KODI – Kde hľadať free play-listy.

 

Neviete ako nainštalovať VPN do KODI? Prečítajte si článok „ PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI „

KODI upozornenie na VPN

Vyberte si jednu z najlepších VPN služieb pre KODI  IP VANISH VPN alebo PURE VPN a pripojte sa na bezpečný internet ešte dnes.

IP VANISH VPNPURE VPN

KODI-Ako a kde na internete nájsť play-list.

POZOR!!!

Informácie uvedené v článku slúžia iba na študijné účely a autor článku nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné zneužitie čitateľmi. 

Pretože sa ma veľa čitateľov blogu pýta na play-listy do KODI,po dlhšom čase znova píšem článok o multimediálnom centre KODI.  

Prosím všetkých čitateľov aby nežiadali play-listy,ja ich na svojom webe nemám ani nikdy v budúcnosti ich nebudem mať a ani nikomu žiadny play-list neposkytnem!

Ďakujem za porozumenie.

Tento článok je už v poradí ôsmy na tému multimediálneho centra KODI.  Pre tých čo ešte nečítali moje predchádzajúce články o KODI odporúčam, aby si ich prečítali postupne všetky.

Znova iba pripomínam, že KODI je fantastický FREE multimediálny Open source softvér,ktorý je možné zadarmo stiahnuť z domovskej stránky KODI

Softvér KODI je multimediálna aplikácia vyvinutá neziskovým technologickým inštitútom,konzorciom KODI Fundation,skôr označovaná ako XBMC.

KODI je multiplatformový softvér,ktorý je možné zadarmo stiahnuť,nainštalovať a používať v ľubovoľnom zariadení. Pretože je KODI je multiplatformovy softvér,bude fungovať nielen na operačnom systéme Windows, ale aj na Linuxe,Androide a rovnako aj na operačných systémoch od spoločnosti Apple ako je MAC OS,iOS.

Ďalej existujú aj špeciálne distribúcie KODI pre mini-počítače rozmerov kreditnej karty  Raspberi PI alebo Open Elec,Libre Elec, Kodi-buntu a podobne.

KODI je možné nainštalovať do akéhokoľvek Smart televízora z operačným systémom Android,čo je väčšina nových televízorov značiek Sony a Philips. Ďalej KODI je možné nainštalovať do ľubovoľného počítača alebo Notebooku,pritom vôbec nezáleží aký operačný systém používate,odporúčam Linux, lebo je zadarmo a má veľa skvelých možností.

Televízne programy,filmy,seriály a videá nemusíte sledovať iba na monitore počítača, ale jednoducho PC alebo Notebook prepojíte HDMI káblom z televízorom, alebo projektorom a filmy si môžete sledovať aj na veľkom premietacom plátne,urobte si doma v obývačke vlastné kino.

KODI – Pluginy.

Samostatný softvér KODI je iba základ a pre sledovanie online televízie,videa,filmov,seriálov,počúvanie hudby,hranie hier a oveľa viac možnosti potrebujete doinštalovať malé programy tretích strán,takzvané  pluginy alebo Add-ons.   Tieto pluginy sú obsahom repozitára. Existuje veľké množstvo pluginov,ktoré sú v rôznych repozitároch. Repozitar obsahuje niekoľko Add-ons.

Ivacy VPN

Pre nás je dôležitý KODI CZ/SK repozitár. Tento repozitár obsahuje okolo 50 pluginov. Len vďaka pluginu SOSAČ je možné sledovať niekoľko tisíc filmov a seriálov úplne zadarmo. Cez ostatné doplnky je možné sledovať z archívov rôznych televízií a to aj relácie,ktoré boli vysielané aj niekoľko rokov pozadu.

KODI – Sledovanie online TV.

Samozrejme cez softvér KODI je možné sledovať okrem archívu aj online televízne programy,to znamená tie, ktoré sa momentálne vysielajú v televízii. Na sledovanie online TV potrebujete mať nainštalovaný doplnok PVR IPTV Simple klient alebo Playlist Loader.

Ak ešte nemáte nainštalovaný PVR IPTV Simple klient môžete si ho stiahnuť kliknutím vpravo na Clone or download a potom download ZIP. Stiahnuty ZIP súbor nainštalujete do KODI,tak ako je to vo videu.

Okrem PVR IPTV Simple klienta alebo Playlist loadera potrebujete aj samotný play-list a s tým je už trošku väčší problém. M3U play-list si môžete stiahnuť z internetu a uložiť do zariadenia alebo zadať URL adresu na play-list,ktorý je uložený niekde na internete.

Najjednoduchšie je si objednať nejakú platenú IPTV službu. Niektorí poskytovatelia IPTV vám zároveň k službe IPTV ponúknu aj vlastný IPTV box,takto odpadá akákoľvek inštalácia.  IPTV box stačí pripojiť k ľubovoľnému televízoru a internetu,zapnúť a sledovať,nič netreba inštalovať ani nastavovať. Všetko funguje na prvé zapnutie. Okrem sledovania online programov aj bohatý archív programov, ktoré už boli odvysielané,filmotéka z filmami na želanie a veľa iných funkcii.

KODI – Kde zháňať FREE Play-listy.

Okrem už spomínaných platených IPTV služieb,je možné sledovať televízie aj úplne zadarmo, ak do KODI zoženiete play-list.

Nechcem nikoho nabádať na nelegálny príjem televíznych programov,len chcem upozorniť, že aj taká možnosť existuje. Free play-listy sa dosť ťažko zháňajú,skôr zoženiete play-list na zahraničné programy, alebo na XXX erotiku ako na slovenské alebo české televízie.

Do Google je treba zadať “ free m3u playlist,cz-sk m3u playlist,kodi m3u playlist download „a podobne.

Nie každý stiahnutý play-list alebo URL adresa na play-list je funkčná. Či je play-list funkčný si ľahko overite tak,že ho vyskúšate spustiť vo VLC. VLC-player prehrá všetky funkčne play-listy. Ak bude fungovať play-list vo VLC,bude fungovať aj v KODI.

Zhaňate play-list? Lacné M3U play-listy ponúka AliExpress. Vyžiadajte si 24 hodinovú skúšku úplne zadarmo.

Prečítajte si prosím aj článok: M3U Playlist – Tieto 5 Sa Oplatí Vyskúšať Zadarmo.

Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: