KODI-Ako nainštalovať Playlist Loader


Playlist Loader je doplnok (Addon) určený na prehrávanie viacerých M3U play-listov. Momentálne bol Playlist Loader presunutý do nového repozitára.

ADDONREPOSITORYURL ADRESA ZDROJA
Playlist LoaderNUX 007https://github.com/Nux007/kodi-nux007-repository/raw/master/nux007.repository/nux007.repository-0.0.4.zip

Neviete ako nainštalovať VPN do KODI? Prečítajte si článok „PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI „

Vyberte si jednu z najlepších VPN služieb pre KODI  IP VANISH VPN alebo PURE VPN a pripojte sa na bezpečný internet ešte dnes.

KODI  – Playlist loader.

POZOR!!!

Informácie uvedené v článku slúžia iba na študijné účely a autor článku nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné zneužitie čitateľmi. 

Tento článok nadväzuje na predchádzajúce dva články zo série “KODI – Ako sledovať TV zadarmo”.
Ak ste ich ešte nečítali odporúčam vám prečítať “1. Ako sledovať TV zadarmo” a “2. Ako sledovať TV zadarmo-KODI” a potom sa  vráťte späť na tento článok.
 
Pretože prvý článok mal veľmi veľký úspech a druhý článok len za prvých 24 hodín po uverejnení mal viac ako 3 200 zobrazení,rozhodol som sa pokračovať v písaní ďalších článkov na tému “Ako sledovať TV zadarmo- KODI”,tentoraz o tom ako nainštalovať a používať Playlist Loader.
KODI
 
Najprv znova iba pripomeniem, že Multimediálne centrum KODI je slobodný multiplatformový softvér šírený pod licenciou GNU GPL a zadarmo si ho môžete stiahnuť z Google Play do SMART televízora z operačným systémom Android. Operačný systém Android majú televízory SONY a PHILIPS. Okrem toho KODI môžete nainštalovať aj do  Android boxu, ktorý pripojíte k obyčajnému televízoru a takto si vytvoríte Smart TV z Multimediálnym centrom aj zo starého televízora.
 

 

Ďalej KODI môžete zadarmo stiahnuť z oficiálnej stránky KODI a nainštalovať do ľubovoľného aj staršieho počítača alebo Notebooku z operačným systémom Windows alebo Linux.

Ak náhodou rozmýšľate o novom PC a Windows je pre vás nenahraditeľný alebo sa ho nijak nechcete vzdať,možno práve pre vás je vhodný HTPC počítač.

HTPC počítač EVOLVEO Win PC X5 to je vlastne prehrávač multimediálny a osobný počítač (4 jadrový procesor Intel) z operačným systémom Windows 10 v jednej malej krabičke z WiFi pripojením. Vhodne pre inštaláciu KODI.

 
 

Pre inštaláciu KODI sú podporované aj systémy Apple Mac OSX,iOS,BSD,počítač veľkosti kreditnej karty Raspberi PI a podobne.

 
V Multimediálnom centre KODI môžete sledovať nielen online stream televíznych programov, ale vďaka KODI budete mať prístup aj k mnohým TV archívom a streamovacim službám z celého sveta.
 
KODI-Streaming TV
 

Ako nainštalovať Playlist Loader do KODI.

[lockercat]

V minulom článku ” Ako sledovať TV zadarmo – KODI ” som opísal podrobný návod ako nainštalovať a nastaviť PVR IPTV Simple Clienta. Cez tento doplnok do KODI je možné sledovať online televízie, ale iba z jedného playlistu. Ak chcete použiť ďalší playlist musíte znova nastaviť cestu k inému playlistu a reštartovať KODI čo je dosť zdĺhavé a nepraktické.
 
PS: Prečítajte si nový článok: 

 

Ako Aktivovať A Nastaviť Doplnok PVR IPTV Simple Client.

 
Ak chcete používať viac playlistov a rýchlo medzi nimi prepínať bez re-štartovania KODI nainštalujte si do KODI Playlist Loader. Ako na to? Ideme pekne po poriadku.
 
V prvom rade budete potrebovať nainštalovať repozitár doplnkov SuperRepo, v ktorom okrem veľkého množstva rôznych doplnkov do KODI je aj spomínaný Playlist Loader.
 
POZOR! Repozitár SuperRepo už neexistuje. Doplnok Play-list Loader je v repozitári KODIL.
Repozitár KODIL je na adrese: http://www.lvtvv.com/repo
 

Postup ako pridať URL adresu repozitára doplnkov do KODI.

Tu podrobne opíšem postup ako pridať URL adresu repozitára doplnkov  SuperRepo. Existuje veľké množstvo repozitárov, ale postup pridania a nainštalovania je taký istý ako v tomto prípade.
 
Kurzorom myši nabehnete na “Systém” a potom kliknete na “Správca súborov“. Na ďalšej obrazovke kliknete na “Pridať zdroj” Potom kliknete na “Žiadne“. Zadajte URL adresu repozitára,v našom prípade ma SuperRepo URL adresuhttp://srp.nu ” —“ http://www.lvtvv.com/repo ”  a kliknite hotovo. Potom pomenujte repozitár.(SuperRepo) — ( KODIL ) Kliknite na “OK” a vzdialenú cestu k Repozitáru na internete máte nastavenú.
Pozrite si prosím inštruktážne video.
 
 

Postup ako nainštalovať repozitár doplnkov do KODI.

Keď už máte pridanú URL adresu repozitára ( SuperRepo )— (Kodil), môžete pristupiť na druhý krok a to je inštalácia repozitára. Postupujte následovne.

Kliknite na ” Systém “,” Doplnky ” a ” Inštalovať doplnky zo zip archívu “. V ďalšom okne kliknite na ” SuperRepo ” — ” Kodil”  Vyberte pre akú verziu KODI chcete repozitár inštalovať, v mojom prípade je to ” Jarvis “. Kliknite na ” Categories “, ” Video ” a superrepo kodi jarvis video….zip

Týmito krokmi ste si nainštalovali repozitár doplnkov do KODI “ SuperRepo
V Ďalšom kroku si z tohto repozitára (SuperRepo) nainštalujete doplnok do KODI ” Playlist Loader “.

Postup ako nainštalovať doplnok do KODI Playlist Loader z repozitára SuperRepo KODIL

Postupujete ďalej tak, že kliknete na ” Inštalovať z repozitára “,” SuperRepo All “KODIL” Doplnky pre videá ” a ” Playlist Loader “. Potom kliknete na ” Inštalovať ” Po týchto krokoch ste nainštalovali Playlist Loader do KODI. Pre zhrnutie poznatkov si pozrite druhé video.

 

Postup ako pridávať playlisty do Loadera v KODI.

Playlist Loader je výborny doplnok do KODI na pridávanie viacerých playlistov a rýchle prepínanie medzi nimi bez potreby reštartovať aplikáciu KODI. Takto jednoducho môžete si vyskúšať funkčnosť jednotlivých URL adries na playlisty, alebo M3U playlisty stiahnuté z internetu.
 
IPTV M3U Playlisty hľadajte v Google,na sťahovacích serveroch a vo fórach o KODI a IPTV.
 
Google
 Podrobnejšie o tom si prečítajte článok” Kde hľadať FREE PLAY_LISTY. “

Ak máte URL adresy na M3U playlisty pripravené, alebo playlisty ste stiahli do vášho zariadenia,jednoducho zadajte cestu k jednotlivým playlistom a môžete začať sledovať online stream televízií,ktoré su na playlistoch. Ak niektorý stream nefunguje je zastaralý už nefunkčný playlist.

Zhaňate play-list? Lacné M3U play-listy ponúka AliExpress. Vyžiadajte si 24 hodinovú skúšku úplne zadarmo.

M3U playlist ma určitú životnosť,preto ak prestane fungovať potrebujete zohnať nový-funkčný. Či je playlist funkčný ľahko zistite tak že ho vyskúšate v počítači,spustite ho vo VLC playeri alebo v KODI-Playlist Loader.

PS: Prečítajte si nový článok: 
 
Playlist Loader aktivujete tak, že kliknete na ” Videá ” a “ Doplnky pre videá “. Medzi doplnkami vyhľadáte a kliknete na ” Playlist Loader “.  Na pridanie Playlistu kliknete na ” Add a new list “.
 
Napíšete ľubovoľné meno playlistu a kliknete na ” Hotovo “. Ak chcete zadať URL adresu vzdialeného playlistu kliknete na ” Remote-list “. Ak máte playlist stiahnutý vo vašom zariadení kliknete na ” Local-list “. Zadajte URL adresu playlistu alebo určte priečinok, kde je playlist uložený na vašom zariadení.
 
Podobne zadajte aj URL adresu na internete z Logami staníc alebo priečinok vo vašom zariadení. Ak nechcete Lóga používať zadajte ” None “. Týmito krokmi ste pridali playlist do loádera.
 
Týmto spôsobom môžete popridávať ďalšie playlisty do loadera a hotovo.
 
Teraz stačí vám kliknúť na playlist,vybrať si program a pohodlne pozerať televíziu zadarmo.
Chcete vyskúšať iný playlist? Kliknite,vyberte program a pozerajte.

[/lockercat]

 

Ako pridať playlist do loadera a sledovať televízie zadarmo si pozrite v treťom videu.
 
 
Prajem vam prijemne sledovanie online TV a nabudúce napíšem niečo o slovenských a českých doplnkoch do KODI,vďaka ktorím získate prístup do televíznych archívov a na sledovanie tisicov dabovaných filmov a seriálov bez otravných reklám a uplne zadarmo. Preto sledujte môj blog.
 
 
Páči sa vám článok,je pre vás zaujímavý a poučný? Zdieľajte ho ďalej. Ďakujem.
 
3.4/5 - (8 hlasov)