3 perfektné webové aplikácie, ktoré naštartujú a zjednodušia váš online biznis.

webove aplikácie

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Existujú rôzne webové aplikácie pre uľahčenie a zefektívnenie tvorby webu,maximalizovanie predajov na internete a s tým súvisiacim  online marketingom. Väčšina týchto nástrojov je v anglickom jazyku a preto sú pre niekoho obrovskou neprekonateľnou bariérou.  V tomto článku vám predstavujem 3 perfektné webové aplikácie,ktoré sú intuitívne a jednoduché na ovládanie v zrozumiteľnom jazyku od českej IT spoločnosti SmartSelling a.s

1. MIOWEB – Skvelá webová aplikácia na jednoduchú tvorbu webu.

Chcete byť viditeľný online na internete iba pre vlastné potešenie alebo ste živnostník či firma a potrebujete jednoducho a lacno prezentovať svoje podnikanie?

Mioweb je šikovná webová aplikácia,nadstavba nad redakčný systém WordPress pre jednoduché a rýchle vytváranie webovej prezentácie pre každého.

Vďaka Miowebu od českej IT spoločnosti SmartSelling je ovládanie aplikácie zrozumiteľné a jednoduché aj pre ľudí,ktorý neovládajú cudzie jazyky.

Z Miowebom si jednoducho a úplne sami za niekoľko hodín vytvoríte

  • OSOBNÝ WEB
  • FIREMNÝ WEB
  • BLOG
  • ESHOP
  • ČLENSKÚ SEKCIU

Profesionálne webové stránky si vytvoríte úplne sami bez programátora,grafika,web-dizajnéra a bez tučných faktúr.

Vytváranie webstránok ešte nikdy nebolo také lacné a jednoduché. Stránky rýchle a jednoducho pre každého.

Nepotrebujete poznať HTML-kód,PHP,JAVA-skript a iné programátorské jazyky a kódy. Vo webovej aplikácii MIOWEB si vytvorí webstránky ozaj každý.

Stačí ak zvládnete základy obsluhy počítača. Nemusíte platiť nehorázne sumy peňazí za webdizajn a programátorom,pretože profesionálne webové stránky si vytvoríte úplne sami,pozrite aké je to jednoduché.

Mioweb - webová aplikácia
MIOWEB

Vami vytvorené stránky v  prostredí MIOWEB budú na nerozoznanie od tých, ktoré vytvorili špecializované webdizajnerské firmy za pár stoviek a niekedy aj tisíce eur,záleží od veľkosti projektu. 

 Ak predávate online z MIOWEBOM získate pekné a funkčné predajné stránky profesionálov iba za zlomok bežnej ceny.

Mioweb si teraz môžete vyskúšať úplne zadarmo. Celých 14 dní môžete testovať Mioweb,skúšať rôzne grafické šablóny a bloky,písať a vkladať vlastný text,obrázky a videá,prispôsobovať si web vlastným predstavám a požiadavkám.

šablóny do webovej aplikácie

Zamerajte sa na obsah. Vytvoriť text,stránku s videom,vložiť audio mp3 a iný obsah nebolo nikdy také jednoduché. Všetko čo urobíte na stránkach hneď vidíte tak ako návštevník vášho webu a celý obsah je automaticky responzivny,to znamená, že  perfektne funguje nielen na stolných počítačoch, ale aj na mobilných zariadeniach ako sú Smartfóny,tablety,iPhony,iPady, a podobne.

Nič neriskujete a nekupujete mačku vo vreci,pretože celý proces vytvárania webu si najprv vyskúšate a až keď budete 100% z Miowebom spokojný,rozhodnete sa pre nákup balíčka.

Webová aplikácia MIOWEB 3.0,šablóna nad WordPress vám umožní vybudovať s webu toho najvýkonnejšieho obchodníka. Na pár klikov si sami naprogramujete firemné alebo osobné webové stránky. Takto jednoducho si začnete budovať vašu značku a povedomie v online prostredí na internete. Zaujímavými článkami na blogu písanom cez MIOWEB, pritiahnete pozornosť nových návštevníkov,ktorých neskôr prekonvertujte na verných zákazníkov.

Vytvorte si video kampane na podporu Mega predajov vašich produktov a služieb. Naprogramujte si webinárové stránky a vysielajte webináre priamo na vašom webe. Vytvorte si info-podnikateľský web a predávajte info-produkty,ebooky,know-how,konzultácie,vzdelávacie online kurzy.

Pridajte formuláre na vaše stránky a priamo napojte ich na SMARTEMAILING pre využitie email marketingu.

Uzamknite obsah a vytvorte členské sekcie pre platiacich členov.

Možnosť nastavenia A/B testov pre zistenie, ktorá stránka najviac predáva.

Za pomoci editoru vyskakovacích okien si vyberiete vyskakovaciu  šablónu, ktorá podporí predaje na vašom webe.

Každá stránka má SEO nastavenia pre posilnenie pozícií vo výsledkoch vyhľadávania google a iných vyhľadávačov na internete.

 Kompletne v češtine alebo v slovenčine,ďalšie jazyky v príprave.

Veľmi kvalitná a rýchla technická podpora, zo všetkým vám veľmi radi a ochotne pomôžu a poradia.

Webová aplikácia MIOWEB

Pozrite si krátke video, aby ste boli v obraze,aké je jednoduché upraviť šablónu MioWebu a vytvoriť tak unikátne profesionálne webstránky za zlomok ceny.

Pozrite si aj desiatky ďalších videí na YouTube.

Doživotná licencia na MIOWEB pre agentúry – viac informácií tu.

Chcete vedieť o MIOWEBU ešte viac?

Prihláste sa zadarmo na webinár: Co dokáže web

2. Webová aplikácia FAPI automatizuje predaje.

Ako prebieha online predaj produktov a služieb z pohľadu obchodníka? Ak si zákazník objedná produkt alebo službu na webe,obchodník musí o tom byť okamžite informovaný a je potrebné, aby rýchlo konal,lebo konkurencia nikdy nespí.

Ak ste si už niekedy v minulosti niečo na internete objednávali,určite si pamätáte, že hneď po odoslaní objednávky vám na vašu emailovú adresu prišla ďakovacia správa a prípadne ďalšie informácie o stave objednávky.

Neskôr vám bola prostredníctvom emailu doručená faktúra. Po zaplatení faktúry ste obdržali  objednaný produkt alebo službu.

Emailová komunikácia zo zákazníkom,vytváranie a odosielanie faktúr,kontrola úhrady faktúr,zasielanie produktov a ďalšie potrebné úkony pri online predaji zaberú spustu času a väčšinou na túto prácu jeden človek nestačí.

Práve z tohto dôvodu bola firmou SmartSelling vytvorená webová aplikácia FAPI,ktorá túto nepríjemnú prácu zvládne oveľa rýchlejšie a lepšie ako človek.

Predstavte si systém,ktorý iba raz nastavíte a už viac sa o predaje starať nemusíte. Systém FAPI predaje hravo zvládne za vás.

Webová aplikácia FAPI

 FAPI odošle objednaný produkt zákazníkovi,vystaví a odošle faktúru,postará sa o emailovú komunikáciu,prijme platbu cez platobnú bránu a peniaze pošle na váš bankový účet a to všetko úplne automaticky.

Takto môžete predávať hlavne digitálne produkty ako je napríklad e-Book,online kurz,info-produkty,konzultácie,semináre,mobilné aplikácie,software,grafiku,hry,hudbu,platený obsah na webe, ale aj produkty hmotného charakteru ako sú knihy,CD,DVD a iný tovar.

Za pomoci Miowebu si jednoducho vytvoríte účinné predajné stránky,ktoré budú zapnuté na auto-pilota a bez ďalšieho vášho pričinenia samé budú automaticky predávať vaše produkty a služby cez webovú aplikáciu FAPI.

Ak už máte vlastné webové stránky a chcete na nich automatizovať predaj,nemusíte kvôli tomu prerábať celý web,pretože stačí umiestniť predajný formulár FAPI na predajnú stránku a nastaviť aplikáciu.

Z aplikáciou FAPI premeníte svoj web na predajný automat,ktorý bude neúnavne predávať vaše produkty a služby 24 hodín denne a 365 dni v roku.

Webovú aplikáciu FAPI si teraz môžete vyskúšať úplne zadarmo.

Webová aplikácia FAPI

3. SmartEmailing – nástroj na získavanie viac spokojných zákazníkov.

Máte málo objednávok a nízke príjmy? Na príčine je istotne fakt,že málo alebo vôbec nekomunikujete  z klientmi, ktorý už raz u vás niečo nakúpili.

Ak si klient u vás niečo v minulosti zakúpil,je veľmi veľká šanca, že urobí to znova,len treba mu troška k tomuto rozhodnutiu pomôcť. Aby klienti znova a znova nakupovali u vás je potrebné ich na to pripraviť,ináč odídu ku konkurencii.

Verte-neverte,ale k naštartovaniu vysoko ziskového online biznisu vám pomôže obyčajný email alebo SMS správa. Možno ste už počuli o email marketingu. O čo ide?

Je veľmi dôležité od každého nového klienta vyžiadať emailový kontakt alebo číslo telefónu,aby ste mohli s ním neskôr komunikovať,zasielať mu novinky a nenásilnou formou mu ponúkať ďalšie relevantné produkty, ktoré sa mu môžu páčiť alebo, ktoré sú potrebné pri výkone jeho aktivít,záľub či koníčkov.

Pozor,neposielajte SPAM,iba relevantné informácie, o ktoré vás klient požiadal,iba takýmto spôsobom si z klientom vybudujete pozitívny  vzťah a on nielen že nakúpi ďalšie vaše produkty,ale zároveň sa z produktami pochváli na sociálnych sietiach alebo osobne a takto vám privedie ďalších nových zákazníkov a vy máte reklamu zadarmo.  Najlepšie funguje skrytá reklama,tak ako v tomto prípade a navyše je úplne zadarmo.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Smartemailing je určený nielen pre malých a stredných podnikateľov, ale aj pre veľké spoločnosti,ktoré si chcú zautomatizovať prácu z emailovými kontaktami a využiť email-marketing v praxi.  Po dobu 14 dní môžete nezáväzne testovať plne funkčnú aplikáciu a vrámci testov môžete zaslať až 1000 emailov.

Webová aplikácia - SmartEmailing

Ďalšie informácie o týchto skvelých webových aplikáciach a niečo viac sa dočítate v článku: MioWeb-Nadstavba Nad WordPress.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: