KODI-Zasekáva a mrzne.

KODI – Zasekáva a mrzne systém.

Možno aj vám sa stalo, že softvér KODI vám šľapal ako švajčiarské hodinky a po upgrade na verziu KODI 17.0 Krypton zasekáva a mrzne systém tak, že sa nedá vôbec pozerať žiadne filmy a videá.
 
Upgrade KODI
Stalo sa to aj mne že KODI zasekával a mrzol na starom Notebooku DELL Latitude D 620, a preto chcem vám tu opísať ako som tento problém s KODI vyriešil.

Znova iba pripomeniem, že KODI je multiplatformový slobodný multimediálny softvér,ktorý si môžete úplne zadarmo stiahnuť zo stránky a nainštalovať do Smart televízora z operačným systémom Android alebo do Android boxu.
Pretože KODI je multiplatformový softvér,môžete ho inštalovať nielen do Andtoid zariadení ako je napríklad Tablet a Smart telefón, ale aj do počítača alebo Notebooku pod operačný systém Windows,Linux,Mac,iOS a do iných zariadení ako je HTPC, Raspberi PI a podobne.
Tento článok je už v poradí siedmy zo série Multimediálne centrum KODI.

Odporúčam vám  prečítať aj všetky predchádzajúce a pozrieť si videá na YouTube.

V minulom článku som písal návod „Ako zmeniť SKIN„-prostredie a prispôsobiť si KODI podľa vlastných predstáv a v tomto článku opíšem,čo robiť, ak nainštalujete najnovšiu verziu KODI
a zariadenie vám odmieta prehrávať,iba sa zasekáva a mrzne,podobne ako je to vo videu.

Prečo sa KODI v 17.0 Krypton zasekáva a mrzne systém?

Tento obsah je uzamknutý !!!
Prosím označte že sa vam článok páči a otvorte uzamknutú časť článku.
Like
Tweet
Google +1

Menšie výpadky internetovej konektivity je možné limitovať navýšením cache. Existuje na to doplnok do KODI Advancet Settings. Treba ho nainštalovať a nastaviť,ale to je už na iný článok.
Ak sa vám článok páči,prosím zdieľajte ho ďalej. Ďakujem. Milan

Autor príspevku: Milan Tulenko

Píšem recenzie,návody a zaujímavosti z elektroniky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *