Bosch – Značkové elektrospotrebiče.

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Bosch – Značkové elektrospotrebiče pre domácnosť.

Niekomu ani svetoznámu značku BOSCH nemusím vôbec predstavovať,no pre zaujímavosť sa tu zmienim niekoľkými vetami. Spoločnosť BOSCH bola založená 15.novembra 1886 pánom Robertom Boschom. Za svoju 130 ročnú históriu spoločnosť expandovala do viac ako 60 krajín sveta.
V súčastnosti  BOSCH má viac ako 350 dcérskych spoločnosti a sídli v nemeckom meste Gerlingen.
Nadnárodná strojárenská a elektronická spoločnosť BOSCH je najväčším dodávateľom dielcov pre automobilový priemysel a svoje produkty vyváža do viac ako 150 krajín sveta.
Okrem riadiacej elektroniky do áut včetne bŕzd,palivových systémov,štartérov a generátorov,kontrolérov  pre automobilový priemysel sa spoločnosť BOSCH špecializuje aj na priemyselné technológie,baliace automaty,solárne panely,bezpečnostné systémy,termo-technológie,stavebný a spotrebný materiál a podobne.
Bosch
Veľa ľudí značku BOSCH spájajú s ručným elektrickým náradím ako sú ručné elektrické vŕtačky,uhlové brúsky(flexa),zbíjacie kladivá a akumulátorové ručné elektrické náradie.
Pretože spoločnosť BOSCH má dlhoročné skúsenosti vo vývoji a výrobe produktov pre strojárensky,automobilový a elektrotechnický priemysel, zaradila do svojho výrobného programu aj elektrospotrebiče pre domácnosť.

BOSCH – Elektrospotrebiče pre domácnosť.

Medzi špičku najlepších výrobcov elektrospotrebičov pre domácnosť sa zaradila práve spoločnosť BOSCH z najväčším sortimentom. BOSCH vyvíja a vyrába nielen náradie pre dielňu a hobby, ale aj všetky elektrospotrebiče ktoré potrebujete v domácnosti.

BOSCH – Elektrospotrebiče pre domácnosť.

Pretože spoločnosť BOSCH vyrába 100% -nú kvalitu a za svoje výrobky sa nehanbí dáva všetkým zákazníkom až 100 dni na testovanie vybraných produktov. Vybraný produkt jednoducho doma používate – testujete až 100 dní a až potom sa rozhodnete, či vám vyhovuje a si ho ponecháte na stálo alebo vrátite späť. Takúto garanciu kvality produktov vám dáva iba spoločnosť BOSCH.

Bosch – elektrospotrebiče do kuchyne.

[lockercat]

Sortiment elektrospotrebičov značky BOSCH pre varenie a pečenie zahŕňa sporáky a rúry,voľne stojace sporáky a rúry,varné panely,ohrevné zásuvky,mikrovlné a parné rúry a odsavače pár(digestor).
Pre prípravu raňajok je zahrnutý sortiment hriankovačov,kávovarov a plnoautomatických kávovarov,TASSIMO,mlynčekov na kávu,rýchlovarných kanvíc ,prietokových ohrievačov vody.
 
Na prípravu jedál spoločnosť BOSCH výraba rôzne kuchynské roboty s príslušenstvom,ponorné mixéry,ručne a elektrické šľahače,krájače a sekáče,odšťavovače a  mlynčeky na mäso a podobne.
 
Na umývanie riadu spoločnosť BOSCH výraba voľne stojace,zabudovateľné alebo kompaktné umývačky.
Pre chladenie,mrazenie a konzervovanie potravin ponúka spoločnosť BOSCH široké portfólio chladničiek a mrazničiek,kombinovaných prístrojov,Side by Side a vinotéky.
[/lockercat]

Bosch – elektrospotrebiče na pranie a žehlenie.

Spoločnosť BOSCH výraba veľké množstvo automatických práčiek,sušičiek bielizne a kombinovaných prístrojov. Na žehlenie rôzne naparovacie žehličky,aktívne žehliace dosky a kompaktné parné generátory.

Bosch – elektrospotrebiče na upratovanie.

Na kvalitné vysávanie,ktoré nezanechá za sebou žiadne alergény spoločnosť BOSCH vyrába podlahové,tyčové a akumulátorové vysávače.

Bosch – Dom,dielňa,záhrada a hobby.

Okrem už spomenutého ručného elektrického a AKU náradia spoločnosť BOSCH výraba aj veľa iných elektrospotrebičov pre dom,dielňu,záhradu a hobby,ale o tom niekedy nabudúce.
Páči sa ti značka BOSCH??? Lajkni článok na Facebook. Ďakujem

[/ARSocial_Lite_Locker]

Written by 

Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: