Skylink Live TV na mesiac zadarmo.

Skylink Live TV
Hodnotenie:

Skylink live tv je teraz na skúšku zadarmo a preto vznikla možnosť otestovať túto IPTV službu v multimediálnom centre KODI.

Podrobný návod ako nainštalovať a nastaviť doplnok-Addon Skylink Live TV je v tomto článku nižšie. Najprv vás ale chcem zoznámiť bližšie s touto IPTV.

Skylink Live TV-KODI Addon

Extra ponuka od Skylinku.

Skylink live tv na mesiac zadarmo? Áno,presne tak! Pre stálych zákazníkov automaticky a ak ešte nie ste klientom Skylinku, stačí sa zaregistrovať.

Jeden z najväčších poskytovateľov satelitnej a internetovej televízie na Slovensku a v českej republike Skylink v súčasnosti ponúka IPTV na skúšku úplne zadarmo.

Ak sa zaregistrujete na stránke skylink sk/vyskusaj,budete môcť celý jeden mesiac sledovať zadarmo všetky programy z IPTV Skylink. Pri registrácii nepotrebujete zadávať žiadne platobne údaje,číslo karty a podobne. Je vyžadovaná iba platná e-mailová adresa.

Po mesiaci sa vám služba automaticky zablokuje,ale ak budete chcieť po zaplatení budete ju môcť využívať aj naďalej.

Samozrejme že táto skvela ponúka platí aj pre občanov z Českej republiky.

Mesiac zadarmo budete môcť sledovať živé televízne vysielanie a archív kdekoľvek v celej európskej únii a to až na štyroch zariadeniach súčasne.

Televíziu Skylink cez internet môžete sledovať na smart televízoroch LG a Samsung, v počítači,v mobile alebo na tablete.

Výhodou Skylink live tv je aj možnosť sledovania televíznych programov priamo v prehliadači bez inštalácie akejkoľvek aplikácie. Ak ste sa zaregistrovali alebo už ste zákazníkom Skylinku,live tv a archív si spustite na stránke https://livetv.skylink.sk

Ak sa vám nepozdáva sledovanie televízie v prehliadači,do Android zariadení si môžete nainštalovať aplikáciu z Google Play.

Pre majiteľov zariadení Apple je aplikácia Skylink Live TV v ap-store.

Ak máte v zariadení softvér KODI nainštalujte si doplnok-Addon.

Poznámka: Aplikácia Skylink Live TV nefunguje v ROOTnutých zariadeniach.


AliExpress.com Product – Netflix Standard HD account with 1 year warranty works on PCs Smart TVs Set top Boxes Android IOS phones Tablets PCs

Skylink Live TV – Registrácia.

Ak už ste zakaznikom Skylinku,nemusite vôbec nič robiť,stačí sa prihlásiť emailovou adresou a heslom a môžete začať využívať túto extra ponuku.

Ak ešte nie ste klientom Skylinku,pre využívanie služby je nutné sa zaregistrovať na stránke https://www.skylink.sk/vyskusaj

Registrácia je veľmi jednoduchá,stačí zadať e-mailovú adresu a vytvoriť heslo. Postupujte následovne:

 1. Na stránke https://www.skylink.sk/vyskusaj,kliknite na tlačítko VYSKÚŠAŤ ZADARMO
 2. V okne VSTUP PRE NEZÁKAZNÍKOV zadajte vašu e-mailovú adresu a kliknite na tlačítko POKRAČOVAŤ
 3. V ďalšom okne vyberte spôsob komunikácie a zaškrtnite súhlas z obchodnými podmienkami. Potom kliknite na tlačítko REGISTROVAŤ
 4. Otvorte emailovú schránku a v doručenej správe od spoločnosti Skylink kliknite na overovací link.
 5. Otvori sa vám okno DOKONČENIE REGISTRÁCIE kde si zvolíte svoje heslo. Pre kontrolu heslo opíšte ešte do ďalšieho riadku a kliknite na tlačítko POKRAČOVAŤ

Registráciu máte dokončenú. Teraz sa vašou emailovou adresou a heslom prihláste na stránke https://livetv.skylink.sk. Vyberte si program Live TV alebo archív a sledujte čo sa vám páči.


Inštalácia doplnku Skylink Live TV

Doplnok Skylink Live TV je súčasťou Kodi CZ/SK repozitára,len nenájdete ho medzi video doplnkami, ale tam kde sú služby.

Pomocou tohto doplnku je možné v KODI sledovať 58 Live slovenských a českých programov včetne 7 dňového archívu.


Inštalácia KODI CZ/SK repozitára.

Ak ešte nemáte nainštalovaný KODI CZ/SK repozitár,môžete ho nájsť v repozitári Fusion a nainštalovať ho podľa návodu “ Ako nainštalovať CZ/SK doplnky do KODI.“

Okrem inštalácie repozitára Fusion a potom KODI CZ/SK je tu ešte jednoduchšia možnosť a to inštalácia samotného KODI CZ/SK repozitára.

Samotný KODI CZ/SK repozitár môžete priamo stiahnuť z tejto stránky alebo do KODI zadať URL adresu zdroja http://kodi-czsk.github.io/repository/repo/repository.kodi-czsk

POZOR!!! Aktualizácia zdroja.

Úplne nový KODI CZ/SK repozitár je teraz na adrese: https://repo.xbmc-kodi.cz/

URL adresa KODI CZ/SK Repository

Postupujte následovne:

 1. Z hlavnej ponuky Kodi kliknite vľavo hore na ozubené koliesko-Nastavenia
 2. Kliknite na správcu súborov
 3. Vyberte Pridať zdroj
 4. Kliknite na Žiadne
 5. Do okienka zadajte namiesto starej adresy zdroja http://kodi-czsk.github.io/repository/repo/repository.kodi-czsk tuto novú adresu https://repo.xbmc-kodi.cz/ a kliknite na tlačítko OK

Ak ste si už prídali URL adresu KODI CZ/SK repozitára,môžete inštalovať repozitár. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Z hlavnej ponuky KODI kliknite na Doplnky
 2. V ľavom hornom rohu kliknite na box,symbol inštalácie
 3. Inštalovať doplnky zo zip archívu
 4. Vyberte repository.kodi-czsk
 5. Vyberte najnovšiu verziu repository.kodi-czsk-1.0.2.zip

Inštalácia Skylink Live TV.

Ak ste si už nainštalovali KODI CZ/SK repozitár doplnkov,teraz už môžete z neho inštalovať Addon Skylink Live TV. Postupujte ďalej:

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Ďalšie doplnky v CZ/SK repozitáry

Ak už máte nainštalovaný Kodi CZ/SK repozitár doplnkov,bolo by škoda nevyskúšať aj ďalšie doplnky z tohto repozitára.

Ostatné doplnky si nainštalujete tým istým postupom ako ste inštalovali Skylink Live TV,len tieto doplnky nie sú v zložke Služby, ale Video doplnky.

CZ/SK Repository - Video doplnky

Momentálne repozitár Kodi CZ/SK obsahuje 37 zaujímavých video doplnkov. Nie všetky sú funkčné. Inštalácia je veľmi jednoduchá.

Najobľúbenejšie doplnky sú SOSÁČ a STREAM CINEMA. Tieto doplnky sprístupňujúce niekoľko 1000 filmov a seriálov sú podmienené registráciou a zaplatením malého poplatku.

Ako sa zaregistrovať a aktivovať doplnok si prečítajte v článku: KODI – Hurá,už mi SOSAČ Funguje !!!

Vyskúšajte aj ostatné doplnky a dole pod článok do komentárov napíšte svoje dojmy. Povedzte ostatným čitateľom,ktorý doplnok sa vám páči najviac. Za komentáre ďakujem.


PS: Pri sledovaní video-obsahu z neznámych zdrojov nezabúdajte na VPN!

Zaregistrujte si najlepšie služby VPN pre KODI – IPVanish VPN alebo Pure VPN. Týto poskytovatelia VPN majú často veľké zľavy až do výšky 70% ak si predplatite službu na dlhšie obdobie.

Vďaka VPN budete na internete neviditeľný,otvorite si všetky KODI doplnky a ochránite svoje zariadenia pred Malware.

Aký užitočný bol tento príspevok?

Kliknutím na hviezdičku to ohodnotíte!

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky:

21 Thoughts to “Skylink Live TV na mesiac zadarmo.”

 1. Nefunguje zvuk

  Dobry den, nainstaloval som na PC, android bix X96 mini, aj do telefonu xiaomi redmi 5 plus a vsetko ide super, funguje aj v zahranici (EU). Lenze vcera som kupil Acer iconia one 10 a tam ked som to nainstaloval tak ako predtym tak vsetko slape ako ma, playlist, epg, HD obraz, lenze ziaden zvuk. Kodi samotny zvuky vydava pri hlaseniach. Skusil som 18.4 aj 18.0. Kde moze byt chyba. Dajujem za odpoved.

  1. Zdravím vás Stanislav.
   Vyskúšajte v nastaveniach KODI kliknúť na systém,potom audio a nakoniec nastavte zariadenie pre výstup zvuku -MP3. Ak vam to nepomôže nainštalujte si do tabletu aplikáciu “ Skylink Live TV SK “ z Google Play.

   1. Nefunguje zvuk

    No toto sa zmenit neda. Ale ked si zapnem iny stream napriklad joj.sk alebo ta3, mall.tv … Tak zvuk ide. Toto je iba u skylink. Aj tak vam dakujem za ochotu a cas

 2. Skylink iptv

  Dobry vecer zaregistroval som sa podla navodu len napisalo playlist sa neda vytvorit kde nastala chyba?

  1. Zdravím. Prekontrolujte si,či v nastaveniach doplnku mate zapnuté živé vysielanie.

   1. Skylink iptv

    Mal som spatne uniestnenie kde sa ma play list ulozit uz sa vytvoril aj ulozil loga stanic vsetko mam aj info len nejde spustit kliknem na prognar nic sa nedeje iba koliekmsko par krat pretoci a nic

   2. Skylink iptv

    Dobry vecer je mozne ze mam nainstalovanu zlu verziu kodi kedze mi nejde skylink live tv ? Otazka je WBMC 18.4 to iste ako kodi 18.4 leia mam stahnutu WBMC aky je v tychto programoch rozdiel ?dakujem

    1. Zdravím. Nainštalujte si KODI a určite vam to bude fungovať.
     Wonderbox.tv Media Center (WBMC) je neoficiálna platforma spoločnosti Wonderbox.tv Limited z Veľkej Británie.

 3. chybova hlaska xbmc python

  Dobry den .
  prosím o radu – nainstaloval jsem doplnek skylink live tv dle vaseho návodu do kodi ale pri pokusu o konečnou instalaci vyskakuje chybová hláška : xbmc python závislost na verze 2,26,0 prosím poradte jak na to pokud víte
  Děkuji.Jan

  1. Dobrý deň. Ak vám nefunguje Skylink live tv aktualizujte na Kodi v18 „Leia“ ,prečítajte si na tuto tému informácie na fóre alebo priamo kontaktujte technickú podporu Skylink.

 4. Rudo

  Dobrý deň myslím že pán Štefan čo sa pýtal predomnou bol vami asi nepochopený lebo chcel vedieť či streamy idú aj v HD.,lebo prehrávač je v HD nastavený ale stream sám píše kvalitu signálu SD 700×520 čo je klasické rozlíšenie ale kanál je skylinkom vysielaný HD Ďakujeme , stačí stlačiť ok tlačítko a napíše to SD, a druhá otázka bola či sa dá dvakrát prihlásiť do skylink live v kodi aby som sa zaregistroval aj ako CZ aj ako SK užívateľ v skylinku v android to ide chceli sme len vedieť ci to kodi zoberie dve registrácie a nebudú sa tam biť rovnaké programy medzi sebou z jedného a druhého streamu

 5. jano

  mam problem. v menu „doplnky KODI“- moje menu nema moznost „Sluzby“ co je zasadne. Nevies kde robim chybu?

  1. Zdravím…
   Po novej aktualizácii položka „Služby“už neexistuje a doplnok „Skylink Live TV“ je v štandardnom priečinku – video doplnky.

 6. Len doplnik ze skylink ide an na root zariadenkach treba mat Magisk a tam magisk hide kde vyberiete aplikacie pred ktorymi skovate root. Takto fungije aj google pay

 7. Štefan

  Dobrý deň prajem.Môžete mi povedať ako sa dá zmeniť kvalita obrazu z SD na HD.

  1. Dobrý deň.
   Playlist obsahuje programy v HD aj SD kvalite. V nastaveniach aplikácie nie je možnosť prepínať kvalitu obrazu. Pravdepodobne mate v Kodi nastaveniach zvolené nízke rozlíšenie. Kliknite na ozubené koliesko-nastavenia,potom systém. V časti obrazovka nastavte rozlíšenie.

   1. Štefan

    Dobrý deň prajem.Mam na Vás ešte jednu otázku.Vlasnim kartu Skylink Slovensku aj Českú.Da sa nastaviť aby boli v playliste obi dve karty.Pretože momentálne viem pozerať iba tú ktorú nastavim v službách.

    1. Dobrý deň Štefan.
     Skylink Live TV je IPTV služba šírená cez internet. Prístupové karty používa satelitná služba. Či sa dá nastaviť dve satelitné prístupové karty súčasne zaleží od satelitného prijímača. Prečítajte si návod alebo kontaktujte technickú podporu Skylink.

 8. Štefan

  Zdravim Vás Milan
  Celkom pekný a funkčný návod , mám otazku ohladom kvality prehravania.Mám to v SD ,je možné to zmeniť na
  HD?

 9. Patrik V

  dobrý deň, dnes som si nainštaloval kodi a spustil cez kodi skylink live TV. Podľa skylinku by malo byt v ponuke 51 programov no ja mám na výber iba 30. Kde môže byť chyba? V play liste čo sa vygeneroval? Ďakujem za pomoc.

  1. Zdravím vás Patrik.
   Mate nainštalovanú najnovšiu verziu KODI? Ja mam KODI 18.2 LEA a fungujú mi 58 Live TV a 51 programov z archívu.
   Vyskúšajte odinštalovať doplnok Skylink Live TV a potom ho nainštalovať znova. Možno to pomôže a playlist sa načíta cely.

Zanechať Komentár