Varný robot.

Varný robot

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Varný robot-veľký pomocník do kuchyne.

Kde bolo tam bolo,za siedmimi horami a siedmymi dolinami žili raz dve deti – sirôtky,Janko a Anička. Pretože raz Janko pomohol v hore postaršej babičke taligu ťahať,obdarovala ho hrnčekom,varným robotom KITCHENAID 5KCF0103ECA
Varný robot
Varný robot KitchenAid nie je iba taký hocijaký kuchynsky robot, ale je priam zázračný. Stačí ho pripojiť na sieťové napätie 230 voltov,vložiť ingrediencie zvoliť jeden zo šiestych automatických programov a stlačiť tlačidlo „POWER“.
V divotvornom hrnčeku zabublá,zakypí,zapufká a hneď je plný všelijakých varených,smažených,dusených,naparovaných dobrôt od výmyslu sveta.
Okrem šiestych automatických programov je aj možnosť manuálnych nastavení a takto experimentovať –  vytvárať vlastné recepty na varenie okrem tých, ktoré sú v aplikácii pre Smart mobilné telefóny.
KitchenAid 5KCF0103 je veľký pomocník do každej kuchyne a priam ako stvorený pre každú kuchárku,ktorá má málo času na prípravu jedál.
Je to riešenie všetko v jednom a okrem varenia dokáže aj smažiť,variť v pare,dusiť,miesiť cesto,sekať,mlieť,mixovať,miešať,emulgovať a šľahať.
Varný robot KitchenAid 5KCF0103 - sekanie
Už nebudete potrebovať žiadny iný kuchynský robot alebo rôzne parne hrnce, sekáče,drvičky,mlynčeky,mixéry,šľahače a iné veci.
Jeden šikovný pomocník zvládne prácu za desiatych. A nakoniec všetko raz dva umyjete v umývačke riadu – to je paráda. Ušetrite veľa času a energie.
 

 

1.Varenie

 

Režim varenie umožňuje okrem iného variť aj chutné polievky a bisques.
Tento režim využijete aj na varenie marmelády a želé,prípadne ďalších potravín,ktoré vyžadujú niekoľko minút varu.

2. Smaženie

 

Režim smaženie je určený na prípravu lahodných minutiek, orientálnych jedál alebo praženice zo slaninou, či iných pochúťok.

3. Dusenie

 

Režim dusenia ponúka širokú škálu z pred-programovaných metód pre vytváranie najrôznejších jedál od omáčok až po rizoto.
Keď sa napríklad rozhodnete variť guľáš,holandskú omáčku či Ratatouille, prednastavený automatický režim vám umožní prípravu týchto jedál veľmi rýchlo, jednoducho a predsa dokonale.

4. Naparovanie

 

Režim naparovania z použitím horného, dolného alebo vnútorného koša
umožňuje perfektnú a nízkokalorickú prípravu zeleniny, rýb, mušlí a pod.

5. Pyré

 

Režim pyré kombinuje varenie a sekanie,vďaka čomu docielite perfektných výsledkov najmä pri príprave pyré a podobných pokrmov vyžadujúcich kombináciu varenia a sekania.

6.Cesto

 

Jednoducho,ľahko a z minimálnym úsilím si pripravte cesto na chlieb,pizzu,
koláč alebo iné pečivo.

Prevedenie varných robotov KitchenAid.

[lockercat]

Veľmi pekný dizajnový kúsok prekypuje rôznymi technológiami a mnohými funkciami,automatikou a manuálnym nastavením.
Funkcia StirAssist jemne obracia a premiešava rovnomerne suroviny pri varení,podobne a s takými istými výsledkami ako pri ručnom miešaní.
Vďaka tejto funkcii sa vám už nič nepripáli.
Varný robot KitchenAid 5KCF0103-miešanie
Hrubá hliníková platnička z minimálnym tepelným odporom a z vysoko presným tepelným čídlom dosahuje rovnomernú teplotu až 140°C po celom tele za neuveriteľne krátky čas.
Jedinečná a štýlová nerezová varná nádoba o objeme 4,5 l s ergonomickými
držiakmi, vyklápacím viečkom a otvorom pre pridávanie surovín.
[/lockercat]
Varný robot KitchenAid 5KCF0103 vám pripraví  čokoľvek, od veľmi jednoduchého až po náročnejšie pokrmy len zo základných surovín.
Veľmi jednoducho pripravíte výborné pokrmy pre malú či veľkú rodinu.
Vďaka vyklápaciemu veku a otvoru pre pridávanie surovín môžete ľahko pridávať ingrediencie a bylinky počas varenia.
Robustná a stabilná liatinová konštrukcia Kitchen Aid z prvotriednou povrchovou úpravou a dlhou životnosťou sa vyrába vo viacerých farebných vyhotoveniach,stačí si vybrať akú farbu máte radi alebo dopasovať k vášmu
kuchynskému zariadeniu.
Z varným robotom KitchenAid 5KCF0103 bude varenie hračkou nielen pre
skúsene kuchárky, ale aj pre mladé gazdinky.“ Var hrnček,var.

Written by 

Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: