APEX SPORTS – živé športové prenosy a TV zadarmo.


ApeX Sports je jeden z najlepších športových doplnkov,ktorý ma jednoduché užívateľské rozhranie a streamuje skoro každý šport. Tento perfektný doplnok vám umožni si vychutnať športové udalosti a súťaže prostredníctvom kvalitných streamovacích odkazov.

Na rozdiel od doplnku Sport HD, o ktorom som písal minule,Apex Sports je o niečo lepší a zaujímavejší. Tento nový doplnok okrem športu sprístupňuje aj živé televízne vysielanie populárnych televíznych staníc .

Apex Sports Addon for Kodi

Apex Sports je športový a Live TV doplnok,ktorý funguje na najnovšej verzií KODI 19 MATRIX, ale aj na staršej verzií KODI 18 LEIA. Nainštalovať si ho môžete na rôzne zariadenia s prehrávačom Kodi podľa nižšie uvedeného podrobného návodu.


Prehľad sekcií doplnku Apex Sports.

Apex Sports má jednoduché používateľské rozhranie,v ktorom sa ľahko orientuje. Iba pár klikmi spustite živé vysielanie alebo opakovaný záznam športových momentiek. Domovská obrazovka obsahuje sekcie pre živé športy,živé televízne vysielanie,záznamy – najdôležitejšie udalosti a nástroje.

Apex Sports-sekcie

Sekcia Live Sport ( Živé športové prenosy)

V sekcii živé športy môžete úplne zadarmo sledovať živé vysielanie rôznych športov z celého sveta. Sekcia Live Sport sprístupňuje rôzne športové weby (SoccerStreams,Livetv.sx,Rojadirecta.me,MLB66,NHL66,NBAStreams,Sportsurge,Viprow) a vyhľadávací nástroj.

Apex Sports - Športové weby

Každý z uvedených športových webov ponúka rôzny obsah. Napríklad web Livetv.sx ponúka živé vysielanie 17 druhov športov. Okrem futbalu si môžete úplne zadarmo pozrieť volejbal,basketbal ale i golf,tenis,kriket a ďalšie športy.

Apex Sports -17 druhov športov ktoré môžete sledovať live.

Po vybraní konkrétneho športu sa vám zobrazia momentálne prebiehajúce zápasy, ktoré sú označené v zátvorke (LIVE).

Aby ste mali prehľad aj o tom, čo sa bude vysielať ďalej,nižšie nájdete odkazy s dátumom a časom začiatku športového podujatia,ktoré bude vysielané neskôr.

Po kliknutí na ktorýkoľvek zápas označený v zátvorke (LIVE) sa vám zobrazí niekoľko odkazov na stream. Vyberte si ktorýkoľvek odkaz a zadarmo sledujte živé vysielanie športového podujatia.

ℹ️ Ak počas streamovania narazíte na problémy ukladania do vyrovnávacej pamäte alebo niektoré odkazy nebudú vôbec fungovať,odporúčam vám problém vyriešiť pomocou siete VPN. Nefunkčnosť odkazov spočíva v tom,že doplnok Apex Sports načítava obsah z rôznych zdrojov,ktoré môžu byť geograficky obmedzené a na určitom území blokované.


Sekcia Live TV ( Živé televízne vysielanie)

Sekcia Live TV v doplnku Apex Sports sprístupňuje živé televízne vysielanie. Obsahuje 5 zdrojov (Streamlive,Sportsbay,Filmon,ustvgo,LMShows) a vyhľadávací nástroj.

APEX SPORTS - sekcia Live TV

Sledujte úplne zadarmo televízne programy z oblasti filmu,zábavy,športu,politiky,životného štýlu,vedy a techniky.


Sekcia Replays & Highlights (Reprízy a dôležité momenty)

Stalo sa vám, že ste zmeškali zápas z dôvodu zaneprázdnenosti a teraz keď máte viac času chceli by ste si ho pozrieť zo záznamu? Presne na tento účel slúži sekcia Replays & Highlights.

V tejto sekcií doplnku Apex Sports si môžete pozrieť záznamy futbalu z webu fullmatchesandshows.com alebo NFL a ďalšie športy z webu fullmatchtv.com a odvetné zápasy z webu replaymatches.net

Apex Sports - Replays & Highlights

Basketbal si opätovne pozriete na webe nba.com,bejzbal na mlb.com a hokej na nhl.com


Sekcia Tools (Nástroje)

V sekcií “Tools” si nastavte časové pásmo (Europe – Bratislava),aby sa vám v doplnku Apex Sports zobrazovali začiatky priamych prenosov a živá TV podľa stredomorského času.

Apex Sports - Tools

Ďalej si môžete vyčistiť vyrovnávaciu pamäť,vyhľadávať pomocou URL a doladiť nastavenia.

V časti “Settings (Nastavenia) môžete povoliť alebo zakázať celú kategóriu alebo iba jednotlivé webové stránky. V predvolenom nastavení je všetko povolené.

Prosím pozrite si nasledujúce video,aby ste získali prehľad o funkčnosti doplnku ApeX Sports.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.

Všimli ste si? YouTube kanál KODI-info presťahovaný na novú bezpečnú platformu ODYSEE.

Ak odberáte môj video kanál KODI-info na YouTube,prosím prihláste sa na odber na novej slobodnej platforme ODYSEE,kde budem uverejňovať najnovšie videa.


Príprava Kodi pred inštaláciou Apex Sports

Ako najobľúbenejšiu multimediálnu aplikáciu KODI zatiaľ nepoužívate,stiahnite si ju zo stránky KODI.TV a nainštalujte na akékoľvek zariadenie – Televízor,TV Box,PC,Notebook,Tablet alebo mobilný telefón. KODI funguje na všetkých hlavných operačných systémoch.

Pred samotnou inštaláciou doplnku tretej strany je potrebné najprv v nastaveniach Kodi povoliť inštalovanie doplnkov z neznámych zdrojov a následne zabezpečiť pripojenie k internetu.

Ak už používate viaceré doplnky od tretích strán a v nastaveniach máte zapnuté neznáme zdroje,túto časť vynechajte a prejdite rovno na inštaláciu doplnku Apex Sports.


Povolenie inštalovať doplnky tretích strán.

Pretože Apex Sports je doplnok tretej strany,je potrebné najprv povoliť inštalovanie doplnkov z neznámych zdrojov v nastaveniach Kodi. Pre zachovanie bezpečnosti ma Kodi v predvolenom nastavení zakázané inštalovanie doplnkov od tretích strán. Toto nastavenie je potrebné zmeniť.

Zapnite KODI a urobte tieto 5 jednoduché kroky podľa obrázkového návodu:

1 – V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
2 – V novom okne kliknite – Systém
3 – V okne nastavenia systému v časti „Doplnky“ kliknite – Neznáme zdroje
UPOZORNENIE
4 – Prečítajte si UPOZORNENIE a ak s ním súhlasíte,kliknite – Áno
5 – Vráťte sa späť do okna „Systém“ alebo na domovskú obrazovku

Zabezpečenie súkromia a anonymity.

Povolením inštalácie doplnkov tretích strán zároveň dávate prístup týmto doplnkom k vašim osobným údajom uložených na vašom zariadení.

Pretože softvér Kodi je otvorený systém a doplnky môže programovať ktokoľvek a nie vždy s čistým úmyslom,ľahko môže dôjsť k odcudzeniu a zneužitiu týchto dôležitých dát.

Našťastie existuje spôsob ako tomu zabrániť. Pred použitím doplnkov tretích strán a z neznámych zdrojov sa vždy striktne odporúča pripojiť zariadenie k VPN serveru pomocou klientskej aplikácie. Po aktivácií platenej služby si stiahnete VPN aplikáciu do akéhokoľvek zariadenia.

⚠️ Používanie kvalitnej VPN s aplikáciou Kodi sa vždy odporúča na ochranu súkromia,bezpečnosti a anonymity.

Získajte Pure VPN zo zľavou 74%

VPN je šifrovací nástroj, ktory chráni vaše súkromie a identitu online. Zabraní špehovaniu vašich online aktivít. VPN sprístupni geograficky blokovaný obsah a odomkne všetky webové stránky,aplikácie a doplnky Kodi pre rýchle anonymné streamovanie.

Existujú desiatky VPN služieb, ale iba niektoré sú vhodné pre Kodi. Je potrebné si vybrať dôveryhodnú službu,ktorá nezaznamenáva žiadne údaje,je bezpečná a zároveň rýchla.

Pure VPN je odporúčanou službou, ktorá stopercentne ochráni vaše súkromie,je rýchla a zároveň vhodná pre Kodi. Najobľúbenejšia VPN z priaznivou cenou po zľavnení až o 74%.

Ak chcete vyskúšať alternatívu,môžete siahnuť po Nord,Ivacy alebo Surfshark VPN.


Ako nainštalovať doplnok Apex Sports

⚠️ NEOFICIÁLNY DOPLNOK TRETEJ STRANY ⚠️

Vylúčenie zodpovednosti – Tento článok slúži iba na študijné účely.

INŠTALÁCIA DOPLNKU NA VLASTNE RIZIKO!

Ak sa rozhodnete doplnok inštalovať,robíte tak na vlastnú zodpovednosť! Väčšina takýchto doplnkov sprístupňuje nelegálny obsah podliehajúci autorským právam alebo šíri škodlivý a nebezpečný MALVÉR.

Autor článku nespolupracuje z nadáciou KODI ani s vývojármi doplnkov. Nezodpovedá za použitie tohto doplnku. Rovnako nezodpovedá za obsah nájdený pomocou tohto doplnku. Stránka KODI-info nehostuje ani nevlastní žiadny obsah tohto doplnku.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako zabezpečiť používanie KODI a zároveň získať prístup k ďalšiemu obsahu.

Pred inštaláciou doplnkov tretích strán ako je aj ApeX Sports je potrebné povoliť neznáme zdroje v nastaveniach Kodi. Ak ste tak ešte neurobili podľa návodu opísaného vyššie,systém vás na to upozorni počas inštalácie. Bez tohto nastavenia nie je možné pokračovať v inštalácií.

Ak chcete zadarmo sledovať živé športové prenosy,záznamy a živé televízne vysielanie nainštalujte si na Kodi doplnok typu všetko v jednom podľa tohto podrobného návodu.

Inštalácia doplnku Apex Sports pozostáva s týchto troch krokov:

 • A: Pridanie URL adresy zdroja
 • B: Inštalácia úložiska repository.arxtic-ape-1.0.0.zip
 • C: Inštalácia doplnku Apex Sports

Potrebný čas: 10 minút

Doplnok jednoducho nainštalujete za krátky čas,ak budete postupovať presne podľa tohto podrobného obrázkového návodu.

 1. Otvorte aplikáciu KODI

  Otvorte aplikáciu KODI kliknutím na ikonku aplikácie.Otvorte aplikáciu KODI

 2. Nastavenie – ⚙️ (A: Pridanie zdroja)

  Na domovskej obrazovke v ľavom hornom rohu kliknite na ozubené koliesko – ⚙️ .Nastavenie

 3. Správca súborov (A: Pridanie zdroja)

  V novom okne kliknite – Správca súborovSprávca súborov

 4. Pridať zdroj (A: Pridanie zdroja)

  V okne správca súborov dvakrát kliknite – Pridať zdrojPridať zdroj

 5. <Žiadne> (A: Pridanie zdroja)

  Na karte pridať zdroj súborov kliknite na <Žiadne>žiadne

 6. Zadajte URL adresu (A: Pridanie zdroja)

  Zadajte URL adresu https://arxtic-ape.github.io a kliknite na OKURL adresa

 7. Pomenujte tento zdroj medií (A: Pridanie zdroja)

  Pomenujte tento zdroj medií – Apex a kliknite na OKPomenujte tento zdroj medií

 8. Vráťte sa späť do okna “Systém”

  Kliknite na klávesu Esc alebo tlačítko späť na diaľkovom ovládačiVráťte sa späť do okna "Systém"

 9. Doplnky (B: Inštalácia úložiska)

  V okne systém kliknite –DoplnkyDoplnky

 10. Inštalovať doplnky zo zip archívu (B: Inštalácia úložiska)

  V okne prehliadač doplnkov kliknite – Inštalovať doplnky zo zip archívuInštalovať doplnky zo zip archívu

 11. Upozornenie! (B: Inštalácia úložiska)

  Prečítajte si upozornenie a kliknite –Áno (Iba od verzie Kodi 19 Matrix)Upozornenie

 12. Apex (B: Inštalácia úložiska)

  Na karte inštalovať doplnky zo zip archívu vyhľadajte a kliknite –ApexApex

 13. Repository.arxtic-ape-1.0.0.zip (B: Inštalácia úložiska)

  Na ďalšej karte kliknite-repository.arxtic-ape-1.0.0.zipRepository.arxtic-ape-1.0.0.zip

 14. Nainštalovať z repozitára (C: Inštalácia doplnku)

  Chvíľku počkajte a keď sa v pravom hornom rohu zobrazí správa o úspešnej inštalácií arxtic-ape repozitára kliknite na – Nainštalovať z repozitáraNainštalovať z repozitára

 15. Arxtic-ape repository (C: Inštalácia doplnku)

  V okne nainštalovať z repozitára vyhľadajte – arxtic-ape repositoryArxtic-ape repository

 16. Video doplnky (C: Inštalácia doplnku)

  Na karte arxtic-ape repository kliknite – Video doplnkyVideo doplnky

 17. ApeX Sports (C: Inštalácia doplnku)

  Na ďalšej karte kliknite – ApeX SportsApeX Sports

 18. Inštalovať (C: Inštalácia doplnku)

  V novom okne vpravo dole kliknite – InštalovaťInštalovať

 19. Potvrdenie inštalácie prídavných doplnkov (C: Inštalácia doplnku)

  Kliknutím na tlačítko OK potvrdte inštaláciu pri dávnych doplnkov.Prídavné doplnky

 20. Doplnok ApeX Sports bol nainštalovaný

  V pravom hornom rohu sa zobrazí správa o úspešnej inštalácií doplnku ApeX SportsDoplnok bol nainštalovaný


Dvojklikom na klávesu Esc alebo tlačidlom späť sa vráťte na domovskú obrazovku. Ikonka doplnku ApeX Sports sa zobrazí v ponuke doplnky medzi video-doplnkami.

ApeX Sports

Nastavenie doplnku ApeX Sports.

Doplnok ApeX Sports funguje perfektne hneď po inštalácií bez akýchkoľvek ďalších nastavení. Jediné čo treba nastaviť,je časové pásmo, aby začiatky živých športových prenosov boli zobrazené v súlade z našim stredoeurópskym časovým pásmom. Časové pásmo nastavíte v sekcii nástroje(Tools – Set Timezone:)

V časti nástroje okrem nastavenia časového pásma môžete vyčistiť vyrovnávaciu pamäť doplnku,vyhľadávať pomocou URL adresy a dolaďovať nastavenia podľa svojich preferencií.

Získajte prístup k väčšiemu obsahu a chráňte svoje súkromie.

Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako získať prístup k ďalšiemu obsahu a zároveň zabezpečiť používanie KODI. Tu sú základné vlastnosti VPN:

Moja IP adresa

Informácie o vašom pripojení k internetu:

IP adresa:

Mesto:

Štát:

Operačný systém:

ISP:

Schovajte svoju IP adresu a chráňte dôležité údaje pri streamovaní obsahu a surfovaní po internete.

 • Získajte prístup k ďalšiemu obsahu – Väčšina doplnkov KODI sprístupňuje iba obsah na streamovanie z obmedzeného počtu krajín. Jediný spôsob ako obísť takéto geografické obmedzenia je zmena IP adresy pomocou služby VPN. Otvorte všetky doplnky KODI a streamujte všetok obsah knižnic pomocou VPN.
 • Vyhnite sa rizikám používania nelegálnych doplnkov – Množstvo doplnkov tretích strán sťahuje obsah z nelegálnych zdrojov,čo by vás mohlo dostať do právnych problémov. Okrem pirátského obsahu niektoré doplnky obsahujú nebezpečný malware. Ak chcete zabrániť ostatným v sledovaniu používajte VPN sieť,ktorá skryje všetko čo robíte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
 • Zabraňte sledovaniu zo strany poskytovateľa pripojenia k internetu – Ak poskytovateľ internetových služieb uvidí že používate KODI,môže obmedziť vašu internetovú linku. Ak zisti že používate nelegálne doplnky môže vás upozorniť na porušenie autorských práv. Vyhnite sa týmto obmedzeniam šifrovaním prenášaných údajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledovať vaše online aktivity.

Existuje veľké množstvo VPN,no nie každá je vhodná pre KODI a stream ovanie. Potrebujete takú VPN,ktorá odblokuje akýkoľvek doplnok KODI a zároveň ochráni vaše digitálne súkromie.

Po otestovaní viacerých služieb VPN odporúčam najlepšiu NORD VPN,ktorá je lídrom na poli vývoja bezpečnostných aplikácií. Ako lacnejšiu alternativu odporúčam PURE VPN,ktorá nijak nezaostáva za prvou službou. Obidve služby VPN sú vhodné pre KODI,kladú veľký dôraz na súkromie používateľa a sú úplne legálnymi službami vo väčšine krajin sveta.

Vyskúšajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo službou spokojný,môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí.

Záver

ApeX Sports je doplnok typu všetko v jednom. Ocenia ho hlavne nadšenci športu, pretože streamuje skoro každý šport. Okrem športu má doplnok obrovskú zbierku televíznych programov a iný zaujímavý obsah.

4.8/5 - (28 hlasov)

Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

Zdieľanie je spolupráca.

Ak sa vám tento článok páči, prosím, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a známymi. Vaša podpora je pre mňa veľmi dôležitá a pomôže mi dosiahnuť väčšiu čitateľskú základňu. Ďakujem!

Index