Zháňate hoverboard za 50 eur?

Hoverboard za 50 eur

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Hoverboard za 50 eur? – Je to možné?

Zháňate lacný HOVERBOARD? Tento článok mapuje niekoľko slovenských internetových obchodov a ich ceny tých najlacnejších Hoverboardov. Zistil som pre vás aktuálne ceny. 

Hoverboard za 50 eur – a je to vôbec možné? Predáva niekto taký lacný Hoverboard? Ozaj viete aké sú ceny najlacnejších hoverboardov v slovenských internetových obchodoch? Ak nie,čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

Hoverboard za 50 eur

Prišla veľmi teplá jar a mnohým deťom a možno aj dospelým vŕta v hlave ako sa zabaviť vonku počas týchto pekných slnečných dní. Jednou z možností je aj hoverboard alebo tiež nazývaný segway,mini segway,elektricky skateboard,elektroboard a podobne.

Je hoverboard iba hračka pre deti, alebo dopravný prostriedok budúcnosti? Faktom však je že hoverboard sa stáva čoraz populárnejším hlavne medzi tinedžermi nielen na Slovensku, ale aj v širokom svete.

Za chvíľu sú tu prázdniny a hoverboard by mohol byť skvelým darčekom za perfektné vysvedčenie. Ak chcete odmeniť za celoročnú snahu a potešiť vaše ratolesti skvelým darčekom,hoverboard je ako vyšitý pre túto príležitosť.

Hoverboard za 50 eur možno kúpite v čínskom internetovom obchode AliExpres com,ale takéto lacné výrobky sú väčšinou menej kvalitné a tým pádom majú aj oveľa menšiu životnosť ako drahšie výrobky.

V nekvalitných výrobkoch alebo napodobeninách originálu sú menej výkonné elektromotory,slabé batérie z krátkou výdržou alebo niekedy sa stane, že batéria exploduje.

Nesmieme zabúdať ani na menej kvalitné plasty a ostatné materiály použité vo výrobe.

Nezháňajte lacný hoverboard za 50 eur podobne ako niektorí ľudia na sociálnych sietiach alebo bazárových portáloch, ale investujte trochu viac peňazí a kúpte si úplne nový hoverboard aj zo zárukou kvality.

V slovenských e-shopoch som našiel nasledujúce najlacnejšie HoverBoardy.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Detský elektroboard Windrunner Mini B2 – 4,5″

V internetovom obchode zo športovými potrebami INSPORTLINE za najnižšiu cenu 279,60 € s DPH predávajú  detský elektroboard Windrunner Mini B2 – 4,5″,ktorý ma nosnosť od 10 do 60 kilogramov. Pre dospelých majú v ponuke  Elektroboard Windrunner Fun A1 – 10″ za cenu 370,20 € s DPH.

Detský elektroboard Windrunner Mini B2 - 4,5"
Detský elektroboard Windrunner Mini B2 – 4,5″

 

Elektroboard-Windrunner-Fun-A1
Elektroboard-Windrunner-Fun-A1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kúpte si Elektroboardy obidva a urobte si radosť navzájom,podobne ako v nasledujucom videu.

 

 

Elektroboard Spokey MOVER červený

Internetový obchod GAMISPORT má v ponuke iba jeden červený Elektroboatd Spokey MOVER,ktorého cena je 354,13 €,ale zato majú širokú ponuku športového oblečenia,obuvi a fitness doplnkov.

Elektroboard Spokey MOVER
Elektroboard Spokey MOVER

Tento elekrtoboard pre dospelých má maximálnu nosnosť 120 Kg.  5,5 “ palcové kolesá,ktoré poháňajú  250W elektromotory dokážu vyvinúť rýchlosť až  14 km / h. Za 2 až 3 hodiny sa nabije na plnú kapacitu  36V 4,4 AH LG Battery akumulátor a takto nahromadená energia postačuje na prejdenie vzdialenosti 15 až 20 kilometrov.

SPOKEY – MOVER Elekroboard, červený si môžete kúpiť aj lacnejšie v e-shope MARKET 24 a to za neuveriteľnú cenu iba 274,55 €,podstatný rozdiel že?

Pre tento článok som hľadal najlacnejšie HOVERBOARDY v slovenských internetových obchodoch a z vyššie uvedených cien je jasné, že hoverboard za 50 eur na Slovensku nekúpite, a preto na to môžete kľudne zabudnúť.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: