Najviac športových programov ponúka satelitná tv Digi Slovakia.

Satelitná tv Digi Slovakia ponúka najviac športových programov už v základnom balíčku za super výhodnú cenu.

Satelitná tv od spoločnosti DIGI Slovakia je dostupné na celom Slovensku. Okrem satelitných služieb spoločnosť Digi Slovakia v niektorých mestách po Slovensku prevádzkuje aj káblové a internetové služby.

Novú digi Slovakia vlastní Slovak Telekom,ktorú odkúpil od rumunského konzorcia RCS & RDS. Vďaka tomuto obchodu v Digi Slovakia nastali veľké zmeny v kvalite a množstve poskytovaných služieb.

TV stanice satelitnej tv DIGI Slovakia.

V ponuke satelitnej TV ma DIGI Slovakia 2 baličky. Základný balík z názvom  Štandard obsahuje 68 televíznych programov a z toho 27 programov vysiela vo vysokom rozlíšení HD.

Digi Slovakia

Druhý rozšírený balíček Maxi obsahuje 105 programov a z toho 33 vysielajú vo vysokom rozlíšení HD.

Základný balíček Štandard cez satelit DIGI Slovakia.

Získajte satelitnú tv za skvelú cenu až 68 super programov a z toho 27 programov vo vysokej kvalite HD.

Už v tomto základnom balíčku operátor DIGI Slovakia ponúka najviac športových programov s porovnaním z konkurenciou.

V základnom balíčku satelitnej tv štandard  je 11 športových programov a čo je ešte lepšie, že všetky tieto 11 super športové programy vysielajú vo vysokom rozlíšení HD.

Okrem 5 programov DIGI Sport HD sú v balíčku Štandard programy Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD,Nova Sport 1 HD,Nova Sport 2 HD ,Sport 1 HD a Sport 2 HD.

DIGI Sport TV vám ponúka najviac športových podujatí a priamych prenosov v HD kvalite už v základnom balíčku.

Všetky športové programy satelitnej tv môžete sledovať nielen cez satelit, ale aj na káblovke alebo v mobilnom zariadení.

Vychutnajte si futbalovú Ligu majstrov UEFA alebo španielsku najvyššiu súťaž La Liga, či nemeckú Bundesligu,to všetko vám prináša DIGI TV už v základnom balíčku.

Ak vás naopak baví svetový tenis pozrite si stovky zápasov z turnajov ATP a WTA.

Idete vonku na prechádzku alebo cestujete vlakom či autobusom? V takomto prípade zoberte svoje športové programy zo sebou a sledujte ich na mobile alebo tablete v aplikácii DIGI GO.

Svoje obľúbené športové programy môžete sledovať kdekoľvek, ak máte pripojenie na internet cez Wi-Fi, alebo 3G či LTE od akéhokoľvek mobilného operátora. Službu DIGI GO môžete využívať až na 2 zariadeniach.

Službu DIGI GO si môžete nezávisle objednať na dobu 3 mesiacov,polroka alebo na celý rok naraz s najväčšou zľavou.

DIGI GO funguje v mobilných telefónoch a na tabletoch s operačným systémom Android a iOS od Apple.

Do základného balíčka satelitnej TV Štandard je okrem športových programov zahrnuto 12 základných slovenských a českých programov a z toho 10 programov vysiela vo vysokom rozlíšení HD.

Základný balíček Štandard ďalej obsahuje 6 spravodajských programov z toho 1 v HD3 programy pre milovníkov filmu a seriálov.

Ak vás zaujímajú dokumentárne filmy v základnom baličku Štandard máte najviac programov,spolu až 13 dokumentárnych kanálov  a z toho 4 programy vysielajú v HD rozlíšení.

Dobrú náladu vám určite vyčaria 7 hudobné programy satelitnej TV medzi ktorými je napríklad najpopulárnejšia hudobná stanica MTV,ďalej Óčko,Senzi,Šlágr TV a ďalšie.

V základnom balíčku Štandard ešte nájdete 12 voľne šírených programov,3 programy pre deti a 1 erotický program len pre dospelých.

Rozšírený balíček satelitnej tv Maxi od DIGI Slovakia.

Ak vám už nepostačuje základný balíček,operátor Digi Slovakia vám ponúka rozšírený balík programov Maxi.Tento balík obsahuje celkovo 105 programov, z ktorých 33 sú vysielané vo vysokom rozlíšení HD.

Balík Maxi satelitnej tv obsahuje všetky programy z ponuky štandard plus ďalšie 38 prémiové programy.

V balíku Maxi tak pribudol športový program Golf Channel,Auto Motor SportFightBox.

Okrem nadšencov športu sa môžu na balík Maxi tešiť aj milovníci filmu a seriálov. Pre túto skupinu divákov spoločnosť Digi Slovakia zaradila do balíka Maxi ďalších 11 super programov vysielacích filmy a seriály.

Balík Maxi je ďalej obohatený o 9 dokumentových programov,5 hudobných,7 programov pre deti a pribudli aj  3 erotické programy pre dospelých.

Programová ponuka balíka MAXI od spoločnosti DIGI Slovakia je ozaj veľmi široká a pestrá, určite bude dobré si ju vyskúšať,na svoje si príde každý člen domácnosti.

Nový set-top box s HDD a nahrávaním k satelitnej tv.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

CA modul – satelitná tv vo vašom televízore.

Ak vlastnite televízor zo zabudovaným  DVB-S2 tuneromCI/CI+ slotom a podporou zvuku vo formáte AAC tak nepotrebujete Set-top box. Koaxiálny kábel od satelitnej antény pripojíte rovno do televízora.

Do CI/CI+ slotu vložíte CA modul spolu s kartou na dekódovanie programov  DIGI Slovakia. Po zapnutí televízora a správnom nastavení satelitnej antény sa spusti autorizácia CA modulu o ktorom budete vyrozumený  informačnou správou na obrazovke televízora. Po úspešnej autorizácii CA modulu spuste ladenie programov.

Ak využijete toto riešenie nepotrebujete na prepínanie satelitných programov druhy ovládač ale všetko ovládate jedným diaľkovým ovládačom od televízora.

CA modul nie je určený na predaj ale spoločnosť DIGI Slovakia vam ho zapožičia za 1,50€ mesačne.

Káblová televízia od spoločnosti DIGI Slovakia.

Okrem satelitnej tv spoločnosť Digi Slovakia šíri televízne vysielanie aj prostredníctvom káblových rozvodov. Na káblovú televíziu Digi Slovakia sa môžete pripojiť ak bývate v meste Bratislava,Senica,Komárno,Šaľa,Prievidza,Handlová,Žiar nad Hronom,Ružomberok,Brezno alebo Košice.

Ak nebývate ani v jednom z horeuvedených miest,objednajte si satelitnú tv Digi Slovakia,ktorá je dostupná na celom území slovenska.

Operátor Digi Slovakia aj v káblovke ponúka dva baličky programov. Balíček Štandard obsahuje 60 programov, z toho 29 je vysielaných v HD kvalite. Druhý balíček Maxi má 91 programov, z toho 36 vysielajú v HD.

Ceny káblových služieb sú rozdielne podľa lokality v ktorej bývate. Aké káblové služby sú dostupné a za akú cenu na vašej adrese pobytu zistite nastavením obce,ulice a čísla domu na tejto internetovej stránke.

INTERNET od spoločnosti DIGI Slovakia.

Operátor Digi Slovakia okrem satelitnej a káblovej televízie vám ponúka aj kvalitné a rýchle neobmedzené pripojenie na optický internet.

Vysoko-rýchlostný a stabilný internet až 50 Mb/s bez obmedzení prenášaných dát a času pripojenia je dostupný v tých istých mestách a na tých istých uliciach ako káblová televízia.

Optické pripojenie do internetu od spoločnosti Digi Slovakia je ponúkané v dvoch baličkách. Balíček Štandard má nastavenú maximálnu rýchlosť sťahovania dát na  30 Mb/s a odosielania 15 Mb/s  Balík maxi dovoľuje sťahovanie dát plnou rýchlosťou 50 Mb/s a odosielanie 25 Mb/s

Cena obidvoch balíkov je závislá od lokality podobne ako cena káblovej televízie.

Ak si objednáte službu Internet MAXI na 24 mesiacov dostanete inštaláciu úplne zadarmo a budete platiť prvých 6 mesiacov len polovičnú cenu.

Ak si objednáte optický internet spolu s káblovou televíziou ušetríte ešte oveľa viac.

Dostupnosť optického internetu Digi Slovakia na vašej adrese zistite na tejto stránke.

2 PLAY od Digi Slovakia.

Služba 2 PLAY spojuje optický internet spolu s káblovou televíziou do jedného balíčka za super výhodnú cenu,ktorá je závislá od lokality.

Vyberte si jeden zo štyroch balíčkov 2 PLAY od operátora Digi Slovakia.

2 Play ŠTANDARD obsahuje 65 televíznych kanálov a opticky internet 30 Mb/s

2 Play MAXI obsahuje 90 televíznych kanálov a opticky internet 50 Mb/s

2 Play KÁBLOVKA MAXI – 90 televíznych kanálov a opticky internet 30 Mb/s

2 Play INTERNET MAXI – 65 televíznych kanálov a opticky internet 50 Mb/s

Dostupnosť služieb 2 PLAY na vašej adrese zistite na internetovej stránke Digi Slovakia.

AliExpress.com Product – SatXtrem X800 Nova DVB S2 Digital Satellite TV Receiver Full HD 1080P H.265 TV Decoder Box IPTV Set-top Box Get Free Ccams

Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: