Andropauza

andropauza

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Andropauza – klimaktérium u muža.

Tak už je to tu,kríza stredného veku. Pociťujú ju už niektorí muži po tridsiatke. Iný prechádzajú klimaktériom až neskôr. A ako sa vlastne Andropauza u mužov prejavuje?

Menopauza príznaky

Prvý príznak Andropauzy, ktorý si na sebe muž v strednom veku všimne a nie len on, ale aj jeho partnerka je znížene libido,nezáujem o sex alebo neskôr až celková erektívna disfunkcia – impotencia,neschopnosť normálneho pohlavného styku s partnerkou.
Andropauza - klimaktérium u muža.
Ďalej Andropauzu sprevádzajú depresívne nálady,apatia,nechuť do života,nekvalitný a prerušovaný spánok,podráždenosť až nervozita,znížená koordinácia,zhoršená pamäť a koncentrácia.
Znížená kondícia,strata sily a energie,častá únava a nadmerne potenie, bolesti kĺbov a svalov,úbytok svalovej hmoty,nárast tukového tkaniva a úbytok kostnej hmoty až osteoporóza,vypadávanie vlasov,strata ochlpenia,suché dlane,sucha koža a anémia.

Čo spôsobuje klimaktérium u muža.

Niekedy v minulosti sa klimaktérium,prechod či menopauza spájala skôr s nežnejším pohlavím. Súčasna lekárska veda berie na rovnakú váhu aj mužské klimaktérium. Viete čo ho spôsobuje?

Hlavnou príčinou vzniku Andropauzy-klimaktéria u muža je nedostatok mužského pohlavného hormónu testosterón,ktorý sa tvorí v semenníkoch a robí vlastne muža mužom.
S pribudajúcim vekom,chorobou,dedičnými vlohami a pôsobením iných faktorov sa tento najdôležitejší mužsky gén vytráca a je ho stále menej a menej.
Podľa štatistik Andropauza trapy každého druhého muža po päťdesiatke.

Ako potlačiť príznaky andropauzy.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Primulus obsahuje veľmi dôležité minerály ako je napríklad zinok,horčík a selén. Zloženie dopĺňajú vitamíny D3,B6 a C. Ďalej je to Biotín,Fenugreek,Tribulus Terrestris a extrakt z čierneho korenia.
Stačia dve tabletky denne,ráno a večer. Primulus vám dodá vykon vášeň a vitalitu.

Vďaka prípravku Primulus sa postupne zbavíte všetkých nepriaznivých vplyvov andropauzy a znova nadobudnete stratenú silu,sebavedomie a sexuálnu výkonnosť.

Pozor na nespoľahlivé obchody. Hrozí riziko dodania neoriginálneho balenia alebo produktu tesne pred dátumom spotreby. Produkty prezentované na týchto stránkach sú bezpečne a za extra cenu. 

Written by 

Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: