FITNESS BLENDER Addon – tréningy pre ? a ? zadarmo.

Fitness Blender je mix viac ako 500 bezplatných video tréningov,určených na chudnutie a formovanie postavy. Video tréningy sú o dĺžke od 10 do 85 minút. Tréningy sú rozdelené do viacero kategórií,určené pre začiatočníkov až po elitných atlétov,od HIT po Pilates a silový tréning. Bezplatné videá môžete sledovať na web stránke projektu, YouTube alebo pomocou oficiálneho doplnku KODI.


ADDONREPOSITORYURL ADRESA ZDROJA
Fitness BlenderOficiálny repozitár KODIhttps://kodi.tv/addon/plugins-video-add-ons/fitness-blender

Sledujte videa,cvičte a formujte si postavu.

Dali ste si novoročné predsavzatia? Medzi nimi možno boli aj tieto:budem sa zdravo stravovať,budem cvičiť. Darí sa vám tieto predsavzatia aj plniť? Ak nie,možno vám pomôže Fitness Blender projekt.

Aj keď projekt má už niekoľko rokov činnosti za sebou,stále je veľmi zaujímavý a aktuálny.

Cieľom projektu FB je dosiahnúť to,aby zdravie a fitness bolo dostupné pre každého, a preto vznikli tieto video-tréningy dostupné úplne zadarmo na kanáli YouTube. Kanál ma v súčastnosti 5,88 milióna odberateľov.

Fitness Blender - YouTube kanál

Manželský pár Daniel a Kelli si zaslúžia poďakovanie za tieto úžasné fitness cviky,ktoré sú určené pre ženy a mužov všetkých vekových kategórii.

FB to nie je len skupina videí na YouTube, ale projekt má aj vlastnú stránku na internete, ale hlavne širokú komunitu fanúšikov na Facebooku a iných sociálnych sietiach.


Zadarmo videá na cvičenie.

Zadarmo videá,ktoré môžete sledovať na YouTube alebo pomocou oficiálneho doplnku KODI sú roztriedené do 5 kategórií obťažnosti. Videá sú ďalej roztriedené na cvičenia pre ženy,mužov a na spoločné cvičenia obidvoch pohlaví.

Ďalej sú cviky rozdelené tak, ako pôsobia na jednotlivé časti tela. Triedenia podľa tipu cviku zahŕňajú zahrievacie cviky,Pilates,HIT,Joga,silový tréning,kardiovaskulárne cvičenia a ďalšie.

Viac ako 400 cvikov si zacvičíte bez potreby ďalších zariadení alebo náčinia. K ďalším cvikom budete potrebovať napríklad podložku na cvičenie, činku,Kettlebell,posilňovaciu gumu,Medicinbal-posilňovaciu loptu,švihadlo,lavicu a iné veci,ktoré výhodne kúpite napríklad v internetovom obchode inSPORTline.


Ako nainštalovať Fitness Blender Addon do KODI.

Okrem bezplatných videí YouTube existuje aj bezplatný doplnok pre multimediálne centrum KODI. Pretože je to oficiálny doplnok spoločnosti KODI,nebudete potrebovať VPN pri stream ovani týchto videí. Všetky videá stream ované týmto doplnkom sú 100% legálne.

Ak chcete nainštalovať video doplnok Fitness Blender do KODI postupujte podľa týchto krokov:

  1. Na hlavnej stránke KODI kliknite na záložku ” Doplnky“.
  2. Na ďalšej stránke kliknite na položku ” Stiahnuť “.
  3. Rolujte smerom dole,vyhľadajte a kliknite na položku ” Fitness Blender “.
  4. V ďalšom okne kliknite na “ Inštalovať “.
  5. Potvrdte inštaláciu prídavných doplnkov kliknutím na tlačítko ” OK “.

Ak všetko prebehlo v poriadku,v pravom hornom rohu sa vám objaví informačná hláška o úspešnej inštalácií. Pozrite si video-návod.

Pretože YouTube zablokoval môj video-kanál,všetky videa boli presunuté na novú bezpečnú platformu ODYSEE. Prihláste sa na odber môjho kanála aby ste boli vždy informovaný o najnovšom video-obsahu a sledujte necenzurovaný obsah.


Fitness Blender Plus.

Okrem bezplatných videí existuje aj platená verzia Fitness Blender Plus,ktorá je každému záujemcovi šitá na mieru a určite to každý ocení.

FB Plus pridáva úplne nové funkcie, funkcie a nástroje, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum zo svojich tréningov.  Budete môcť si naplánovať vlastné tréningy,cvičebné programy a stravovacie plány.

Registrácia a všetky podrobné informácie v anglickom jazyku na webe https://www.fitnessblender.com

4.2/5 - (25 hlasov)