vývojárom softvéru a tvorcom výborných doplnkov pre KODI.

Ak ste spokojný z doplnkom Kong TV a chcete niečo odkázať ostatným čitateľom,napíšte komentár dole pod tento článok. Ďakujem.

Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: