Online filmy

online filmy
Powered by WP Review
Celkove hodnotenie

Online filmy – čo vás môže postretnúť pri hľadaní filmov.

Chcete si pozrieť nejaký dobrý online film priamo v prehliadači? Kto by nechcel,že mám pravdu. Existuje veľmi veľa stránok a portálov,kde vám sľubujú zhliadnutie online filmov a niektoré úplne zadarmo.

Ak zadáte do vyhľadávača Google slovné spojenie- online filmy,vo výsledkoch vyhľadávania uvidíte až neuveriteľných  31 300 000 výsledkov. Samozrejme že kliknete na niektoré odkazy,ktoré sú na prvej, prípadne druhej strane vo výsledkoch vyhľadávania na slovné spojenie online filmy.

Otvorí sa vám stránka z pomerne veľkým výberom online filmov a vy si začnete vyberať ktorý film je pre vás zaujímavý. Možno že si film vyberiete rýchlo, alebo niekedy strávite výberom vhodného filmu aj pol hodiny, či ešte dlhšie. To nevadí,hlavne že ste si vybrali film, ktorý vás zaujíma a chcete si ho pozrieť a dokonca zadarmo,to je super. Už sa veľmi tešíte na nový film a nedočkavo kliknete na tlačítko PLAY v online prehrávači.

Ukáže sa vám prvá reklama,potom druhá,tretia a zase ďalšia. Možno že vás to presmeruje na nejaké internetové kasíno, kde vám sľubujú vysoké výhry,vstupný bonus zadarmo,stačí sa zaregistrovať, alebo na erotický obsah.

Podobne vyskúšate aj inú stránku z online filmami zadarmo a dopadnete podobne,všelijaké reklamy len k online filmu sa neviete akosi prepracovať. Ak máte trošku šťastia,tak maximálne si pozriete krátku ukážku,trailer k filmu a prečítate si dej filmu. Iba toľko,nič viac iba reklama. Smutné že? Nenahnevá vás to?

Online filmy

Filmy online bez limitu.

Istotne mi dáte za pravdu, že by ste chceli sledovať filmy online bez limitu. Určite aj vám lezú všetky tie reklamy na nervy a chcete pozerať filmy online bez limitu a bez prerušovania otravnými reklamami.

Tento obsah je uzamknutý !!!
Prosím označte že sa vam článok páči a otvorte uzamknutú časť článku.
Like
Tweet
Google +1

 

Online filmy – zoznam stránok z filmami a seriálmi.

Tak a tu je ten zoznam webových lokalít,kde môžete sledovať online tisícky filmov a seriálov vo vyhľadávači.

 

 

 

 

 

Online filmy – Čo to stojí?

Pretože na horeuvedených stránkach je možné sledovať tisíce filmov a seriálov vo vysokej kvalite a hlavne bez otravných reklám a uchovávanie mediálneho obsahu na serveroch niečo stojí, prevádzkovateľ spoplatnil používanie týchto služieb.

Ak chcete využívať tieto perfektné služby,je potrebné sa zaregistrovať a vytvoriť si PREMIUM účet na stránke STREAMUJ.TV

Po registrácii vam príde email z potvrdením registrácie. Nezabudnite tento email otvoriť a kliknutím na link potvrdiť registráciu,tak ako je to dole na obrázku.

Online filmy-potvrdenie registrácie

Po registrácii a potvrdeni si predplatte Premium na ľubovoľné obdobie. Môžete si predplatiť Premium na jeden deň,týždeň,mesiac,tri mesiace,pol roka alebo na celý rok naraz.

Čím dlhšie obdobie zvolíte,zaplatíte menej a ušetríte. Najviac ušetríte ak si zaplatíte Premium na celý rok naraz.

Nebojte sa,neide o nijako vysoké sumy peňazí,skôr naopak. Ak Premium účet na streamuj.tv porovnáte z káblovkou alebo zo satelitnými službami,zistite, že za Premium na streamuj.tv zaplatíte smiešne malo,posúďte sami.

Streamuj-tv

Zaplatiť za Premium účet môžete okrem českých korún aj eurami, alebo virtuálnou menou Bitcoin.

Za Premium účet môžete platiť pohodlne formou SMS alebo platobnou kartou. Túto možnosť najviac odporúčam,pretože platba prebehne rýchlo a hneď po zaplatení môžete sledovať filmy a seriály bez prerušovania.

Okrem toho za Premium účet môžete zaplatiť aj cez PayPal,InterKassa, alebo prevodom z účtu. V tomto prípade musíte počkať minimálne jeden deň a niekedy aj dlhšie,kým bude bankový prevod medzi účtami zrealizovaný,a až potom môžete nerušene sledovať svoje vysnené filmy a seriály.

Dobrou správou však je skutočnosť,že po zaregistrovaní a zaplatení za Premium účet môžete sledovať tisícky filmov a seriálov a to nielen na stránke Streamuj.tv a na hore uvedených stránkach, ale aj na ďalších stránkach, ktoré používajú prehrávač stramuj.tv a steamuju obsah z týchto serverov.

Jednoducho sa na týchto stránkach prihlásite prihlasovacím menom a heslom,ktoré ste zadali pri registrácii na stránke streamuj.tv, a už vám nič nebráni v sledovaní tisícov vysoko kvalitných filmov a seriálov. Vyskúšajte!

Zároveň registráciou získavate aj prístup na SOSAČ ak používate multimediálne centrum z KODI.

Viac informácii o KODI a doplnku SOSAČ sa dočítate v článku: KODI – Hurá,už mi SOSAČ funguje !!!

 

Pozrite si prosím krátke video a uvidíte aká je registrácia na streamuj.tv rýchla a jednoduchá.

 

V druhom videu uvidíte ako jednoducho si predplatiť Premium účet formou krátkych textových sprav SMS.

 

 

Autor príspevku: Milan Tulenko

Píšem recenzie,návody a zaujímavosti z elektroniky.