Spríjemníte si Vianoce s Xmas Fido doplnkom pre KODI.


Xmas Fido je fantastický video doplnok pre KODI,ktorý poskytuje bohatý obsah súvisiaci s Vianocami. Spríjemníte si najkrajšie sviatky roka sledovaním vianočných filmov,vianočných rozprávok a vianočných televíznych špecialít. Vypočujte si vianočné melódie,albumy,koncerty,rádio či príjemné magické zvuky plameňa z krbu.

Xmas Fido perfektne funguje na všetkých zariadeniach s KODI 19 Matrix. Podobne ako aj v iných doplnkoch KODI je časť obsahu neprístupný v jednotlivých regiónoch, a preto budete potrebovať na odblokovanie kvalitnú VPN.


Ako nainštalovať Xmas Fido na KODI 19.

⚠️ UPOZORNENIE: Tento článok slúži iba na študijné účely. Ak sa rozhodnete doplnok inštalovať,robíte tak na vlastné riziko. Autor príspevku nijako nespolupracuje s vývojármi doplnkov a tak nemôže ovplyvniť ich obsah. Webstránka KODI-info neposkytuje žiadne repozitáre ani doplnky a nemá žiadny súvis zo spoločnosťou KODI .

Video doplnok Xmas Fido je uložený v repozitári s rovnomenným názvom Fido. V tomto repozitári je aj doplnok tipu všetko v jednom Fido K.19,ktorý prináša ešte viac online zábavy včetne obsahu pre dospelých.

ℹ️V tomto článku som zvolil klasickú formu inštalácie doplnkov včetne úložiska. Samozrejme je možná inštalácia aj iným spôsobom. Celý repozitár alebo iba samotné doplnky môžete sťahovať zo zdroja https://fantazyrepo.uk

Fido Repository

Z vyššie uvedeného vyplýva,že najprv je potrebné nainštalovať úložisko doplnkov Fido Repository a následne doplnok. Inštalácia doplnku teda pozostáva z týchto troch krokov:

 1. Pridanie URL adresy zdroja
 2. Inštalácia úložiska Fido Repository
 3. Inštalácia doplnku Xmas Fido

1. Pridanie URL adresy zdroja.

Pred samotnou inštaláciou je potrebné v správcovy súborov pridať URL adresu zdroja. Fido Repository ma URL adresu https://fantazyrepo.uk/repo – túto adresu pridajte do KODI nasledujúcim spôsobom:

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknete vľavo hore na nastavenie – ⚙️.
 2. Kliknite na správcu súborov – 📁.
 3. Dvojklik na pridať zdroj.
 4. Kliknite na <žiadne>
 5. Do okienka napíšte URL adresu –https://fantazyrepo.uk/repo a kliknite na tlačidlo OK.
 6. Potvrdte názov úložiska Fido Repository.
 7. URL adresa pridaná.
 8. Vráťte sa späť do okna “Systém“,aby ste mohli nainštalovať Fido úložisko doplnkov.

2. Inštalácia úložiska Fido Repository.

Pretože Xmas Fido je doplnkom tretej strany,pred samotnou inštaláciou je potrebné v nastaveniach aplikácie KODI povoliť inštalovanie doplnkov z neznámych zdrojov. Ak tak ste ešte neurobili,budete nato vyzvaný počas inštalácie úložiska doplnkov Fido.

ℹ️ V predvolenom nastavení KODI je kvôli bezpečnosti zakázané inštalovať doplnky tretích strán. Počas inštalácie repozitára budete vyzvaný na povolenie inštalovať doplnky z neznámych zdrojov, ak ste tak už neurobili v minulosti. Bez tohto nastavenia nie je možné pokračovať v inštalácií.

Ak v nastaveniach KODI povolíte inštalovanie doplnkov z neznámých zdrojov, aby ste získali viac skvelého obsahu v KODI,systém vás upozorni nato,že doplnky budú mať prístup k vaším osobným údajom.

Upozornenie

Aby aj naďalej ostali vaše osobné údaje v bezpečí,je potrebné do vášho zariadenia nainštalovať VPN – klientskú aplikáciu. VPN skryje vašu IP adresu ,zašifruje internetovú linku a odblokuje všetky doplnky KODI.

Odporúčam vyskúšať najobľúbenejšiu Pure VPN alebo Atlas VPN,ktorá je najlepšia pre začiatočníkov. Ide o bezpečné a kvalitné komerčné služby. Služby VPN môžete testovať celých 30 dní a ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojný,môžete požiadať o vrátenie vaších peňazí.

Troška sme odbočili od témy tak sa vrátime a budeme pokračovať inštaláciou úložiska.

Ak už máte pridanú URL adresu zdroja,môžete nainštalovať Fido repozitár nasledujúcim spôsobom:

 1. Na hlavnom paneli KODI kliknete vľavo hore na nastavenie – ⚙️.
 2. V okne systém kliknite na doplnky.
 3. V ďalšom kroku kliknite na inštalovať doplnky zo zip archívu.
 4. Kliknite na tlačítko nastavenia.
 5. V časti doplnky kliknite na neznáme zdroje.
 6. Prečítajte upozornenie a kliknite na tlačítko áno ak chcete pokračovať v inštalácií.
 7. Znova kliknite na inštalovať doplnky zo zip archívu.
 8. Potvrdte upozornenie kliknutím na tlačítko Áno.
 9. Vyberte zdroj Fido Repository.
 10. Kliknite na repository.Fido-1.5.zip

V pravom hornom rohu sa zobrazí informácia o úspešnej inštalácií Fido repozitára.


3. Inštalácia doplnku Xmas Fido

Doplnok Xmas Fido nainštalujete z úložiska nasledujúcim spôsobom:

 1. Kliknite na link nainštalovať z repozitára.
 2. Vyberte Fido Repository.
 3. Kliknite na video doplnky.
 4. Kliknite na doplnok,ktorý chcete inštalovať – Xmas.Fido.K19
 5. V pravom dolnom rohu kliknite na tlačidlo inštalovať.
 6. Potvrdte inštaláciu prídavných doplnkov kliknutím na tlačidlo OK.

HOTOVO. Programový doplnok Xmas Fido je nainštalovaný,o čom vás informuje oznamovacie okno v pravom hornom rohu obrazovky. Podobne môžete nainštalovať aj doplnok Fido K19 typu všetko v jednom.

Aby som vám uľahčil proces inštalácie doplnku Xmas Fido,pripravil som inštruktážne video. Všetky video návody nájdete na ODYSEE.COM Príjemné sledovanie.


Záver.

Na záver všetkým mojim cteným čitateľom prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2023.

4.6/5 - (30 hlasov)