FITNESS BLENDER Addon – tréningy pre👩 a 👨 zadarmo.


Fitness Blender je mix viac ako 500 bezplatných video tréningov,určených na chudnutie a formovanie postavy. Video tréningy sú o dĺžke od 10 do 85 minút. Tréningy sú rozdelené do viacero kategórií,určené pre začiatočníkov až po elitných atlétov,od HIT po Pilates a silový tréning. Bezplatné videá môžete sledovať na web stránke projektu, YouTube alebo na KODI pomocou neoficiálneho doplnku tretej strany Fido K19.

Pôvodný doplnok Fitness Blender záhadne zmizol z oficiálneho repozitára KODI a preto vám odporúčam prečítať si článok – Fido K19 prináša nekonečnú zábavu na KODI.

Doplnok Fido K19 v sekcií fitness prináša okrem Fitness Blender aj ďalšich 11 perfektných sad video návodov na cvičenie a video obsahu zdravého životného štýlu. Každá sada obsahuje veľké množstvo video obsahu.


🪦 TENTO DOPLNOK UŽ NEFUNGUJE PRETOŽE ZDROJ BOL ODSTRÁNENÝ 🪦

ADDONREPOSITORYURL ADRESA ZDROJA
Fitness BlenderOficiálny repozitár KODIhttps://kodi.tv/addon/plugins-video-add-ons/fitness-blender

Sledujte videa,cvičte a formujte si postavu.

Dali ste si novoročné predsavzatia? Medzi nimi možno boli aj tieto:budem sa zdravo stravovať,budem cvičiť. Darí sa vám tieto predsavzatia aj plniť? Ak nie,možno vám pomôže Fitness Blender projekt.

Aj keď projekt má už niekoľko rokov činnosti za sebou,stále je veľmi zaujímavý a aktuálny.

Cieľom projektu FB je dosiahnúť to,aby zdravie a fitness bolo dostupné pre každého, a preto vznikli tieto video-tréningy dostupné úplne zadarmo na kanáli YouTube. Kanál ma v súčastnosti 5,88 milióna odberateľov.

Fitness Blender - YouTube kanál

Manželský pár Daniel a Kelli si zaslúžia poďakovanie za tieto úžasné fitness cviky,ktoré sú určené pre ženy a mužov všetkých vekových kategórii.

FB to nie je len skupina videí na YouTube, ale projekt má aj vlastnú stránku na internete, ale hlavne širokú komunitu fanúšikov na Facebooku a iných sociálnych sietiach.


Zadarmo videá na cvičenie.

Zadarmo videá,ktoré môžete sledovať na YouTube alebo pomocou oficiálneho doplnku KODI sú roztriedené do 5 kategórií obťažnosti. Videá sú ďalej roztriedené na cvičenia pre ženy,mužov a na spoločné cvičenia obidvoch pohlaví.

Ďalej sú cviky rozdelené tak, ako pôsobia na jednotlivé časti tela. Triedenia podľa tipu cviku zahŕňajú zahrievacie cviky,Pilates,HIT,Joga,silový tréning,kardiovaskulárne cvičenia a ďalšie.

Viac ako 400 cvikov si zacvičíte bez potreby ďalších zariadení alebo náčinia. K ďalším cvikom budete potrebovať napríklad podložku na cvičenie, činku,Kettlebell,posilňovaciu gumu,Medicinbal-posilňovaciu loptu,švihadlo,lavicu a iné veci,ktoré výhodne kúpite napríklad v internetovom obchode inSPORTline.


Ako nainštalovať Fitness Blender Addon do KODI.

Okrem bezplatných videí YouTube existuje aj bezplatný doplnok pre multimediálne centrum KODI. Pretože je to oficiálny doplnok spoločnosti KODI,nebudete potrebovať VPN pri stream ovani týchto videí. Všetky videá stream ované týmto doplnkom sú 100% legálne.

Ak chcete nainštalovať video doplnok Fitness Blender do KODI postupujte podľa týchto krokov:

  1. Na hlavnej stránke KODI kliknite na záložku ” Doplnky“.
  2. Na ďalšej stránke kliknite na položku ” Stiahnuť “.
  3. Rolujte smerom dole,vyhľadajte a kliknite na položku ” Fitness Blender “.
  4. V ďalšom okne kliknite na “ Inštalovať “.
  5. Potvrdte inštaláciu prídavných doplnkov kliknutím na tlačítko ” OK “.

Ak všetko prebehlo v poriadku,v pravom hornom rohu sa vám objaví informačná hláška o úspešnej inštalácií. Pozrite si video-návod.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.

Pretože YouTube zablokoval môj video-kanál,všetky videa boli presunuté na novú bezpečnú platformu ODYSEE. Prihláste sa na odber môjho kanála aby ste boli vždy informovaný o najnovšom video-obsahu a sledujte necenzurovaný obsah.


Fitness Blender Plus.

Okrem bezplatných videí existuje aj platená verzia Fitness Blender Plus,ktorá je každému záujemcovi šitá na mieru a určite to každý ocení.

FB Plus pridáva úplne nové funkcie, funkcie a nástroje, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum zo svojich tréningov.  Budete môcť si naplánovať vlastné tréningy,cvičebné programy a stravovacie plány.

Registrácia a všetky podrobné informácie v anglickom jazyku na webe https://www.fitnessblender.com

Získajte prístup k väčšiemu obsahu a chráňte svoje súkromie.

Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako získať prístup k ďalšiemu obsahu a zároveň zabezpečiť používanie KODI. Tu sú základné vlastnosti VPN:

Moja IP adresa

Informácie o vašom pripojení k internetu:

IP adresa:

Mesto:

Štát:

Operačný systém:

ISP:

Schovajte svoju IP adresu a chráňte dôležité údaje pri streamovaní obsahu a surfovaní po internete.

  • Získajte prístup k ďalšiemu obsahu – Väčšina doplnkov KODI sprístupňuje iba obsah na streamovanie z obmedzeného počtu krajín. Jediný spôsob ako obísť takéto geografické obmedzenia je zmena IP adresy pomocou služby VPN. Otvorte všetky doplnky KODI a streamujte všetok obsah knižnic pomocou VPN.
  • Vyhnite sa rizikám používania nelegálnych doplnkov – Množstvo doplnkov tretích strán sťahuje obsah z nelegálnych zdrojov,čo by vás mohlo dostať do právnych problémov. Okrem pirátského obsahu niektoré doplnky obsahujú nebezpečný malware. Ak chcete zabrániť ostatným v sledovaniu používajte VPN sieť,ktorá skryje všetko čo robíte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
  • Zabraňte sledovaniu zo strany poskytovateľa pripojenia k internetu – Ak poskytovateľ internetových služieb uvidí že používate KODI,môže obmedziť vašu internetovú linku. Ak zisti že používate nelegálne doplnky môže vás upozorniť na porušenie autorských práv. Vyhnite sa týmto obmedzeniam šifrovaním prenášaných údajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledovať vaše online aktivity.

Existuje veľké množstvo VPN,no nie každá je vhodná pre KODI a stream ovanie. Potrebujete takú VPN,ktorá odblokuje akýkoľvek doplnok KODI a zároveň ochráni vaše digitálne súkromie.

Po otestovaní viacerých služieb VPN odporúčam najlepšiu NORD VPN,ktorá je lídrom na poli vývoja bezpečnostných aplikácií. Ako lacnejšiu alternativu odporúčam PURE VPN,ktorá nijak nezaostáva za prvou službou. Obidve služby VPN sú vhodné pre KODI,kladú veľký dôraz na súkromie používateľa a sú úplne legálnymi službami vo väčšine krajin sveta.

Vyskúšajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo službou spokojný,môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí.


Záver.

Je veľká škoda,že perfektný doplnok Fitness Blender sa záhadne vytratil z oficiálneho repozitára KODI. Čítajte moje články aj naďalej a keď objavím podobný fitness doplnok,určite o ňom napíšem článok. Ďakujem všetkým čitateľom a podporovateľom.


4.3/5 - (27 hlasov)

Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

Zdieľanie je spolupráca.

Ak sa vám tento článok páči, prosím, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a známymi. Vaša podpora je pre mňa veľmi dôležitá a pomôže mi dosiahnuť väčšiu čitateľskú základňu. Ďakujem!

Index