FITNESS BLENDER Addon – tr├ęningy pre ­čĹę a ­čĹĘ zadarmo.

Fitness Blender

Fitness Blender je mix viac ako 500 bezplatn├Żch video tr├ęningov,ur─Źen├Żch na chudnutie a formovanie postavy. Video tr├ęningy s├║ o d─║┼żke od 10 do 85 min├║t. Tr├ęningy s├║ rozdelen├ę do viacero kateg├│ri├ş,ur─Źen├ę pre za─Źiato─Źn├şkov a┼ż po elitn├Żch atl├ętov,od HIT po Pilates a silov├Ż tr├ęning. Bezplatn├ę vide├í m├┤┼żete sledova┼ą na web str├ínke projektu, YouTube alebo pomocou ofici├ílneho doplnku KODI.


ADDONREPOSITORYURL ADRESA ZDROJA
Fitness BlenderOficiálny repozitár KODIhttps://kodi.tv/addon/plugins-video-add-ons/fitness-blender

Sledujte videa,cvi─Źte a formujte si postavu.

Dali ste si novoro─Źn├ę predsavzatia? Medzi nimi mo┼żno boli aj tieto:budem sa zdravo stravova┼ą,budem cvi─Źi┼ą. Dar├ş sa v├ím tieto predsavzatia aj plni┼ą? Ak nie,mo┼żno v├ím pom├┤┼że Fitness Blender projekt.

Aj ke─Ć projekt m├í u┼ż nieko─żko rokov ─Źinnosti za sebou,st├íle je ve─żmi zauj├şmav├Ż a aktu├ílny.

Cie─żom projektu FB je dosiahn├║┼ą to,aby zdravie a fitness bolo dostupn├ę pre ka┼żd├ęho, a preto vznikli tieto video-tr├ęningy dostupn├ę ├║plne zadarmo na kan├íli YouTube. Kan├íl ma v s├║─Źastnosti 5,88 mili├│na odberate─żov.

Fitness Blender - YouTube kanál

Man┼żelsk├Ż p├ír Daniel a Kelli si zasl├║┼żia po─Ćakovanie za tieto ├║┼żasn├ę fitness cviky,ktor├ę s├║ ur─Źen├ę pre ┼żeny a mu┼żov v┼íetk├Żch vekov├Żch kateg├│rii.

FB to nie je len skupina vide├ş na YouTube, ale projekt m├í aj vlastn├║ str├ínku na internete, ale hlavne ┼íirok├║ komunitu fan├║┼íikov na Facebooku a in├Żch soci├ílnych sietiach.


Zadarmo vide├í na cvi─Źenie.

Zadarmo vide├í,ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą na YouTube alebo pomocou ofici├ílneho doplnku KODI s├║ roztrieden├ę do 5 kateg├│ri├ş ob┼ąa┼żnosti. Vide├í s├║ ─Ćalej roztrieden├ę na cvi─Źenia pre ┼żeny,mu┼żov a na spolo─Źn├ę cvi─Źenia obidvoch pohlav├ş.

─Äalej s├║ cviky rozdelen├ę tak, ako p├┤sobia na jednotliv├ę ─Źasti tela. Triedenia pod─ża tipu cviku zah┼Ľ┼łaj├║ zahrievacie cviky,Pilates,HIT,Joga,silov├Ż tr├ęning,kardiovaskul├írne cvi─Źenia a ─Ćal┼íie.

Viac ako 400 cvikov si zacvi─Ź├şte bez potreby ─Ćal┼í├şch zariaden├ş alebo n├í─Źinia. K ─Ćal┼í├şm cvikom budete potrebova┼ą napr├şklad podlo┼żku na cvi─Źenie, ─Źinku,Kettlebell,posil┼łovaciu gumu,Medicinbal-posil┼łovaciu loptu,┼ívihadlo,lavicu a in├ę veci,ktor├ę v├Żhodne k├║pite napr├şklad v internetovom obchode inSPORTline.


Ako nain┼ítalova┼ą Fitness Blender Addon do KODI.

Okrem bezplatn├Żch vide├ş YouTube existuje aj bezplatn├Ż doplnok pre multimedi├ílne centrum KODI. Preto┼że je to ofici├ílny doplnok spolo─Źnosti KODI,nebudete potrebova┼ą VPN pri stream ovani t├Żchto vide├ş. V┼íetky vide├í stream ovan├ę t├Żmto doplnkom s├║ 100% leg├ílne.

Ak chcete nain┼ítalova┼ą video doplnok Fitness Blender do KODI postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

  1. Na hlavnej str├ínke KODI kliknite na z├ílo┼żku ÔÇť DoplnkyÔÇ×.
  2. Na ─Ćal┼íej str├ínke kliknite na polo┼żku ÔÇť Stiahnu┼ą ÔÇ×.
  3. Rolujte smerom dole,vyh─żadajte a kliknite na polo┼żku ÔÇť Fitness Blender ÔÇ×.
  4. V ─Ćal┼íom okne kliknite na ÔÇ× In┼ítalova┼ą ÔÇ×.
  5. Potvrdte in┼ítal├íciu pr├şdavn├Żch doplnkov kliknut├şm na tla─Ź├ştko ÔÇť OK ÔÇ×.

Ak v┼íetko prebehlo v poriadku,v pravom hornom rohu sa v├ím objav├ş informa─Źn├í hl├í┼íka o ├║spe┼ínej in┼ítal├íci├ş. Pozrite si video-n├ívod.


Fitness Blender Plus.

Okrem bezplatn├Żch vide├ş existuje aj platen├í verzia Fitness Blender Plus,ktor├í je ka┼żd├ęmu z├íujemcovi ┼íit├í na mieru a ur─Źite to ka┼żd├Ż ocen├ş.

FB Plus prid├íva ├║plne nov├ę funkcie, funkcie a n├ístroje, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vy┼ąa┼żi┼ą maximum zo svojich tr├ęningov.  Budete m├┤c┼ą si napl├ínova┼ą vlastn├ę tr├ęningy,cvi─Źebn├ę programy a stravovacie pl├íny.

Registr├ícia a v┼íetky podrobn├ę inform├ície v anglickom jazyku na webe https://www.fitnessblender.com

Written by 

Autor tohto ─Źl├ínku nem├í nijak├║ spojitos┼ą s aplik├íciou KODI ani s doplnkami tret├şch str├ín a preto nenesie ┼żiadnu zodpovednos┼ą za pr├şpadn├║ ujmu pri in┼ítal├íci├ş a pou┼ż├şvan├ş t├Żchto doplnkov. Ak sa rozhodnete in┼ítalova┼ą a pou┼ż├şva┼ą neofici├ílne doplnky, rob├şte tak na vlastn├║ zodpovednos┼ą!

Pre─Ź├ştajte si aj ─Ćal┼íie podobn├ę pr├şspevky: