Skylink Live TV
TV-SAT-IPTV XBMC - KODI®

Skylink Live TV na mesiac zadarmo.

Hodnotenie:

Skylink live tv je teraz na skúšku zadarmo a preto vznikla možnosť otestovať túto IPTV službu v multimediálnom centre KODI.

Podrobný návod ako nainštalovať a nastaviť doplnok-Addon Skylink Live TV je v tomto článku nižšie. Najprv vás ale chcem zoznámiť bližšie s touto IPTV.

Skylink Live TV-KODI Addon

Extra ponuka od Skylinku.

Skylink live tv na mesiac zadarmo? Áno,presne tak! Pre stálych zákazníkov automaticky a ak ešte nie ste klientom Skylinku, stačí sa zaregistrovať.

Jeden z najväčších poskytovateľov satelitnej a internetovej televízie na Slovensku Skylink v súčasnosti ponúka IPTV na skúšku úplne zadarmo.

Ak sa zaregistrujete na stránke skylink sk/vyskusaj,budete môcť celý jeden mesiac sledovať zadarmo všetky programy z IPTV Skylink.

Po mesiaci sa vám služba automaticky zablokuje,ale ak budete chcieť po zaplatení budete ju môcť využívať aj naďalej.

Mesiac zadarmo budete môcť sledovať živé televízne vysielanie a archív kdekoľvek v celej európskej únii a to až na štyroch zariadeniach súčasne.

Televíziu Skylink cez internet môžete sledovať na smart televízoroch LG a Samsung, v počítači,v mobile alebo na tablete.

Výhodou Skylink live tv je aj možnosť sledovania televíznych programov priamo v prehliadači bez inštalácie akejkoľvek aplikácie. Ak ste sa zaregistrovali alebo už ste zákazníkom Skylinku,live tv a archív si spustite na stránke https://livetv.skylink.sk

Ak sa vám nepozdáva sledovanie televízie v prehliadači,do Android zariadení si môžete nainštalovať aplikáciu z Google Play.

Pre majiteľov zariadení Apple je aplikácia Skylink Live TV v ap-store.

Ak máte v zariadení softvér KODI nainštalujte si doplnok-Addon.

Poznámka: Aplikácia Skylink Live TV nefunguje v ROOTnutých zariadeniach.Skylink Live TV – Registrácia.

Ak už ste zakaznikom Skylinku,nemusite vôbec nič robiť,stačí sa prihlásiť emailovou adresou a heslom a môžete začať využívať túto extra ponuku.

Ak ešte nie ste klientom Skylinku,pre využívanie služby je nutné sa zaregistrovať na stránke https://www.skylink.sk/vyskusaj

Registrácia je veľmi jednoduchá,stačí zadať e-mailovú adresu a vytvoriť heslo. Postupujte následovne:

 1. Na stránke https://www.skylink.sk/vyskusaj,kliknite na tlačítko VYSKÚŠAŤ ZADARMO
 2. V okne VSTUP PRE NEZÁKAZNÍKOV zadajte vašu e-mailovú adresu a kliknite na tlačítko POKRAČOVAŤ
 3. V ďalšom okne vyberte spôsob komunikácie a zaškrtnite súhlas z obchodnými podmienkami. Potom kliknite na tlačítko REGISTROVAŤ
 4. Otvorte emailovú schránku a v doručenej správe od spoločnosti Skylink kliknite na overovací link.
 5. Otvori sa vám okno DOKONČENIE REGISTRÁCIE kde si zvolíte svoje heslo. Pre kontrolu heslo opíšte ešte do ďalšieho riadku a kliknite na tlačítko POKRAČOVAŤ

Registráciu máte dokončenú. Teraz sa vašou emailovou adresou a heslom prihláste na stránke https://livetv.skylink.sk. Vyberte si program Live TV alebo archív a sledujte čo sa vám páči.


Inštalácia doplnku Skylink Live TV

Doplnok Skylink Live TV je súčasťou Kodi CZ/SK repozitára,len nenájdete ho medzi video doplnkami, ale tam kde sú služby.

Pomocou tohto doplnku je možné v KODI sledovať 58 Live slovenských a českých programov včetne 7 dňového archívu.Inštalácia KODI CZ/SK repozitára.

Ak ešte nemáte nainštalovaný KODI CZ/SK repozitár,môžete ho nájsť v repozitári Fusion a nainštalovať ho podľa návodu “ Ako nainštalovať CZ/SK doplnky do KODI.“

Okrem inštalácie repozitára Fusion a potom KODI CZ/SK je tu ešte jednoduchšia možnosť a to inštalácia samotného KODI CZ/SK repozitára.

Samotný KODI CZ/SK repozitár môžete priamo stiahnuť z tejto stránky alebo do KODI zadať URL adresu zdroja http://kodi-czsk.github.io/repository/repo/repository.kodi-czsk

URL adresa KODI CZ/SK Repository

Postupujte následovne:

 1. Z hlavnej ponuky Kodi kliknite vľavo hore na ozubené koliesko-Nastavenia
 2. Kliknite na správcu súborov
 3. Vyberte Pridať zdroj
 4. Kliknite na Žiadne
 5. Do okienka zadajte adresu zdroja http://kodi-czsk.github.io/repository/repo/repository.kodi-czsk a kliknite na tlačítko OK

Ak ste si už prídali URL adresu KODI CZ/SK repozitára,môžete inštalovať repozitár. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Z hlavnej ponuky KODI kliknite na Doplnky
 2. V ľavom hornom rohu kliknite na box,symbol inštalácie
 3. Inštalovať doplnky zo zip archívu
 4. Vyberte repository.kodi-czsk
 5. Vyberte najnovšiu verziu repository.kodi-czsk-1.0.2.zip

Inštalácia Skylink Live TV.

Ak ste si už nainštalovali KODI CZ/SK repozitár doplnkov,teraz už môžete z neho inštalovať Addon Skylink Live TV. Postupujte ďalej:

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Ďalšie doplnky v CZ/SK repozitáry

Ak už máte nainštalovaný Kodi CZ/SK repozitár doplnkov,bolo by škoda nevyskúšať aj ďalšie doplnky z tohto repozitára.

Ostatné doplnky si nainštalujete tým istým postupom ako ste inštalovali Skylink Live TV,len tieto doplnky nie sú v zložke Služby, ale Video doplnky.

CZ/SK Repository - Video doplnky

Momentálne repozitár Kodi CZ/SK obsahuje 37 zaujímavých video doplnkov. Nie všetky sú funkčné. Inštalácia je veľmi jednoduchá.

Najobľúbenejšie doplnky sú SOSÁČ a STREAM CINEMA. Tieto doplnky sprístupňujúce niekoľko 1000 filmov a seriálov sú podmienené registráciou a zaplatením malého poplatku.

Ako sa zaregistrovať a aktivovať doplnok si prečítajte v článku: KODI – Hurá,už mi SOSAČ Funguje !!!

Vyskúšajte aj ostatné doplnky a dole pod článok do komentárov napíšte svoje dojmy. Povedzte ostatným čitateľom,ktorý doplnok sa vám páči najviac. Za komentáre ďakujem.


PS: Pri sledovaní video-obsahu z neznámych zdrojov nezabúdajte na VPN!

Zaregistrujte si najlepšie služby VPN pre KODI – IPVanish VPN alebo Pure VPN. Týto poskytovatelia VPN majú často veľké zľavy až do výšky 70% ak si predplatite službu na dlhšie obdobie.

Vďaka VPN budete na internete neviditeľný,otvorite si všetky KODI doplnky a ochránite svoje zariadenia pred Malware.

Hodnotenie:

Milan Tulenko
Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.
https://www.milantulenko.eu

14 Replies to “Skylink Live TV na mesiac zadarmo.

 1. Zdravím!
  Nainštaloval som si skylink do kodi (podľa ineho návodu) cca 2 mesiace všetko fungovalo. Od včera 17.7.2019 mi prestala ísť live tv. Zoznam staníc sa zobrazí, ale keď chcem spustiť niejakú stanicu, vypíše mi chybu „Skylink live tv chyba podrobnosti v denníku udalostí“. Keď idem do denníka tam nič nie je iba že sa Kodi uspešne zaplo. EPG mi funguje. V original aplikácii skylinku všetko ide aj live tv. Rovnako mi to prestalo fungovať aj na android mobile. Z toho usudzujem že sa stalo niečo v kodi.
  Pri hľadaní ako to opraviť som narazil na tvoj návod. Tak som skúsil inštaláciu znova podla tvojho návodu. Výsledok je rovnaký, akurát keď som nastavoval doplnok Skylink tv, po zadaní všetkých nastavení a kliknutí na OK, mi vypísalo. „Nesprávny email , alebo heslo“. Niekoľko krát som email a heslo zadal znova aby som si bol istý, že som neurobil preklep a stále mi hlási, že email , alebo heslo nie su správne. Keď ich zadam do original aplikácie skylinku na mobile tak fungujú. Ešte som si všimol, že v tvojom návode ma Skylink doplnok verziu 1.2.3, mne sa automaticky aktualizoval na 1.3.0 Može byť chyba v tom?
  Poprosím o radu čo s tým. Dopredu ďakujem! Jano

  1. Zdravím vás Jano.
   Skylink Live TV v KODI vam nefunguje pravdepodobne preto,že ste prihlasný k službe na viacerých zariadeniach naraz. Na počítači sa skúste prihlásiť na zákaz nicku zónu Skylink – https://zona.skylink.sk/web/login Ak sa vam zobrazí hláška,že ste prihlásený na viacerých zariadeniach naraz,odhláste zariadenia. Po tomto úkone by vam mal fungovať skylink aj v KODI.

   1. No prihlásením to nebude. Prešiel som všetky zariadenia, kde som niekedy bol prihlásený. Všade som odhlásený a ani na tom odkaze mi nehlási že by som bol prihlásený na viacerých zariadeniach zariadeniach. Odkedy sa mi to podarilo dať na kodi používam iba na 3 zariadenia, ale nie naraz.

 2. Dobrý deň.
  Postupoval som podľa Vášho návodu, ale aj napriek tomu, že mám aktívny účet a na telefóne mi to bez problémov ide, som to na Kodi nerozbehal. Mám TV BOX. Ďakujem.

  1. Zdravím vás Miro.
   Doplnok do KODI Skylink Live TV nefunguje na upravených boxoch-ROOT. Pravdepodobne mate rootnuty box. Existujú aplikacie na ROOT-UNROOT Androidu ale pri ich použití treba byť opatrný,lebo hrozí zničenie boxu pri nesprávnom použití.

  1. Dobrý deň.
   Playlist obsahuje programy v HD aj SD kvalite. V nastaveniach aplikácie nie je možnosť prepínať kvalitu obrazu. Pravdepodobne mate v Kodi nastaveniach zvolené nízke rozlíšenie. Kliknite na ozubené koliesko-nastavenia,potom systém. V časti obrazovka nastavte rozlíšenie.

   1. Dobrý deň prajem.Mam na Vás ešte jednu otázku.Vlasnim kartu Skylink Slovensku aj Českú.Da sa nastaviť aby boli v playliste obi dve karty.Pretože momentálne viem pozerať iba tú ktorú nastavim v službách.

    1. Dobrý deň Štefan.
     Skylink Live TV je IPTV služba šírená cez internet. Prístupové karty používa satelitná služba. Či sa dá nastaviť dve satelitné prístupové karty súčasne zaleží od satelitného prijímača. Prečítajte si návod alebo kontaktujte technickú podporu Skylink.

 3. Zdravim Vás Milan
  Celkom pekný a funkčný návod , mám otazku ohladom kvality prehravania.Mám to v SD ,je možné to zmeniť na
  HD?

 4. dobrý deň, dnes som si nainštaloval kodi a spustil cez kodi skylink live TV. Podľa skylinku by malo byt v ponuke 51 programov no ja mám na výber iba 30. Kde môže byť chyba? V play liste čo sa vygeneroval? Ďakujem za pomoc.

  1. Zdravím vás Patrik.
   Mate nainštalovanú najnovšiu verziu KODI? Ja mam KODI 18.2 LEA a fungujú mi 58 Live TV a 51 programov z archívu.
   Vyskúšajte odinštalovať doplnok Skylink Live TV a potom ho nainštalovať znova. Možno to pomôže a playlist sa načíta cely.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *