HP Compaq dc7900 USFF

 


Veľmi lacný mini počítač HP Compaq dc7900 USFF ktorý pochádza z operatívneho lízingu. Počítač zaberie menej miesta na stole a je vhodný na bežnú prácu. Za tuto výnimočne nízku cenu dostanete spolu z počítačom nainštalovaný legálny operačný system Microsoft Windows.      Na počítač je 2-ročná záruka.

Description

HP Compaq dc7900 USFF

Viac miesta na stole – Ideálny na bežnú prácu

 

Ak je vašou bežnou prácou napríklad surfovanie na internete, pozeranie videí alebo fotiek, spracovanie fotografií, čítanie článkov a blogov, posielanie mailov, či práca s kancelárskym softvérom (Microsoft Office, OpenOffice, LibreOffice, …), počítač HP Compaq dc7900 USFF je pre vás výbornou voľbou. Nemíňajte viac ako je potrebné na počítač, s ktorým hravo zvládnete vaše potreby.

 

Nízka spotreba elektrickej energie

Okrem stabilného výkonu, tento počítač disponuje aj nižšou spotrebou elektrickej energie. Tieto počítače nachádzajú svoj účel vo väčších firmách, kde je menšia spotreba energie prioritou. Vy ho teraz môžete získať priamo od výrobcu za výhodnejšiu cenu a vďaka nižšej spotrebe elektrickej energie budete financiami šetriť dlhodobo.

 

V stave po kompletnej obnove

HP Compaq dc7900 USFF je stavaný na náročné pracovné podmienky. Hravo zvládne spustenie viacerých aplikácií naraz. Je konštruovaný na výrazne dlhšiu životnosť ako bežné počítače. Nemíňajte viac, ako je potrebné na počítač, ktorý vám vydrží oveľa dlhšie ako bežné počítače.

 

Udržiavaný vo výrobcom predpísaných servisných intervaloch

Počítač HP Compaq dc7900 USFF pochádza z takzvaného operatívneho lízingu. Operatívny lízing využívajú spravidla veľké nadnárodné korporácie. Je pre nich výhodnejšie si počítače požičať priamo od výrobcu (leasovať – lízingovať) na dobu 2 rokoch, ako kupovať počítače nové. V rámci operatívneho lízingu majú zabezpečený aj pravidelný servis a kontroly zariadení priamo výrobcom. Takto je pri ďalšom predaji zabezpečená istota v spoľahlivosti a dlhej životnosti.

 

 

V zariadení je predinštalovaný legálny operačný systém Microsoft Windows, ktorý je zahrnutý v cene zariadenia:

Rýchle načítanie a rýchly prístup

Automatické aktualizácie a podpora

Dostupnosť ovládačov pre vaše zariadenia

Väčšia spoľahlivosť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *