Kde výhodne zohnať Notebook alebo PC

PC

Kde kúpiť nový notebook alebo PC za výhodnú cenu.

Začal nový školský rok a určite aj vy riešite dilemu kde zohnať kvalitný počítač alebo notebook pre vašu ratolesť. Možno práve vy potrebujete nový kvalitný počítač k svojej práci alebo len tak pre zábavu a potešenie.
Samozrejme na internete je veľmi veľa ponúk,internetové obchody a predajné webstránky
s výpočtovou technikou,predajcovia sa navzájom predbehujú a každý sa snaží predať čo najviac.
Ale čo môže urobiť chudák zákazník ak ma hlboko do vrecka? Možno je to aj váš prípad že máte malý príjem zo zamestnania alebo ste na dôchodku. V takomto prípade siahnete po lacných a menej kvalitných či bazárových produktov alebo si požičiate peniaze na nový počítač, respektívne Notebook.
Áno aj to je riešenie,ale bazárový počítač alebo Notebook už je na konci svojej životnosti a tak vám už dlho neposlúži. Ostáva vám iba požičať si peniaze na nový počítač alebo Notebook.
Alebo existuje aj iné riešenie? Samozrejme že áno a chcem vam ho predstaviť.
Týmto riešením je internetový obchod, ktorý predáva Notebooky a počítače,ktoré sú úplne nové od výrobcu,akurát boli iba krátku dobu vystavene na nejakej firemnej akcii alebo prezentácii  na zoznámenie potencionálnych klientov s novinkou vo svete výpočtovej techniky.
Niektoré z týchto počítačov neboli ani vôbec fyzicky používané. Úplne nové výrobky za neuveriteľné ceny zo zľavami až do 72%. Produkty sú zo štandardnou dvojročnou zárukou.
Každý produkt z e-shopu si môžete nezáväzne odskúšať. Ak náhodou z akýchkoľvek dôvodov nebudete úplne spokojní,jednoducho ho pošlete späť a peniaze vám vrátia alebo si môžete vybrať iný produkt. Na výmenu produktu alebo vrátenie peňazí máte 14 dní.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Firma GIGACOMPUTER dnes už pod novým menom BIG-ON bola už niekoľko rokov na festivale oficiálnym dodávateľom výpočtovej techniky pre účely registrácie a akreditácie účastníkov a návštevníkov festivalu.

Na tieto účely firma zapožičala úplne novú výpočtovú techniku organizátorovi výstavy. Po skončení výstavy, ktorá trvala necelých 10 dní tieto takto použité počítače a Notebooky predáva za zvýhodnené ceny, ktore sú od 40 až do 75% lacnejšie ako bola ich pôvodná cena pred výstavou. Posúďte sami…

Pozor!!!  Posledné najlacnejšie kusy z výstav v predaji. Poponáhľajte sa, aby vás niekto neobehol.

Ďalším veľkým bonusom je, že krátkodobo použitý počítač alebo Notebook  je zahorený a nemôže sa stať že kúpite nový Hardware zo skrytou výrobnou vadou,ktorá sa zvyčajne objaví až neskôr.

Zahorenie počítača je podobné ako keď zabehnete nové auto. Vo výrobe zvyčajne ide na zahorenie test a porovnanie výsledných parametrov iba každý desiaty kus Hardvéru,preto nákup už vyskúšaného počítača v prevádzke je veľmi osožný pre koncového spotrebiteľa.

Firma GigaComputer predáva vo svojom eshope  okrem hardvéru z výstav aj rôzne obnovené a repasované počítače a notebooky, u ktorých je cena ešte oveľa nižšia. Tento Hardvér bol zvyčajne iba malo používaný a je skoro ako nový,z výbornými technickými parametrami. Pozrite si prosím ponuku v internetovom obchode. Nájdete tam aj exotické kúsky,ktoré sa na Slovensku vôbec nepredávajú. Nákupom takého Hardvéru sa odlíšite od ostatných,susedia a známi vam určite budú zavidieť. Pozor! Posledné kusy v predaji.

Ak nemáte hotovosť,Hardvér môžete kúpiť aj na splátky alebo výhodne si požičať peniaze môžete tu.

Aktualizácia. GigaComputer sa premenoval na BigOn

Written by Milan Tulenko

Autor tohto článku nemá nijakú spojitosť s aplikáciou KODI ani s doplnkami tretích strán a preto nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú ujmu pri inštalácií a používaní týchto doplnkov. Ak sa rozhodnete inštalovať a používať neoficiálne doplnky, robíte tak na vlastnú zodpovednosť!

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky:

Tento text je chránený proti kopírovaniu !!!