HP Compaq 6200 Pro Tower

Definovať HP Compaq 6200 Pro Tower je mimoriadne nenáročná úloha. Tvrdý a nekompromisný pracant, ktorý je spoľahlivý a vybavený na beh takmer 24 hodín denne.

HP vybavilo (vzhľadom na určenie kanceláriu) tento model skutočne kráľovsky a pri bežnej práci nemá žiadnu slabú stránku.

Tento model je mimoriadne úspešný aj na školské a pedagogické účely, nakoľko na ňom funguje akýkoľvek bežný výučbový softvér.

CENA: € 259,00 Približná cena

POPIS A VLASTNOSTI PRODUKTU

Celkove hodnotenie

HP Compaq 6200 Pro Tower

 

Srdcom HP Compaq 6200 Pro Tower je výkonný procesor Intel Core i5-2400 s taktom 3,1 Ghz, ktorého kancelárske alebo školské potreby budú totálne nudiť. Bude sa pri tom cítiť ako Ferrari, ktoré ste zobrali prejsť sa mestskou premávkou pri rýchlosti 50 km za hodinu. Výkonu má oveľa viac.

4 GB RAM DDR3 je solídny základ a dá sa kedykoľvek, až sa zvýšia pracovné nároky, razantne zvýšiť. 2000GB HDD bude stačiť aj tým najnáročnejším na ukladanie svojích dát.

Všetky ostatné parametre nejdem vymenovávať, ostatne ich nájdete v PARAMETROCH. Za zmienku samozrejme stojí ešte 10x USB2 port a profesionálny Display port.

Počítač ako lusk, to je moja definícia a môže sa pobiť o prvú priečku s Fujitsu Esprimo 900.

Voľba jedného alebo druhého produktu je voľbou dobrou, osobne si myslím, že zvíťaziť môžu sympatie ku tej alebo onej značke.

NAJDÔLEŽITEJŠIE PARAMETRE PRODUKTU

Procesor Intel Core i5-2400 - 3,1 Ghz
Operačná pamäť 4 GB RAM DDR3
Úložisko 2000GB HDD
Porty 10x USB2 port a profesionálny Display port.

Reviews

Review HP Compaq 6200 Pro Tower

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *