Archos 80b Helium

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


 

Archos 80b Helium


Špičkový tablet Archos 80b Hélium ma 8 palcový HD IPS displej a 4G / LTE pripojenie zaručuje veľmi rýchle sťahovanie dát až do 150MB za sekundu. Tablet je poháňaný procesorom Quad-Core a riadený operačným systemom Android vo verzii 5.1 Lollipop.

Description

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


 Tablet Archos 80b Hélium 4G

 

4G rýchlosť priamo na Vašom tabletu,vyskúšajte tuto užasnú rýchlosť na vlastnom tablete.

Na tomto tabletu nájdete všetky aj u nás dostupné frekvencie pre 4G / LTE. Užite si úplne nový zážitok v „surfovaní“ na internete. Sledovanie videí, online hranie hier. Všetko vďaka LTE bude úplne rýchle a svižné. Už žiadne dlhé načítanie.

Archos 80b Helium

 

Stvorený pre dokonalý zážitok
8 palcový HD IPS displej s úžasnou odozvou a svižnosťou. Tablet je poháňaný procesorom Quad-Core. Všetko veľmi ladne beží na systéme Android vo verzii 5.1 Lollipop. 4G / LTE zaručuje veľmi rýchle sťahovanie dát až do 150MB za sekundu.

 

IPS displej
Archos 80b Hélium využíva IPS technológiu. Všetko je krásne ostré a čitateľné. Vďaka výborným pozorovacím uhlom môžete Vaše zážitky zdieľať s Vašimi priateľmi. Rozlíšenie displeja je nastavené na 1280×800 bodov. Na svojom novom tablete uvidíte každučký detail v plnej svojej kráse.

Archos 80b Helium

Výkon v každom ohľade
Tablet využíva procesora Quad Core, ktorý zaručí veľmi rýchlu odozvu. Prehliadajte internet, hrajte náročné 3D hry, to všetko tabliet hravo zvládne.

 

Dve kamery
Archos 80b Hélium využíva dvoch kamier. Jednu nájdete spredu prístroja, takže si môžete rozprávať aj s Vašimi on-line priateľmi. Na zadnej strane tabletu nájdete klasickú kameru pre natáčanie videí a foceni. Už Vám nikdy neunikne žiadny okamih. Súčasťou tabletu je veľká 16GB interná pamäť pre všetky fotky a dáta.

 

Android 5.1
Vďaka systému všetko funguje naozaj svižne a nič sa „nezadrháva“. Navyše priamo v aplikácii Google Store môžete stiahnuť veľa nových aplikácií, hier a kompletne si svoj tablet prispôsobiť podľa Vašich potrieb.

Zanechať Komentár