Budte o krok vpred s telefónom Samsung Galaxy S7 Edge.

Samsung Galaxy S7 Edge

Posledná aktualizácia dňa by Milan Tulenko

Hodnotenie:

Samsung Galaxy S7 Edge.

Ak hľadáte dobrého kamaráta na polí mobilných telefónov, tak ste na dobrej ceste. Mobilný telefón Samsung Galaxy S7 Edge vás nikdy nesklame a bude vaším verným kamarátom na dlhé roky.

Juhokórejsky špičkový výrobca mobilných telefónov SAMSUNG ani tentokrát nezaháľal a prišiel na trh so super novinkou Samsung Galaxy S7 Edge. Veľmi sa podobá na svojho predchodcu,staršieho brata Samsung Galaxy S6,ale zmeny predsa len prišli.

Na prvý pohľad skoro nič nezbadáte,až keď telefón Samsung Galaxy S7 Edge zoberiete do ruky. Hneď si ho zamilujete vďaka jeho pekným oblým krivkám.

Samsung-Galaxy-S7-Edge

Samsung Galaxy S7 Edge s obojstranne zakriveným displejom má výraznejšie zaoblené okraje ako jeho predchodca Galaxy S6. Vďaka tomu už nereže a sedí v ruke ako uliaty. Rozmaznáva nás svojim pevným štíhlym telom a hladkým povrchom.

Dokonale elegantný krásavec Samsung Galaxy S7 Edge splní všetke vaše túžby a očakávania. Moderný dizajn bez kompromisov. Najkrajší šperk, ktorý vás bude všade reprezentovať. Jednoducho lahôdka.Samsung Galaxy S7 Edge – Nebojí sa špiny,prachu ani vody.

 

Nemusíte sa obávať poškodenia mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge ak vám nebodaj na prechádzke v prírode spadne do blata. Jednoducho ho umyjete pod vlažnou tečúcou vodou.

Neublíži mu ani polhodinový pobyt vo vode hlbokej jeden a pol metra. Vďaka krytiu IP68 ho bez obáv môžete používať aj vo vode.

Ak používate mobilný telefón Samsung Galaxy S7 Edge v externých podmienkach napríklad na priamom slnku,na horách,na pláži,v prašných podmienkach,nemusíte sa obávať poškodenia.

Neublížia mu ani pády  a hrubšie zaobchádzanie. Samsung Galaxy S7 Edge je telefón na každú príležitosť a do každého počasia.

Samsung-Galaxy-S7-Edge

Mobilný telefón Samsung Galaxy S7 Edge dosiahol lepšiu odolnosť ako jeho predchodca aj bez konštrukčných kompromisov,nezväčšila sa jeho veľkosť ani hmotnosť a nepotrebuje nepekné krytky na konektoroch.

Skrátka fantázia.

Výdrž telefónu Samsung Galaxy S7 Edge vás fascinuje.

Mladík je mladík a preto vydrží o niečo dlhšie ako jeho starší predchodca Galaxy S6. K predĺženiu doby prevádzky telefónu Samsung Galaxy S7 Edge na jedno nabitie prispel aj nový akumulátor z navýšenou kapacitou až na 3600 mAh.

Tento akumulátor, keď je úplne vybitý, tak na plnú kapacitu sa nabije zhruba asi za hodinu a pol. Novinkou je aj funkcia bezdrôtového rýchleho nabíjania.

Prevádzka na jedno nabitie je individuálna a záleží od toho, ako často je displej rozsvietený,pripojenie na wifi hotspot,dĺžka telefonovania,surfovania na internete a od rôznych iných okolností. Pri plnom vyťažení mobilného telefónu je dĺžka prevádzky na jedno nabitie minimálne jeden deň,niekedy ostane 30 až 40 percent energie do druhého dňa.

Elegantný displej telefónu Samsung Galaxy S7 Edge.

Láska na prvý pohľad. Toto je 5,5 palcový obojstranne zakrivený super AMOLED quad HD displej z vysokým rozlíšením.

Technológia AMOLED podobne ako aj OLED v televízoroch dovoľuje úplne vypnúť slabo svietiace body a tak čierna farba je naozaj čierna. Špičkové podanie farieb,hlboký kontrast a vysoký jas dovoľujú sledovať scény aj na priamom slnku alebo v úplnej tme.

oble-tvary-Samsung-Galaxy-S7-Edge

Ochrane sklo displeja Gorilla Glass štvrtej generácie zabraňuje mechanickému poškodeniu,poškrabaniu a podobne.

Sklo je pevné,hladké a prsty sa po ňom kĺžu jedna radosť. Čerstvou novinkou mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge je funkcia displeja Always on displej. V režime spánku sú zobrazené hodiny,dátum,zmeškaný hovor,SMS a neprečítané emaily. Táto funkcia priniesla ohromný benefit v šetrení elektrickej energie akumulátora,preto, že obmedzila časté zapínanie displeja iba preto, aby si majiteľ telefónu pozrel koľko je hodín alebo či nemá zmeškanú nejakú dôležitú udalosť.

Hardvérové tlačítko telefónu Samsung Galaxy S7 Edge.

[lockercat]

Do stredového hardvérového tlačítka už tradične výrobca implementuje snímač odtlačkov prstov. Týmto spôsobom vás systém identifikuje a chráni vaše dáta a telefón pred neoprávneným použitím cudzou osobou.  Dvojitým kliknutím na toto tlačítko okamžite zapnete fotoaparát, aj keď je telefón zablokovaný,takto vám už neunikne žiadna chvíľka na zachytenie.

Špičkový fotoaparát v telefóne Samsung Galaxy S7 Edge.

Dokonalé zábery aj v zlých svetelných podmienkach vďaka objektívu z vylepšenou svetelnosťou f/1,7 a veľkým rozlíšením obrazového snímača. 12 megapixelový fotoaparát so stavaným bleskom je viac ukrytý v tele mobilu a preto nevyčnieva tak, ako v predchádzajúcich modeloch.

Samsung-Galaxy-S7-Edge

Dokonalé zachytenie pohybu na panoramatických fotografiách.  Funkcia Motion photo vás predbehne a spustí závierku fotoaparátu tri sekundy pred stlačením spúšte.

Ostatný Hardvér telefónu  Samsung Galaxy S7 Edge.

Srdcom telefónu Samsung Galaxy S7 Edge je osem-jadrový mikroprocesor Exynos 8890 taktovaný na frekvencii 2,6 GHz. O grafiku sa stara čip Mali T880 MP12 a pomáha mu operačná pamäť DDR4 o kapacite 4GB.

Takáto kombinácia zaručuje vysoký výkon,aplikácie sa otvárajú rýchlosťou blesku.

Ak vám nepostačí vnútorná pamäť 32GB ľahko ju rozšírite až do kapacity 200GB vložením microSD karty do slotu,ktorý opäť Samsung montuje do svojich nových modelov.

Podpora 4G internetu technológiou LTE Cat9 s maximálnou rýchlosťou sťahovania dát (download) až 450 Mbit/s,dual bánd Wifi a/b/g/n/ac ,Bluetooth 4.2,NFC a kompletná podpora navigačných štandardov.

Telefón Samsung Galaxy S7 Edge riadi operačný system Android 6.0.1 Marshmallow.

Špeciálna funkcia Samsung KNOX chráni vaše zariadenie proti Hackerom a Malvéru. Vďaka tejto funkcií sú vaše citlivé data izolovane v bezpečí a prenášane iba šifrovanou cestou.

[/lockercat]

Virtuálna realita k telefónu Samsung Galaxy S7 Edge.

Ponorte sa do sveta virtuálnej reality za pomoci mobilného telefónu Samsung Galaxy S7 Edge.
Spoločnosť Oculus ktorú vlastní Facebook pre vás na trh priniesla okuliare pre virtuálnu realitu
Samgung Gear Oculus VR. Uskutočnite svoje sny a prejdite na druhú stranu do sveta virtuálnej reality. Zažite to na vlastnej koži. Pozrite si panoramatické videá,zahrajte si fantastické hry,riaďte pretekárske auto alebo nadzvukovú stíhačku,preleťte ako vták ponad oceán.

Záverečné hodnotenie telefónu Samsung Galaxy S7 Edge.

Telefón Samsung Galaxy S7 Edge pri rôznych porovnávacích testoch obstal lepšie ako
 iPhone 6 S Plus od Apple – má o celú jednu triedu lepší fotoaparát,je výkonnejší a vode odolný.
Cenovo je iPhone 6 S Plus skoro o 100€ drahší ako Samsung Galaxy S7 Edge.
Samsung-Galaxy-S7-Edge
Samsung Galaxy S7 Edge je špica a najlepším riešením čo sa dá dnes vo svete mobilných telefónov kúpiť. Nič lepšieho na svetovom trhu nezoženiete. Ceny na slovenskom trhu sa pohybujú okolo 800€,stav ku koncu Augusta 2016.
Pri kúpe telefónu ako bonus dostanete úplne zadarmo 100GB priestoru na online úložisku Onedrive a kancelársky balík Office od Microsoftu.
Špeciálna starostlivosť pre zákazníkov pick-up and return.

 Ak sa vám náhodou telefón Samsung Galaxy S 7 Edge pokazí,pracovník Samsungu si príde od vás telefón prevziať a po oprave vám ho aj späť doručí na ľubovoľné miesto na Slovensku. No aby ste neostali celú dobu pokiaľ bude váš telefón v oprave bez mobilu, pracovník Samsungu vám pre tuto chvíľu zapožičia nový Samsung Galaxy S 7 Edge.

Tak čo rozhodli ste sa pre Samsung Galaxy S7 Edge, alebo prednosť dáte konkurentovi od Apple?

Priniesol vám článok potrebné informácie ktoré ste hľadali? Ak sa vám článok páči prosím posuňte ho ďalej – zdieľajte. Ďakujem.
Logo

Written by 

Píšem recenzie,návody,zaujímavosti z elektroniky a IT.

Prečítajte si aj ďalšie podobné príspevky: