Ako nainštalovať Love of SciFi Addon na KODI.


Love of SciFi Kodi Addon je fantastické rozšírenie pre aplikáciu Kodi, ktoré prináša do vášho mediálneho centra širokú škálu sci-fi obsahu. Či už ste nadšencom sci-fi alebo jednoducho hľadáte nejaké vzrušujúce a futuristické možnosti zábavy, tento doplnok je určený práve vám. Od klasických sci-fi filmov a televíznych relácií po najnovšie filmy, k väčšine obsahu sú k dispozícií okrem iných aj slovenské a české titulky.

Pre vaše potešenie zo sledovania Love of SciFi zadarmo ponúka rozmanitú zbierku 17 369 filmov .

V tomto článku vás prevedieme procesom inštalácie a skúmania doplnku Love of SciFi na vašom zariadení, umožňuje vám ponoriť sa do podmanivého sveta sci-fi priamo z pohodlia vášho domova. Začnime teda týmto podrobným sprievodcom!


1. Úvod do Love of SciFi Kodi Addon

Love of SciFi Kodi Addon je nevyhnutnosťou pre všetkých sci-fi nadšencov. Je to ako poklad medzigalaktických zázrakov, ktorý vám prináša rozsiahlu zbierku sci-fi filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov a dokonca aj rozhlasových vysielaní, ktoré sú pohodlne dostupné prostredníctvom aplikácie Kodi.

Výhody použitia Love of SciFi Kodi Addon

Prečo sa uspokojiť s priemerným, keď môžete mať mimoriadny? S Love of SciFi sa môžete ponoriť do vesmíru podmanivého sci-fi obsahu. Od klasických filmov ako „Ja Robot alebo Blade Runner“ po moderné majstrovské diela ako „Stranger Things“ má tento doplnok všetko po čom tužíte. Už mate vysnivaný sci-fi zážitok priamo na dosah ruky.

Love of SciFi

2. Príprava zariadenia na inštaláciu

Kompatibilita Love of SciFi

Pred ponorením do procesu inštalácie sa uistite, že je vaše zariadenie kompatibilné s Kodi. Love of SciFi Kodi Addon pracuje s rôznymi zariadeniami vrátane Android, Windows, Mac, iOS a dokonca aj Raspberry Pi. Je teda pravdepodobné, že vaše zariadenie je pripravené na túto epickú sci-fi cestu!

Kontrola požiadaviek systému

Na zabezpečenie hladkej inštalácie a optimálneho výkonu je dôležité skontrolovať systémové požiadavky vášho zariadenia. Vo všeobecnosti aplikácia Kodi dobre pracuje so zariadeniami, ktoré majú minimálne 2 GB RAM a slušný procesor. Ak vaše zariadenie spĺňa tieto požiadavky, môžete začať inštalovať!


3. Sťahovanie a inštalácia softvéru Kodi na vaše zariadenie

Výber správnej verzie Kodi

Ak chcete začať, choďte na oficiálnu webovú stránku spoločnosti Kodi ( nebojte sa, je to legálne! ). Nájdete tu rôzne verzie systému Kodi, preto si vyberte verziu kompatibilnú s operačným systémom vášho zariadenia. Stiahnutie najnovšieho stabilného vydania je zvyčajne najlepšou voľbou pre stabilitu a prístup ku všetkým skvelým funkciám.

Sprievodca krok za krokom pre inštaláciu Kodi

Inštalácia produktu Kodi je rovnako jednoduchá ako inštalácia iných aplikácií. Jednoducho postupujte podľa týchto krokov:

 • 1. Po stiahnutí inštalačného súboru Kodi ho otvorte.
 • 2. Postupujte podľa pokynov na obrazovke.
 • 3. Vyberte cieľový priečinok na inštaláciu alebo sa držte predvolenej možnosti.
 • 4. Prispôsobte si inštaláciu výberom požadovaných komponentov.
 • 5. Posaďte sa, uvoľníte sa a nechajte sprievodcu inštaláciou pracovať .
 • 6. Po dokončení inštalácie spustite program Kodi a nainštalujte preferované jazykové rozhranie alebo nechajte predvolenú angličtinu.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.


4. Povolenie neznámych zdrojov a pridanie URL adresy uložiska.

Pochopenie neznámych zdrojov

Neznáme zdroje sú ako povstalci Kodi. Povolením tejto možnosti povoľujete aplikácií Kodi inštalovať doplnky z externých zdrojov mimo oficiálneho úložiska Kodi. Je nevyhnutné aktivovať neznáme zdroje a pridať do svojho nastavenia Kodi URL adresu zdroja repozitára v ktorom je uložený doplnok Love of SciFi.

Povolenie neznámych zdrojov na vašom zariadení

Povolenie neznámych zdrojov môže znieť skľučujúco, ale je to nevyhnutný krok pred inštaláciou. Postupujte podľa týchto krokov:

 • 1. Otvorte Kodi a kliknutím na ikonu ozubeného kolieska pre prístup k nastaveniam.
 • 2. V závislosti od vášho zariadenia vyberte možnosť „Systém“ alebo „Systémové nastavenia“.
 • 3. Vyberte možnosť „Pridať“ a prepnite možnosť „Neznáme zdroje“ napravo a povoľte ju.
 • 4. Keď sa objaví varovanie, neprepadajte panike! Je to len Kodi, ktorý vám pripomína, aby ste boli opatrní pri inštalácii doplnkov z neznámych zdrojov.
 • 5. Potvrďte svoje rozhodnutie a pripravte sa na zábavu mimo tohto sveta!

V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
1 – V ľavom hornom rohu kliknite – ⚙️
V novom okne kliknite – Systém
2 – V novom okne kliknite – Systém
kliknite – Neznáme zdroje
3 – V okne nastavenia systému v časti „Doplnky“ kliknite – Neznáme zdroje
UPOZORNENIE
4 – Prečítajte si UPOZORNENIE a ak s ním súhlasíte,kliknite – Áno
Vráťte sa späť do okna „Systém“
5 – Vráťte sa späť do okna „Systém“ alebo na domovskú obrazovku

Pridanie úložiska The Crew Repository.

Teraz, keď sú povolené neznáme zdroje, je čas pridať úložisko The Crew v ktorom je doplnok uložený. Postupujte podľa týchto krokov:

 • 1. Zamierte späť na domovskú obrazovku Kodi a znova kliknite na ikonu ozubeného kolieska „Nastavenia“.
 • 2. Vyberte možnosť Správca súborov a potom kliknite na položku Pridať zdroj.”
 • 3. Zobrazí sa okno so žiadosťou o zadanie cesty alebo prehľadanie umiestnenia médií. Kliknite na políčko s nápisom „ <žiadne>”
 • 4. Zadajte nasledujúcu adresu URL: [ https://team-crew.github.io]
 • 5. Zadajte zdroj, napríklad „Love of SciFi“, a kliknite na „OK“.”
 • 6. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a v ponuke bočného panela prejdite na položku Doplnky.
 • 7. Kliknite na ikonu otvoreného poľa ( Inštalátor balíkov ) vľavo hore.
 • 8. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru zip, vyhľadajte práve pridané úložisko Love of SciFi a vyberte ho.
 • 9. V úložisku vyhľadajte súbor ZIP doplnku a kliknutím naň spustite inštaláciu.
 • 10. Počkajte na potvrdenie inštalácie a voilà! Teraz ste pripravení preskúmať obrovské oblasti úložiska.

5. Inštalácia Love of SciFi Kodi Addon

Prístup k správcovi doplnkov Kodi

Predtým, ako sa vydáme na túto intergalaktickú cestu doplnkom Love of SciFi Kodi, musíme vedieť, ako získať prístup k doplnkovému manažérovi Kodi. Predstavte si to ako centrum kontroly misií pre všetky vaše doplnky Kodi.

Ak chcete získať prístup k Správcovi doplnkov, jednoducho spustite aplikáciu Kodi a prejdite do hlavnej ponuky. Odtiaľ nájdete kartu Doplnky, ktorá sa zvyčajne nachádza na ľavej strane. Kliknutím na ňu otvoríte Správcu doplnkov.

Sprievodca krok za krokom pre inštaláciu doplnku Love of SciFi

Teraz, keď sme dosiahli kontrolu misie, je čas nainštalovať doplnok Love of SciFi Kodi a nechať ho odviezť do galaxie ďaleko, ďaleko. Tu je podrobný sprievodca, ako začať:

 • 1. V Správcovi doplnkov kliknite na možnosť „Inštalovať z úložiska“. Týmto sa dostanete na zoznam dostupných úložísk, kde nájdete doplnok Love of SciFi.
 • 2. Vyhľadajte The Crew úložisko, v ktorom sa nachádza doplnok Love of SciFi. Môže byť uvedený pod názvom úložiska alebo v konkrétnej kategórii ako „Video Add-ons“ alebo „Entertainment“.”
 • 3. Po umiestnení úložiska ho otvorte kliknutím naň. Vo vnútri by ste mali nájsť zoznam doplnkov dostupných na inštaláciu. Vyhľadajte doplnok Love of SciFi a kliknite naň.
 • 4. Zobrazí sa okno s informáciami o doplnku. Kliknite na “Nainštalujte tlačidlo “na začatie procesu inštalácie.
 • 5. Sadnite si a relaxujte, keď Kodi pracuje na svojej mágii. Po niekoľkých okamihoch by ste mali dostať upozornenie, že doplnok Love of SciFi bol úspešne nainštalovaný. Blahoželáme! Úspešne ste nainštalovali doplnok Love of SciFi na Kodi a teraz sa môžete vydať na sci-fi dobrodružstvo. Pripravte sa na transport do nových svetov, stretnite sa s mimozemskými životnými formami a preskúmajte hĺbky vesmíru z pohodlia svojho vlastného gauča.

Získajte prístup k väčšiemu obsahu a chráňte svoje súkromie.

Pripojte sa k internetu anonymne,schovajte svoju verejnú IP adresu a šifrujte prenášane údaje.

Pri streamovaní videa alebo hudby MUSÍTE POUŽIVAŤ VPN,čo je jediný spôsob ako získať prístup k ďalšiemu obsahu a zároveň zabezpečiť používanie KODI. Tu sú základné vlastnosti VPN:

Moja IP adresa

Informácie o vašom pripojení k internetu:

IP adresa:

Mesto:

Štát:

Operačný systém:

ISP:

Schovajte svoju IP adresu a chráňte dôležité údaje pri streamovaní obsahu a surfovaní po internete.

 • Získajte prístup k ďalšiemu obsahu – Väčšina doplnkov KODI sprístupňuje iba obsah na streamovanie z obmedzeného počtu krajín. Jediný spôsob ako obísť takéto geografické obmedzenia je zmena IP adresy pomocou služby VPN. Otvorte všetky doplnky KODI a streamujte všetok obsah knižnic pomocou VPN.
 • Vyhnite sa rizikám používania nelegálnych doplnkov – Množstvo doplnkov tretích strán sťahuje obsah z nelegálnych zdrojov,čo by vás mohlo dostať do právnych problémov. Okrem pirátského obsahu niektoré doplnky obsahujú nebezpečný malware. Ak chcete zabrániť ostatným v sledovaniu používajte VPN sieť,ktorá skryje všetko čo robíte v KODI a na internete. Pripojte sa na internet anonymne.
 • Zabraňte sledovaniu zo strany poskytovateľa pripojenia k internetu – Ak poskytovateľ internetových služieb uvidí že používate KODI,môže obmedziť vašu internetovú linku. Ak zisti že používate nelegálne doplnky môže vás upozorniť na porušenie autorských práv. Vyhnite sa týmto obmedzeniam šifrovaním prenášaných údajov pomocou VPN,aby nikto nemohol sledovať vaše online aktivity.

Existuje veľké množstvo VPN,no nie každá je vhodná pre KODI a stream ovanie. Potrebujete takú VPN,ktorá odblokuje akýkoľvek doplnok KODI a zároveň ochráni vaše digitálne súkromie.

Po otestovaní viacerých služieb VPN odporúčam najlepšiu NORD VPN,ktorá je lídrom na poli vývoja bezpečnostných aplikácií. Ako lacnejšiu alternativu odporúčam PURE VPN,ktorá nijak nezaostáva za prvou službou. Obidve služby VPN sú vhodné pre KODI,kladú veľký dôraz na súkromie používateľa a sú úplne legálnymi službami vo väčšine krajin sveta.

Vyskúšajte VPN bez rizika. Ak nebudete zo službou spokojný,môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí.


6. Preskúmanie a prispôsobenie funkcií doplnku

Navigácia rozhrania Love of SciFi Addon

Teraz, keď ste sa pripútali a ste pripravení preskúmať doplnok , poďme sa rýchlo pozrieť na jeho rozhranie. Pomyslite na to ako na ovládací panel vašej kozmickej lode, ktorý vám umožní prechádzať sa po jej rozsiahlej zbierke sci-fi dobroty. Rozhranie doplnku Love of SciFi je navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť a užívateľskú prívetivosť.

Nájdete tu rôzne sekcie ako „Najlepšie výbery“, „Televízne relácie“, „Filmy“ a ďalšie. Stačí kliknúť na sekciu, ktorá vzbudzuje váš záujem hlbšie sa ponoriť do jej obsahu. V každej sekcii nájdete poklad sci-fi filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov a dokonca animovaných klasík. Názvy môžete prehľadávať pomocou šípok nahor a nadol na diaľkovom ovládači alebo klávesnici. Akonáhle nájdete niečo, čo vás upúta,kliknutím naň zobrazíte ďalšie informácie a možnosti.

Prispôsobenie nastavení a preferencií

Každý prieskumník priestoru má svoje vlastné preferencie a doplnok vám umožňuje prispôsobiť jeho nastavenia tak, aby vyhovovali vašej intergalaktickej chuti. Takto môžete urobiť to, aby sa skutočne cítilo ako vaše vlastné:

 • 1. Z hlavnej ponuky prejdite na kartu Doplnky a otvorte doplnok Love of SciFi.
 • 2. Vo vnútri doplnku nájdete ikona ozubeného kolesa alebo nastavenia – TOOLS. Kliknutím naň získate prístup k nastaveniam a preferenciám doplnku.
 • 3. Tu môžete upraviť rôzne aspekty doplnku, ako napríklad kvalitu prehrávania videa, preferencie titulkov a dokonca povoliť alebo zakázať určité funkcie.
 • 4. Nájdite si čas na preskúmanie dostupných nastavení a prispôsobte ich podľa svojich predstáv. Nebojte sa experimentovať a nájdite perfektné nastavenia, ktoré vylepšia váš zážitok zo sledovania sci-fi. Pamätajte,prispôsobenie je kľúčom k tomu, aby sa vaša cesta cez doplnok Love of SciFi skutočne dostala z tohto sveta. Užite si skúmanie nových planet, stretávanie sa s podivnými tvormi a stratu v mágii sci-fi.
Tools

7. Riešenie problémov a často kladené otázky

Spoločné problémy s inštaláciou a riešenia

Dokonca aj tí najskúsenejší vesmírni dobrodruhovia sa stretávajú s niekoľkými nárazmi. Ak počas inštalácie doplnku Love of SciFi Kodi čelíte problémom, nebojte sa! Tu sú niektoré bežné problémy a ich riešenia:

Prvý problém: Inštalácia doplnku zlyhá alebo uviazne. Riešenie: Skontrolujte svoje pripojenie k internetu a uistite sa, že je stabilné. Môžete tiež skúsiť reštartovať program Kodi a znova vykonať kroky inštalácie.

Druhý problém: Doplnok Love of SciFi sa v Správcovi doplnkov nezobrazuje. Riešenie: Uistite sa, že ste nainštalovali správne úložisko. Skontrolujte všetky preklepy alebo chyby v URL úložiska. Ak všetko ostatné zlyhá, skúste znova nainštalovať úložisko a znova ho sledujte podľa inštalačnej príručky.

FAQ – Často kladené otázky o doplnku .

Je tento doplnok zadarmo na použitie?

Áno, Love of SciFi Kodi Addon je úplne zadarmo na použitie. K svojej rozsiahlej zbierke sci-fi obsahu môžete pristupovať a využívať ju bez poplatkov za predplatné alebo skrytých poplatkov. Upozorňujeme však, že niektoré ďalšie služby alebo funkcie v doplnku môžu vyžadovať samostatné predplatné.

Môžem použiť doplnok na rôznych zariadeniach?

Určite! Doplnok je kompatibilný s rôznymi zariadeniami, ktoré podporujú Kodi, vrátane smartfónov,tablety, počítače a dokonca aj inteligentné televízory. Len sa uistite, že máte na svojom zariadení nainštalovaný Kodi a postupujte podľa pokynov na inštaláciu, aby ste si mohli vychutnať intergalaktické zázraky doplnku.

Je doplnok Love of SciFi legálne používať?

Doplnok jednoducho poskytuje spôsob prístupu k obsahu dostupnému na internete. To, či je samotný obsah legálny alebo nie, závisí od zdrojov, z ktorých je vysielaný. Vždy je dobré zabezpečiť, aby ste mali prístup k obsahu z legitímnych zdrojov, aby ste zostali na pravej strane zákona.

Potrebujem VPN pri streamovaní obsahu doplnku Love of SciFi?

Na streamovanie filmov cez doplnok tretej strany potrebujete VPN (Virtual Private Network).
Sieť VPN vám môže pomôcť získať prístup k geograficky obmedzenému obsahu zmenou vašej IP adresy a šifrovaním vášho internetového prenosu.
To zvyšuje vaše súkromie na internete a pomáha vám vyhnúť sa obmedzovaniu ISP počas streamovania.
Používanie spoľahlivej služby VPN môže zabezpečiť hladší zážitok zo sledovania filmov.

Môžem sledovať najnovšie sci-fi filmy a televízne programy?

Doplnok Love of SciFi poskytuje rozsiahlu zbierku sci-fi obsahu vrátane klasických filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov a ďalších. Dostupnosť konkrétnych titulov sa však môže líšiť a nemusí mať vždy najnovšie vydania.

Ako často sa obsah aktualizuje v doplnku ?

Obsah v Love of SciFi Kodi Addon je pravidelne aktualizovaný, aby používateľom poskytoval najnovšie a najväčšie vo svete sci-fi. Vývojári doplnku sa snažia konzistentne pridávať nové filmy, televízne programy, dokumentárne filmy a ďalší sci-fi mediálny obsah. Odporúča sa pravidelne kontrolovať aktualizácie, aby ste sa uistili, že máte prístup k najnovším vydaniam.

Čo mám robiť, ak sa počas procesu inštalácie stretnem s problémami?

Ak sa počas procesu inštalácie vyskytnú nejaké problémy, najprv sa uistite, že ste všetky kroky správne vykonali. Skontrolujte kompatibilitu vášho zariadenia a uistite sa, že sú splnené všetky systémové požiadavky. Ak problém pretrváva, môžete skúsiť odinštalovať a preinštalovať doplnok alebo vyhľadať pomoc z komunitných fór alebo podporných kanálov.


8. Inštruktážne video

Pre lepšie pochopenie procesu inštalácie a fungovania doplnku Love of SciFi pripravil som pre vás toto inštruktážne video. Príjemné sledovanie.

Všetky inštruktážne videá môžete sledovať na necenzúrovanej video-platforme postavenej na technológií blockchain.

Vychutnajte si tvorcov nezávislého obsahu.


9. Závery a záverečné myšlienky

Gratulujeme k úspešnej inštalácii a objavovaniu doplnku Love of SciFi Kodi! Vďaka svojej rozsiahlej zbierke sci-fi obsahu a prispôsobiteľných funkcií už nikdy nebudete príliš ďaleko od svojho ďalšieho dobrodružstva v oblasti sci-fi.

Nezabudnite ľahko navigovať rozhranie doplnku, prispôsobte svoje nastavenia tak, aby zlepšil zážitok zo sledovania, a vyriešte všetky problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť počas používania doplnku. A čo je najdôležitejšie, nezabudnite sa baviť a ponoriť sa do zázrakov sci-fi. Takže uchopte popcorn, stlmte svetlá a nechajte doplnok , aby vás dopravil do galaxií ďaleko za vašu fantáziu. Nech sú vaše cesty plné úchvatných príbehov, vzrušujúcich akcií a množstva mimozemských stretnutí. Šťastný prieskum, spolucestujúci z vesmíru!

Na záver možno povedať, že Love of SciFi Kodi Addon je nevyhnutnosťou pre všetkých sci-fi nadšencov. Tento doplnok otvára úplne nový svet podmanivého obsahu, ktorý vám umožní oddávať sa svojej láske k sci-fi priamo z vášho mediálneho centra Kodi.

Ak sa vám tento príspevok páči a je pre vás prínosom,poprosím o zdieľanie na sociálnych sietiach. Ďakujem.


4.8/5 - (15 hlasov)

Ak sa vám príspevok páči a je pre vás prínosom poprosím o zdieľanie,ďakujem.

Zdieľanie je spolupráca.

Ak sa vám tento článok páči, prosím, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a známymi. Vaša podpora je pre mňa veľmi dôležitá a pomôže mi dosiahnuť väčšiu čitateľskú základňu. Ďakujem!

Index