Lenovo Yoga Tablet 2


Užite si surfovanie v rýchlej 4G/LTE sieti z Lenovo Yoga Tablet 2. Tablet podporuje aj staršie 3G siete a Wi-Fi pripojenie do internetu. Videa a hry si vychutnáte na 10,1 palcovom IPS FULL HD dotykovom displeji z rozlíšením  1920×1200 pixelov. O hladký chod aplikácii sa postará mobilný procesor  Intel Atom Quad Core Z3745,ktorý je taktovaný na frekvenciu 1.86GHz. Lenovo Yoga Tablet 2 beží pod OS Windows 8.1

CENA: € 385,29 Približná cena

POPIS A VLASTNOSTI PRODUKTU

Celkove hodnotenie

Lenovo Yoga Tablet 2

Lenovo Yoga Tablet 2 je netradičný  dizajnový kúsok ktorý pohodlne padne do jednej dlane.  Integrovaný stojan umožní použitie v štyroch polohách: postav, polož, poves a podrž podobne ako u tabletu Lenovo Yoga Tab 3.

Lenovo Yoga Tablet 2  Lenovo Yoga Tablet 2   Lenovo Yoga Tablet 2

Čo však ma Lenovo Yoga Tablet 2 naviac je bezdrôtová klávesnica,ktorá posúva Tablet na výši level a vďaka nej budete môcť Tablet používať podobne ako notebook a písanie sa stane pre vás hračkou.

Lenovo Yoga Tablet 2

Lenovo Yoga Tablet 2 okrem Wi-Fi sa pripája na internet aj cez rýchle mobilné siete 4G/LTE a 3G, takto budete online stále a vôbec nezáleží na tom kde sa práve nachádzate.

Okrem toho na prenášanie súborov môžete využiť aj technológiu BlueTooth.

Môžete tak kedykoľvek surfovať po internete rýchlosťou blesku,zahrať si hry alebo pozrieť si vaše obľúbené video na Full HD displeji o rozlíšení 1920×1200 pixelov a uhlopriečke 10,1 palca.

Technológia IPS dava záruku ostrého obrazu a dokonale jemné zobrazenie či veľmi široké pozorovacie uhly.

Zdá sa vám 10,1 palcová obrazovka príliš mala a chcete si pozrieť vaše obľúbené video alebo zahrať hru na veľkej obrazovke televízora? Žiadny problém. Lenovo Yoga Tablet 2 ma micro HDMI konektor. Ako mávnutím zázračného prútika jednoducho prepojíte váš Tablet HDMI káblom z televízorom alebo projektorom a môžete si to užiť vo veľkom.

Vďaka 4-jadrovému procesoru Intel Atom Quad Core Z3745 určenému pre mobilne zariadenia bude dostatok výkonu na hladký a svižný beh aplikácii a softvéru pod operačným systémom Microsoft Windows 8.1

Procesor podporuje Virtualizácie a automatické pretaktovanie.

Procesor postavený na 32 bitovej architektúre je opretý o 2 GB operačnej pamäte RAM tipu DDR3L .  Graficky výkon dodáva graficky čip  Intel HD Graphics.

Svoje súbory si môžete ukladať na veľké vnútorne úložisko o kapacite 32 GB. Tuto pamäť po zaplnení môžete rozšíriť vložením  Micro SDHC pamäťovej karty až do veľkosti 64 GB (65 536 MB)

Lenovo Yoga Tablet 2 ma dva fotoaparáty. Hlavný 8 Mpx a druhy ma rozlíšenie 1,6 Mpx.

Okrem už spomenutého micro HDMI konektora ma tento tablet aj micro USB port a nechýba mu ani Combo Audio Jack na pripojenie slúchadiel.

Vďaka výkonnej akumulátorovej batérii o kapacite až   9 600 mAh budete môcť tablet používať veľmi dlho.

NAJDÔLEŽITEJŠIE PARAMETRE PRODUKTU

Operačný system Microsoft Windows 8.1, 32 -bit
Procesor 4-jadrový Intel Atom Quad Core Z3745 1.86GHz
Grafická karta Intel HD Graphics
Displej Lesklý 10,1 ", 1920x1200 IPS
Operačná pamäť RAM 2 GB , DDR3L
Úložisko Flash 32 GB
Maximálna veľkosť pamäťovej karty 64 GB, Micro SDHC
Funkcie Wi-Fi, BlueTooth, 3G modem, 4G LTE
Fotoaparát Hlavný 8 Mpx,Druhy fotoaparát 1,6 Mpx
Batéria 9 600 mAh, Pohotovostná doba 900 min,

Reviews

Review Lenovo Yoga Tablet 2

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *