MioWeb-Nadstavba nad WordPress.

MioWeb
Powered by WP Review
Celkove hodnotenie

Čo je to WordPress?

 

Pre tých čo ste sa ešte nestretli zo slovkom WordPress,mam krátku definíciu.
WordPress je redakčný systém,softvér na vytváranie tých najluxusnejších a najkrajších webstránok,ktorý používa takmer 10 000 000 web-designerov a grafikov na celom svete.
Bez publikačného systému WordPress sa dnes nezaobíde hádam žiadny developer,aj keď sú aj iné CMS programy na tvorbu webu ako napríklad Joomla alebo Drupal.
online-platbyWordPress bol pôvodne navrhnutý na tvorbu Blogu,
no postupom času sa z neho vyvinul plnohodnotný redakčný systém na tvorbu webu a e-shopov.
Pre WordPress existuje tisíce modulov a tém za pomoci ktorých si pretvoríte webstránky na čokoľvek, čo si viete prestaviť. V redakčnom systéme WordPress si vytvoríte najkrajšie webstránky,Blog alebo internetový obchod podľa vlastnej fantázie.
Bude vaším potešením prijímať online platby zákazníkov ,z obchodov zrealizovaných na vašich internetových stránkach,blogu alebo v e-shope.

WordPress – Prečo potrebujem webstránky alebo e-shop?

Dnes už hádam žiadna firma,drobný podnikateľ alebo živnostník sa nezaobíde bez kvalitnej webovej prezentácie. Mnohé kamenné obchody si dajú tú námahu a svoj Business presúvajú aj na internet
 a otvárajú internetové obchody. Prečo im to stojí za námahu? Z jedného prostého dôvodu a to preto že e-shop nemá otváracie hodiny a predáva nonstop automaticky bez zásahu obchodníka.
wordpressIný majitelia e-shopov využívajú takzvaný drop-Shopping,pre-posielanie objednávok. Takýto predajcovia máju špeciálnu drop-Shoppingovú zmluvu z dodávateľom tovaru napríklad Amazon.com Teraz ak zákazník objedná tovar v e-shope,automaticky sa objednávka pre-pošle dodávateľovi. Dodávateľ alebo priamo výrobca zabalí objednaný tovar a odošle zákazníkovi z logom a adresou e-shopu. Zákazník ani netuší, že tovar mu poslal niekto iný.
Aké z toho vyplývajú výhody pre majiteľa e-shopu? Nemusí vlastniť sklady,nemusí zamestnávať personál,nemusí platiť za energie a ďalšie iné výhody. Keďže pri takomto modely podnikania veľa ušetrí,môže ponúknuť lacnejší tovar a mať tak nádbeh pred konkurenciou.

FAPI – Automatizovaný predajný systém.

Kvalitne vytvorená a  cielene premyslená web stránka z pohľadu marketingu priťahuje ako magnet návštevníkov a konvertuje ich na platiacich zákazníkov.
magnet-na-zakaznika Na web-stránke môžete predávať nielen fyzické produkty, ale aj nehmotné digitálne info-produkty.
Ľudia vám môžu zaplatiť za online konzultáciu, Webinár,video,
audio-súbor,e-book,platená členská zóna na webe a podobne.
Na stránku môžete umiestniť napríklad FAPI  automatizovaný predajný systém z platobnou bránou. O vaše predaje sa systém postará 24 hodín denne a sedem dní v týždni. Keď si zákazník na vašej stránke objedná nejaký digitálny info-produkt,napríklad elektronickú knihu/e-book a cez platobnú bránu zaplatí,v tom momente systém FAPI automaticky zákazníkovi pošle link na stiahnutie info-produktu,peniaze pošle na váš bankový účet,vystaví
a pošle faktúru a ďakovnú správu na email. Šikovný obchodník,že?  A pracuje neúnavne non-stop.
 FAPI

Najväčšou výhodou info-podnikania je to,že digitálny info-produkt iba raz vytvoríte a celé roky ho predávate a to celkom automaticky bez vášho ďalšieho pričinenia. Takto si vytvoríte takzvaný trvalý pasívny príjem. Dobre že? Predstavte si, že prídete napríklad na týždeň do roboty a 10 rokov za to budete dostávať výplatu-nemysliteľné že? Ale v online svete na internete je všetko ináč.

 Kniha podnikaní z pláže

Možno ste už počuli o podnikaní z pláže. Áno,aj to je možné vďaka internetu. Webstránky alebo info-produkty môžete vytvárať kde chcete,či už doma,cestou do práce,v čakárni u lekára alebo niekde ďaleko od domova na horúcej pláži. Nikám a ničím nie ste obmedzovaní,stačí vám Notebook alebo Tablet a pripojenie na internet.  A ešte jedna maličkosť,odhodlanie niečo robiť pre svoju budúcnosť,

Affiliate marketing.

affiliate-marketing

Ďalšou veľkou skupinou sú takzvané Affiliate weby. Vytvára ich publisher,Affiliate partner,ktorý na svojej stránke prezentuje produkty alebo služby niekoho iného a za predaje týchto produktov je náležite odmenený. Niektorý  affiliate partneri sa registrujú do jednotlivých affiliate programov,iný sa registrujú do Affiliate sietí. Affiliate program ponúka propagovať iba jeden produkt alebo e-shop. Affiliate sieť združuje viac internetových obchodov a preto ponúka veľké množstvo produktov a služieb na propagáciu. Takto si Affiliate partner má z čoho vyberať a propaguje taký segment čomu rozumie a čo ho baví. Na Slovensku existuje najväčšia Affiliate sieť DOGNET. Stačí sa zaregistrovať a môžete zarábať peniaze na internete propagáciou rôznych produktov a služieb. Nikto vám nič nediktuje,všetko je úplne zadarmo,mne, keď som sa tam pred rokmi zaregistroval vyplatili 10€ za registráciu. Zo začiatku nemusíte mať ani webstránky. Propagovať môžete napríklad na Facebooku,teraz pridávate statusy zadarmo,čo tak na tom zarobiť?

Čo je to Affiliate marketing? Je to forma predaja produktov a služieb za pomoci sprostredkovateľa,takzvaného Affiliate partnera.
Eshop, keď chce viac predávať a zvýšiť si zisky aj viac ako o polovicu najme si takzvaných Affiliate partnerov,ktorí robia na svojich web-stránkach,ale aj inde po internete propagáciu produktov e-shopu. Ak sa produkt predá za pomoci
sprostredkovateľa,e-shop mu vyplatí dohodnutú odmenu. Všetku túto činnosť riadi a automatizuje online software AFFILBOX ktorý potrebuje vlastník alebo správca e-shopu.

Osobné stránky,webová vizitka alebo Blog.

Tento obsah je uzamknutý !!!
Prosím označte že sa vam článok páči a otvorte uzamknutú časť článku.
Like
Tweet
Google +1
blogKaždý máme nejaký koníček,niečo nás baví.
O našej záľube môžeme informovať milióny ľudí po celom svete. Alebo si vytvoríme webstránky, na ktoré umiestníme svoje fotografie,fotografie z dovolenky alebo naše vlastnoručne vyrobené výtvory a pochválime sa ostatným používateľom internetu.

WordPress-Ako na to?

Ak ste developer,programátor,webdizajner a grafik v jednej osobe,tak máte vyhrané. Keď viete programovať  HTML-kód,ovládate PHP a JAVA skripty tak nepotrebujete ani WordPress.
Ak nespĺňate hore uvedené podmienky,môžete sa naučiť vytvárať stránky v redakčnom systéme WordPress. Lenže niekto nemá čas na učenie alebo jednoducho mu to neide do hlavy.
wordpress

V takomto prípade väčšina ľudí siahne po ďalšej možnosti a vyhľadá si firmu, ktorá sa zaoberá vytváraním webu a e-shopových riešení. Je mnoho firiem, ktoré vám s radosťou vytvoria webstránky alebo e-shop ale stojí to hromadu peňazí,od niekoľko stoviek až po tisíce EUR. E-shop je drahší.

Navyše nad takými stránkami nemáte skoro žiadnu kontrolu. Keď chcete niečo na stránke zmeniť,pridať alebo odstrániť nejaký obrázok,video,text či formulár musíte kontaktovať firmu a znova platiť. To isté je aj keď potrebujete pridať nový tovar do e-shopu alebo odstrániť vypredaný. Nehovorím tu už o čase za aký vám potrebne zmeny developer urobí.
Niektoré e-shopy aj tak nie sú vaše, ale máte ich v prenájme a platíte každý mesiac nehorázny nájom.
Ešte je jedná najlacnejšia a najlepšia možnosť a to je MioWeb,čítajte ďalej.

MioWeb – Nadstavba nad WordPress.

Pre menej majetných alebo pre tých čo jednoducho nechcú platiť nehorázne sumy peňazí za tvorbu webu programátorom alebo web-dizajnérskym firmám je tu originálny nástroj MioWeb.
MioWeb je jednoduché prostredie,nadstavba nad WordPress.

Za pomoci aplikácie MioWeb si webstránky,Blog alebo internetový obchod vytvorí ozaj každý.

mioweb

Už nemusíte platiť za webdizajn,drahých programátorov a grafikov,pretože profesionálne a kvalitné stránky,stránky ktoré predávajú alebo e-shop si vytvoríte jednoducho úplne sami. Už nemusíte čakať dlhé hodiny a dni na Developera aby vám niečo na stránke zmenil alebo upravil. Vytváranie webu pomocou MioWebu je také jednoduché ako pridávanie príspevkov a obrázkov na Facebook.

Mioweb
Po prihlásení do systému MioWeb sa priamo ocitnete na stránke a jednoduchým ukladaním,presúvaním a písaním článkov,dokladaní obrázkov a videí skladáte web alebo e-shop podľa vašich predstáv. Podobne ako kocky na stavebnici.

 Je to taká jednoduchá skladačka,hneď vidíte ako stránka vyzerá a jednotlivé prvky si jednoducho dokladáte alebo presúvate podľa potrieb. Ešte nikdy predtým nebolo vytváranie webu také ľahké.

responzivnyVaše nové webstránky sú plne responzivné,to znamená, že sa dobre zobrazujú vo všetkých zariadeniach ako je stolný počítač,notebook,Tablet alebo mobilný telefón.

Za skúšku nič nedáte,MioWeb si môžete nezáväzne otestovať a potom sa rozhodnete.

Páčil sa vám článok? Ak áno posuňte ho ďalej. Komentujte,zdieľajte.

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1stargray
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
MioWeb
Operating System
WordPress
Software Category
Web,e-shop
Price
299
Landing Page
Tento obsah má 1 rok. Berte prosím na vedomie že informácie uvedené v tomto článku už nemusia byť momentálne aktuálne a preto už nemusí všetko fungovať tak,ako je to opísané v tomto článku !!! Ďakujem za porozumenie.

Autor príspevku: Milan Tulenko

Píšem recenzie,návody a zaujímavosti z elektroniky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *