Skrytá kamera

Skrytá kamera
Celkove hodnotenie

Skrytá kamera odhalí zlodejov a podvodníkov.

V tomto článku sa dozviete nielen o miniatúrnych skrytých kamerách, ktorými môžete natáčať tajne videá kdekoľvek a kedykoľvek celkom nenápadne, ale hlavne o profesionálnych kamerách určených na ochranu vášho majetku alebo na sledovanie prírody pre poľovníkov.
 

Načo potrebujem skrytú kameru?

Tak ako už sám nádpis článku napovedá,skrytá kamera odhalí a usvedčí hlavne zlodejov,podvodníkov a vandalov. Niekedy nepotrebujete kameru kryť,skôr naopak,možno neskúseného zlodeja odradí od činu aj atrapa kamery.
Lenže niektorí delikventi sú vysoko vynaliezavý, a preto ľahko si poradia aj z elektronickým zabezpečením alebo kamera. Preto v takomto prípade je rozumnejšie kameru skryť aby ju jednoducho páchateľ nevidel a nezničil,prípadne nezničil iba samotný záznam na pamäťovom médiu.
Každodenne počúvame a čítame správy o rôznych kriminálnych prípadoch,ktoré sa ľahko môžu stať aj vám alebo vašim blízkym. Na dennom poriadku sú podvody,vandalizmus,prepadnutie,vykradnutie,znásilnenie,vražda a podobne.
Tieto tresné činy sa niekedy len veľmi ťažko vyšetrujú a dokazujú na súdoch.
Najviac touto kriminalitou sú postihnutý seniori a bezbranné malé deti.
Preto ochraňujme nielen svoje príbytky,domy a byty,seba ale aj svojich blízkych nielen elektronickým zabezpečením, ale aj kamerovým systémom.
Okrem toho skrytá kamera môže odhaliť aj neveru,domáce násilie,násilie konané na vašich deťoch,príbuzných alebo rodičoch počas vašej neprítomnosti a podobné negatívne javy v spoločnosti.
Zo skrytou kamerou môžete kedykoľvek a kdekoľvek natáčať aj vysoko kvalitné videá vo vysokom rozlíšení.
Môžete si napríklad z niekoho urobiť srandu,podobne ako v televíznej relácii.
O legálnosti a nelegálnosti natáčania nie je určený tento článok, a preto dobre si zvážte čo budete skrytou kamerou natáčať.

Skrytá kamera v pere.

Na trhu pre tento účel môžete zohnať miniatúrne špionážne kamery. Jednou z nich je špionážna kamera zabudovaná nenápadne v písacom pere.
Skrytá kamera v pere
kamera

Táto nenápadná kamera zabudovaná v naoko obyčajnej prepisovačke okrem vysokokvalitného Full-HD farebného obrazu zaznamenáva aj zvuk.

Záznam z kamery a mikrofónu sa ukladá na mikro SD pamäťovú kartu. Tento záznam jednoducho prenesiete do počítača alebo iného zariadenia cez USB kábel.

Skrytú kameru v pere môžete jednoducho stále nosiť pri sebe do školy,do zamestnania,na prezentácie a schôdzky. Jednoducho a celkom nenápadne nahráte vysokokvalitný Full HD záznam pri každej príležitosti a nikto si nič nevšimne.

Skrytá kamera v hodinkách.

Ďalšia špionážna skrytá kamera je zabudovaná v náramkových hodinkách.
Podobne ako v predchádzajúcom prípade máte hodinky zo skrytou kamerou vždy pri sebe a nenápadne bez toho, aby si to niekto všimol nahrávate vysokokvalitný FullHD farebný obraz samozrejme aj zo zvukom.

Ostatné skryte kamery.

Iné špionážne kamery sú zabudované napríklad v okuliaroch,v budíku,v pohybovým senzore PIR,v nočnej lampe a podobne. Niektoré majú aj neviditeľné infračervené prisvietenie na nočné videnie.
Existujú aj špeciálne miniatúrne kamery,ktoré si môžete sami zabudovať do ľubovoľného zariadenia,nábytku alebo na čo si len spomeniete.

Skrytá kamera – Fotopasca.

Tento obsah je uzamknutý !!!
Prosím označte že sa vam článok páči a otvorte uzamknutú časť článku.
Like
Tweet
Google +1
Fotopasca LTL. ACORN 6310 MG CZ je jedna z najmodernejších z GPRS a SMS ovládaním.
Ma vysokokvalitný 12 MP CMOS obrazový snímač. Dokáže robiť kvalitne záznamy vo vysokom rozlíšení HD aj v úplnej tme. Okrem toho že záznamy ukladá na pamäťovú kartu SD,posiela ich aj vo formáte MMS na mobilný telefón a do e-mailovej schránky.

Mobilný telefón na sledovanie priestorov.

Pre jednoduché aplikácie,napríklad na sledovanie detskej izby môžete využiť aj Smart mobilný telefón z operačným systémom Android. Stačí jednoducho nainštalovať do mobilu potrebnú aplikáciu ktorých je na Google Play niekoľko.
Na tomto princípe fungujú takzvané IP-Kamery,ktoré sa pripájajú na internet.
Okrem samostatných IP-kamier existujú aj celé kamerové sety zložené z viacerých kamier určených na ochranu majetku,ktoré sa niekedy kombinuju zo zabezpečovacím zariadením,takzvaným alarmom, alebo dokonca aj z domácou inteligentnou sieťou Smart Home. Ale o tom napíšem niečo až nabudúce.
Ak sa vám článok páčil,prosím zdieľajte ho ďalej. Ďakujem.

Autor príspevku: Milan Tulenko

Píšem recenzie,návody a zaujímavosti z elektroniky.