Bosch – Značkové elektrospotrebiče.

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Bosch – Značkové elektrospotrebiče pre domácnosť.

Niekomu ani svetoznámu značku BOSCH nemusím vôbec predstavovať,no pre zaujímavosť sa tu zmienim niekoľkými vetami. Spoločnosť BOSCH bola založená 15.novembra 1886 pánom Robertom Boschom. Za svoju 130 ročnú históriu spoločnosť expandovala do viac ako 60 krajín sveta.
V súčastnosti  BOSCH má viac ako 350 dcérskych spoločnosti a sídli v nemeckom meste Gerlingen.
Bosch
Nadnárodná strojárenská a elektronická spoločnosť BOSCH je najväčším dodávateľom dielcov pre automobilový priemysel a svoje produkty vyváža do viac ako 150 krajín sveta.
Okrem riadiacej elektroniky do áut včetne bŕzd,palivových systémov,štartérov a generátorov,kontrolérov  pre automobilový priemysel sa spoločnosť BOSCH špecializuje aj na priemyselné technológie,baliace automaty,solárne panely,bezpečnostné systémy,termo-technológie,stavebný a spotrebný materiál a podobne.
Bosch
Veľa ľudí značku BOSCH spájajú s ručným elektrickým náradím ako sú ručné elektrické vŕtačky,uhlové brúsky(flexa),zbíjacie kladivá a akumulátorové ručné elektrické náradie.
Pretože spoločnosť BOSCH má dlhoročné skúsenosti vo vývoji a výrobe produktov pre strojárensky,automobilový a elektrotechnický priemysel, zaradila do svojho výrobného programu aj elektrospotrebiče pre domácnosť.

BOSCH – Elektrospotrebiče pre domácnosť.

Medzi špičku najlepších výrobcov elektrospotrebičov pre domácnosť sa zaradila práve spoločnosť BOSCH z najväčším sortimentom. BOSCH vyvíja a vyrába nielen náradie pre dielňu a hobby, ale aj všetky elektrospotrebiče ktoré potrebujete v domácnosti.
BOSCH - Elektrospotrebiče pre domácnosť.

BOSCH – Elektrospotrebiče pre domácnosť.

Pretože spoločnosť BOSCH vyrába 100% -nú kvalitu a za svoje výrobky sa nehanbí dáva všetkým zákazníkom až 100 dni na testovanie vybraných produktov. Vybraný produkt jednoducho doma používate – testujete až 100 dní a až potom sa rozhodnete, či vám vyhovuje a si ho ponecháte na stálo alebo vrátite späť. Takúto garanciu kvality produktov vám dáva iba spoločnosť BOSCH.

Bosch – elektrospotrebiče do kuchyne.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Bosch – elektrospotrebiče na pranie a žehlenie.

Spoločnosť BOSCH výraba veľké množstvo automatických práčiek,sušičiek bielizne a kombinovaných prístrojov. Na žehlenie rôzne naparovacie žehličky,aktívne žehliace dosky a kompaktné parné generátory.

Bosch – elektrospotrebiče na upratovanie.

Na kvalitné vysávanie,ktoré nezanechá za sebou žiadne alergény spoločnosť BOSCH vyrába podlahové,tyčové a akumulátorové vysávače.

Bosch – Dom,dielňa,záhrada a hobby.

Okrem už spomenutého ručného elektrického a AKU náradia spoločnosť BOSCH výraba aj veľa iných elektrospotrebičov pre dom,dielňu,záhradu a hobby,ale o tom niekedy nabudúce.
Páči sa ti značka BOSCH??? Lajkni článok na Facebook. Ďakujem

[/ARSocial_Lite_Locker]

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: