Lenovo IdeaCentre AIO 300-23ISU F0BY00G2UK-B

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


 

Lenovo IdeaCentre AIO 300

Lenovo IdeaCentre AIO 300-23 od spoločnosti Lenovo je elegantné a inteligentné zariadenie, ktoré vás udrží na nohách, aby ste mohli ukázať svoju kreativitu. Počítač je dokonalým spoločníkom pre prvotriednu zábavu, hry a multitasking. Je navrhnutý tak, aby sa stal skvelým spoločníkom pre vašu rodinu, tak pre prácu a zábavu, ako aj pre elegantný doplnok vášho domu alebo kancelárie.

Description

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


Lenovo IdeaCentre AIO 300-23

Dostatočný výkon za rozumnú cenu
Počítačové súpravy Lenovo IdeaCentre AIO 300-23 sú ideálnou voľbou pre kancelárie alebo domácnosti, ktoré si chcú vychutnať multimediálnu zábavu alebo pravidelné kancelárske práce na počítači s primeraným výkonom.

Skrývajú moderné procesory Intel, dostatočnú pamäťovú kapacitu a vysokokapacitné úložné priestory. Séria IdeaCentre AIO 300-23 ponúka širokú škálu optimálnych systémových konfigurácií.

Čistý obrázok plný detailov
S pomerom strán 16:9 a rozlíšením Full HD, dokáže ľahko ovládať štandardné kancelárske použitie s vynikajúcou kvalitou displeja. Vychutnajte si prezeranie fotografií, web, sledovanie filmov alebo hranie hier so všetkými detailmi.

Skvelý zvuk
Vyskúšajte dokonalú audiovizuálnu skúsenosť s IdeoCentre AIO 300-23, ktorý sa môže pochváliť špičkovým zvukom. Integrované stereo reproduktory JBL v kombinácii s perfektným obrázom Vás prinášajú priamo do sveta zábavy.

Video hovory ľahko a rýchlo
Nad displejom je integrovaná webová kamera s rozlíšením 720p, ktorá umožňuje komunikovať s priateľmi, kolegami a klientmi cez internet. Výsledné videohovory budú oveľa podrobnejšie a ľahšie dokážu zachytiť náladu a atmosféru.

Zanechať Komentár