Budte o krok vpred s telefónom Samsung Galaxy S7 Edge.

Samsung Galaxy S7 Edge

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Samsung Galaxy S7 Edge.

Ak hľadáte dobrého kamaráta na polí mobilných telefónov, tak ste na dobrej ceste. Mobilný telefón Samsung Galaxy S7 Edge vás nikdy nesklame a bude vaším verným kamarátom na dlhé roky.

Juhokórejsky špičkový výrobca mobilných telefónov SAMSUNG ani tentokrát nezaháľal a prišiel na trh so super novinkou Samsung Galaxy S7 Edge. Veľmi sa podobá na svojho predchodcu,staršieho brata Samsung Galaxy S6,ale zmeny predsa len prišli.

Na prvý pohľad skoro nič nezbadáte,až keď telefón Samsung Galaxy S7 Edge zoberiete do ruky. Hneď si ho zamilujete vďaka jeho pekným oblým krivkám.

Samsung-Galaxy-S7-Edge

Samsung Galaxy S7 Edge s obojstranne zakriveným displejom má výraznejšie zaoblené okraje ako jeho predchodca Galaxy S6. Vďaka tomu už nereže a sedí v ruke ako uliaty. Rozmaznáva nás svojim pevným štíhlym telom a hladkým povrchom.

Dokonale elegantný krásavec Samsung Galaxy S7 Edge splní všetke vaše túžby a očakávania. Moderný dizajn bez kompromisov. Najkrajší šperk, ktorý vás bude všade reprezentovať. Jednoducho lahôdka.Samsung Galaxy S7 Edge – Nebojí sa špiny,prachu ani vody.

 

Nemusíte sa obávať poškodenia mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge ak vám nebodaj na prechádzke v prírode spadne do blata. Jednoducho ho umyjete pod vlažnou tečúcou vodou.

Neublíži mu ani polhodinový pobyt vo vode hlbokej jeden a pol metra. Vďaka krytiu IP68 ho bez obáv môžete používať aj vo vode.

Ak používate mobilný telefón Samsung Galaxy S7 Edge v externých podmienkach napríklad na priamom slnku,na horách,na pláži,v prašných podmienkach,nemusíte sa obávať poškodenia.

Neublížia mu ani pády  a hrubšie zaobchádzanie. Samsung Galaxy S7 Edge je telefón na každú príležitosť a do každého počasia.

Samsung-Galaxy-S7-Edge

Mobilný telefón Samsung Galaxy S7 Edge dosiahol lepšiu odolnosť ako jeho predchodca aj bez konštrukčných kompromisov,nezväčšila sa jeho veľkosť ani hmotnosť a nepotrebuje nepekné krytky na konektoroch.

Skrátka fantázia.

Výdrž telefónu Samsung Galaxy S7 Edge vás fascinuje.

Mladík je mladík a preto vydrží o niečo dlhšie ako jeho starší predchodca Galaxy S6. K predĺženiu doby prevádzky telefónu Samsung Galaxy S7 Edge na jedno nabitie prispel aj nový akumulátor z navýšenou kapacitou až na 3600 mAh.

Tento akumulátor, keď je úplne vybitý, tak na plnú kapacitu sa nabije zhruba asi za hodinu a pol. Novinkou je aj funkcia bezdrôtového rýchleho nabíjania.

Prevádzka na jedno nabitie je individuálna a záleží od toho, ako často je displej rozsvietený,pripojenie na wifi hotspot,dĺžka telefonovania,surfovania na internete a od rôznych iných okolností. Pri plnom vyťažení mobilného telefónu je dĺžka prevádzky na jedno nabitie minimálne jeden deň,niekedy ostane 30 až 40 percent energie do druhého dňa.

Elegantný displej telefónu Samsung Galaxy S7 Edge.

Láska na prvý pohľad. Toto je 5,5 palcový obojstranne zakrivený super AMOLED quad HD displej z vysokým rozlíšením.

Technológia AMOLED podobne ako aj OLED v televízoroch dovoľuje úplne vypnúť slabo svietiace body a tak čierna farba je naozaj čierna. Špičkové podanie farieb,hlboký kontrast a vysoký jas dovoľujú sledovať scény aj na priamom slnku alebo v úplnej tme.

oble-tvary-Samsung-Galaxy-S7-Edge

Ochrane sklo displeja Gorilla Glass štvrtej generácie zabraňuje mechanickému poškodeniu,poškrabaniu a podobne.

Sklo je pevné,hladké a prsty sa po ňom kĺžu jedna radosť. Čerstvou novinkou mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge je funkcia displeja Always on displej. V režime spánku sú zobrazené hodiny,dátum,zmeškaný hovor,SMS a neprečítané emaily. Táto funkcia priniesla ohromný benefit v šetrení elektrickej energie akumulátora,preto, že obmedzila časté zapínanie displeja iba preto, aby si majiteľ telefónu pozrel koľko je hodín alebo či nemá zmeškanú nejakú dôležitú udalosť.

Hardvérové tlačítko telefónu Samsung Galaxy S7 Edge.

Zdieľať na odomknutie obsahuimage/svg+xml

Odomknite tento exkluzívny obsah pomocou jedného z tlačidiel na zdieľanie.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: