MEGA-IPTV ­čô║ KODI telev├şzia zadarmo.


KODI telev├şzia zadarmo? ├üno ├║plne zadarmo na ─żubovo─żnom zariaden├ş,v ktorom pou┼ż├şvate multimedi├ílnu aplik├íciu KODI. Sta─Ź├ş nain┼ítalova┼ą doplnok MEGA-IPTV a hne─Ć m├┤┼żete sledova┼ą ┼żiv├ę telev├şzne programy z 250 kraj├şn sveta.

V├Żhodou doplnku je skuto─Źnos┼ą,┼że nikam sa netreba registrova┼ą, ani ni─Ź netreba nastavova┼ą. Mega-IPTV doplnok funguje perfektne na KODI 20 Nexus a KODI 19 Matrix hne─Ć po in┼ítal├íci├ş. M3U playlist sa automatick├Ż aktualizuje pri ┼ítarte aplik├ície KODI.

KODI telev├şzia Mega IPTV

Vychutnajte si ├║plne zadarmo tis├şce ┼żiv├Żch telev├şznych programov z cel├ęho sveta. Sledujte najnov┼íie spr├ívy,┼íportov├ę udalosti,dokumenty, ale aj hudbu,rozpr├ívky a samozrejme filmy a in├Ż obsah. Mega-IPTV je n├íhradou za doplnok KODI LIVE TV,ktor├Ż v s├║─Źasnosti u┼ż nefunguje.


Ako funguje KODI telev├şzia Mega-IPTV.

KODI telev├şzia Mega-IPTV funguje perfektne na KODI 20 Nexus a KODI 19 Matrix. M3U playlisty sa po ┼ítarte KODI automaticky aktualizuj├║ z vo─żne dostupn├Żch zdrojov FLUXUS-TV.

TV programy z vo─żne dostupn├ęho internetov├ęho zdroja IPT-ORG s├║ raden├ę pod─ża krajiny,kateg├│rie a jazyka. Zdroj FLUX-TV zastupuje iba anglick├ę,┼ípanielsk├ę a arabsk├ę telev├şzne programy.

Mega-IPTV- zdroje

Na paneli hlavnej ponuky je aj vyh─żad├ívac├ş n├ístroj,z├ílo┼żka ob─ż├║ben├ę programy,ned├ívno sledovan├ę a nastavenie. Ako u┼ż bolo v ├║vode spomenut├ę,ni─Ź netreba nastavova┼ą,plugin funguje hne─Ć po in┼ítal├íci├ş.

Po kliknut├ş na ” IPTV-ORG Channels by Country” sa v├ím zobraz├ş 250 kraj├şn v abecednom porad├ş. Ak zrolujete smerom dole a vyberiete Slovakia,ihne─Ć z├şskate pr├şstup k 39 TV programom a tak m├┤┼żete ├║plne zadarmo sledova┼ą napr├şklad telev├şziu Jednotka,Dvojka, Dajto,JOJ,JOJ PLUS,JOJ FAMILY,JOJ Cinema,JOJ ┼áport,JOJ 24,Jojko, TV WAU,TV LUX,TV8,O─îKO TV, Senzi TV,TV LUX alebo region├ílnu TV Bardejov,TV Ru┼żinov,TV Severka, TV Nov├ę Z├ímky a ─Ćal┼íie.

Mega-IPTV /JOJ - Alza

Ak sa rozhodnete sledova┼ą zahrani─Źn├ę telev├şzne programy,zistite ┼że niektor├ę s├║ geografick├Ż blokovan├ę a nepr├şstupne z v├í┼ího ├║zemia. Na odblokovanie t├Żchto programov budete potrebova┼ą spo─żahliv├║ VPN.

Okrem radenia programov pod─ża kraj├şn alebo jazyka s├║ programy zoraden├ę aj do 28 kateg├│ri├ş. Po kliknut├ş na link si m├┤┼żete programy vybera┼ą pod─ża kateg├│ri├ş ako napr├şklad spr├ívy,┼íport,po─Źasie,varenie, filmy,hudba,dokumenty,kom├ędie,relax a in├ę.

Po najnov┼íej aktualiz├íci├ş u┼ż zase funguj├║ v doplnku Mega -IPTV playlisty zo zdroja IPTV-org a pribudli aj nov├ę ob─ż├║ben├ę IPTV zdroje Pluto TV,Plex TV,Samsung TV a Stirr TV.


KODI telev├şzia – Je doplnok MEGA-IPTV bezpe─Źn├Ż?

M├┤┼żem KODI telev├şziu sledova┼ą pomocou doplnku Mega-IPTV bezpe─Źne a leg├ílne? Na overenie bezpe─Źnosti ├║lo┼żiska doplnku pou┼żijeme online bezpe─Źnostn├Ż n├ístroj V├şrus Total,ktor├Ż skenuje webstr├ínky na pr├ştomnos┼ą v├şrusov a malv├ęru.

Mega-IPTV Test na pr├ştomnos┼ą v├şrusov a spyware.
V├Żsledok skenovania ├║lo┼żiska G-Live na pr├ştomnos┼ą v├şrusov a malv├ęru.

Virus Total nena┼íiel ani jeden podozriv├Ż s├║bor, alebo malv├ęr na URL adrese ├║lo┼żiska z ─Źoho m├┤┼żeme usudzova┼ą, ┼że ide o bezpe─Źn├ę miesto na ulo┼żenie doplnkov KODI.

Ak je URL adresa moment├ílne bezpe─Źn├í,nemus├ş to tak by┼ą natrvalo. Pr├íve z tohto d├┤vodu sa odpor├║─Źa pri streamovan├ş z doplnkov tret├şch str├ín pou┼ż├şva┼ą kv├┤li bezpe─Źnosti antivirus a kvalitn├║ VPN.

VPN skryje va┼íu IP adresu a ┼íifruje pren├í┼íane ├║daje tak, aby ste si vychutnali anonymn├ę surfovanie a bezpe─Źn├ę r├Żchle streamovanie bez geografick├Żch obmedzen├ş..


Ako nain┼ítalova┼ą doplnok MEGA-IPTV na KODI.

ÔÜá´ŞĆ NEOFICI├üLNY DOPLNOK TRETEJ STRANY ÔÜá´ŞĆ

Vyl├║─Źenie zodpovednosti – Tento ─Źl├ínok sl├║┼żi iba na ┼ítudijn├ę ├║─Źely.

INŠTALÁCIA DOPLNKU NA VLASTNE RIZIKO!

Ak sa rozhodnete doplnok in┼ítalova┼ą,rob├şte tak na vlastn├║ zodpovednos┼ą! V├Ą─Ź┼íina tak├Żchto doplnkov spr├şstup┼łuje neleg├ílny obsah podliehaj├║ci autorsk├Żm pr├ívam alebo ┼í├şri ┼íkodliv├Ż a nebezpe─Źn├Ż MALV├ëR.

Autor ─Źl├ínku nespolupracuje z nad├íciou KODI ani s v├Żvoj├írmi doplnkov. Nezodpoved├í za pou┼żitie tohto doplnku. Rovnako nezodpoved├í za obsah n├íjden├Ż pomocou tohto doplnku. Str├ínka KODI-info nehostuje ani nevlastn├ş ┼żiadny obsah tohto doplnku.

Pri streamovan├ş videa alebo hudby MUS├ŹTE POU┼ŻIVA┼Ą VPN,─Źo je jedin├Ż sp├┤sob ako zabezpe─Źi┼ą pou┼ż├şvanie KODI a z├írove┼ł z├şska┼ą pr├şstup k ─Ćal┼íiemu obsahu.

KODI telev├şzia perfektne funguje na verzi├ích KODI 19 Matrix. In┼ítal├ícia doplnku Mega-IPTV pozost├íva s t├Żchto krokov:

 1. Povolenie in┼ítalova┼ą doplnky z neofici├ílnych zdrojov.
 2. Pridanie URL adresy G-Live ├║lo┼żiska v spr├ívcovi s├║borov.
 3. In┼ítal├ícia G-Live ├║lo┼żiska.
 4. Inštalácia doplnku MEGA-IPTV.

1. Povolenie in┼ítalova┼ą doplnky z neofici├ílnych zdrojov.

V ofici├ílnom repozit├íri KODI s├║ doplnky bezpe─Źn├ę,preto┼że s├║ pravidelne kontrolovan├ę na pr├ştomnos┼ą ┼íkodliv├ęho softv├ęru. V├Ą─Ź┼íina u┼ż├şvate─żov KODI sa neuspokoj├ş s ofici├ílnymi doplnkami, a preto ─Źoraz ─Źastej┼íie siahaj├║ po neofici├ílnych doplnkoch od tret├şch str├ín. Neofici├ílne doplnky prin├í┼íaj├║ viac kvalitn├ęho obsahu.

Pozor! Niektor├ę doplnky tret├şch str├ín poru┼íuj├║ autorsk├Ż z├íkon alebo ┼í├şria in├Ż neleg├ílny obsah. KODI-INFO je str├ínkou informa─Źn├ęho charakteru,nijak nespolupracuje s v├Żvoj├írmi doplnkov, a preto nem├í nijak├║ mo┼żnos┼ą ovplyvni┼ą obsah doplnkov. Di┼ítancuje sa od tak├Żchto prakt├şk,nijako nenav├ídza na streamovanie tak├ęho obsahu a nes├║hlas├ş s t├Żm.

Ak sa rozhodnete in┼ítalova┼ą a pou┼ż├şva┼ą doplnky tret├şch str├ín,robite tak na vlastn├║ zodpovednos┼ą!

Neofici├ílne doplnky s├║ na jednej strane v├Żhodou, ale na druhej strane m├┤┼żu obsahova┼ą nebezpe─Źn├Ż k├│d,ktor├Ż kop├şruje va┼íe d├íta ulo┼żen├ę v zariaden├ş a v hor┼íom pr├şpade m├┤┼że aj po┼íkodi┼ą va┼íe zariadenie.

Pr├íve z tohto d├┤vodu bu─Ćte ve─żmi opatrn├ş pri pou┼ż├şvan├ş doplnkov tret├şch str├ín,lebo spravidla ni─Ź neviete o v├Żvoj├íroch t├Żchto doplnkov. Tak├Żmto doplnkom je aj MEGA-IPTV.

V predvolenom nastaven├ş KODI je kv├┤li bezpe─Źnosti zak├ízan├ę in┼ítalova┼ą doplnky tret├şch str├ín. Ak sa rozhodnete in┼ítalova┼ą MEGA-IPTV,mus├şte v prvom kroku povoli┼ą nezn├íme zdroje. Na rizik├í tohto kroku v├ís ihne─Ć upozorni samotn├Ż syst├ęm.

Upozornenie

Ak chcete pokra─Źova┼ą v in┼ítal├íci├ş,mus├şte s├║hlasi┼ą s t├Żm,┼że doplnky bud├║ ma┼ą pr├şstup k va┼í├şm ├║dajom.

Ako ochr├íni┼ą zariadenie a osobn├ę ├║daje?

Pri streamovan├ş obsahu z nezn├ímych zdrojov sa v┼żdy odpor├║─Źa pou┼żitie kvalitnej siete VPN.
1. Maskovanie IP adresy
2. Šifrovanie
3. Odstránenie blokovania obsahu na základe polohy
4.Anonymn├ę surfovanie a streamovanie video-obsahu
5. Bezpe─Źn├ę pripojenie k internetu odkia─żko─żvek.

Nezn├íme zdroje povol├şte n├ísledovn├Żm sp├┤sobom:

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknete v─żavo hore na nastavenie – ÔÜÖ´ŞĆ.
 2. V ─Ćal┼íom kroku kliknite na syst├ęm.
 3. V ─Źasti doplnky kliknite na nezn├íme zdroje.
 4. V okne upozornenie kliknite na tla─Ź├ştko ├íno.
 5. dva kr├ít kliknite na kl├ívesu Esc ale tla─Źidlo back na dia─żkovom ovl├ída─Źi.

Pre lep┼íie pochopenie priebehu procesu,pros├şm pozrite si prv├Ż slider.

1 – V ─żavom hornom rohu kliknite ÔÇô ÔÜÖ´ŞĆ
2 – V novom okne kliknite ÔÇô Syst├ęm
3 – V okne nastavenia syst├ęmu v ─Źasti ÔÇ×DoplnkyÔÇť kliknite ÔÇô Nezn├íme zdroje
UPOZORNENIE
4 – Pre─Ź├ştajte si UPOZORNENIE a ak s n├şm s├║hlas├şte,kliknite ÔÇô ├üno
5 – Vr├í┼ąte sa sp├Ą┼ą do okna ÔÇ×Syst├ęmÔÇť alebo na domovsk├║ obrazovku

2. Pridanie URL adresy G-Live ├║lo┼żiska v spr├ívcovi s├║borov.

Ak ste u┼ż povolili in┼ítal├íciu doplnkov z nezn├ímych zdrojov,m├┤┼żete pokra─Źova┼ą pridan├şm URL adresy ├║lo┼żiska v spr├ívcovi s├║borov. Postup je n├ísledovn├Ż.

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknete v─żavo hore na nastavenie – ÔÜÖ´ŞĆ.
 2. Kliknite na spr├ívcu s├║borov­čôü.
 3. Dvojklik na prida┼ą zdroj.
 4. Kliknite na <┼żiadne>
 5. Do okienka nap├ş┼íte URL adresu ├║lo┼żiska – https://mrgsi.github.io/glive a kliknite na tla─Źidlo OK.
 6. Potvrdte n├ízov ├║lo┼żiska
 7. URL adresa pridaná
 8. Vr├í┼ąte sa sp├Ą┼ą do okna “Syst├ęm“,aby ste mohli nain┼ítalova┼ą G-Live ├║lo┼żisko doplnkov.

Pre lep┼íie pochopenie priebehu procesu,pros├şm pozrite si druh├Ż slider.

Setup
1-krok
Správca súborov
2-krok
Prida┼ą zdroj
3-krok
┼żiadne
4-krok
URL adresa ├║lo┼żiska
5-krok
N├ízov ├║lo┼żiska
6-krok
<strong>URL adresa pridaná </strong>
7-krok
Vr├í┼ąte sa sp├Ą┼ą do okna "Syst├ęm"
8-krok

3. In┼ítal├ícia G-Live ├║lo┼żiska.

Pred in┼ítal├íciou doplnku Mega-IPTV je potrebn├ę najprv nain┼ítalova┼ą repozit├ír, v ktorom je tento doplnok ulo┼żen├Ż. G-Live Repository je ├║lo┼żisko celkovo 12 skvel├Żch IPTV doplnkov.

G-Live ├║lo┼żisko doplnkov KODI

Ak si nain┼ítalujete tento repozit├ír,potom m├┤┼żete okrem Mega IPTV in┼ítalova┼ą aj World Live TV,Plex Live,Pluto TV,Samsung TV Plus,STIRR,USTVGO alebo doplnky TV ONE,TV ONE 11,TV ONE 111 a 112.

G-Live ├║lo┼żisko nain┼ítalujete n├ísledovne:

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknete v─żavo hore na nastavenie – ÔÜÖ´ŞĆ.
 2. V okne syst├ęm kliknite na doplnky.
 3. V ─Ćal┼íom kroku kliknite na in┼ítalova┼ą doplnky zo zip arch├şvu.
 4. Potvrdte upozornenie kliknut├şm na tla─Ź├ştko ├üno.
 5. Vyberte zdroj glive.
 6. Kliknite na repository.glive-1.0.6.zip
 7. V pravom hornom rohu sa zobraz├ş inform├ícia o ├║spe┼ínej in┼ítal├íci├ş repozit├íra.

Pre lep┼íie pochopenie priebehu in┼ítal├ície,pros├şm pozrite si tret├ş slider.

Kliknete v─żavo hore na<strong> nastavenie - ÔÜÖ´ŞĆ</strong>
V okne Syst├ęm kliknite na Doplnky.
In┼ítalova┼ą doplnky zo zip arch├şvu┬á
Upozornenie
Kliknite na glive
repository.glive.x.x.x.zip
Repozit├ír nain┼ítalovan├Ż

4. Inštalácia doplnku MEGA-IPTV.

Kodi telev├şzia zadarmo je u┼ż na dosah, ak ste si nain┼ítalovali ├║lo┼żisko G-Live Repository. Teraz u┼ż m├┤┼żete z tohto ├║lo┼żiska nain┼ítalova┼ą na KODI doplnok MEGA-IPTV a pr├şpadne aj ─Ćal┼íie IPTV doplnky,ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou repozit├íra. Postup je n├ísledovn├Ż:

 1. Kliknite na link nain┼ítalova┼ą z repozit├íra.
 2. Vyberte G-Live Repository.
 3. Kliknite na video doplnky.
 4. Kliknite na doplnok,ktor├Ż chcete in┼ítalova┼ą – Mega-IPTV.
 5. V pravom dolnom rohu kliknite na tla─Źidlo in┼ítalova┼ą.

HOTOVO. Video doplnok Mega-IPTV je nain┼ítalovan├Ż,o ─Źom v├ís informuje oznamovacie okno v pravom hornom rohu obrazovky. Podobne m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą aj ─Ćal┼íie skvel├ę IPTV doplnky.

Pre lep┼íie pochopenie priebehu in┼ítal├ície,pros├şm pozrite si posledn├Ż slider.

1. <strong>nain┼ítalova┼ą z repozit├íra</strong>
2. <strong>G-Live Repository</strong>
3. <strong>video doplnky</strong>
4. <strong>Mega-IPTV</strong>
5. <strong>in┼ítalova┼ą</strong>
HOTOVO

KODI telev├şzia je pripraven├í na pou┼ż├şvanie. Teraz sa pohodlne usadte,Kliknite na ikonku doplnku,vyberte si kan├íl a sledujte. Pr├şjemn├║ z├íbavu.


Video návod na inštaláciu doplnku.

Aby som v├ím u─żah─Źil proces in┼ítal├ície doplnku,pripravil som in┼ítrukt├í┼żne video. V tomto video n├ívode uvid├şte cel├Ż proces in┼ítal├ície a fungovanie doplnku. Nakoniec uvid├şte ako doplnok odin┼ítalova┼ą.

V┼íetky in┼ítrukt├í┼żne vide├í m├┤┼żete sledova┼ą na necenz├║rovanej video-platforme postavenej na technol├│gi├ş blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nez├ívisl├ęho obsahu.

Z├şskajte pr├şstup k v├Ą─Ź┼íiemu obsahu a chr├í┼łte svoje s├║kromie.

Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

Pri streamovan├ş videa alebo hudby MUS├ŹTE POU┼ŻIVA┼Ą VPN,─Źo je jedin├Ż sp├┤sob ako z├şska┼ą pr├şstup k ─Ćal┼íiemu obsahu a z├írove┼ł zabezpe─Źi┼ą pou┼ż├şvanie KODI. Tu s├║ z├íkladn├ę vlastnosti VPN:

 1. Z├şskajte pr├şstup k ─Ćal┼íiemu obsahu – V├Ą─Ź┼íina doplnkov KODI spr├şstup┼łuje iba obsah na streamovanie z obmedzen├ęho po─Źtu kraj├şn. Jedin├Ż sp├┤sob ako ob├şs┼ą tak├ęto geografick├ę obmedzenia je zmena IP adresy pomocou slu┼żby VPN. Otvorte v┼íetky doplnky KODI a streamujte v┼íetok obsah kni┼żnic pomocou VPN.
 2. Vyhnite sa rizik├ím pou┼ż├şvania neleg├ílnych doplnkov – Mno┼żstvo doplnkov tret├şch str├ín s┼ąahuje obsah z neleg├ílnych zdrojov,─Źo by v├ís mohlo dosta┼ą do pr├ívnych probl├ęmov. Okrem pir├ítsk├ęho obsahu niektor├ę doplnky obsahuj├║ nebezpe─Źn├Ż malware. Ak chcete zabr├íni┼ą ostatn├Żm v sledovaniu pou┼ż├şvajte VPN sie┼ą,ktor├í skryje v┼íetko ─Źo rob├şte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
 3. Zabra┼łte sledovaniu zo strany poskytovate─ża pripojenia k internetu – Ak poskytovate─ż internetov├Żch slu┼żieb uvid├ş ┼że pou┼ż├şvate KODI,m├┤┼że obmedzi┼ą va┼íu internetov├║ linku. Ak zisti ┼że pou┼ż├şvate neleg├ílne doplnky m├┤┼że v├ís upozorni┼ą na poru┼íenie autorsk├Żch pr├ív. Vyhnite sa t├Żmto obmedzeniam ┼íifrovan├şm pren├í┼ían├Żch ├║dajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledova┼ą va┼íe online aktivity.

Existuje ve─żk├ę mno┼żstvo VPN,no nie ka┼żd├í je vhodn├í pre KODI a stream ovanie. Potrebujete tak├║ VPN,ktor├í odblokuje ak├Żko─żvek doplnok KODI a z├írove┼ł ochr├íni va┼íe digit├ílne s├║kromie.

Po otestovan├ş viacer├Żch slu┼żieb VPN odpor├║─Źam najlep┼íiu NORD VPN,ktor├í je l├şdrom na poli v├Żvoja bezpe─Źnostn├Żch aplik├íci├ş. Ako lacnej┼íiu alternativu odpor├║─Źam PURE VPN,ktor├í nijak nezaost├íva za prvou slu┼żbou. Obidve slu┼żby VPN s├║ vhodn├ę pre KODI,klad├║ ve─żk├Ż d├┤raz na s├║kromie pou┼ż├şvate─ża a s├║ ├║plne leg├ílnymi slu┼żbami vo v├Ą─Ź┼íine krajin sveta.

Vysk├║┼íajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo slu┼żbou spokojn├Ż,m├┤┼żete do 30 dn├ş po┼żiada┼ą o vr├ítenie pe┼łaz├ş.


Záver.

Asi najviac bezplatn├Żch IPTV doplnkov je v repozit├íri G-Live a je to n├íhradn├Ż repozit├ír za LooNatics Asilum Repo,ktor├Ż z nejak├Żch d├┤vodov bol z internetu odstr├ínen├Ż.

Niektor├ę ┼żiv├ę kan├íly s├║ geograficky obmedzen├ę,preto na odblokovanie t├Żchto programov budete potrebova┼ą VPN.


4.7/5 - (105 hlasov)

Ak sa v├ím pr├şspevok p├í─Źi a je pre v├ís pr├şnosom popros├şm o zdie─żanie,─Ćakujem.