KODI-Zasekáva a mrzne.

Neviete ako nainštalovať VPN do KODI? Prečítajte si článok „ PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI „

KODI upozornenie na VPN

Vyberte si jednu z najlepších VPN služieb pre KODI  IP VANISH VPN alebo PURE VPN a pripojte sa na bezpečný internet ešte dnes.

IP VANISH VPNPURE VPN

KODI – Zasekáva a mrzne systém.

Možno aj vám sa stalo, že softvér KODI vám šľapal ako švajčiarské hodinky a po upgrade na verziu KODI 17.0 Krypton zasekáva a mrzne systém tak, že sa nedá vôbec pozerať žiadne filmy a videá.
 
Upgrade KODI
Stalo sa to aj mne že KODI zasekával a mrzol na starom Notebooku DELL Latitude D 620, a preto chcem vám tu opísať ako som tento problém s KODI vyriešil.

Znova iba pripomeniem, že KODI je multiplatformový slobodný multimediálny softvér,ktorý si môžete úplne zadarmo stiahnuť zo stránky a nainštalovať do Smart televízora z operačným systémom Android alebo do Android boxu.
Pretože KODI je multiplatformový softvér,môžete ho inštalovať nielen do Andtoid zariadení ako je napríklad Tablet a Smart telefón, ale aj do počítača alebo Notebooku pod operačný systém Windows,Linux,Mac,iOS a do iných zariadení ako je HTPC, Raspberi PI a podobne.
Tento článok je už v poradí siedmy zo série Multimediálne centrum KODI.

Odporúčam vám  prečítať aj všetky predchádzajúce a pozrieť si videá na YouTube.

V minulom článku som písal návod „Ako zmeniť SKIN„-prostredie a prispôsobiť si KODI podľa vlastných predstáv a v tomto článku opíšem,čo robiť, ak nainštalujete najnovšiu verziu KODI
a zariadenie vám odmieta prehrávať,iba sa zasekáva a mrzne,podobne ako je to vo videu.

Prečo sa KODI v 17.0 Krypton zasekáva a mrzne systém?

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Menšie výpadky internetovej konektivity je možné limitovať navýšením cache. Existuje na to doplnok do KODI Advancet Settings. Treba ho nainštalovať a nastaviť,ale to je už na iný článok.
Ak sa vám článok páči,prosím zdieľajte ho ďalej. Ďakujem. Milan

Written by 

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: