Bombuj – ako nainštalovať doplnok do KODI

ℹ️ AKTUALIZÁCIA: Projekt BOMBUJ už skončil! Ak chcete sledovať tisícky filmov a televíznych seriálov nainštalujte si do KODI doplnok Sosáč alebo Fastshare. Filmy a seriály môžete sledovať aj priamo v prehliadači na stránke sosac.tv
Čo je “bombuj”? Predpokladám, že ste už niekedy v minulosti navštívili webstránky online filmy bombuj. Na týchto stránkach okrem tisícov online filmov nájdete aj seriály. Problém je v tom,že keď si chcete nejaký film, či seriál pozrieť,musíte najprv odkliknúť nejakých 5 až 6 reklám a až potom sa vám požadovaný film, či seriál spustí. Je to preto,že reklamou je zaplatený multimediálny obsah,ktorý pozeráte zadarmo. Ak sa na stránke zaregistrujete,dostanete menej reklám a iné výhody.

ERROR! - Doplnok nefunguje

Inštalujeme doplnok bombuj do KODI

Možno ste nevedeli,ale bombuj zo všetkými filmami a seriálmi je možné vďaka doplnku nainštalovať priamo do multimediálneho prehrávača KODI.

KODI je jeden z najlepších multimediálnych prehrávačov ktorý pracuje na rôznych zariadeniach pod rôznymi operačnými systémami.

Kodi rovnako dobre funguje v televízoroch z Androidom od Sony a Philips ako aj v TV boxoch,v počítačoch a mobilných zariadeniach.

V minulom článku ” Ako Nainštalovať CZ/SK Doplnky Do KODI. ” ste si mohli prečítať návod ako nainštalovať CZ/SK doplnky z CZ/SK repozitára,ktorý je súčasťou repozitára FUSION.

CZ/SK repozitár neobsahuje doplnok BOMBUJ a inštalácia tohto doplnku je trošku odlišná,preto som napísal tento podrobný návod,čítajte pozorne ďalej.

Pretože vám chcem ukázať aj druhý postup ako je možné nainštalovať doplnky do KODI,rozhodol som sa pre stiahnutie zip súborov do zariadenia a následnú inštaláciu doplnkov zo zip archívu. Tentokrát nebudeme do KODI pridávať URL adresu repozitára ale zip súbor stiahneme priamo do zariadenia s KODI.

Bombuj

Aby vám prehrávanie filmov a seriálov BOMBUJ perfektne fungovalo,okrem samotného doplnku bombuj budete potrebovať aj doplnok ” Resolveurl

Cela inštalácia bude pozostávať s týchto krokov:

 1. Stiahnutie zip súboru” Resolveurl” z repozitára Github alebo servera Ulož.to
 2. Stiahnutie zip súboru “ Plugin.video.bombuj.filmyseraly-master.zip “z repoztára Github alebo servera Ulož.to
 3. Inštalácia doplnku Resolveurl
 4. Inštalácia doplnku Bombuj
 5. Spárovanie IP adresy

Po týchto 5-tich krokoch si môžete vybrať akýkoľvek film alebo seriál a hneď sledovať,nezobrazujú sa vám žiadne reklamy – paráda.

Ako BOMBUJ funguje si pozrite v prvom videu.

https://youtu.be/cgjE_M0aTig

Keď ste si už pozreli ako doplnok Bombuj funguje,nainštalujte si ho.

Inštalácia RESOLVEURL a BOMBUJ

Ak ste si do svojho zariadenia z nainštalovaným softvérom KODI (Android Box,počítač,televízor) stahli zip súbory Resolveurl a Plugin.video.bombuj môžete začať inštalovať doplnky.

Najprv si nainštalujete Resolveurl a potom doplnok Bombuj.

Inštalácia doplnku RESOLVEURL

 1. Po zapnutí zariadenia na hlavnom paneli KODI kliknite na Doplnky
 2. V novom okne kliknite na BOX-symbol rozbalenej krabice
 3. V ďalšom kroku kliknite na Inštalovať doplnky zo zip archívu

Ak ešte nemáte povolenú inštaláciu z neznalých zdrojov,otvori sa vám okno zo správou Zakázané,tak ako je to na obrázku.

Aby ste mohli pokračovať v inštalácii kliknite na Nastavenia a v novom okne v časti Doplnky kliknite na Neznáme zdroje,.

Po tomto kroku sa vám objaví takéto upozornenie ako dole na obrázku.

Ak v treťom kroku po kliknutí na ” Inštalovať doplnky zo zip archívu” sa vám nezobrazí upozornenie znamená, že už máte v nastaveniach povolené inštalovať z neznámych zdrojov a môžete pokračovať v inštalácii.

Aby boli vaše osobné údaje v bezpečí a vaša identita zamaskovaná,je potrebné pripojiť sa na internet cez šifrovaný VPN tunel.

Po pripojení k VPN zdoláte aj geo-blokaciu a spustite si všetky doplnky,a to aj tie,ktoré sú vo vašej krajine zakázané.

Už nikdy namiesto filmu sa vám nezobrazí takýto oznam,ktorý informuje, že tento stream nie je k dispozícii vo vašej krajine.

 Pretože služba VPN nie je zadarmo,najprv je nutné sa zaregistrovať na stránke IP VANISH a potom zaplatiť poplatok. Po zaplatení si IP Vanish VPN jednoducho nainštalujete do Android boxu alebo televízora z obchodu Google Play.

Ak sa rozhodnete pre službu PURE VPN,zaregistrujte sa na stránke PURE VPN a nainštalujte si aplikáciu.

Pure VPN si môžete nainštalovať aj priamo do KODI podľa návodu: PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI

Ak ste sa rozhodli, že službu VPN budete používať,môžete smelo pokračovať v inštalácii repozitárov z neznámych zdrojov a doplnkov tretích strán.

V inštalácií pokračujte znova kliknutím na Inštalovať doplnky zo zip archívu,tak ako ste to urobili v predchádzajúcom kroku.

Pretože už máte v nastaveniach povolené inštalovať z neznámych zdrojov,žiadne upozornenie sa nezobrazí a v inštalácii postupujte následovne:

[lockercat]

 1. Kliknite na Domovský priečinok a potom na stiahnuté. ( Poznámka: Tak to je v počítači z operačným systémom LINUX,v iných systémoch a zariadeniach sa to môže líšiť. Preto vyhľadajte priečinok,kam ste zip súbory uložili – napríklad Download a podobne.)
 2. Vyhľadajte a kliknite na Script.module.resolveurl-5.0.24.zip

Doplnok RESOLVEURL už máte nainštalovaný,nič už netreba nastavovať iba nainštalovať doplnok Bombuj.

Inštalácia doplnku Bombuj.

Inštalácia doplnku Bombuj je na vlas podobná tej predchádzajúcej,iba s tým rozdielom, že v poslednom kroku vyhľadáte a kliknete na Plugin.video.bombuj.filmyseraly-master.zip

 1. Inštalovať doplnky zo zip archívu
 2. vyhľadať priečinok kde je zip súbor uložený
 3. Vyhľadať a kliknúť na Plugin.video.bombuj.filmyseraly-master.zip

Doplnok Bombuj máte nainštalovaný,nájdete ho medzi video doplnkami,kliknite naň,vyberte si film a hurá do sledovania.

Pre lepšie pochopenie inštalácie,pripravil som pre vás toto inštruktážne video.

https://youtu.be/c_9ZY3keFLE

Autorizácia stramu.

OpenLoad autorizácia streamu

Ak sa vám počas prehrávania zobrazí takéto okno,je potrebné navštíviť web-stránku OPENLOAD,zaškrtnúť políčko-Nie som robot,zrolovať nižšie a kliknúť na pár. Otvorí sa vám nové okno z reklamou,zatvorte ho a uvidíte výsledok párovania.

Ak je úspešný,môžete ísť do KODI a sledovať filmy ďalšie štyri hodiny. Po tomto čase proces párovania opakujte.

[/lockercat]

PS: Prečítajte si aj článok: Openload ∞ CZ/SK Stream Addon Do KODI.

3.6/5 - (10 hlasov)