Multimediálny prehrávač Apple TV 4K

 

Multimediálny prehrávač  Apple TV 4K vám sprístupní nekonečnú online zábavu vo vysokej kvalite 4K HDR. Okrem sledovania online športových prenosov a správ si vychutnajte aj filmy a televízne relácie. Prezrite si pútavý a zaujímavý obsah z tých najlepších aplikácií ako je Netflix,, Hulu,Red Bull TV,TED, MUBI,ESPN,  Amazon Prime Video alebo Hopster s kvalitným obsahom pre deti. Apple Music vám sprístupni na počúvanie viac ako 45 miliónom skladieb. Všetok obsah zo svojho telefónu alebo tabletu si teraz pozriete na televízore. Z Apple TV môžete dokonca ovládať aj vašu inteligentnú domácnosť.

 

Description

Piata generácia multimediálneho prehrávača Apple TV 4K.

Multimediálny prehrávač 4K HDR Apple TV je digitálny mediálny prijímač čiže streamovaci set-top box od spoločnosti Apple Inc,ktorý po pripojení k  televízoru rozširuje interaktívnu zábavu o ďalšie aplikácie a  internetové služby.

 

Multimediálny prehrávač Apple tv 4K

Sledujte online športové prenosy alebo si pozrite čerstvé správy, či pekný film.

Vďaka Multimediálnemu prehrávaču Apple TV získate prístup k obsahu z iTunes, Youtube, Flickr, iCloud a veľké množstvo zaujímavého obsahu z tých najlepších aplikácií ako je napriklad Netflix, Hulu,Red Bull TV,TED, MUBI,ESPN,Amazon Prime Video alebo Hopster s kvalitným obsahom pre deti.

V iTunes Store nájdete okrem filmov v pôvodnom znení aj dosť obsahu s českým dabingom.

Pomocou Apple TV multimediálneho prehrávača môžete jednoducho  zrkadliť displej z iPhonu a iPadu, či PC na televíznu obrazovku.

Multimediálny prehrávač Apple TV share

Oproti predchádzajúcej verzii Apple TV boxu táto už podporuje prehrávanie filmov vo vysokej kvalite 4K HDR 10 a Dolby Vision .

4K využíva až štvornásobne viac pixelov ako je to u FULL HD a preto je obraz ešte ostrejší. O jasnejšie a realistickejšie farby a detailnejší obraz sa stará technológia HDR ( High Dynamic Range ) Dolby Vision má za úlohu priniesť do televízora ešte jasnejší a farebnejší obraz a zároveň ho prezentovať v takej podobe ako si to priali tvorcovia filmu.

Multimediálny prehrávač Apple TV 4K poháňa výkonný čip A10X.

O hladký beh aplikácii a hier v multimediálnom prehrávači  sa stará výkonný čip A10X Fusion. Apple A10X je vybavený 64-bitovým procesorom ARMv8-A(CPU), ktorý je taktovaný na frekvenciu 2,38 GHz.

Multimediálny prehrávač Apple TV - Číp A10X

Procesor je tvorený 6 jadrami s tromi vysoko výkonnými jadrami Hurricane a tromi energeticky účinnými jadrami Zephyr. V čipe A10X je integrovaná aj vysokovýkonná dvanásťjadrová grafika (GPU) a pohybový koprocesor M10.

Výkonný čip A10X Fusion zvládne ešte náročnejšie a interaktívnejšie hry a aplikácie, ktoré si ľahko nainštalujete z App Store pre Apple TV do multimediálneho prehrávača.

Pozdvihnite si zážitok z hrania hier na veľkej obrazovke televízora pridaním príslušenstva ako sú slúchadla a herné ovládače.

Ovládajte svoju inteligentnú domácnosť z Apple TV.

Nainštalujte si do Apple TV aplikáciu domácnosť a na diaľku ovládajte príslušenstvo podporujúce HomeKit. Vypnite alebo zapnite svetla. Zatvorte garážovú bránu. Ešte raz prekontrolujte všetky zámky. Nastavte kúrenie alebo klimatizáciu vo svojej domácnosti.

 Apple TV Remote.

Praktický diaľkový ovládač pre Apple TV Box s veľmi dlhou výdržou a konektorom Lightning na nabíjanie vstavanej lítium-iónovej batérie. Diaľkový ovládač Apple TV Remote je možné nabíjať cez USB z počítača alebo prostredníctvom sieťového adaptéra.  Apple_tv_remote pre multimediálny prehrávač

Okrem infračerveného vysielača má tento diaľkový ovládač aj rozhranie Bluetooth 4.0 pre ešte pohodlnejšie ovládanie bez namierenia ovládača na Apple TV Box.

Na ovládanie môžete okrem tlačidiel používať aj dotykovú plochu,akcelerometer,trojosý gyroskop a zabudovaný mikrofón.

Ak ovládate anglický jazyk zapnite si hlasovú asistentku SIRI podľa návodu na stránke Macblog.sk

S ovládačom Apple TV Remote vždy a ľahko nájdete obsah, na ktorý práve máte chuť.

 Apple TV 4K sa predáva z 32 alebo 64 GB vnútornou pamäťou.

 <a target="_blank" title="Multimediálne centrum" href="https://elektro.milantulenko.eu/multimedialne-centra">Multimediálne centrum</a> Apple TV 4K  Multimediálne centrum Apple TV 4KPozrieť aktuálne ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *