Lenovo IdeaPad 110-15ISK

 

Obľúbený 15.6 palcový FULL HD Lenovo IdeaPad 110-15ISK je osadený  procesorom Intel Pentium 4405U a operačnou pamäťou DDR4 o kapacite 4 GB. Na ukladanie súborov využijete veľkokapacitný pevný disk 1 TB.  Notebook ma nainštalovaný moderný operačný system Windows 10 Home.

Description

Lenovo IdeaPad 110-15ISK

 

  • Štýlový dizajn, štíhla konštrukcia a nízka hmotnosť

Štýlový dizajn,štíhla konštrukcia a nízka hmotnosť,to sú hlavné argumenty,prečo sa notebook Lenovo IdeaPad 110-15ISK stal veľmi obľúbeným nielen na Slovensku.

  • Špičkový 15,6″ displej pre luxusný obraz

Lenovo IdeaPad 110-15ISK je notebook z uhlopriečkou displeja 15,6 palca. Luxusný FULL HD displej má rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov a úsporné LED podsvietenie.

Aj keď notebook je vybavený kvalitným displejom,nie je určený na používanie zložitých  grafických aplikácii a rovnako si na ňom nezahrajete zložitejšie hry.

Lenovo IdeaPad 110-15ISK používa integrovanú grafickú kartu Intel HD Graphics 510 a práve preto ma menší graficky výkon ako notebook z dedikovanou grafickou kartou ale je o niečo lacnejší.

 

  • Procesor Intel pre plynulý chod

Procesor Intel Pentium 4405U asi netreba zvlášť predstavovať,ale predsa len uvediem tu niektoré základné parametre.

Intel® Pentium® Processor série 4000 z rodiny Skylake sú vyrábané 14 nm litografickou technológiou.

Procesor Intel Pentium 4405U má 2 jadra a 4 vlákna,takže sa systému javí ako 4-jadrový.  Procesor pracuje na frekvencii 2.10 GHz.

  • Veľkokapacitná pamäť

Notebook je osadený šikovnou DDR4 operačnou pamäťou o kapacite 4096 MB MB ( 4 GB )

Na ukladanie súborov ma notebook  Lenovo IdeaPad 110-15ISK pevný disk HDD o kapacite 1 TB.

  • Vybavenie 

Notebook Lenovo IdeaPad 110-15ISK má už tradične zabudovanú webkameru,čítačku pamäťových kariet,optickú mechaniku DVD ± RW a numerickú klávesnicu na pohodlné písanie číslic.

  • Bezdrôtové technológie 

Do internetu sa pripojíte bezdrôtovo cez rýchle wi-fi a na prenos súborov využijete technológiu Bluetooth.

  • Porty

Notebook ma klasicky LAN port, preto k domácej sieti a internetu sa môžete pripojiť aj káblom prostredníctvom sieťového konektora LAN  RJ-45.

K notebooku Lenovo IdeaPad 110-15ISK môžete vďaka portu HDMI pripojiť televízor alebo projektor a videá, alebo hranie hier si vychutnáte vo veľkom.

Na pripojenie externých zariadení využijete jeden klasicky USB 2.01 port a jeden rýchly USB 3.1 port

  • Skvelý pomer cena/výkon

Aj tentoraz sa výrobcovi Lenovo podarilo vyrobiť notebook zo slušnými parametrami za priaznivú cenu.

Notebook Lenovo IdeaPad 110-15ISK ma výborný procesor,veľkú operačnú pamäť a rýchly SSD.

Pretože výrobca nechcel veľmi prehnať z koncovou cenou pri zachovaní dostatočného výkonu bol nútený použiť jeden z najlacnejších ale stále výkonných grafických čipov AMD Radeon.

Podobné notebooky tejto cenovej kategórie využívajú integrovanú grafiku. Lenovo išiel iným smerom a zvolil dedikovanu grafickú kartu. Vďaka tomuto čipu sa zvýšil grafický výkon,potrebný hlavne na zložitejšie grafické aplikácie a hranie hier.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *