Lenovo IdeaCentre H50-50

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


 

Lenovo IdeaCentre H50-50

Výkonný počítač Lenovo IdeaCentre H50-50 je poháňaný procesorom Intel Core I3-4370. Spolu z operačnou pamäťou 4096 MB dava dostatok výkonu nie len pre bežnú prácu ale aj pre beh zložitejších aplikácii.

Počítač ma nainštalovaný operačný system Windows 10 Home a súbory si uložíte na veľkokapacitný 1000 GB HDD disk.

Vďaka svojmu 5.1-kanálovému zvuku a videu s pripojením až na dva displeje a DVD čítačkou / zapisovačom ponúka počítač Lenovo H50 úplný zážitok z domácej zábavy.

Description

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


Lenovo IdeaCentre H50-50

 

Počítač Lenovo IdeaCentre H50-50 ma multimediálne napájanie a výkonný procesor Intel Core I3-4370.

 

Super Rýchli ​​USB 3.0 = rýchly prenos dát

Presuňte údaje rýchlo medzi počítačom a inými zariadeniami pomocou rozhrania USB 3.0, čo umožňuje prenos súborov až 10-krát rýchlejšie ako predchádzajúce USB technológie, čo umožňuje rýchle kopírovanie veľkých mediálnych súborov, ako aj bezproblémové prepojenie medzi zvukom a videom periférie. Je tiež spätne kompatibilné so zariadeniami USB 2.0.

Lenovo Rescue System

Jednoducho a ľahko zálohujte a obnovujte systémové súbory, aplikácie, ovládače a používateľské súbory – a to aj pred vstupom do systému Windows, ak je to potrebné.

Lenovo IdeaCentre H50-50

 

Pohodlná vzdialená podpora keď to potrebujete najviac

Lenovo Services Premium Support poskytuje prístup k odborným technikom, keď ich najviac potrebujete, z pohodlia Vášho domova s ​​pohodlnou podporou cez telefón alebo vzdialené sedenie. Ponúka jednorázové riešenie pre problémy, ktoré presahujú štandardnú záruku na hardvér, vrátane nastavenia internetu alebo siete, vyladenie výkonu, nastavenie zabezpečenia a ďalšie.

Zanechať Komentár