IPVanish ® Najlepšia VPN pre všetky zariadenia .

IPVanish VPN
Hodnotenie:

IPVanish ® je celosvetovou jedničkou v poskytovaní kvalitných služieb VPN.

V článku sa dočítate ako zabezpečiť pripojenie k internetu pomocou IPVanish VPN tak,aby ste surfovali bez stopy a obišli internetovú cenzúru.

Pomocou siete serverov IPVanish ® VPN si otvorite všetky doplnky v KODI,aj tie, ktoré sú zámerne blokované a neprístupné pre určité lokality.IPVanish ® zmení vašu verejnú IP adresu na privátnu.

Vďaka 1200 anonymným VPN serverom,ktoré sú strategicky rozmiestnené po celom svete si behom chvíľky zmeníte vašu verejnú IP adresu na ľubovoľnú privátnu a tak skryjete svoju identitu na internete.

Čo je verejná IP adresa.

Verejná IP adresa je jedinečný identifikátor zariadenia pripojeného do Internetu. Verejnú IP adresu vám prideľuje váš poskytovateľ pripojenia do internetu.

IP adresa je štvorica čísiel oddelených bodkou – napr. 195.47.53.165 V jednom čase nemôžu byť pripojené k sieti Internet dve zariadenia s rovnakou IP adresou.

Aká je moja IP adresa.

Verejná IP adresa na vás prezradí nielen presnú poštovú adresu skadiaľ sa na internet pripájate, ale aj z akého zariadenia sa pripájate.

Verejná IP adresa vyzradí aj kto je váš poskytovateľ pripojenia do internetu,aky operačný systém používate,názov a verziu webového prehliadača.

Pozrite si akú máte IP adresu a informácie o vašej polohe.

IP

Výhody verejnej IP adresy.

  • Dostupnosť k zariadeniu cez internet (napríklad z práce,zo školy alebo aj z ľubovoľného miesta na svete).
  • Sieťové hry a komunikácia cez internet ( Skype,ICQ).
  • Monitoring a riadenie cez sieť (Alarm,IP kamera).
  • Možnosť prevádzkovania verejných serverových služieb (webové stránky,FTP,SSH).

Nevýhody a nástrahy verejnej IP adresy.

  • Útoky vírov a hackerov ( je potrebné zabezpečiť zariadenie antivirom a firewallom).
  • Možnosť odcudzenia identity – ak používate verejnú IP adresu,musíte dať extra pozor na zabezpečenie vášho systému.
  • Riziko pri stream ovani a sťahovaní súborov( KODI,Q-Torrent a pod.)
  • Strata anonymity – zanechané stopy po surfovaní a inej činnosti.
  • Riziko pre neskúseného užívateľa internetu.

IPVanish ® PREHLIADANIE WEBU BEZ STOPY.

Internet potrebuje viac ako súkromný internetový prehliadač. Vaša skutočná adresa IP zmizne, aby sa vaša aktivita online nemohla sledovať.

IPVanish rešpektuje vaše právo na súkromie. Najprísnejšia politika IPVanish ® nezaznamenáva žiadne logá a tak udržuje vašu identitu v súkromí.

IPVanish VPN- surfovanie internetom bez stopy

Vďaka privátnej IP adrese a silným 256-bítovým šifrovaním AES budete na internete neviditeľný. Užíte si slobodu pri surfovaní na ktorú máte nárok.


IPVanish ® Zdolajte cenzúru na internete.

Online cenzúru praktizujú univerzity, zamestnávatelia a vlády na celom svete. Odstráňte svoje regionálne obmedzenia a preskúmajte celý internet.

Virtuálna privátna sieť IPVanish má 1200 anonymných VPN serverov strategicky rozmiestnených v 60 krajinách po celom svete.

Ak sa zaregistrujete k IPVanish a stiahnete si klienta, môžete kedykoľvek jednoducho na jeden klik sa pripojiť k ľubovoľnému VPN serveru.

Po pripojení napríklad k VPN serveru, ktorý je umiestnený na Floride sa zmení vaša verejná IP adresa na privátnu USA IP adresu. Pretože máte IP adresu USA,otvoria sa vám všetky stránky,doplnky a aplikácie,ktoré sú určené iba pre občanov USA a pre zvyšok sveta sú blokované.

Takto si sprístupnime napríklad všetky doplnky v KODI, celý NETFLIX,YouTube, ale aj iné webové lokality.

IPVanish ® poskytuje rýchly, neobmedzený prístup na internet do všetkých kútov sveta.


IPVanish ®Najlepšia VPN pre KODI

KODI je platforma pre digitálnu zábavu,ktorá na rozdiel od klasických set-top boxov zvláda aj prehrávanie a sťahovanie medií z neoficiálnych zdrojov. Práve preto sa KODI stáva najpopulárnejším prehrávačom na svete.

Ako bezplatná softvérová aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom. Kodi funguje dobre s množstvom rôznych zariadení. Bývalý XMBC nie je obmedzený na streamovanie videa z oficiálnych aplikácií; umožňuje používateľom sledovať živé vysielania z celého sveta, sťahovať torrenty, počúvať rádio a prehrať takmer akýkoľvek iný druh digitálnych médií.

Potrebujem pre KODI IPVanish ® VPN?

Aj keď je kvôli bezpečnosti silne odporúčané použivať sieť VPN pri stream ovani alebo sťahovaní videí a filmov,samostatné KODI bez VPN fungovať bude.

Ak inštalujete iba doplnky z oficiálneho úložiska KODI,VPN nepotrebujete.

Iná situácia nastáva,ak inštalujete repozitáre a doplnky tretích strán a z zneuznaných zdrojov v zip formáte. Tieto doplnky programuje hocikto a nie vždy s čistým úmyslom. Programátor si môže v doplnku nechať pootvorené takzvané zadné dvierka,cez ktoré bude mať prístup k vášmu systému.

Takto pomocou verejnej IP adresy môže na diaľku monitorovať vaše zariadenie a v horšom prípade môže odcudziť a zneužiť vaše osobné údaje,ktoré máte v zariadení uložené (prihlasovacie údaje a heslá,platobné karty a podobne).

Ak KODI používate aj v mobilných zariadeniach(notebook,tablet,smartphon) pripojených na verejnosti do nezabezpečených Wi-Fi sieti (Free WiFi zóna v autobuse,vo vlaku,v kaviarni,v hoteli a pod).,riziko odcudzenia osobných údajov je dvojnásobné.

Pripojením k IPVanish ®,zmenou verejnej IP adresy na privátnu a silným 256-bítovým šifrovaním AES sa ochránite pred odcudzením a zneužitím vašich osobných údajov.

Okrem toho zmenou IP adries si otvoríte prístup k celému internetu,obídete cenzúru na internete a spustite všetky doplnky v KODI.

 Existujú stovky doplnkov pre Kodi, ale kvôli geografickým obmedzeniam mnohí používatelia nemôžu ich používať.


Ako vás ochranní IPVanish ® VPN pri sťahovaní súborov a Torrentov.

Určíte ste už niekedy v minulosti stiahli nejaký súbor z internetu. Sťahovať sa dá zadarmo všeličo,od filmov a seriálov cez,hudbu až po softvér.

Väčšina týchto súborov, ktoré sa dajú zadarmo stiahnuť,sú ilegálne a preto hrozí pokuta za porušenie autorských práv na digitálne dielo.

IPVanish ochrana pri sťahovaní súborov

Ak používate na sťahovanie špeciálne programy ako je napríklad Q-Torrent alebo E-mule,okrem sťahovania poskytujete aj obsah ktorý máte vo svojom zariadení pre ostatných členov siete. Takto sa dopúšťate ešte väčšieho prehrešku ako pri samotnom sťahovaní ilegálneho obsahu.

Nad legálnosťou digitálneho obsahu na internete bdie DMCA a iné zákony.

Pri sťahovaní hrozí riziko, že stiahnete infikovaný súbor alebo spolu zo súborom môžete stiahnuť aj nebezpečný malware.

Pred infekciou sa musíte chrániť sami kvalitným antivírový m softvérom a pred postihom zo strany licenčných autorít vás spoľahlivo ochráni IPVanish ® VPN .


Ako ochráni IPVanish ® VPN vaše mobilné zariadenia.

Radi cestujete? Ak áno,určite ste sa už niekedy pripájali na internet z vášho mobilného zariadenia (notebook,tablet mobilný telefón) na nezabezpečenú verejnú Wi-Fi sieť.

Tieto Wi-Fi siete poznáte pod menom Free Wi-Fi Zona a stretnete sa z nimi v kaviarňach a baroch,v autobuse alebo vlaku,na nástupišťiach a autobusových staniciach,na námestiach a v iných priestoroch.

IPVanish VPN-FREE Wi-FI ZONE

Verejne Wi-Fi siete sú nezabezpečené a preto sú ľahko napadnuteľné hackerom alebo hocikým,kto tejto problematike trošku rozumie.

Určite by ste nechceli,aby hocikto a bez vášho vedomia prehľadal fotografie alebo čítal SMS a e-maily vo vašom telefóne či tablete.

V mobilnom zariadení nosíte okrem svojich osobných údajov aj rôzne heslá a prihlasovacie údaje,ktoré sa môžu stať ľahkou korisťou pre hackera.

IPVanish ® VPN vás spoľahlivo ochráni pred týmito nepríjemnosťami.


VPN protokoly IPVanish

Čo je VPN protokol a ktorý je najlepší si môžete prečítať v článku “ Pripojte Sa K VPN A Užívajte Si Online Slobodu.

IPVanish Protocols

Protokol Open VPN

Najspoľahlivejší a najlepšie zabezpečený SSL/TLS je protokol Open VPN. Protokol Open VPN používajte vždy, keď je to možné. Najrýchlejšie pracuje cez UDP port,pretože nemá korekciu chýb. Naproti tomu cez TCP port pracuje najspoľahlivejšie,pretože má korekciu chýb na zabránenie straty informačných paketov počas prenosu dát.  Použite port,ktorý vám najviac vyhovuje.

SSTP (Secure Socket Tunneling Protocol)

Rovnako ako OpenVPN, ide o SSL / TLS VPN, čo znamená, že v sieti bude šifrovaná aktivita na webu. Tento protokol použite na zariadeniach z operačným systémom Windows.

L2TP (Tunelovací protokol vrstvy 2)

Ak vaše mobilné zariadenie nie je kompatibilné z Open VPN,použite tento Tunelovací protokol,ktorý je najlepší pre mobilné telefóny.

Protokol IKEv2 a IPSec

Tieto protokoly sú určené pre najnovšie tipy mobilných zariadení.

PPTP (tunelovací protokol point-to-point)

Point to point je najstarší tunelovací protokol a funguje na starých počítačoch a mobilných telefónoch. Je to veľmi jednoduchý protokol, a preto bude fungovať tam,kde ostatne zlyhajú. Aj napriek tomu sa ho neodporúča používať,pretože ma najslabšie šifrovanie,ktoré už bolo dávno prelomené.


Ako nainštalovať IPVanish ® VPN softvér a aplikácie.

VPN klienta a aplikácie môžete nainštalovať do Android TV boxu alebo televízora,počítača,notebooku,tabletu,mobilného telefónu alebo do routra a tak chrániť celú LAN sieť naraz. Sú podporované všetky bežné operačné systémy.

S jedným účtom IPVanish ® VPN môžete za jednu cenu chrániť až 10 zariadení naraz.

Všetky ďalej opísané softvéry a aplikácie sú úplne zadarmo na stiahnutie.


Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Potrebujete s niečim pomôcť?

Ak sa vyskytnú nejaké problémy obráťte sa na centrum podpory IP Vanish VPN.

V centre podpory si môžete prečítať odpovede na často kladené otázky od ostatných klientov,ktorý používajú ochranu VPN na svojich zariadeniach.

V centre podpory nájdete všetky inštalačné príručky a vyriešite každý problém,ktorý by mohol nastať pri inštalácii softvéru alebo aplikácie. . Nechýbajú ani odpovede na otázky fakturácie,oznámenia a všeobecné informácie o spoločnosti IPVanish.

Hľadáte lacnejšiu alternatívu? Vyskúšajte Pure VPN a naviac dostanete darček vo forme služby Pure VPN na mesiac zadarmo. Z mesačným účtom zadarmo môžete obdarovať kohokoľvek,napríklad priateľov, rodinu alebo kolegov!

Pure VPN

Porovnanie najlepších služieb VPN.

IPVanish VPN

1 100 serverov

60 štátov sveta

40 000 IP adries

256-bitové šifrovanie

Anonymný torrenting

10 simultánnych pripojení

Najlepšia VPN pre KODI

7-dňová záruka vrátenia peňazí

Ušetrite až 46%

Pure VPN

2 000 serverov

180 štátov sveta

300 000 IP adries

Bezpečné WiFi

5 zariadení súčasne

Vhodná pre KODI

Najlacnejšie riešenie

31-dňová záruka vrátenia peňazí

Ušetrite až 84%

Nord VPN

5 200 serverov

60 štátov sveta

Vojenské šifrovanie

Dvojitá VPN

Najlepšia VPN pre P2P

Najlepšia VPN pre streamovanie

Najobľúbenejšia VPN

45-dňová záruka vrátenia peňazí

Ušetrite až 75%

Hide-me VPN

1 400 serverov

55 štátov sveta

Neobmedzené data

5 pripojení súčasne

Viacnásobné protokoly VPN

AES šifrovanie

Rozdelenie tunelovania

Skúška zadarmo

Ušetrite 0%

Hodnotenie:

Aký užitočný bol tento príspevok?

Kliknutím na hviezdičku to ohodnotíte!

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky:

Zanechať Komentár