Nové filmy do KODI – CZ/SK dabing alebo titulky.

Nové filmy do KODI

Last Updated on 24. júna 2020 by Milan Tulenko


Chcete sledovať nové filmy a seriály v KODI? Prečítajte si tento podrobný návod ako dostať nové filmy a seriály do multimediálneho centra KODI.

Na sledovanie nových dabovaných filmov a seriálov v KODI budete potrebovať nainštalovať doplnky Sosáč alebo Stream Cinema.

Veľké množstvo filmov v pôvodnom znení sú v doplnkoch Exodus,Poseidon,Covenant a ďalších. Tieto doplnky obsahujú repozitáre Fusion,Kodil a SuperRepo.

K filmom a seriálom v pôvodnom znení nainštalujete a aktivujete doplnok Titulky.com a OpenSubtitles.org

Potom už iba stačí po spustení filmu kliknúť na stiahnuť titulky a film sa vám spustí z českými alebo slovenskými či inými titulkami,podľa vášho výberu,tak ako je to v tomto videu.

Nové filmy a seriály v doplnkoch repozitára FUSION.

V repozitári FUSION je okrem celej rady slovenských a českých doplnkov do KODI aj veľa doplnkov, ktoré obsahujú nové filmy a seriály v pôvodnom znení. K týmto filmom a seriálom je možné aktivovať slovenské alebo české, či iné titulky. Ako to nastaviť si prečítate v tomto článku.

PS: Prečítajte si aj článok “ Ako Nainštalovať CZ/SK Doplnky Do KODI.

Ivacy VPN

Ako nainštalovať repozitár FUSION

Inštalácia repozitára FUSION pozostáva z troch krokov:

 1. Pridanie URL adresy repozitára
 2. Povolenie inštalovať z neznámych zdrojov
 3. Inštalácia repozitára zo zip archívu

1. Pridanie URL adresy repozitára

Na hlavnom paneli KODI kliknete vľavo hore na ozubené koliesko (symbol nastavenia) a potom kliknete na správcu súborov. Dvakrát kliknete na pridaj zdroj a potom na (žiadne). Otvori sa vám nové okno,do ktorého zadáte URL adresu zdroja https://fusion.tvaddons.co a kliknite na OK. Nakoniec si tento zdroj médii pomenujte FUSION a kliknite na OK.

Ako pridať URL adresu zdroja médii si pozrite vo videu.

2. Povolenie inštalovať z neznámych zdrojov

Aby ste mohli inštalovať repozitár zo zip archívu,je potrebné povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov. Kvôli bezpečnosti je inštalácia z neznámych zdrojov zakázaná.

Na hlavnom paneli KODI kliknite na ozubené koliesko a potom na nastavenie systému. V novom okne v časti doplnky kliknite na neznáme zdroje. Zobrazí sa vam upozornenie,v ktorom kliknete na tlačítko áno.

Ak povolíte inštaláciu z neznámych zdrojov,vystavujete sa riziku,pretože tieto doplnky programuje hocikto a nie vždy s čistým úmyslom. Väčšina týchto doplnkov porušuje autorský zákon a podmienky DMCA.

Aby ste sa chránili pred postihom a prípadným odcudzením vašich osobných údajov je potrebné za pomoci dobrej VPN si zmeť IP adresu a šifrovať prenášane dáta pri stream ovani videí pomoc týchto doplnkov.

Pre neoficiálne doplnky KODI je najlepšia IP VANISH VPN alebo PURE VPN.

Zmenou IP adresy na ľubovoľnú zahraničnú si odblokujete všetky doplnky v KODI. VPN vás chráni aj keď sa pripájate na nezabezpečené FREE Wi-Fi.

Ak máte nainštalovaného VPN klienta a povolené inštalovať z neznámych zdrojov,môžete nainštalovať repozitár FUSION

3. Inštalácia repozitára zo zip archívu

Na hlavnom panely KODI kliknite na doplnky a potom na BOX-otvorená krabica. Následne kliknite na inštalovať doplnky zo zip archívu a vyberte FUSION. Kliknite na kodi-repos,potom na international a vyberte repozitár, ktorý chcete nainštalovať.

Inštalácia CZ/SK repozitára

Ak chcete inštalovať české a slovenské doplnky do KODI a sledovať nové filmy a seriály z CZ/SK dabingom,nainštalujte si czech-repository.kodi-czsk-1.0.2.zip

Postupujte následovne:

 1. Kliknite na doplnky a box-symbol rozbalenej krabice
 2. Potom kliknite na Inštalovať doplnky zo zip archívu
 3. Kliknite na Fusion
 4. Kliknite na Kodi-repos
 5. Kliknite na International
 6. Kliknite na Czech-repository.kodi-czsk-1.0.2.-zip

Pozrite si video inštalácie CZ/SK repozitára.

Inštalácia CZ/SK doplnkov do KODI.

Repozitár KODI CZ/SK obsahuje 37 video doplnkov,SkyLink Live TV,titulky,movie scraer,počasie a iné doplnky do KODI.

Inštalácia je doplnkov je veľmi jednoduchá a môžete nainštalovať aj viac CZ/SK doplnkov naraz. Postupujte následovne:

AliExpress.com Product – Hotclub IPTV Subscription Android TV Box+Europe Sweden Albania French Italy Germany UK xxxHotclub M3U Enigma2 Smart TV Mag tvbox

Kliknite na doplnky a potom kliknite na BOX-symbol otvorenej krabice. V novom okne kliknite na nainštalovať z repozitára. Kliknite na repozitár KODI CZ/SK doplnky,vyberte aké doplnky chcete inštalovať (video doplnky) a kliknite na vybraný doplnok (napríklad Sosáč) a kliknite na inštalovať.

Ak chcete viac doplnkov,postup opakujte kliknutím na ďalší doplnok a tlačítko inštalovať.

Ako nainštalovať CZ/SK doplnky do KODI si pozrite v ďalšom videu.

Inštalácia CZ/SK doplnkov do KODI

Nové filmy a seriály z CZ/SK dabingom.

Nové filmy a seriály dabované do češtiny alebo slovenčiny nájdete v doplnkoch Sosáč a Stream Cinema. Tieto streamingove služby sú platené, a preto budete potrebovať sa registrovať a zaplatiť za službu.

Ak chcete používať k sledovaniu niekoľko tisíc filmov a stoviek celých seriálov Sosáč, zaregistrujte sa na stránke STREAMUJ.TV

Sosáč- Registrácia na Streamuj.tv premium
Sosáč- Registrácia na Streamuj.tv Premium

Po potvrdení registrácie zaplatte za streamingovu službu na ľubovoľné obdobie. Najviac ušetrite, ak zaplatíte službu na celý rok naraz. Ak ste zo Slovenska,systém vás automaticky presmeruje na platbu eurami.

Ak už máte nainštalovaný Sosač a zaplatili ste za službu,pravým tlačidlom myši alebo ekvivalentným tlačidlom na diaľkovom ovládači vyvolajte nastavenie Sosáča kliknutím na ikonku. Otvori sa vám okno nastavenia.

Nastavenie Sosáča
Nastavenie Sosáča

V tomto okne stačí zadať prihlasovacie meno a heslo,ktoré ste získali pri registrácii na stránke STREAMUJ.TV a kliknúť na tlačítko OK.

Od tejto chvile už máte aktivovaný Sosač a môžete sledovať tisícky filmov a stovky seriálov bez prerušovania po celé obdobie,za ktoré ste si službu objednali.

PS: Prečítajte si aj článok “ Hurá už mi Sosáč funguje.“

Ak nemáte službu Premium zaplatenú,sledovaný film sa asi po jednej minúte automaticky vypne.

Doplnok Stram Cinema je podobný ako Sosáč,len namiesto Streamuj.tv je potrebné sa registrovať a zaplatiť za službu na Webshare.

Nové filmy a seriály v pôvodnom znení s CZ/SK titulkami.

V repozitári Fusion sú aj doplnky s filmami pre dospelých a veľa zahraničných doplnkov,ktoré sa oplatí vyskúšať.

 

Nielen nové filmy a seriály, ale aj tie najnovšie Hollywoodske trháky a Oskarové filmy sú v zahraničných doplnkoch do kodi,ktorých je v repozitári Kodil a SuperRepo neúrekom. K týmto filmom a seriálom je možné zapnúť titulky.

Inštalácia repozitára KODIL.

Repozitár Kodil si nainštalujete tak isto ako Fusion.

 1. Pridáte si URL adresu repozitára Kodil: http://lvtvv.com/repo
 2. Inštalovať zo zip archívu
 3. vyberiete Ivtvv
 4. repository.kodil-x.x.zip

Inštalácia doplnkov Exodus,Poseidon a Covenant.

 1. Inštalovať z repozitára
 2. Kodil Repository
 3. Video doplnky
 4. Exodus
 5. Inštalovať
 6. Poseidon
 7. Inštalovať
 8. Covenant
 9. Inštalovať

Týmto spôsobom si nainštalujte aj iné doplnky,ktoré chcete odskúšať. Ak chcete ešte viac doplnkov,nainštalujte si repozitár SuperRepo zo zdroja: http://srp.nu – pri inštalácii si vyberte verziu KODI.

Veľká väčšina týchto doplnkov je určená iba pre určité oblasti,kontinenty alebo štáty a pre zvyšok sveta sú neprístupné – zamknuté a chránené geoblokaciou.

Geoblokáciu je možné jednoducho obísť zmenou IP adresy,pripojením sa na zahraničný VPN server. Stačí sa vám zaregistrovať do VPN,nainštalovať klienta a pripojiť sa anonymne na internet cez ľubovoľný zahraničný server.

Pre neoficiálne doplnky KODI je najlepšia IP VANISH VPN alebo PURE VPN.

Ak sa pripojíte k VPN,budete na internete anonymný a otvoríte si všetky blokované doplnky.

Jeden VPN účet vám stačí na všetky zariadenia, ktoré pripájate k internetu:(TV,PC,notebook,Tablet,mobilny telefón,domáci router)

Ako nainštalovať a aktivovať titulky.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

PS: Prečitajte si aj novší článok “ Seriály A Online Filmy Zdarma Prináša Kong TV.

Ak ste prišli na niečo zaujímave,prosím napíšte to dole do komentára. Ďakujem

Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: