Zháňate hoverboard za 50 eur?

Hoverboard za 50 eur

Hoverboard za 50 eur? – Je to možné?

Zháňate lacný HOVERBOARD? Tento článok mapuje niekoľko slovenských internetových obchodov a ich ceny tých najlacnejších Hoverboardov. Zistil som pre vás aktuálne ceny. 

Hoverboard za 50 eur – a je to vôbec možné? Predáva niekto taký lacný Hoverboard? Ozaj viete aké sú ceny najlacnejších hoverboardov v slovenských internetových obchodoch? Ak nie,čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

Prišla veľmi teplá jar a mnohým deťom a možno aj dospelým vŕta v hlave ako sa zabaviť vonku počas týchto pekných slnečných dní. Jednou z možností je aj hoverboard alebo tiež nazývaný segway,mini segway,elektricky skateboard,elektroboard a podobne.

Je hoverboard iba hračka pre deti, alebo dopravný prostriedok budúcnosti? Faktom však je že hoverboard sa stáva čoraz populárnejším hlavne medzi tinedžermi nielen na Slovensku, ale aj v širokom svete.

Za chvíľu sú tu prázdniny a hoverboard by mohol byť skvelým darčekom za perfektné vysvedčenie. Ak chcete odmeniť za celoročnú snahu a potešiť vaše ratolesti skvelým darčekom,hoverboard je ako vyšitý pre túto príležitosť.

Hoverboard za 50 eur možno kúpite v čínskom internetovom obchode AliExpres com,ale takéto lacné výrobky sú väčšinou menej kvalitné a tým pádom majú aj oveľa menšiu životnosť ako drahšie výrobky.

V nekvalitných výrobkoch alebo napodobeninách originálu sú menej výkonné elektromotory,slabé batérie z krátkou výdržou alebo niekedy sa stane, že batéria exploduje.

Nesmieme zabúdať ani na menej kvalitné plasty a ostatné materiály použité vo výrobe.

Nezháňajte lacný hoverboard za 50 eur podobne ako niektorí ľudia na sociálnych sietiach alebo bazárových portáloch, ale investujte trochu viac peňazí a kúpte si úplne nový hoverboard aj zo zárukou kvality.

V slovenských e-shopoch som našiel nasledujúce najlacnejšie HoverBoardy.

Manta HoverBoard scooter 6,5″ 2x350W VIPER MSB001

Teraz vás trošičku sklamem,pretože vám oznamujem, že nekúpite úplne nový hoverboard za 50 eur,ani za 100 eur ale najlacnejší hoverboard z internetového obchodu TPD po zľave -13% vás vyjde na 179,90 eur s DPH. Ak ste člen TPD rodina ušetrite ďalších 7 eur a tak za Manta HoverBoard scooter 6,5″ 2x350W VIPER MSB001 + taška – Hoverboard zaplatíte iba 172,90 € s DPH

Manta HoverBoard scooter 6,5

Manta HoverBoard scooter 6,5 ma veľké 6,5 palcové kolesá,vďaka čomu vás prevezie aj po hrboľatej poľnej ceste a nie len po rovnej vozovke či chodníku. Elektrický hoverboard hravo zvláda stúpanie až do 15 °

Dva špeciálne výkonne elektromotory (2X 350 W) dokážu vyvinúť maximálnu rýchlosť jazdy 12 Km/h

Veľkokapacitná bezúdržbová 36 Voltova lítiová batéria ma dosť energie na to, aby ste sa odviezli až neuveriteľných 10-15 km na jedno nabitie a batériu nabijete na plnú kapacitu za jednu hodinu,maximálne hodinu a pol.

Vďaka nosnosti do 120 kilogramov bude slúžiť všetkým členom vašej domácnosti ak sa odhodlajú a naučia na tom jazdiť. Hoverboard scooter je určený ako pre chlapcov tak aj pre dievčatá,no môžu ho používať aj dospelé osoby.

Tento hoverboard váži iba  11.5 kg takže ho budete môcť ľahko prenášať v taške, ktorú dostanete úplne zadarmo.

Pre lepšiu predstavu ako sa jazdí na hoverboarde pozrite si krátke video.

Manta HoverBoard scooter 6,5

GOCLEVER City Board S6 LG, 6,5

V internetovom obchode REALSHOP  majú najlacnejší hoverboard   GOCLEVER City Board S6 LG, 6,5 od známeho juhokórejského konglomerátu LG GROUP,ktorý sa preslávil najmä výrobou vysoko kvalitných televízorov OLED, mobilných telefónov a inej elektroniky.

Znova pripomínam, že Hoverboard za 50 eur nekúpite,tento čierny v eshope REALSHOP stoji 191,74 € s DPH.

GOCLEVER City Board S6 LG

Goclever City Board má nový elegantný dizajn,6,5​​“ kolesá,rozmery 60 x 19 x 17 cm a hmotnosť 10Kg. Prevádzková rýchlosť jazdy je 12 km / h a maximálna 15 km / h. Uvezie osobu až do hmotnosti 120 Kg.

Na jedno nabitie sa odveziete až na vzdialenosť 20 km a batériu na plnú kapacitu nabijete za 4 hodiny. Board S6 LG ma veľkokapacitnú 36V x 4.4AH (158WH) lítium akumulátorovú batériu značky LG.

POZOR! Pri prvom nabíjaní  hneď po zakúpení nového Boardu prebieha formátovanie akumulátora .              Tento cyklus trvá 48 hodín,ďalšie nabíjania už sú štandardne po 4 hodiny. 

Hoverboard   GOCLEVER City Board S6 LG, 6,5 je inteligentné zariadenie a používa najnovšie technológie.

Je vybavený pokročilým gyroskopom a senzorom vyváženia,vďaka čomu je jazda na ňom oveľa jednoduchšia a zábavnejšia.  Nepotrebujete sa dlho pripravovať na jazdu,lebo jazda na Board S6 je veľmi jednoduchá a ovládanie je intuitívne založené na vyvažovaní tela, bez akéhokoľvek úsilia.

Nakláňanim  dopredu a dozadu môžete jednoducho zrýchľovať a spomaľovať pripadne brzdiť. Natáčanie do zákruty je taktiež veľmi jednoduché a ľahko sa môžete otočiť aj o 360 °.

Novinkou je zabudovaný reproduktor a používa technológia  BLUETOOTH,vďaka čomu si jednoducho prehráte na cestách svoje obľúbené melódie.

GOCLEVER City Board S6 LG

AIRBOARD 11EE 6.5 INCH EASY BRAND 250 CYCLES

Internetový obchod ANDREASHOP ponúka  AIRBOARD 11EE 6.5 INCH EASY BRAND 250 CYCLES v štyroch farebných vyhotoveniach (biely,čierny,modrý a červený) za jednotnú cenu 189.00 € s DPH.

AIRBOARD 11EE 6.5 INCH EASY BRAND

AIRBOARD 11EE 6.5 ma6.5 inch / 17cm kolesa,ktoré poháňajú 2 elektromotory (2 x 350W = 700W). Elektromotorom energiu dodáva 36V / 4.4 Ah značková, certifikovaná Lithium-ion batéria. Na jedno nabitie, ktoré trvá približne 1-2 hodiny sa odveziete na vzdialenosť do 15-20 km.

Maximálna rýchlosť je stanovená na 10-16 km/h a v pohode uvezie aj osobu s hmotnosťou do 120 Kg.

AIRBOARD 11EE je vodotesný a prachotesný podľa normy IP54 a môžete ho použivať  pri teplotách od -10 °C až do +40 °C.

AIRBOARD 11EE

Detský elektroboard Windrunner Mini B2 – 4,5″

V internetovom obchode zo športovými potrebami INSPORTLINE za najnižšiu cenu 279,60 € s DPH predávajú  detský elektroboard Windrunner Mini B2 – 4,5″,ktorý ma nosnosť od 10 do 60 kilogramov. Pre dospelých majú v ponuke  Elektroboard Windrunner Fun A1 – 10″ za cenu 370,20 € s DPH.

Detský elektroboard Windrunner Mini B2 – 4,5″

 

Elektroboard-Windrunner-Fun-A1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kúpte si Elektroboardy obidva a urobte si radosť navzájom,podobne ako v nasledujucom videu.

Detský elektroboard Windrunner Mini

 

Elektroboard Windrunner Fun A1

 

Elektroboard Spokey MOVER červený

Internetový obchod GAMISPORT má v ponuke iba jeden červený Elektroboatd Spokey MOVER,ktorého cena je 354,13 €,ale zato majú širokú ponuku športového oblečenia,obuvi a fitness doplnkov.

Elektroboard Spokey MOVER

Tento elekrtoboard pre dospelých má maximálnu nosnosť 120 Kg.  5,5 “ palcové kolesá,ktoré poháňajú  250W elektromotory dokážu vyvinúť rýchlosť až  14 km / h. Za 2 až 3 hodiny sa nabije na plnú kapacitu  36V 4,4 AH LG Battery akumulátor a takto nahromadená energia postačuje na prejdenie vzdialenosti 15 až 20 kilometrov.

Elektroboard Spokey MOVER

SPOKEY – MOVER Elekroboard, červený si môžete kúpiť aj lacnejšie v e-shope MARKET 24 a to za neuveriteľnú cenu iba 274,55 €,podstatný rozdiel že?

Elektroboard Spokey MOVER

Pre tento článok som hľadal najlacnejšie HOVERBOARDY v slovenských internetových obchodoch a z vyššie uvedených cien je jasné, že hoverboard za 50 eur na Slovensku nekúpite, a preto na to môžete kľudne zabudnúť.

Written by Milan Tulenko

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky:

Tento text je chránený proti kopírovaniu !!!