Lenovo Moto G4 Plus

Lenovo Moto G4 Plus

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

--------------------------------- OBSAH PRÍSPEVKU ---------------------------------

Lacný Lenovo Moto G4 Plus so špičkovými parametrami.

Pozor aktualizácia.
V roku 2017 prichádza na trh nový Lenovo Moto G5 z 8 jadrovým procesorom
a najnovším operačným systémom Android V7.0 Nougat.
Pre rok 2018 sú pre vás pripravené mobily LENOVO X a LENOVO Z  foto na konci tohto článku. 
Všetke mobily LENOVO nájdete v katalógu.
 
Písal sa rok 2016 a konečne dorazil aj na slovensky trh pomerne lacný mobilný telefón z parametrami, ktoré majú iba mobilné telefóny vyššej triedy. Čerstvá novinka Lenovo Moto G4 Plus presvedčí nielen 8 jadrovým procesorom ale aj veľmi kvalitným špičkovým fotoaparátom z rozlíšením 16 Mpx z laserovým diaľkomerom, ktorý zaostruje s fázovou detekciou.
Lenovo Moto G4 Plus
Lenovo Moto G4 Plus

Dual SIM Android smartphone Moto G4 vyvinula spoločnosť Motorola Mobility,divízia spoločnosti Lenovo a poprvýkrát ho predstavila verejnosti dňa 17.mája 2016

Konštrukcia a design Lenovo Moto G4 Plus.

Dizajn telefónu Lenovo Moto G4 sa skoro vôbec nelíši od jeho predchodcov,klasické plastové puzdro je doplnené o pevne krycie sklo displeja Gorilla Glass ktoré je lemovane tenučkým rámikom.
Full HD displej typu IPS s uhlopriečkou 5,5″ a rozlíšením 1080X1920 bodov zaručuje kvalitné zobrazenie o jemnosti 401 ppi za každých svetelných podmienok a je dobre pozorovateľný aj na priamom slnku alebo v úplnej tme.
Tlačidlo Power je vrúbkované a dobre na hmat rozlíšiteľné od tlačidiel hlasitosti. Tlačidla sú umiestnené na pravej stráne prístroja Lenovo Moto G4 Plus.
Na nabíjanie telefónu slúži klasický micro USB konektor. Na pripojenie externých pamäťových zariadení prístroj disponuje podporou USB OTG.
Najdôležitejší prvok, ktorý sa výrobcovi ozaj veľmi vydaril okrem kvalitného fotoaparátu, je aj snímač odtlačkov prstov. Snímač odtlačkov prstov zabudovaný v mobilnom telefóne Lenovo Moto G4 Plus funguje rýchlo a veľmi spoľahlivo. Do pamäte telefónu je možne vložiť až 5 odtlačkov prstu,takto môže telefón Lenovo Moto G4 Plus používať aj celá rodina.
Bezpečnostným prvkom ako je snímač odtlačkov prstov disponujú iba mobilné telefóny vyššieho štandardu,ktoré patria do vyššej cenovej kategórie zhruba nad 500€.
Lenovo Moto G4 Plus
Lenovo Moto G4 Plus

Hardvér Lenovo Moto G4 Plus

 

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Čo dodať na zaver? Mobilný telefón Lenovo Moto G4 Plus sa svojim prevedením a parametrami veľmi približuje telefónom vyššieho štandardu a drahšej kategórie. Za cenu, za akú sa na Slovensku predáva,môžeme konštatovať iba starú známu pravdu,za malo peňazí veľa muziky.

LENOVO MOTO X – Telefón pre rok 2018 LENOVO MOTO Z – Telefón pre rok 2018
Pozor aktualizácia.
V roku 2017 prichádza na trh nový Lenovo Moto G5 z 8 jadrovým procesorom
a najnovším operačným systémom Android V7.0 Nougat.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: