Je 6 zmysel práčky nezmysel?

Práčka zo 6 zmyslom

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Inteligentné práčky zo 6.zmyslom.

Inteligentná technológia 6.zmysel inštalovaná v moderných práčkach Whirpool šetri nielen vodu,elektrickú energiu ale aj pracie prostriedky a váš drahocenný čas. 
 

Intuícia alebo predtucha,to je u človeka šiestym zmyslom. Máte ho aj vy?

Šiesty zmysel vám našepkáva, podvedome cítite,že práve teraz,práve v tejto chvíli sa niečo stane,niečo nečakané a neobyčajné.
Šiesty zmysel je predzvesť,ktorá vás upozorní na mimoriadne udalosti.
 
Niekedy sa dostanete do situácie,keď nemáte čas racionálne rozmýšľať,ste vo veľkom psychickom strese a ste pod hrozbou veľkého nebezpečenstva.
 
Vtedy zareaguje váš šiesty zmysel a vy rýchlo bez rozmýšľania konáte
a reagujete na vzniknutú situáciu. Niekedy rozhodujú iba zlomky sekundy,
na ktorých záleží vaše zdravie alebo aj vaša ďalšia existencia.Šiesty zmysel je v takýchto situáciach veľmi dôležitý,ale viete ako vám môže byť nápomocný šiesty zmysel nainštalovaný v inteligentnej práčke?
Inteligentné práčky zo 6.zmyslom
 

Inteligentná technológia – 6.zmysel.

 
O moderných inteligentných vychytávkach píšem veľmi rád a posledne som napísal článok o inteligentnej domácnosti Smart Home a tento článok je
o šiestom zmysle inteligentných automatických pračiek Whirpool.
 

Možno niekto bude namietať, že šiesty zmysel je iba reklamný slogan a ťah na zákazníkovu peňaženku, ale nie je to pravda,práčky zo šiestym zmyslom existujú.

A čo je teda vlastne ten šiesty zmysel, ktorým výrobcovia vylepšujú svoje automatické práčky z prívlastkom inteligentné?

Šiesty zmysel to je rad špeciálnych senzorov,ktoré odovzdávajú rôzne vstupné informácie do mikroprocesora,ktorý tieto informácie vyhodnocuje a na základe nich prispôsobuje beh programu tak, aby výsledný efekt prania bol čo najlepší
a najúspornejší.

Vďaka šiestemu zmyslu práčka spotrebuje čo najmenej vody a elektrickej energie,pritom navrhne dávkovanie pracích prostriedkov tak, aby sa dosiahol čo najlepší efekt prania v závislosti na stupni znečistenia vloženej bielizne.
6.zmysel do pračiek integruje spoločnosť Whirpool.

Práčky plnené spredu zo šiestym zmyslom.

Vysoko citlivé senzory u práčky zo šiestym zmyslom počas celého priebehu prania vyhodnocujú množstvo a stupeň znečistenia bielizne a na základe týchto informácii  regulujú optimálne dávkovanie vody,stupeň ohrevu,dĺžku a množstvo pracích cyklov a navrhnú množstvo pracieho prostriedku.

Práčka zo 6. zmyslom automaticky vyhodnotí úroveň nasiaknutia bielizne vodou a podľa toho reguluje ďalší prívod vody tak, aby sa dosiahlo čo najlepšie vypranie bielizne z minimálnou spotrebou vody.

Práčky plnené spredu zo šiestym zmyslom
 
 
 
 

Vďaka tejto funkcii,práčka zo 6. zmyslom spotrebuje až o 50% vody menej ako klasická automatická pračka.

Počas prania práčka neustále monitoruje a optimalizuje priebeh prania tak, aby výsledný efekt prania bol čo najlepší a aby sa spotrebovalo čo najmenej vody,pracích prostriedkov a elektrickej energie.

Práčka zo šiestym zmyslom informuje o každej činnosti obsluhu na displeji,tak budete presne vedieť v akom pracom cykle práve je a koľko minút ešte zostava do konca prania.

6.zmysel INFINITE CARE.

Najznámejší svetový výrobca pračiek Whirpool zašiel v tomto smere ešte ďalej a vyvinul technológiu Infinite Care,vďaka ktorej je pranie ešte oveľa šetrnejšie k jemným vláknam a vaše oblečenie bude vyzerať ako nové aj po  viacnásobnom praní. 

Bubon práčky INFINITE CARE
 

Technológia Infinite Care sa odlišuje od ostatných technológií špeciálnym pohybom bubna Wawe Motion Plus,vďaka čomu je zabezpečený pozvoľný rozbeh bubna a minimálne otáčky pre jemnú bielizeň tak, aby výsledok prania bol najšetrnejší bez akéhokoľvek poškodenia jemných vlákien.

6.zmysel Colours.

Vďaka asymetrickému otáčaniu bubna a nízkym teplotám už od 15°C vaša farebná bielizeň bude dlho ako nová,čierna ostane čiernou a biela zase bielou.
Spredu plnené práčky Whirpool
 
Silent Motion inovatívny motor zo zníženými vibráciami a hlučnosťou zabezpečuje účinnejšie pranie a odstreďovanie. Tento špeciálny elektromotor má oveľa vyššiu životnosť,na ktorý spoločnosť Whirpool dáva až 10 ročnú záruku.
 
Silent Motion inovatívny motor Whirpool práčky zo 6.zmyslom

ZEN Technology – Práčky Whirpool plnené zvrchu.

Výbornou správou je, že unikátna technológia priameho pohonu bubna ZEN bola vyvinutá práve na Slovensku v Poprade.

Zvrchu plnené práčky ZEN sa vyrábajú v Popradskej fabrike Whirpool a expedované sú vlastnou obchodnou sieťou do celého sveta.

Zvrchu plnené práčky ZEN sú vhodnejšie do menších priestorov,lebo zaberajú podstatne menej miesta ako práčky plnené spredu.

Zhora plnené práčky Whirpool
 

Na elektromotor pračiek ZEN Whirpool poskytuje 10 ročnú záruku.

Jedinečne úsporné programy pračiek Whirpool 6.zmysel.

AquaEco

Program vhodný na pranie menšieho množstva bielizne,ktorý ušetri až 50% vody,pracích prostriedkov,aviváže a elektrickej energie.

SuperEco

Štvorhodinový program vhodný na nočné pranie ktory ušetri až 40% energie zníženými otáčkami bubna a dlhým časom pôsobenia pracích prostriedkov.

Speed 15/30

Tento program zase šetri váš drahocenný čas, ak sa niekam ponáhľate a rýchlo si potrebujete vyprať šaty,práčka Whirpool to stihne už aj za 15 minút.

Deň 40°C

Program pre bežné denné pranie pri teplote 40°C na zmiešanú bavlnu
a syntetické vlákna. 60 minútový program z perfektným výsledkom.

Noc

Program zo zníženou hlučnosťou určený na nočné pranie. Dobrou voľbou je odstreďovanie odložiť až na ráno.

Exkluzívne programy Whirpool 6.zmysel.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Teplotné fázy 25°C,35°C a 40°C na účinné odstraňovanie nečistot pri nízkych teplotách, kde sa okrem času ušetri aj energia až do 40%.

Pozrieť si všetky práčky v eshope
 
 
Práčku zo 6.zmyslom sa určite oplatí kúpiť do každej domácnosti nielen preto, že šetrí vodu,energie,čas ale aj životné prostredie.
 

Written by 

Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: