Metal video Addon do KODI.

Heavy Metal video Addon

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Ak si nainštalujete Heavy Metal video doplnok do KODI,môžete úplne zadarmo a legálne sledovať veľké množstvo videí z viac ako 30 Heavy metalových štýlov.

Addon je 100% bezpečný a pretože je súčasťou oficiálneho repozitára KODI,pri sledovaní videí nepotrebujete žiadnu ochranu VPN.

Aby ste mali predstavu o tom ako video Addon perfektne funguje,pozrite si video.

--------------------------------- OBSAH PRÍSPEVKU ---------------------------------

História Heavy metálovej hudby.

Heavy metal je druh rockovej hudby, ktorá je charakteristická hlučnou hudbou elektrických gitár a výrazných bicích nástrojov.

Heavy Metal sa ako vymedzený hudobný štýl objavil na prelome 60. a 70. rokov minuleho storočia v Anglicku a v Spojených štátoch. Postupom času hudba naberala na popularite hlavne medzi mládežou a získavala milióny nových prívržencov a fanúšikov metalovej hudby.

AliExpress.com Product – Grade A rock tee shirt men/women t-shirt METALLICA heavy metal music Thrash Metal t shirt short sleeve band t-shirts
AliExpress.com Product – Long sleeve Metallica t shirts for men t shirt Cotton fashion brand t shirt men Casual long Sleeves heavy metal T-shirt Men

Počas 80. rokov sa vyvinulo množstvo heavymetalových štýlov,ako je napríklad black , power , thrash , death metal plus spríbuznené štýly doom a gothic metal a iné.

90. roky a prvá dekáda 21. storočia priniesli nové fúzie a vznik alternovaného rocku. Ani v novom miléniu nestráca metal nič zo svojej popularity, predovšetkým v kontinentálnej Európe.

Milovníkov tejto hudby charakterizuje takzvaná metalová móda. Sú to dlhé vlasy,džínsové či kožené vesty s nášivkami obľúbených kapiel, tričká s názvami skupín, topánky,vybíjané opasky, či náramky s hrotmi.

Heavy Metal video Addon.

Heavy Metal video Addon je doplnok do multimediálneho softvéru KODI.

Heavy Metal video Addon do KODI

Pretože je tento video Addon súčasťou oficiálného repozitára KODI,je stopercentne bezpečný na použivanie, a preto nepotrebujete sa chrániť žiadnou službou VPN.

Nehrozí vám únik osobných údajov ani nič podobné. Doplnok môžete používať legálne a úplne zadarmo.

AliExpress.com Product – Classical 3D Cartoon Logo Printed Iron Maiden Cosplay Costume Hoodie Sweatshirt Jacket Hooded Costume

Pomocou doplnku získate prístup k veľkému množstvu videi z viac ako 30-tým Heavy metalovým štýlom.

Okrem TOP 50 videí si pozriete ďalšie stovky videí štýlu Alternative,Black ,Classic ,Death,Doom,Folk ,Grunge,Gothic,Hair ,Hard Rock,Hard Core,Heavy Metal,Industrial,Metalcore,Nu ,Power ,Progressive ,Punk,Stoner Rock,Technical ,Trash,Viking Metal a ďalšie.

Ako nainštalovať Heavy Metal video Addon.

Pretože video Addon je v oficiálnom repozitáry KODI inštalácia doplnku je veľmi jednoduchá.

Metal Addon-KODI Add-on repository

Ak chcete nainštalovať doplnok do KODI ,pokračujte podľa týchto jednoduchých krokov:

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Na záver poďakovanie tvorcom programu KODI a perfektných doplnkov.

Ak sa chcete k niečomu vyjadriť alebo máte nejaké otázky,píšte dole pod článok do komentárov. Ďakujem

Hodnotenie:

Written by 

Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: