Openload ∞ CZ/SK Stream Addon do KODI.

OpenLoad

OpenLoad ∞,ležatá osmička symbolizuje nekonečný počet filmov na stránke Openload Movies.

Server Openload zhromažďuje viac ako 13 200 filmov a cez 700 televíznych seriálov,ktoré môžete sledovať úplne zadarmo.

Pomocou doplnku Openload ∞ Stream Addon môžete úplne zadarmo v multimediálnom centre KODI sledovať 3142 filmov s Cz/Sk zvukom. Okrem toho máte k dispozícii aj 721 filmov v anglickom jazyku,ku ktorým si môžete zapnúť ľubovoľné titulky.

Ak máte problémy s doplnkom BOMBUJ,Stream Openload CZ – SK je skvelou náhradou. Ak chcete ešte viac filmov a seriálov,vyskúšajte Sosáč.

ERROR! - Doplnok nefunguje

Ako sledovať filmy zadarmo na stránkach Openload Movies.

Pozor! Bez služby VPN nebudete môcť sledovať filmy zo servera Openload,pretože s verejnou IP adresou sa na stránky jednoducho nedostanete,lebo prístup verejným IP je blokovaný.

Vyskúšajte najlepšie služby IPVanish VPN alebo Pure VPN a využívajte internet a všetke doplnky v KODI neobmedzene. Chráňte sa pred útokmi hackerov a pred malwarom pri streamovani filmov z internetu.

Best VPN

Prečo používať VPN pri stramovaní a sťahovaní súborov sa dočítate v najnovších článkoch o VPN.

Ak chcete sledovať filmy a seriály či už na stránke Openload Movies alebo v multimediálnom centre KODI pomocou doplnku Openload Addon,najprv sa musíte pripojiť na VPN server. Potom musíte spárovať vašu privátnu IP adresu na stránke Olpair.com. Spáruje zariadenie, aby ste mohli používať Openload s aplikáciami tretích strán.

Ak ste sa pripojili k VPN a máte spárovanú privátnu IP adresu môžete navštíviť stránky Openload alebo zapnúť KODI. Streamujte svoje obľúbené filmy alebo televízne seriály úplne zadarmo vďaka doplnku Openload.

Ako sledovať filmy na stránkach Openload Movies si pozrite v prvom videu.

Ako sledovať filmy na stránkach Openload Movies

Ako sledovať filmy v KODI pomocou doplnku Openload CZ/SK Addon.

Nevýhodu hľadania dabovaných filmov v tak veľkej databáze na stránke Openload Movie rieši Addon KODI. V doplnku sú pekne podľa abecedy zoradené všetky filmy dabované do českého alebo slovenského jazyka.

Tento priečinok momentálne obsahuje 3142 filmov. Druhy priečinok obsahuje 721 filmov v anglickom jazyku. K týmto filmom je možné zapnúť titulky. Okrem toho má doplnok aj vyhľadávacie pole.

Ako doplnok perfektne funguje si pozrite v nasledujúcom videu.

Ako sledovať CZ/SK filmy pomocou doplnku Openload KODI Addon

Ako nainštalovať Openload CZ/SK Addon do KODI.

Inštalácia doplnku Openload CZ/SK Stream do kodi je veľmi jednoduchá.

Nepotrebujete sťahovať a inštalovať žiadny repozitár,iba si stiahnete samotný Addon Openload CZ/SK a resolveurl,následne ich nainštalujete ho do KODI.

TIP: Stiahnuté súbory môžete uložiť aj na USB-disk alebo pamäťovú kartu a potom z tohto média môžete inštalovať napríklad na Android TV box a pod.

Ak chcete nainštalovať Openload CZ/SK Addon do KODI, postupujte;e podľa tohoto jednoduchého návodu:

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Na záver poďakovanie za skvelý doplnok autorovi projektu.

Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: