TvTap-Live TV a športové prenosy zadarmo.

TvTap pre KODI

TvTap je fantastický doplnok (Addon),ktorý po nainštalovaní do KODI vám sprístupni živé televízne vysielanie a športové prenosy úplne zadarmo.


Doplnok TvTap bol upravený pre KODI z populárnej aplikácie TvTap pre platformu Android TV. Doplnok spoľahlivo funguje na všetkých hlavných operačných systémoch a to znamená, že ho môžete nainštalovať do akéhokoľvek zariadenia,ktoré podporuje KODI.

Okrem Android TV a Android boxov doplnok funguje aj v mobilných zariadeniach,počítačoch (Windows,Linux,Mac OS) a samozrejme aj v populárnych streamovacich zariadeniach FireStick – FireTV a v herných konzolách Nvidia Shield.


ADDONREPOSITORYURL ADRESA ZDROJA
TvTapCY4ROOThttps://cy4root2.github.io/zip 

TvTap – množstvo TV programov zadarmo.

Pomocou aplikácie KODI a doplnku TvTap môžete sledovať množstvo živých televíznych programov rozdelených do niekoľkých kategórii.

Televízne programy sú zoskupené do kategórii dokumenty,filmy,zábava,pre deti,hudba,správy a šport.

TvTap - Kategórie

187 športových programov.

Pre väčšinu používateľov doplnku TvTap bude pravdepodobne najzaujímavejšia kategória SPORTS. Táto kategória obsahuje až 187 športových programov z rôznych krajín sveta. Pomocou doplnku získate prístup k všetkým populárnym športovým kanálom z Európy,USA,stredného východu a ďalších regiónov.

TvTap-šport

Pomocou aplikácie KODI a doplnku TvTap budete sledovať futbal,hokej,box,tenis a ďalšie športové programy úplne zadarmo. Doplnok obsahuje populárne športové programy ako je Euro Sport,Sky Sport,Arena Sport,Sport Klub,Sky Bundesliga,Dazn,ESPN,NFL.NBA,NHL,RMC,TSN a veľa ďalších.


71 filmových programov.

Ak máte radi filmy rôznych žánrov a ovládate cudzí jazyk, určite využijete ponuku 71 filmových programov. Doplnok obsahuje populárne filmové programy ako je napríklad AMC,programy skupiny CINEMAX,HBO,Sky Cinema a ďalšie. Okrem skupiny programov US a UK , doplnok obsahuje aj DE,ES a IT mutácie filmových programov.

TvTap-Movie

41 dokumentárnych programov.

Doplnok TvTap obsahuje 41 prémiových dokumentárnych programov ako napríklad Animal Planet,skupina programov Discovery a ďalšie.

Dokumenty

Ako nainštalovať TvTap-Addon do KODI.

Doplnok TvTap sa inštaluje rovnako ako iné doplnky tohto typu. Pretože je to neoficiálny doplnok,pred samotnou inštaláciou v nastaveniach KODI musíte povoliť inštaláciu doplnkov tretích strán a z neznámych zdrojov. Ak ste už skôr v minulosti pri inštalácií podobných doplnkov povolili inštaláciu z neznámych zdrojov,túto časť môžete vynechať a hneď pristúpiť k inštalácií doplnku TvTap.

A: Povoľte inštalovanie doplnkov tretích strán.

  1. Na hlavnom paneli KODI kliknite vľavo hore na ozubené koliesko
  2. V ďalšom kroku kliknite na Systém
  3. V nastaveniach v časti Doplnky kliknite na Neznáme zdroje
  4. Prečítajte si upozornenie a ak súhlasíte,kliknite na tlačítko Áno.
Upozornenie

Od tejto chvíle môžete do KODI inštalovať nielen oficiálne doplnky, ale aj doplnky zo zdrojov tretích strán.

B: Zapnite VPN.

Pretože budete inštalovať repozitár a doplnok tretej strany,pre vašu bezpečnosť a ochranu súkromia je potrebná spoľahlivá VPN.

Ak používate doplnky Kodi tretích strán, je čas, aby ste začali používať VPN pre Kodi, aby ste pri streamovaní zostali v bezpečí.

Neoficiálne doplnky tretích strán sprístupňujú zadarmo veľké množstvo obsahu. Tento obsah je ale vo väčšine prípadov ilegálny, a preto vás môže streamovanie dostať do nepríjemnosti – oznamenie DMCA.

Pred týmito nepríjemnosťami vás spoľahlivo ochráni kvalitná VPN,ktorá nesleduje klientov a nevedie žiadne denníky o použivani siete .

C: Pridajte URL adresu repozitára.

Doplnok TvTap KODI je možné nainštalovať z repozitára CY4ROOT,v ktorom sú aj iné populárne doplnky ako napríklad Uranus,SportZig,Laplaza,MirRoR V2 Video,Chucky Video,Descent,Adult Swim,Covenant a ďalšie.

Aby ste mohli nainštalovať CY4ROOT repozitár,z ktorého potom budete inštalovať doplnky,najprv v správcovi súborov je potrebné zadať URL adresu repozitára.

Ešte pred týmto krokom je potrebné zapnúť VPN,pretože niektorí poskytovatelia pripojenia k internetu zámerne blokujú KODI repozitáre v snahe zabrániť inštalovanie doplnkov z ilegálnym obsahom.

Zapnite VPN klienta,pripojte sa na ľubovoľný VPN server, aby ste zmenili IP adresu a zašifrovali internetový prenos a pokračujte následovne:

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.


Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: