GSM senior medic alarm HG-TC2 – telefón pre seniorov.

GSM senior medic alarm HG-TC2

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

HG-TC2 – Nová generácia GSM telefónu pre seniorov.

V minulom článku som písal o inteligentných hodinkách,ktoré dozrú na bezpečnosť deti a v tomto článku píšem o inteligentnom telefóne,ktorý dozrie na bezpečnosť a zdravie osamelo bývajúcich starších ľudí,seniorov alebo handicapovaných.

GSM senior medic alarm HG-TC2 nie je iba obyčajný GSM telefón ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Telefón je špeciálne navrhnutý a vyrobený tak,aby starším a osamelým ľudom,chorým alebo ináč hendikepovaným pomohol v prípade potreby rýchlo privolať pomoc. Okrem tejto najdôležitejšej SOS funkcie telefón sa postará aj o vitalitu stráženej osoby a pripomenie mu kedy si ma zobrať lieky, ak náhodou na to zabudne.

Telefón sa ľahko obsluhuje aj osobe zo slabším zrakom,pretože má veľké tlačidlá a na každé tlačidlo z rýchlou voľbou je možné nalepiť fotografiu volanej osoby.

Okrem toho GSM senior medic alarm HG-TC2 je vybavený aj inými nemenej dôležitými funkciami.

Všetke funkcie je možné nastaviť priamo z klávesnice telefónu GSM senior medic alarm HG-TC2, alebo diaľkovo zaslaním konfiguračnej SMS správy.

Telefón má veľký dobre čitateľný displej aj pre osoby zo slabším zrakom.

Teflón GSM senior medic alarm nie je viazaný na konkrétneho GSM operátora,je možné použiť akúkoľvek SIM kartu,aj dobíjaciu od ľubovoľného operátora.

 

Základne funkcie – GSM senior medic alarm HG-TC2.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Mobilné telefóny—1 551 produktov

Zhrnutie a záver.

Ak sa bojíte o svojich starých rodičov bývajúcich niekde osamelo na dedine a používanie mobilného telefónu je pre nich nepraktické,kúpte im GSM senior medic alarm.

Blížia sa vianoce a takýmto praktickým darčekom nielenže rodičom urobíte veľkú radosť, ale bude o nich aj patrične postarané a v prípade potreby sa budú s vami môcť ľahko kontaktovať a vy vždy budete vedieť ako sa majú a či nepotrebujú vašu pomoc.

Určite vám za to budú veľmi vďační.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: