Openload ∞ CZ/SK Stream Addon do KODI.

OpenLoad ∞,ležatá osmička symbolizuje nekonečný počet filmov na stránke Openload Movies.

Server zhromažďuje viac ako 13 200 filmov a cez 700 televíznych seriálov,ktoré môžete sledovať úplne zadarmo.

Pomocou doplnku môžete úplne zadarmo v multimediálnom centre KODI sledovať 3142 filmov s Cz/Sk zvukom. Okrem toho máte k dispozícii aj 721 filmov v anglickom jazyku,ku ktorým si môžete zapnúť ľubovoľné titulky.

Ak máte problémy s doplnkom BOMBUJ,Stream Openload CZ – SK je skvelou náhradou. Ak chcete ešte viac filmov a seriálov,vyskúšajte Sosáč.

ERROR! - Doplnok nefunguje

Ako sledovať filmy zadarmo na stránkach Openload Movies.

Pozor! Bez služby VPN nebudete môcť sledovať filmy zo servera Openload,pretože s verejnou IP adresou sa na stránky jednoducho nedostanete,lebo prístup verejným IP je blokovaný.

Vyskúšajte najlepšie služby IPVanish VPN alebo Pure VPN a využívajte internet a všetke doplnky v KODI neobmedzene. Chráňte sa pred útokmi hackerov a pred malwarom pri streamovani filmov z internetu.

Best VPN

Prečo používať VPN pri stramovaní a sťahovaní súborov sa dočítate v najnovších článkoch o VPN.

Ak chcete sledovať filmy a seriály či už na stránke Openload Movies alebo v multimediálnom centre KODI pomocou doplnku ,najprv sa musíte pripojiť na VPN server. Potom musíte spárovať vašu privátnu IP adresu na stránke Olpair.com. Spáruje zariadenie, aby ste mohli používať Openload s aplikáciami tretích strán.

Ak ste sa pripojili k VPN a máte spárovanú privátnu IP adresu môžete navštíviť stránky Openload alebo zapnúť KODI. Streamujte svoje obľúbené filmy alebo televízne seriály úplne zadarmo vďaka doplnku Openload.

Ako sledovať filmy na stránkach Openload Movies si pozrite v prvom videu.

https://youtu.be/Ad06Hs6n61w
Ako sledovať filmy na stránkach Openload Movies

Ako sledovať filmy v KODI pomocou tohto doplnku .

Nevýhodu hľadania dabovaných filmov v tak veľkej databáze na stránke Openload Movie rieši Addon KODI. V doplnku sú pekne podľa abecedy zoradené všetky filmy dabované do českého alebo slovenského jazyka.

Tento priečinok momentálne obsahuje 3142 filmov. Druhy priečinok obsahuje 721 filmov v anglickom jazyku. K týmto filmom je možné zapnúť titulky. Okrem toho má doplnok aj vyhľadávacie pole.

Ako doplnok perfektne funguje si pozrite v nasledujúcom videu.

https://youtu.be/lfPPWNRuiiA
Ako sledovať CZ/SK filmy pomocou doplnku Openload KODI Addon

Ako nainštalovať Addon do KODI.

Inštalácia doplnku do kodi je veľmi jednoduchá.

Nepotrebujete sťahovať a inštalovať žiadny repozitár,iba si stiahnete samotný Addon Openload CZ/SK a resolveurl,následne ich nainštalujete ho do KODI.

TIP: Stiahnuté súbory môžete uložiť aj na USB-disk alebo pamäťovú kartu a potom z tohto média môžete inštalovať napríklad na Android TV box a pod.

Ak chcete nainštalovať Openload CZ/SK Addon do KODI, postupujte;e podľa tohoto jednoduchého návodu:

[lockercat]

Postup je nasledujúci:

  1. Stiahnite Add-on-zip súbor kliknutím na tento odkaz
  2. Stiahnite resolveurl 5.0 kliknutím na tento odkaz
  3. Spusťte KODI a kliknite na tlačidlo Doplnky
  4. Kliknite na BOX – symbol rozbalenej krabice
  5. Kliknite na Inštalovať doplnky zo zip archívu
  6. Vyhľadajte priečinok,do ktorého ste stiahnuté súbory uložili
  7. Kliknite na plugin.video.stream-openload.zip
  8. Ak uvidíte oznámenie o úspešnej inštalácii,pokračujte ďalej kliknutím na Inštalovať doplnky zo zip archívu a nainštalujte aj resolveurl
  9. Znova vyhľadajte priečinok,do ktorého ste resolveurl uložili
  10. Kliknite na script.module.resolveurl-5.0.24.zip

V pravom hornom rohu uvidíte oznámenie o aktivácii resolveurl.

Po nainštalovaní doplnku Openload CZ/SK a scriptu resolveurl vypnite KODI,prihláste sa na ľubovoľný server-VPN a sparujte vašu privátnu VPN IP adresu na stránke https://olpair.com

Ak ste pripojený k sieti VPN a máte spar ovanú IP adresu,môžete znovu zapnúť aplikáciu KODI a vychutnávať si filmy prostredníctvom skvelého doplnku Openload CZ/SK Stream.

Poznámka: Varovanie IP adresy môžete vykonať aj mobilným telefónom,ak je prípoje ny cez Wi-Fi do tej istej sieti ako zariadenie s KODI,ta istá vonkajšia IP adresa. Výhoda je ak VPN klienta nainštalujete do Wi-Fi smerovača-router. Takto si zabezpečíte celú domácu sieť.

Pozrite si inštruktážne video,ako nainštalovať doplnok Openload CZ/SK Stream a resolveurl script do multimediálneho centra KODI.

https://youtu.be/98l6s8LQkdo
[/lockercat]

Na záver poďakovanie za skvelý doplnok autorovi projektu.

4.1/5 - (10 hlasov)