Detské inteligentne hodinky.

Detské Smart hodinky

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Detské inteligentné hodinky ochránia vaše ratolesti.

Máte doma škôlkára? Ak áno určíte ho veľmy ľúbite. Preto ho ochraňujete aby sa mu voľačo zle neprihodilo. Rodičia z celých síl a z veľkou láskou  svoje deti ochraňujú vo všetkom im pomáhajú,učia ich prvé krôčky,vodia ich za ručičku,no raz príde čas keď sa deti musia osamostatniť.

Rodičia predsa nemôžu biť vždy a všade v blizkosti svojich detí,ale môžu ich na diaľku sledovať a monitorovať,v prípade potreby im poradiť a pomôcť alebo včas zasiahnuť ak im hrozí akékoľvek nebezpečenstvo.

Inteligentné hodinky ochránia vaše ratolesti.
Detičky idú ráno do škôlky alebo školy a rodičia zase do práce,nakupovať,do lekára,na služobnú cestu a podobne. Niektorí rodičia,hlavne podnikatelia sú dlho v práci a nemajú dostatok času na výchovu a ochranu svojich ratolestí. V takomto prípade su detičky denno denne vystavované určitému riziku a vychováva ich ulica. Z každej strany číha na bezbranné dieťa určíté nebezpečenstvo.
Dieťa sa môže ľahko zraniť pri hrách alebo športovaní. Alebo len tak pri chôdzi sa môže potknúť.
deti sa hrajú
Najnebezpečnejšia je cesta dieťaťa do školy a späť, ak chodí samé peši a bez dozoru. Nielen že ho môže zraziť auto, ale môže ho niekto nalákať na drogy, uniesť,znásilniť-štatistiky sú alarmujúce.

Detské inteligentné hodinky sa postarajú o bezpečnosť detí.

Vývoj v elektronike a zvlášť digitalizácia ide míľovými krokmi a čo sa nám včera ani nesnívalo,dnes je to už bežná realita. Umelá inteligencia a Smart technológie sprevádzajú náš každý krok.
Minule som na tomto blogu písal o inteligentnej domácnosti a dnes sú to inteligentné hodinky.

Detské inteligentné Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch.

Detské inteligentne Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch,nie len že sú dobrým darčekom pre vaše ratolesti, ale odbremenia vás od veľa starostí o bezpečnosť vašich detí.
Deti si hodinky na prvý pohľad obľúbia pretože sú veľmi pekné a elegantné v pestrofarebnom dizajne,ružové pre malé slečinky a modré pre chlapčekov.
Detské inteligentné Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch.

Detské inteligentné Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch.

Detské inteligentné Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch.

Detské inteligentné Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch.

Hodinky disponujú intuitívnym a veľmi ľahkým ovládaním a pochopí ho aj dieťa, ktoré ešte nevie ani čítať-písať. Smart hodinky sú určené pre deti vo veku 4 až do 10 rokov a pomôžu im zvládnuť prvé krôčky k samostatnosti.

Detské inteligentné Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch rodičia jednoducho sparujú zo svojim Smart mobilným telefónom akejkoľvek značky Android alebo iOS a tak na diaľku môžu sledovať každý krok svojich detí.
Hodinky na presnú lokalizáciu využívajú nielen satelity GPS ale aj GSM bunky mobilných operátorov a bezdrôtové WiFi siete. Za pomoci týchto signálov hodinky určia na metre presne kde sa dieťa nachádza,či už je niekde vonku alebo vnútri v budove. Zistenú polohu dieťaťa hodinky ihneď zašlú na požiadanie rodičom na mobilný telefón.
Ďalšou výbornou funkciou týchto hodiniek je možnosť vytvorenia takzvanej bezpečnej zóny.
V aplikácii vytvoríte územie, kde sa môže vaše dieťa pohybovať,napríklad doma,cesta do školy a späť,cesta ku kamarátom,na ihrisko a podobne.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

 Ak aktivujete tento virtuálny plot a dieťa sa dostane mimo týchto vyhradených priestorov na jemu Zakázané územie,na túto skutočnosť vás ihneď upozorní mobilný telefón a udá vám presne GPS súradnice,kde sa dieťa nachádza. Hneď môžete zasiahnuť a zavolať na hodinky alebo zaslať správu.
Podobne ako do mobilu aj do hodiniek sa vkladá SIM karta,vďaka ktorej je zabezpečená obojstranná komunikácia. Na hodinky môžete poslať hlasovú správu alebo je možne s hodinkami telefonovať ako s klasickým mobilným telefónom.
Ak sa vaše dieťa bude chcieť rozprávať s vami môže vám jednoducho zavolať alebo poslať hlasovú správu. Do hodiniek uložíte až desať telefónnych čísel, na ktore môže dieťa volať.
Na iné telefónne čísla sa nedovolá a tak nemôže nikoho obťažovať alebo zneužívať tiesňové linky.

Samozrejme na hodinkách je aj funkcia SOS ktorú dieťa použije v prípade nebezpečenstva.

Detské inteligentné Smart hodinky Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch.
Detské Smart hodinky.
Hodinky su osadené 0,95 palcovým OLED displejom s rozlíšením 96X64 pixelov,na ktorom sú okrem hodín zobrazované všetke prevádzkované funkcie.
Na ovládanie sú po bokoch štyri tlačidlá. Hodinky maju zabudovaný aj krokomer zo štatistikami o pohybe vášho dieťaťa.
Kryt a tesnenie hodiniek je certifikované podľa normy IP65,to znamená, že hodinky sú odolné proti prachu a striekajúcej vode.

Hodinky sú 100% strate alebo krádeži odolné,lebo v takejto situácii si pomocou svojho mobilu vyžiadate informácie o lokalizácii hodiniek.

Za veľmi prijateľnú cenu nie je čo premýšľať. Nielen že urobíte potomkovi radosť, ale bude aj postarané o jeho bezpečnosť a vy budete mať kľudný spánok.

Porovnajte si ceny hodiniek alcatel move time

Bol pre vás članok dôležitý? Zdieľajte ho ďalej. ďakujem.

Written by 

Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: