USTVGO – Live TV zadarmo.


USTVGO je populárna bezplatná služba na streamovanie živého televízneho vysielania prostredníctvom akéhokoľvek internetového prehliadača v ľubovoľnom zariadení. Existujú aj streamovacie aplikácie pre televízory,desktopy a mobilné zariadenia. Samozrejmosťou je aj doplnok pre aplikáciu KODI.

Vychutnajte si úplne zadarmo spravodajské,športové,zábavné,detské ale aj prémiové filmové programy včetne EPG sprievodcu vo vašich obľúbených zariadeniach.


USTVGO vo webovom prehliadači.

USTVGO je jednou z najpopulárnejších stránok na streamovanie živého televízneho vysielania ku ktorej je možné pristupovať z akéhokoľvek webového prehliadača.

Stránky nevyžadujú žiadnu registráciu a ponúkajú ľahko použiteľné webové rozhranie. Rýchlo sa načítavajú Live streamy a používateľ nie je bombardovaný reklamami a kontextovými oknami. Popularitu USTVGO udáva aj fakt,že stránku navštívi viac ako 20 miliónov televíznych divákov mesačne.

USTVGO Web
Webstránka USTVGO

Ak navštívite webstránky poskytovateľa ,ihneď získate prístup k viac ako 100 živým televíznym programom z USA úplne zadarmo. Skôr ako tak urobíte,musíme si objasniť viacero skutočnosti.

Je webová lokalita USTVGO bezpečná? Na zistenie prítomnosti vírusov a spyware použijeme webový nástroj Vírus Total.

Virustotal

Z výsledku skénu webovej lokality je jasné, že ide o potenciálne bezpečné webstránky až na jednu maličkú výnimku. Virus Total nenašiel na URL adrese škodlivé súbory obsahujúce vírus alebo malware.

Čo si však treba všimnúť je skutočnosť, že webstránky odporúčajú používať pri streamovaní službu Nord VPN. Je to signál že ide o geografický blokovaný obsah a možno aj ne celkom legálnu službu aj keď na stránke je formulár na hlásenie porušenia autorských práv.

Ako sa iste sami presvedčite,niektoré lukratívne programy ako napríklad BET,ESPN,FOX SPORTS,HBO,HISTORY,NATIONAL GEOGRAPHIC a ďalšie spustite iba ak si aktivujete USA IP adresu.

Pozor,v súčasnosti existujú iba dve kompatibilné siete VPN,ktoré fungujú s USTVGO. Patria sem Nord VPN a Surfshark.

VPN klientskú aplikáciu alebo softvér môžete nainštalovať do akéhokoľvek zariadenia. Existujú aplikácie pre rôzne desktopové a mobilné zariadenia.

Ak sa pripojíte k internetu pomocou jednej z týchto dvoch VPN a vyberiete si USA VPN server,získate prístup k všetkým televíznym programom.

Streamovať živé televízne vysielanie môžete rýchlo a bez obáv z toho,že vaše online aktivity niekto sleduje. Ak chcete chrániť svoje súkromie a zostať v anonymite použite VPN.


Ako nainštalovať USTVGO do KODI.

⚠️POZOR!!! Inštalácia a používanie doplnku na vlastnú zodpovednosť! KODI-INFO neoveruje legislativnu zákonnosť alebo bezpečnosť akýchkoľvek repozitárov-doplnkov,aplikácií alebo služieb uvedených na týchto webových stránkach.

Ak používate populárnu multimediálnu aplikáciu KODI,určite budete chcieť nainštalovať doplnok na streamovanie živých televíznych programov USTVGO.

USTVGO KODI Addon

Je to bezplatný doplnok pre KODI na streamovanie viac ako 80 živých televíznych programov vysielaných v Spojených štátoch amerických.

USTVGO je vo viacerých úložiskách na internete, ale najnovšia verzia tohto skvelého doplnku je v G-Live Repository. Zdrojová URL adresa: https://mrgsi.github.io/glive

Pred inštaláciou repozitára a doplnkov je potrebné v nastaveniach KODI povoliť inštalovanie doplnkov tretích strán, ak ste tak už neurobili v minulosti. Ak nemáte toto nastavenie aktivované,systém vás na to upozorni. Treba aktivovať neznáme zdroje,ináč inštalácia nie je možná. Toto nastavenie aktivujete jednoducho podľa nižšie uvedeného obrázkového návodu.

V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
1 – V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
V novom okne kliknite – Systém
2 – V novom okne kliknite – Systém
kliknite – Neznáme zdroje
3 – V okne nastavenia systému v časti „Doplnky“ kliknite – Neznáme zdroje
UPOZORNENIE
4 – Prečítajte si UPOZORNENIE a ak s ním súhlasíte,kliknite – Áno
Vráťte sa späť do okna „Systém“
5 – Vráťte sa späť do okna „Systém“ alebo na domovskú obrazovku

Ak máte neznáme zdroje aktivované,môžete nainštalovať G-Live Repository z ktorého nakoniec nainštalujete doplnok USTVGO a prípadne aj ďalšie skvelé IPTV doplnky.

G-Live Repository obsahuje celkovo 12 FREE IPTV doplnkov ako napríklad Mega IPTV,Pluto TV,Plex Live,Samsung TV Plus,TV One a ďalšie.

G-Live Repository

Ako nainštalovať G-Live Repository.

 1. V ľavom hornom rrohu na domovskej obrazovke kliknite na – ⚙️.
 2. Vyberte správcu súborov.
 3. Dvakrát kliknite na pridať zdroj.
 4. Na karte pridať zdroj súborov kliknite na <Žiadne>.
 5. Do adresného riadku zadajte URL: https://mrgsi.github.io/glive a kliknite OK.
 6. Na ďalšej karte znova kliknite na tlačítko OK.
 7. Ak ste URL adresu opísali správne,zobrazí sa vám glive na karte správcu súborov.
 8. Vráťte sa o krok späť kliknutím na klávesu Esc alebo šípku späť na DO.
 9. Kliknite na doplnky.
 10. Inštalovať doplnky zo zip archívu.
 11. Prečítajte si upozornenie a kliknite na tlačidlo áno.
 12. Vyhľadajte zdroj glive.
 13. Kliknite na repository.glive-1.0.3.zip
 14. V pravom hornom rohu sa zobrazí informačné okno o úspešnej inštalácií G-live Repository.

Ako nainštalovať USTVGO doplnok z úložiska G-Live.

 1. Kliknite na nainštalovať z repozitára.
 2. Vyberte G-Live Repository.
 3. Kliknite na video doplnky.
 4. Vyhľadajte doplnok na inštaláciu USTVGO.
 5. Kliknite inštalovať.
 6. V pravom hornom rohu sa zobrazí informácia o úspešnej inštalácií doplnku.

Aby som vám inštalačný proces čo najlepšie objasnil,pripravil som pre vás už v poradí 101 inštruktážne video na ODYSEE.COM – pridajte sa, aby vám už nič neuniklo.

ODYSEE je webová aplikácia decentralizovanej siete LBRY založenej na blockchaine. LBRY je nová Open Source platforma na zdieľanie digitálneho obsahu. Je to populárna náhrada YouTube,ktorá je bez reklám a je odolná voči cenzúre. ďalšie informácie si môžete prečítať v článku: LBRY – alternatíva YouTube odolná voči cenzúre.


Čo ak USTVGO nefunguje.

Stránka USTVGO väčšinou funguje bez problémov,no môže nastať aj situácia,že sa niečo pokazí. Ak máte problémy s prehrávaním živého vysielania vo webovom prehliadači alebo na Adroid TV (Firestick TV) či v KODI,skúste tieto opravy.

1)Servery mimo prevádzky.

Môže nastať situácia, že je veľký dopyt po šírke pásma najmä počas významných udalosti (významné športové prenosy) a tak sú servery preťažené. V takomto prípade USTVGO nenačíta živé televízne vysielanie do prehliadača.Ak sú servery preťažené stačí nejaký čas počkať,kým servery opäť nenabehnú do normálnej prevádzky. Za ten čas môžete vyskúšať alternatívnu web-stránku na adrese https://ustv247.tv

2)Nekompatibilná VPN alebo Proxy.

USTVGO funguje na nezávislých serveroch a vývojár geograficky obmedzil prístup k jednotlivým živým televíznym kanálom. Na spustenie obmedzeného streamovania mimo USA užívateľ potrebuje Nord VPN.

Ak používate akúkoľvek inú VPN alebo proxy streamy nemusia vo väčšine prípadov fungovať,pretože vývojár nastavil parameter na spustenie streamu iba vtedy, ak server deteguje IP proxy od Nord VPN.

3) Zaplnená vyrovnávacia pamäť.

Vymazanie vyrovnávacej pamäte prehliadača opraví niektoré chyby pri streamovaní. Pri tejto procedúre si dajte pozor na uložené prihlasovacie údaje a heslá.


Záver.

USTVGO je perfektná IPTV služba,ktorá sprístupňuje úplne zadarmo a bez registrácie viac ako 100 živých televíznych programov vysielaných v Spojených štátoch amerických.

Určite používateľa poteší aj skutočnosť,že počas streamovania nie je vystavený početným reklamám a nie je obťažovaný kontextovými oknami.

Ak chcete zadarmo sledovať IPTV z celého sveta nainštalujte si doplnok MEGA -IPTV.


4.8/5 - (35 hlasov)