KODI – Kde hľadať free play-listy.

POZOR!!!

Tento blogový príspevok je viac ako rok starý a preto informácie uvedené v tomto článku nemusia byť aktuálne.


Hodnotenie:
 

Neviete ako nainštalovať VPN do KODI? Prečítajte si článok „ PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI „

KODI upozornenie na VPN

Vyberte si jednu z najlepších VPN služieb pre KODI  IP VANISH VPN alebo PURE VPN a pripojte sa na bezpečný internet ešte dnes.

IP VANISH VPNPURE VPN

KODI-Ako a kde na internete nájsť play-list.

POZOR!!!

Informácie uvedené v článku slúžia iba na študijné účely a autor článku nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné zneužitie čitateľmi. 

 

Pretože sa ma veľa čitateľov blogu pýta na play-listy do KODI,po dlhšom čase znova píšem článok o multimediálnom centre KODI.  

Prosím všetkých čitateľov aby nežiadali play-listy,ja ich na svojom webe nemám ani nikdy v budúcnosti ich nebudem mať a ani nikomu žiadny play-list neposkytnem!

Ďakujem za porozumenie.

Tento článok je už v poradí ôsmy na tému multimediálneho centra KODI.  Pre tých čo ešte nečítali moje predchádzajúce články o KODI odporúčam, aby si ich prečítali postupne všetky.

Znova iba pripomínam, že KODI je fantastický FREE multimediálny Open source softvér,ktorý je možné zadarmo stiahnuť z domovskej stránky KODI

Softvér KODI je multimediálna aplikácia vyvinutá neziskovým technologickým inštitútom,konzorciom KODI Fundation,skôr označovaná ako XBMC.

KODI

KODI je multiplatformový softvér,ktorý je možné zadarmo stiahnuť,nainštalovať a používať v ľubovoľnom zariadení. Pretože je KODI je multiplatformovy softvér,bude fungovať nielen na operačnom systéme Windows, ale aj na Linuxe,Androide a rovnako aj na operačných systémoch od spoločnosti Apple ako je MAC OS,iOS.

Ďalej existujú aj špeciálne distribúcie KODI pre mini-počítače rozmerov kreditnej karty  Raspberi PI alebo Open Elec,Libre Elec, Kodi-buntu a podobne.

KODI je možné nainštalovať do akéhokoľvek Smart televízora z operačným systémom Android,čo je väčšina nových televízorov značiek Sony a Philips. Ďalej KODI je možné nainštalovať do ľubovoľného počítača alebo Notebooku,pritom vôbec nezáleží aký operačný systém používate,odporúčam Linux, lebo je zadarmo a má veľa skvelých možností.

Televízne programy,filmy,seriály a videá nemusíte sledovať iba na monitore počítača, ale jednoducho PC alebo Notebook prepojíte HDMI káblom z televízorom, alebo projektorom a filmy si môžete sledovať aj na veľkom premietacom plátne,urobte si doma v obývačke vlastné kino.

KODI – Pluginy.

Samostatný softvér KODI je iba základ a pre sledovanie online televízie,videa,filmov,seriálov,počúvanie hudby,hranie hier a oveľa viac možnosti potrebujete doinštalovať malé programy tretích strán,takzvané  pluginy alebo Add-ons.   Tieto pluginy sú obsahom repozitára. Existuje veľké množstvo pluginov,ktoré sú v rôznych repozitároch. Repozitar obsahuje niekoľko Add-ons.

Pre nás je dôležitý KODI CZ/SK repozitár. Tento repozitár obsahuje okolo 50 pluginov. Len vďaka pluginu SOSAČ je možné sledovať niekoľko tisíc filmov a seriálov úplne zadarmo. Cez ostatné doplnky je možné sledovať z archívov rôznych televízií a to aj relácie,ktoré boli vysielané aj niekoľko rokov pozadu.

KODI – Sledovanie online TV.

Samozrejme cez softvér KODI je možné sledovať okrem archívu aj online televízne programy,to znamená tie, ktoré sa momentálne vysielajú v televízii. Na sledovanie online TV potrebujete mať nainštalovaný doplnok PVR IPTV Simple klient alebo Playlist Loader.

Ak ešte nemáte nainštalovaný PVR IPTV Simple klient môžete si ho stiahnuť kliknutím vpravo na Clone or download a potom download ZIP. Stiahnuty ZIP súbor nainštalujete do KODI,tak ako je to vo videu.

Okrem PVR IPTV Simple klienta alebo Playlist loadera potrebujete aj samotný play-list a s tým je už trošku väčší problém. M3U play-list si môžete stiahnuť z internetu a uložiť do zariadenia alebo zadať URL adresu na play-list,ktorý je uložený niekde na internete.

Najjednoduchšie je si objednať nejakú platenú IPTV službu. Niektorí poskytovatelia IPTV vám zároveň k službe IPTV ponúknu aj vlastný IPTV box,takto odpadá akákoľvek inštalácia.  IPTV box stačí pripojiť k ľubovoľnému televízoru a internetu,zapnúť a sledovať,nič netreba inštalovať ani nastavovať. Všetko funguje na prvé zapnutie. Okrem sledovania online programov aj bohatý archív programov, ktoré už boli odvysielané,filmotéka z filmami na želanie a veľa iných funkcii.

KODI – Kde zháňať FREE Play-listy.

Okrem už spomínaných platených IPTV služieb,je možné sledovať televízie aj úplne zadarmo, ak do KODI zoženiete play-list.

Nechcem nikoho nabádať na nelegálny príjem televíznych programov,len chcem upozorniť, že aj taká možnosť existuje. Free play-listy sa dosť ťažko zháňajú,skôr zoženiete play-list na zahraničné programy, alebo na XXX erotiku ako na slovenské alebo české televízie.

Play-list

Do Google je treba zadať “ free m3u playlist,cz-sk m3u playlist,kodi m3u playlist download „a podobne.

Nie každý stiahnutý play-list alebo URL adresa na play-list je funkčná. Či je play-list funkčný si ľahko overite tak,že ho vyskúšate spustiť vo VLC. VLC-player prehrá všetky funkčne play-listy. Ak bude fungovať play-list vo VLC,bude fungovať aj v KODI.

Zhaňate play-list? Lacné M3U play-listy ponúka AliExpress. Vyžiadajte si 24 hodinovú skúšku úplne zadarmo.

Každý free play-list má určitú životnosť,niekedy funguje týždeň,inokedy mesiac a môže sa stať, že niektorý play-list nebude fungovať už na druhý deň po inštalácii.

Pretože veľa čitateľov blogu odo mňa žiada free play-list,rozhodol som sa že niečo uverejním.

Funkčné play-listy obsahujúce české a slovenské programy môžete sťahovať z týchto serverov: 

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Ak sa vám článok páči,prosím posuňte ho ďalej,komentujte,pridávajte vlastné play-listy do komentárov,zdieľajte…         Ďakujem.

Prečítajte si prosím aj článok: M3U Playlist – Tieto 5 Sa Oplatí Vyskúšať Zadarmo.

Aký užitočný bol tento príspevok?

Kliknutím na hviezdičku to ohodnotíte!

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky:

10 Thoughts to “KODI – Kde hľadať free play-listy.”

 1. enigma2

  Zdravím .Mám otázku: Dá sa vygenerovat playlist Skylink aj do linuxového prímača (enigma2) ? Poprípade existuje dáky plugin na to . Skylink si platím samozrejme.Dakujem za odpoved.

  1. Zdravím.
   Na enigmu2 žiadny takýto plugin neexistuje. Aplikáciu Skylink Live TV je možné inštalovať do zariadení s OS Android. Je dostupný aj doplnok do KODI. Viac info v článku “ Skylink Live TV na mesiac zadarmo.

 2. Milos

  dobry den prajem, rad by som sa informoval, resp. potreboval pomoc ako nainstalovat do Kodi epg pre vsetky tv stanice, kedze Operator od ktoreho mam playlist nema epg, viete mi poradit resp. pomoct?

  1. Zdravím Miloš.
   Z EPG je to teraz trošku horšie. V minulosti fungovala stránka http://22century.cz a neskôr https://api.lemoncze.com/tvprogram
   Momentálne nič FREE nepoznám iba platené https://koditvepg.com , https://www.iptv-epg.com
   Ak niečo nové a zadarmo objavím,napíšem článok.

 3. Alex Rezmuves

  Dobrý deň chcel by som sa informovať viac o vpnvanish ako sledovať tv kanály.. nechápem k tomu veľmi prosím o viac info ďakujem vám…

  1. Zdravím vás Alex.
   VPN služba slúži na to,aby ste boli na internete anonymný. Nikto nezisti kto ste,čo na internete robíte,aké stránky prezeráte,čo sťahujete aké videa sledujete a podobne. VPN je ochrana pred sledovaním zo strany úradov,korporácii a pred hackermi.
   Ak používate KODI,sledujete online filmy alebo sťahujete,môže sa stať že tento obsah je chránený autorským právom a za takúto činnosť môžete byť stíhaný. Vyhnúť sa nepríjemnostiam zo zákonom vam pomôže práve služba VPN. (IPVANISH VPN,PURE VPN a ďalšie)
   Viac o VPN sa dočítate v novom článku: Pripojte sa k VPN a užívajte si online slobodu.

 4. Jozef Ďurčovič

  Dobrý deň. Mám otázku.
  Ako nainštalovať Kodi do televízora Changhong UHD65D6500ISX2.
  Ďakujem.

  1. Zdravím vás Jozef. Do čínskeho TV Changhong UHD65D6500ISX2 sa pravdepodobne ani KODI nainštalovať nedá. Nikde som nezistil aky ma tento TV operačný systém. KODI pre rôzne OS je možne stiahnuť zo stránky

 5. roman

  pri pozerani on line tv v kody mi po asi minute vypne program,kde moze byt chyba ?

  1. Zdravím vás Roman. Pravdepodobne mate na mysli sledovanie filmov cez doplnok Sosač alebo Befun. Prečítajte si článok:
   https://www.milantulenko.eu/2017/08/kodi-hurauz-mi-sosac-funguje.html

   Ak ide o online TV,mate nefunkčný play-list,preto vyhľadajte a skúste iný. Viac v článku:
   https://www.milantulenko.eu/2017/07/kodi-kde-hladat-free-play-listy.html

Zanechať Komentár