Lenovo Yoga Tab 3

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


 

LENOVO YOGA TAB 3

Unikátny 8 palcový Tablet Lenovo Yoga Tab 3  vyniká prvotriednym displejom a výrazným priestorovým zvukom vďaka dvom predným reproduktorom s technológiou Dolby Atmos 3D. Fotoaparát, ktorý možno otočiť až o 180° nasnime hravo selfies alebo ho využijete na video-hovory Skype.  Na internet sa pripojite cez Wi-Fi a dostatok výkonu zabezpečí procesor Qualcomm Snapdragon 212.

Description

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


Lenovo Yoga Tab 3

Lenovo Yoga Tab 3 ma prvotriedny lesklý, dotykový 8 palcový displej z HD rozlíšením 1280 x 800 pixelov.

V kombinácií z realistickým priestorovým zvukom sa stáva z tabletu Lenovo Yoga Tab 3 dokonalý a výborný nástroj,napríklad na sledovanie videí,hranie nenáročných hier alebo video-telefonovanie cez internet.

Tablet Lenovo Yoga Tab 3  ma  inovatívny design s otáčavým 8 Mpx fotoaparátom,ktorým je možné ľubovoľne otočiť až o 180° a tak si rozšíriť možnosti a kreativitu pri fotení alebo Skype telefonovaní.

 

Na zadnej strane tabletu je stojan ktorý plni viacero funkcii a vďaka nemu môžete tablet  podržať, postaviť, položiť aj zavesiť!

Lenovo Yoga Tab 3      Lenovo Yoga Tab 3Lenovo Yoga Tab 3

 

 

Lenovo Yoga Tab 3 ma zabudovaný Akcelerometer (G-senzor) a GPS navigáciu,preto sa na cestách nikdy nestratíte.

Postačujúci výkon zabezpečí procesor Qualcomm Snapdragon 212 a 1 GB RAM, LP-DDR3 operačnej pamäte.

Svoje data si uložíte na rýchle SSD úložisko o veľkosti 16 GB. Ak vám tato vnútorná pamäť bude mala,môžete ju jednoducho zväčšiť zasunutím pamäťovej karty micro SD do tabletu.

Až neuveriteľných 20 aj viac hodín na jedno nabitie  zabezpečí akumulátor o kapacite 6200 mAh,ktorý je uložený v atypickej komore ,ktorá tvori ťažisko prístroja a zabezpečuje tak veľmi ľahkú manipuláciu.

Zanechať Komentár