Andropauza

andropauza
Our Score
Zdieľať tento článok ---Shariff: Tlačidlá sociálnych médií s ochranou osobných údajov

Andropauza – klimaktérium u muža.

Tak už je to tu,kríza stredného veku. Pociťujú ju už niektorí muži po tridsiatke. Iný prechádzajú klimaktériom až neskôr. A ako sa vlastne Andropauza u mužov prejavuje?

Menopauza príznaky

Prvý príznak Andropauzy, ktorý si na sebe muž v strednom veku všimne a nie len on, ale aj jeho partnerka je znížene libido,nezáujem o sex alebo neskôr až celková erektívna disfunkcia – impotencia,neschopnosť normálneho pohlavného styku s partnerkou.
Andropauza - klimaktérium u muža.
Ďalej Andropauzu sprevádzajú depresívne nálady,apatia,nechuť do života,nekvalitný a prerušovaný spánok,podráždenosť až nervozita,znížená koordinácia,zhoršená pamäť a koncentrácia.
Znížená kondícia,strata sily a energie,častá únava a nadmerne potenie, bolesti kĺbov a svalov,úbytok svalovej hmoty,nárast tukového tkaniva a úbytok kostnej hmoty až osteoporóza,vypadávanie vlasov,strata ochlpenia,suché dlane,sucha koža a anémia.

Čo spôsobuje klimaktérium u muža.

Niekedy v minulosti sa klimaktérium,prechod či menopauza spájala skôr s nežnejším pohlavím. Súčasna lekárska veda berie na rovnakú váhu aj mužské klimaktérium. Viete čo ho spôsobuje?

Hlavnou príčinou vzniku Andropauzy-klimaktéria u muža je nedostatok mužského pohlavného hormónu testosterón,ktorý sa tvorí v semenníkoch a robí vlastne muža mužom.
S pribudajúcim vekom,chorobou,dedičnými vlohami a pôsobením iných faktorov sa tento najdôležitejší mužsky gén vytráca a je ho stále menej a menej.
Podľa štatistik Andropauza trapy každého druhého muža po päťdesiatke.

Ako potlačiť príznaky andropauzy.

[ARSocial_Lite_Locker id=2]

Nepriaznivé príznaky menopauzy u muža sa dajú eliminovať dopĺňaním hormónu testosterón do tela pacienta. Hormonálne prípravky su prísne viazané na lekársky predpis.

Predpísaniu hormónu testosterón predchádza kompletné lekárske vyšetrenie u urológa,andrológa alebo sexuológa. Odborník  vyšetrí prostatu,genitálie,prsníky,ochlpenie a odoberie krv na laboratórne vyšetrenie.

Pozor! Najdôležitejšie je vyšetrenie free testosterónu ktoré sa robí iba na vybraných špecializovaných pracoviskách. Podľa výsledkoch laboratórnych vyšetrení lekár nasadí vhodnú liečbu hormonálnymi prípravkami,ktorú musí pravidelne kontrolovať a merať hladinu testosterónu.

Existuje aj iné riešenie ako sa zbaviť príznakov andropauzy?

Ako dobre vieme väčšia väčšina mužov sa ostýcha lekárskych vyšetrení. Asi len ťažko dostanete partnera k urológovi alebo sexuológovi. Jedny máju svoju mužskú hrdosť a iný jednoducho nemajú na to čas alebo sa im nechce,prípadne neznášajú lekárske vyšetrenia. Potom je na mieste samoliečba.
Na takéto a podobné prípady myslela jedna česká farmaceutická spoločnosť,ktorá vyvinula a vyrába prostriedok na potlačenie príznakov andropauzy s názvom PRIMULUS.
Primulus je vyrobený čisto na prírodnej báze,nemá žiadne vedľajšie účinky a je voľne predajný na tejto internetovej stránke.

[/ARSocial_Lite_Locker]

Primulus sa považuje za multivitamín moderného muža,ktorý obsahuje jedinečný mix vitamínov a minerálov na prirodzenú podporu tvorby testosterónu pre mužov s príznakmi andropauzy.

Primulus obsahuje veľmi dôležité minerály ako je napríklad zinok,horčík a selén. Zloženie dopĺňajú vitamíny D3,B6 a C. Ďalej je to Biotín,Fenugreek,Tribulus Terrestris a extrakt z čierneho korenia.
Stačia dve tabletky denne,ráno a večer. Primulus vám dodá vykon vášeň a vitalitu.

Vďaka prípravku Primulus sa postupne zbavíte všetkých nepriaznivých vplyvov andropauzy a znova nadobudnete stratenú silu,sebavedomie a sexuálnu výkonnosť.

Pozor na nespoľahlivé obchody. Hrozí riziko dodania neoriginálneho balenia alebo produktu tesne pred dátumom spotreby. Produkty prezentované na týchto stránkach sú bezpečne a za extra cenu. 

Zdieľať tento článok ---Shariff: Tlačidlá sociálnych médií s ochranou osobných údajov

Autor príspevku: Milan Tulenko

Píšem recenzie,návody a zaujímavosti z elektroniky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.