KODI-Ako nainštalovať Playlist Loader

KODI

Neviete ako nainštalovať VPN do KODI? Prečítajte si článok „PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI „

KODI upozornenie na VPN

Vyberte si jednu z najlepších VPN služieb pre KODI  IP VANISH VPN alebo PURE VPN a pripojte sa na bezpečný internet ešte dnes.

IP VANISH VPNPURE VPN

KODI – Ako sledovať TV zadarmo – Playlist loader.

POZOR!!!

Informácie uvedené v článku slúžia iba na študijné účely a autor článku nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné zneužitie čitateľmi. 

Tento článok nadväzuje na predchádzajúce dva články zo série „KODI – Ako sledovať TV zadarmo“.
Ak ste ich ešte nečítali odporúčam vám prečítať „1. Ako sledovať TV zadarmo“ a „2. Ako sledovať TV zadarmo-KODI“ a potom sa  vráťte späť na tento článok.
Pretože prvý článok mal veľmi veľký úspech a druhý článok len za prvých 24 hodín po uverejnení mal viac ako 3 200 zobrazení,rozhodol som sa pokračovať v písaní ďalších článkov na tému „Ako sledovať TV zadarmo- KODI“,tentoraz o tom ako nainštalovať a používať Playlist Loader.
KODI
Najprv znova iba pripomeniem, že Multimediálne centrum KODI je slobodný multiplatformový softvér šírený pod licenciou GNU GPL a zadarmo si ho môžete stiahnuť z Google Play do SMART televízora z operačným systémom Android. Operačný systém Android majú televízory SONY a PHILIPS. Okrem toho KODI môžete nainštalovať aj do  Android boxu, ktorý pripojíte k obyčajnému televízoru a takto si vytvoríte Smart TV z Multimediálnym centrom aj zo starého televízora.

Ďalej KODI môžete zadarmo stiahnuť z oficiálnej stránky KODI a nainštalovať do ľubovoľného aj staršieho počítača alebo Notebooku z operačným systémom Windows alebo Linux.

Ak náhodou rozmýšľate o novom PC a Windows je pre vás nenahraditeľný alebo sa ho nijak nechcete vzdať,možno práve pre vás je vhodný HTPC počítač.

HTPC počítač EVOLVEO Win PC X5 to je vlastne prehrávač multimediálny a osobný počítač (4 jadrový procesor Intel) z operačným systémom Windows 10 v jednej malej krabičke z WiFi pripojením. Vhodne pre inštaláciu KODI.

Evolveo-HTPC
Evolveo-HTPC

Pre inštaláciu KODI sú podporované aj systémy Apple Mac OSX,iOS,BSD,počítač veľkosti kreditnej karty Raspberi PI a podobne.

V Multimediálnom centre KODI môžete sledovať nielen online stream televíznych programov, ale vďaka KODI budete mať prístup aj k mnohým TV archívom a streamovacim službám z celého sveta.
KODI-Streaming TV

 

Ako nainštalovať Playlist Loader do KODI.

V minulom článku “ Ako sledovať TV zadarmo – KODI “ som opísal podrobný návod ako nainštalovať a nastaviť PVR IPTV Simple Clienta. Cez tento doplnok do KODI je možné sledovať online televízie, ale iba z jedného playlistu. Ak chcete použiť ďalší playlist musíte znova nastaviť cestu k inému playlistu a reštartovať KODI čo je dosť zdĺhavé a nepraktické.
Ak chcete používať viac playlistov a rýchlo medzi nimi prepínať bez re-štartovania KODI nainštalujte si do KODI Playlist Loader. Ako na to? Ideme pekne po poriadku.
V prvom rade budete potrebovať nainštalovať repozitár doplnkov SuperRepo, v ktorom okrem veľkého množstva rôznych doplnkov do KODI je aj spomínaný Playlist Loader.
POZOR! Repozitár SuperRepo už neexistuje. Doplnok Play-list Loader je v repozitári KODIL.
Repozitár KODIL je na adrese: http://www.lvtvv.com/repo

Postup ako pridať URL adresu repozitára doplnkov do KODI.

Tu podrobne opíšem postup ako pridať URL adresu repozitára doplnkov  SuperRepo. Existuje veľké množstvo repozitárov, ale postup pridania a nainštalovania je taký istý ako v tomto prípade.
Kurzorom myši nabehnete na „Systém“ a potom kliknete na „Správca súborov„. Na ďalšej obrazovke kliknete na „Pridať zdroj“ Potom kliknete na „Žiadne„. Zadajte URL adresu repozitára,v našom prípade ma SuperRepo URL adresuhttp://srp.nu “ —„ http://www.lvtvv.com/repo “  a kliknite hotovo. Potom pomenujte repozitár.(SuperRepo) — ( KODIL ) Kliknite na „OK“ a vzdialenú cestu k Repozitáru na internete máte nastavenú.
Pozrite si prosím inštruktážne video.

Postup ako nainštalovať repozitár doplnkov do KODI.

Keď už máte pridanú URL adresu repozitára ( SuperRepo )— (Kodil), môžete pristupiť na druhý krok a to je inštalácia repozitára. Postupujte následovne.

Kliknite na “ Systém „,“ Doplnky “ a “ Inštalovať doplnky zo zip archívu „. V ďalšom okne kliknite na “ SuperRepo “ — “ Kodil“  Vyberte pre akú verziu KODI chcete repozitár inštalovať, v mojom prípade je to “ Jarvis „. Kliknite na “ Categories „, “ Video “ a superrepo kodi jarvis video….zip

Týmito krokmi ste si nainštalovali repozitár doplnkov do KODI „ SuperRepo
V Ďalšom kroku si z tohto repozitára (SuperRepo) nainštalujete doplnok do KODI “ Playlist Loader „.

Postup ako nainštalovať doplnok do KODI Playlist Loader z repozitára SuperRepo KODIL

Postupujete ďalej tak, že kliknete na “ Inštalovať z repozitára „,“ SuperRepo All „KODIL“ Doplnky pre videá “ a “ Playlist Loader „. Potom kliknete na “ Inštalovať “ Po týchto krokoch ste nainštalovali Playlist Loader do KODI. Pre zhrnutie poznatkov si pozrite druhé video.

Postup ako pridávať playlisty do Loadera v KODI.

Playlist Loader je výborny doplnok do KODI na pridávanie viacerých playlistov a rýchle prepínanie medzi nimi bez potreby reštartovať aplikáciu KODI. Takto jednoducho môžete si vyskúšať funkčnosť jednotlivých URL adries na playlisty, alebo M3U playlisty stiahnuté z internetu.
IPTV M3U Playlisty hľadajte v Google,na sťahovacích serveroch a vo fórach o KODI a IPTV.
Google
 Podrobnejšie o tom si prečítajte článok“ Kde hľadať FREE PLAY_LISTY. „

Ak máte URL adresy na M3U playlisty pripravené, alebo playlisty ste stiahli do vášho zariadenia,jednoducho zadajte cestu k jednotlivým playlistom a môžete začať sledovať online stream televízií,ktoré su na playlistoch. Ak niektorý stream nefunguje je zastaralý už nefunkčný playlist.

Zhaňate play-list? Lacné M3U play-listy ponúka AliExpress. Vyžiadajte si 24 hodinovú skúšku úplne zadarmo.

M3U playlist ma určitú životnosť,preto ak prestane fungovať potrebujete zohnať nový-funkčný. Či je playlist funkčný ľahko zistite tak že ho vyskúšate v počítači,spustite ho vo VLC playeri alebo v KODI-Playlist Loader.

PS: Prečítajte si nový článok:
 
Playlist Loader aktivujete tak, že kliknete na “ Videá “ a „ Doplnky pre videá „. Medzi doplnkami vyhľadáte a kliknete na “ Playlist Loader „.  Na pridanie Playlistu kliknete na “ Add a new list „.
Napíšete ľubovoľné meno playlistu a kliknete na “ Hotovo „. Ak chcete zadať URL adresu vzdialeného playlistu kliknete na “ Remote-list „. Ak máte playlist stiahnutý vo vašom zariadení kliknete na “ Local-list „. Zadajte URL adresu playlistu alebo určte priečinok, kde je playlist uložený na vašom zariadení.
Podobne zadajte aj URL adresu na internete z Logami staníc alebo priečinok vo vašom zariadení. Ak nechcete Lóga používať zadajte “ None „. Týmito krokmi ste pridali playlist do loádera.
Týmto spôsobom môžete popridávať ďalšie playlisty do loadera a hotovo.
Teraz stačí vám kliknúť na playlist,vybrať si program a pohodlne pozerať televíziu zadarmo.
Chcete vyskúšať iný playlist? Kliknite,vyberte program a pozerajte.

Ako pridať playlist do loadera a sledovať televízie zadarmo si pozrite v treťom videu.
Prajem vam prijemne sledovanie online TV a nabudúce napíšem niečo o slovenských a českých doplnkoch do KODI,vďaka ktorím získate prístup do televíznych archívov a na sledovanie tisicov dabovaných filmov a seriálov bez otravných reklám a uplne zadarmo. Preto sledujte môj blog.
Páči sa vám článok,je pre vás zaujímavý a poučný? Zdieľajte ho ďalej. Ďakujem.

Written by Milan Tulenko

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky:

Tento text je chránený proti kopírovaniu !!!