TvTap-Live TV a športové prenosy zadarmo(KODI 19).


TvTap je fantastický doplnok (Addon),ktorý po nainštalovaní do KODI vám sprístupni živé televízne vysielanie a športové prenosy úplne zadarmo.


Teraz úplne nová verzia doplnku pre Kodi 19 Matrix z úložiska LooNatics Asylum Repository.

ADDONREPOSITORYURL ADRESA ZDROJA
TvTapLooNatics Asylumhttps://techecoyote.github.io/Install_LooNatics

Doplnok TvTap bol upravený pre KODI z populárnej aplikácie TvTap pre platformu Android TV. Doplnok spoľahlivo funguje na všetkých hlavných operačných systémoch a to znamená, že ho môžete nainštalovať do akéhokoľvek zariadenia,ktoré podporuje KODI.

Okrem Android TV a Android boxov doplnok funguje aj v mobilných zariadeniach,počítačoch (Windows,Linux,Mac OS) a samozrejme aj v populárnych streamovacich zariadeniach FireStick – FireTV a v herných konzolách Nvidia Shield.

Ak používate novú verziu KODI 19 Matrix prečítajte si aj článok: Sport HD prináša športové prenosy zadarmo.


TvTap – množstvo TV programov zadarmo.

Pomocou aplikácie KODI a doplnku TvTap môžete sledovať množstvo živých televíznych programov rozdelených do niekoľkých kategórii.

Televízne programy sú zoskupené do kategórii dokumenty,filmy,zábava,pre deti,hudba,správy a šport.

TvTap - Kategórie

187 športových programov.

Pre väčšinu používateľov doplnku TvTap bude pravdepodobne najzaujímavejšia kategória SPORTS. Táto kategória obsahuje až 187 športových programov z rôznych krajín sveta. Pomocou doplnku získate prístup k všetkým populárnym športovým kanálom z Európy,USA,stredného východu a ďalších regiónov.

TvTap-šport

Pomocou aplikácie KODI a doplnku TvTap budete sledovať futbal,hokej,box,tenis a ďalšie športové programy úplne zadarmo. Doplnok obsahuje populárne športové programy ako je Euro Sport,Sky Sport,Arena Sport,Sport Klub,Sky Bundesliga,Dazn,ESPN,NFL.NBA,NHL,RMC,TSN a veľa ďalších.


71 filmových programov.

Ak máte radi filmy rôznych žánrov a ovládate cudzí jazyk, určite využijete ponuku 71 filmových programov. Doplnok obsahuje populárne filmové programy ako je napríklad AMC,programy skupiny CINEMAX,HBO,Sky Cinema a ďalšie. Okrem skupiny programov US a UK , doplnok obsahuje aj DE,ES a IT mutácie filmových programov.

TvTap-Movie

41 dokumentárnych programov.

Doplnok TvTap obsahuje 41 prémiových dokumentárnych programov ako napríklad Animal Planet,skupina programov Discovery a ďalšie.

Dokumenty

Ako nainštalovať TvTap-Addon do KODI.

Doplnok TvTap sa inštaluje rovnako ako iné doplnky tohto typu. Pretože je to neoficiálny doplnok,pred samotnou inštaláciou v nastaveniach KODI musíte povoliť inštaláciu doplnkov tretích strán a z neznámych zdrojov. Ak ste už skôr v minulosti pri inštalácií podobných doplnkov povolili inštaláciu z neznámych zdrojov,túto časť môžete vynechať a hneď pristúpiť k inštalácií doplnku TvTap.

A: Povoľte inštalovanie doplnkov tretích strán.

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknite vľavo hore na ozubené koliesko
 2. V ďalšom kroku kliknite na Systém
 3. V nastaveniach v časti Doplnky kliknite na Neznáme zdroje
 4. Prečítajte si upozornenie a ak súhlasíte,kliknite na tlačítko Áno.
Upozornenie

Od tejto chvíle môžete do KODI inštalovať nielen oficiálne doplnky, ale aj doplnky zo zdrojov tretích strán.

B: Zapnite VPN.

Pretože budete inštalovať repozitár a doplnok tretej strany,pre vašu bezpečnosť a ochranu súkromia je potrebná spoľahlivá VPN.

Ak používate doplnky Kodi tretích strán, je čas, aby ste začali používať VPN pre Kodi, aby ste pri streamovaní zostali v bezpečí.

Neoficiálne doplnky tretích strán sprístupňujú zadarmo veľké množstvo obsahu. Tento obsah je ale vo väčšine prípadov ilegálny, a preto vás môže streamovanie dostať do nepríjemnosti – oznamenie DMCA.

Pred týmito nepríjemnosťami vás spoľahlivo ochráni kvalitná VPN,ktorá nesleduje klientov a nevedie žiadne denníky o použivani siete .

C: Pridajte URL adresu repozitára.

Doplnok TvTap KODI je možné nainštalovať z LooNatics Asylum repozitára ,v ktorom sú aj ďalšie 52 skvelé doplnky ako napríklad Elementum,HBO Max,Plex Live,Pluto TV.

Aby ste mohli nainštalovať LooNatics Asylum Repository,z ktorého potom budete inštalovať doplnky,najprv v správcovi súborov je potrebné zadať URL adresu repozitára.

Ešte pred týmto krokom je potrebné zapnúť VPN,pretože niektorí poskytovatelia pripojenia k internetu zámerne blokujú KODI repozitáre v snahe zabrániť inštalovanie doplnkov z ilegálnym obsahom.

Zapnite VPN klienta,pripojte sa na ľubovoľný VPN server, aby ste zmenili IP adresu a zašifrovali internetový prenos a pokračujte následovne:

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknite vľavo hore na ozubené koliesko
 2. V ďalšom kroku kliknite na ikonku Správca súborov
 3. Kliknite na Pridať zdroj
 4. V okne pridať zdroj súborov kliknite na <Žiadne>
 5. Zadajte URL adresu https://techecoyote.github.io/Install_LooNatics a kliknite OK
 6. Zadajte názov zdroja Install_LooNatics a kliknite OK

Ak je všetko poriadku,zobrazí sa nový zdroj Install_LooNatics v správcovi súborov. Ak sa tak nestane,znamená to, že ste sa zmýlili pri zadávaní URL adresy,ISP blokuje repozitár a nemáte zapnutú VPN, alebo URL adresa už nie je platná,prípadne repozitár sa presťahoval na inú URL adresu. Skúste URL adresu zadať do prehliadača Firefox alebo Google Chrome a zistite či je funkčná.

D: Nainštalujte LooNatics Asylum Repository.

 1. Vráťte sa späť na panel Systém a kliknite na ikonku Doplnky
 2. V ďalšom kroku kliknite na Inštalovať doplnky zo zip archívu
 3. Vyhľadajte a kliknite na Install_LooNatics
 4. Kliknite na repository.loonaticsasylum-21.7.14.zip

V pravom hornom rohu sa zobrazí informácia o úspešnej inštalácií repozitára.

E: Nainštalujte TvTap a ďalšie doplnky.

 1. Znova sa vráťte späť na doplnky a kliknite na Nainštalovať z repozitára
 2. vyhľadajte a kliknite na LooNatics Asylum Repo
 3. V ďalšom kroku kliknite na Video doplnky
 4. V zozname doplnkov kliknite na doplnok,ktory chcete nainštalovať- TvTap
 5. Vpravo dole kliknite na Inštalovať
 6. Vyberte najnovšiu verziu doplnku
 7. Povoľte inštaláciu prídavných doplnkov kliknutím na tlačítko OK

Ak všetko prebehlo v poriadku,v pravom hornom rohu sa vam zobrazí správa o úspešnej inštalácií doplnku TvTap.

TvTap Addon

Nainštalujte si aj ďalšie populárne doplnky z LooNatics Asylum Repository.

Video návod inštalácie doplnku TvTap.

Pre ešte jednoduchšie a ľahšie zvládnutie inštalácie,pripravil som pre vás toto inštruktážne video,ktoré ukazuje jednotlivé kroky inštalácie repozitára a doplnku.


ℹ️Všimli ste si? Všetky inštruktážne videá som presťahoval z YouTube na bezpečnú platformu ODYSEE,ktorá je založená na technológií blockchain a tak zaisťuje,že videá nie je možné nikdy odstrániť. Ak ste fanúšikom mojich videí zaregistrujte sa na ODYSEE,aby vám už nič neuniklo.


Nainštalujte si aj ďalšie skvelé doplnky z LooNatics Asylum Repozitára. Prečítajte si viac na KODI-Info: LooNatics Asylum Repo – Najviac IPTV doplnkov pre KODI

4.5/5 - (25 hlasov)