KODI – ako sledovať TV zadarmo.

()

TV zadarmo je možné sledovať v aplikácií KODI pomocou doplnkov.

Čo je to KODI? KODI skôr známy pod skratkou XBMC je slobodný multiplatformový prehrávač medií. Je to otvorený systém,do ktorého je možné inštalovať doplnky,takzvané Addony z oficiálnych repozitárov.

Pretože je KODI slobodný softvér,okrem oficiálnych doplnkov,je možné inštalovať aj neoficiálne doplnky od komunity a z neznámych zdrojov.

KODI bez doplnkov je k ničomu. Na to aby ste mohli sledovať filmy,TV seriály,počúvať hudbu,hrať hry a iné veci,potrebujete nainštalovať do KODI doplnok,ktorý vam sprístupni takýto obsah.

Najviac obsahu zadarmo vám sprístupnia takzvané neoficiálne doplnky. Takéto doplnky ale niekedy šíria aj obsah chránený autorským právom. Iné doplnky môžu obsahovať nebezpečný malware. Okrem toho môže byť obsah prístupný iba pre jednotlive štáty a pre zvyšok sveta blokovaný.

Prave z výše uvedených dôvodov sa vždy pri použi vani softvéru KODI odporúča pripájať k zabezpečenému internetu pomocou kvalitnej služby VPN.

Vyberte si jednu z najlepších VPN služieb pre KODI  IP VANISH VPN alebo PURE VPN a pripojte sa na bezpečný internet ešte dnes.

Neviete ako nainštalovať VPN do KODI? Prečítajte si článok „PureVPN Addon – Ako Nainštalovať Doplnok Do KODI „


Je možné sledovať TV zadarmo?

POZOR!!!

Informácie uvedené v článku slúžia iba na študijné účely a autor článku nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné zneužitie čitateľmi. 

Počuli ste už o tom,že je možné sledovať TV zadarmo ? 

Samozrejme že sú viacero možnosti ako toho docieliť.
 Čítajte ďalej a dozviete sa ako na to.
 

TV zadarmo – KODI MEDIA CENTRUM.

Pre naj-náročnejších televíznych divákov mám tu niečo extra. Možno niekomu z vás niečo hovorí KODI MEDIA CENTRUM alebo skôr nazývaný XBMC-player. O čo ide?

Kód-media-centrum
 

Kodi Media Centrum je Open Source Home Theater Software – Otvorený system,program na prevádzkovanie domáceho kina pod licenciou GPL-Freeware – zadarmo. 

TV zadarmo – Čo dokáže KODI MEDIA CENTRUM???

TV zadarmo v aplikácií KODI. KODI -TV je softvér nadácie XBMC do ktorého sa inštalujú malé pluginy tretích strán.   Na vývoji týchto pluginov sa podieľajú nadšenci,programátorsky tím z celého sveta,ktorý to pre nás robia vo svojom voľnom čase úplne zadarmo. Je to otvorený systém, do ktorého za pomoci rôznych malých programov-takzvaných Addonov inštalujeme rôzne funkcionality.

1.)      Základnou funkcionalitou KODI -TV je možnosť sledovať online televízne programove tituly a rádia,ktoré práve vysielajú televízne a rozhlasové spoločnosti v reálnom čase.

Samozrejmosťou je EPG – elektronicky programový sprievodca. Počet programov nie je nijako obmedzený a môžete sledovať úplne zadarmo televízie a rádia z celého sveta. Môžete sledovať také televízie aký play-list použijete. To znamená že nie len voľné TV zo Slovenska a Čiech ale aj platené ako je napríklad: HBO,Cinemax,Filmbox,Discoveri,Spektrum,Viasat a podobne,s českým alebo slovenským zvukom. Samozrejmosťou sú aj Adult-TV,18+++ televízne programy pre dospelých.

Playlist TV a rozhlasových staníc môžete mať uložený v zariadení alebo v nastaveniach zadáte adresu online webového sídla,kde sa play-list na internete nachádza. Je lepšie používať online play-list preto,lebo sa na internete automaticky obnovuje a s času na čas pribúdajú aj nové programy.

Niektorý play-list môže byť už nefunkčný a zastarali,preto treba zohnať aktuálny.

Takýto play-list môže obsahovať 300,500 alebo až niekoľko 1000 TV a R programov,ktoré môžete sledovať úplne zadarmo alebo ako platená IPTV služba.

Tak dosť bolo slov,lebo lepšie je raz vidieť ako sto krát počuť. Natočil som pre vás video.   Prosím pozrite si priložené video až do konca.

 
POZOR! Play-list použitý vo videu už nefunguje.
PS: Prečítajte si nový článok: 
 
2.)     Druhou nemenej dôležitou funkcionalitou KODI-TV je možnosť sledovať relácie.filmy,seriály a športové udalosti,ktoré boli odvysielané aj niekoľko rokov dozadu v histórii z rôznych domácich a zahraničných televíznych archívov.
 
 Ďalej je možné sledovať z video-portálov ako je napríklad „YouTube,Vimeo“ a zo serverov určených na sťahovanie filmov ako napríklad „HellSpy,Stiahni To“ a podobne a to hneď,nemusíte čakať na stiahnutie filmu do vášho počítača.

Našli ste nejaké zaujímave video  YouTube pri surfovaní na počítači?
Jedným klíkom si ho spustite v KODI a sledujete na televízore alebo projektorom premietate na stenu,veľmi užitočná funkcia do prehliadača Google Chrome.

3.)     Za pomoci takzvaného Baroon Scrapers alebo iného Scrapers a  doplnku SOSAČ
si môžete vytvoriť v Multimediálnom centre KODI-TV knižnicu médii,databázu niekoľko 1000 TV filmov a seriálov s CZ-SK dabingom ,ktoré môžete kedykoľvek  sledovať online bez sťahovania z internetu.

Filmy a seriály sú v knižnici radené abecedne podľa názvu,podľa žánru,podľa herca,podľa režiséra,podľa krajiny,podľa roku natočenia. K filmu alebo seriálu je pripojený obrázok a stručný popis s bodovým hodnotením od divákov.

Takto si ľahko vyberiete z knižnice film, ktorý chcete pozerať.
Po kliknutí sa vámi vybraný film alebo seriál do niekoľkých sekúnd sa spusti aj keď fyzicky nie je film uložený vo vašom zariadení, ale niekde na internete.

 
 

Najlepšie je na tom to,že celý film alebo seriál si pozriete bez prerušenia a neotravujú vás žiadne reklamy.

Samozrejme vy kedy chcete, môžete film prerušiť,pretočiť dopredu alebo dozadu či zastaviť a pustiť si podľa potreby niečo iné.

 

Väčšina online filmov a seriálov je dabovaných do slovenského jazyka. Ďalšie filmy a seriály z celého sveta môžete pozerať s titulkami.

Pozrite si prosím ďalšie video.

 

 

TV zadarmo – Aký potrebujem televízor na inštaláciu KODI ???

Na sledovanie TV zadarmo v KODI budete potrebovať Smart televízor s operačným systemom Android.
To znamená, že potrebujete televízor, ktorý sa dá pripojiť k internetu buď UTP sieťovým káblom alebo cez WiFi.
 
Niektoré Smart TV už majú od výroby nainštalovaný KODI-TV softvér a do iných je možné ho nainštalovať.
 
 
 
KODI -TV je možne inštalovať iba do televízorov s operačným systemom Android,čo sú všetke nové SMART televízory Sony a Philips od verzie  Android 4.2 a vyššíe. Na staršie verzie Androidu sa nainštalovať KODI-TV nedá,preto si zaobstarajte nový televízor.
 
Do  Android Smart televízora jednoducho nainštalujete KODI-TV z  Google play,podobne ako inštalujete rôzne aplikácie a hry do Android telefónu.
Pozor!!! Ak mate napríklad televízor s operačným systemom TIZEN,čo je väčšina televízorov značky SAMSUNG,do týchto televízorov sa softvér KODI-TV nainštalovať nedá.

Do televízorov Samsung,LG alebo Panasonic môžete vyskúšať IPTV službu
Sledovanie TV,v týchto televízoroch služba funguje najlepšie. Zadarmo je iba 6 programov na skúšku za ostatné sa platí.


KODI je možné nainštalovať iba do televízorov z operačným systemom ANDROID a je to väčšina televízorov značky Sony a Philips.
 
 
Ak momentálne nevlastnite Smart televízor z operačným systémom Android,
alebo v krátkej budúcnosti neuvažujete si kúpiť takýto televízor,výborne vam poslúži aj takzvaný Android Box.
 
 
Android box jednoducho pripojíte HDMI káblom k akémukoľvek televízoru a aj z obyčajného televízora urobíte televízor Smart z rôznymi interaktívnymi funkciami ako je IPTV,archív TV,film na želanie,YouTube a inými funkciami a adonmi nainštalovanými v KODI.
 
Do Android boxu okrem KODI môžete inštalovať aj rôzne hry a aplikacie
z marketu Google Play podobne ako do televízora z operačným systémom Android alebo do mobilného telefónu.
 
 KODI – TV je multiplatformový software a môžete si ho úplne zadarmo stiahnuť zo stránky a nainštalovať na zariadenie pod operačným systémom Windows OS,Linux OS,Mac OS X,Android,iOS,RaspberryPI a iné špeciálne platformy.Za pomoci Android BOXu si urobíte aj z obyčajného TV Smart televízor.

Okrem diaľkového ovládača na ovládanie KODI môžete použiť aj Smart mobilný telefón.

K Android boxu môžete okrem televízora pripojiť HDMI káblom aj projektor a filmy premietať aj na stenu alebo projekčné plátno.

 

 

Ako nainštalovať KODI-TV do iných zariadení?

 


POZOR!!! 
Pred inštaláciou KODI – TV si zistite rýchlosť a kvalitu pripojenia na internet.

Na sledovanie TV zadarmo potrebujete neobmedzený internet. 
Aby ste mohli použivať KODI-TV bez porúch,sledovať online TV, videá bez sekania potrebujete hlavne kvalitné pripojenie na internet bez väčších výpadkov.

Krátke výpadky zvláda KODI-TV,preto že využíva takzvaný Buffer,pred spustením videá si časť z neho načíta do operačnej pamäte a takto krátke výpadky internetovej konektivity kompenzuje.

Pri slabšom internetovom pripojení je možné kapacitu Cache navýšiť za pomoci doplnku Advancet Setting,ale to je už na iný článok.

Keď vám dobre bez výpadkov a trhania fungujú videá napríklad z Youtube,máte pravdepodobne kvalitné pripojenie na internet.

Čo sa týka rýchlosti downloadu pri sledovaní videa v slabšej SD kvalite potrebujete aspoň 2Mbits a pri sledovaní videa v lepšej HD kvalite minimálne 5Mbits,upload nie je taký dôležitý a môže sa pohybovať okolo 1Mbits.

Zmerajte si rýchlosť pripojenia do internetu.

KODI – TV je možné nainštalovať do klasického stolného počítača PC,Notebooku,Tabletu,Android telefónu,mini-počítača RaspberryPI,HTPC a do Android Boxu.

V niektorých Android Boxoch je už od výroby nainštalovaný software Kodi Media Centrum.

Výhodou sú aj počítače ALL IN ONE – všetko v jednom. Počítač je zabudovaný priamo v monitore. Kompaktne prevedenie,odpadajú pripojovacie káble. Veľmi moderné a štýlove počítače.

Inštalácia KODI-TV na stolný počítač.

Ak chcete sledovať TV zadarmo , môžete KODI-TV nainštalovať a používať aj v stolnom počítači vôbec nezáleží aký operačný systém počítač ma nainštalovaný“ Windows,Linux,Mac“,len pri sťahovaní musíte si vybrať verziu pre váš operačný systém a dajte pozor aj na architektúru počítača,to je 32 alebo 64 bitová.

 
 

Niekedy vám dobre poslúži aj starší počítač,treba odskúšať. Ak by vám náhodou robil kurzor na obrazovke trhavé pohyby alebo sekalo video,či nastanú iné problémy s prehrávaním videa a máte kvalitné pripojenie na internet,máte málo-výkonnú grafickú kartu alebo málo-kapacitnú operačnú pamäť.

Kapacitu operačnej pamäte sa dá jednoducho rozšíriť inštalovaním pamäťového modulu.

Tiež môžete jednoducho vymeniť grafickú kartu. Pri kupovaní grafickej karty si dajte záležať na tom, aby mala najlepšie HDMI výstup alebo aspoň DVI. Sú to takzvané digitálne výstupy a poskytujú najkvalitnejší prenos obrazového signálu cez kábel,HDMI spolu z obrazovým signálom prenáša aj zvuk.

Potom jednoducho počítač prepojíte z televízorom HDMI-HDMI káblom,keď ma grafická karta z počítača DVI výstup použijete kábel DVI-HDMI.

Ak použijete na premietanie projektor,podobne ho pripojíte k počítaču ako televízor.

Zvukový signál vediete zvlášť zo zvukovej karty počítača do 5.1 alebo 7.1 zvukovej aparatúry či soundbaru.

Keď by ste sa náhodou rozhodli kúpiť nový počítač,vyberte si taký,ktorý má špeciálne a bezhlučné chladenie. Viete aké je nepríjemné pozerať  film,keď vám pri uchu hučí starý počítač?

Takto si vytvoríte kompletné domáce kino a o zábavu máte na niekoľko desiatok rokov alebo až do konca života postarané.

 

Inštalácia KODI-TV na Notebook.

Inštalácia KODI-TV na Notebook je podobná ako na stolný počítač,prosím prečítajte si článok vyššie, ak ste ho nečítali. Ak chcete k notebooku pripojiť televízor alebo projektor a premietať obraz na plátno tiež ho prepojíte DVI-HDMI káblom.

 
 

Pokiaľ váš notebook nedisponuje HDMI alebo DVI konektorom a neplánujete kúpiť nový notebook,je lacnejšia alternatíva takzvaný Dok,DockingStation alebo replikator portov.

Notebooky majú väčšinou vyvedený iba stereo 2.0 zvuk. Ak chcete k notebooku pripojiť 5.1 alebo 7.1 reproduktorovú sústavu a vytvoriť tak priestorový zvuk budete potrebovať externú zvukovú kartu,ktorú jednoducho pripojíte k USB portu. Funguje na prvé pripojenie,nič netreba inštalovať.

 

Inštalácia KODI-TV do tabletu alebo telefónu.

Z multimediálnym centrom môžete byť aj mobilný a sledovať TV,videá aj hocikde vonku,cestou do školy alebo do práce,v čakárni u lekára a podobne.

KODI-TV si jednoducho nainštalujete do svojho mobilu alebo tabletu podobne ako inštalujete iné aplikácie z GooglePlayStore.

 
 
Pozor aplikácia beží iba na novších mobiloch a tabletoch od verzie Android 5.0 Lollipop. 
Oplatí sa kúpiť TABLET zo zabudovaným projektorom a obraz premietať na stenu.
 

Inštalácia KODI-TV do HTPC a RaspberryPi.

Přehraj.toHTPC a RaspberryPi sú špeciálne počítače určené pre multimediálne aplikácie. Niektoré HTPC už majú z výroby nainštalované KODI-TV a volajú sa  Multimediálne centra z KODI-TV.

RaspberryPi je maličký ale výkonný najlacnejší počítač o veľkosti kreditnej karty.
 

Pre tieto zariadenia už je inštalácia zložitejšia a inštalujú sa špeciálne edície OpenELEC,LibreELEC a KODI-buntu. Sú to špeciálne operačne systémy,ktoré obsahujú KODI-TV. Preto inštalácia už je podobná inštalácii napríklad operačného systému Linux.

Najprv je potrebne vytvoriť takzvané Boot medium, USB kľuč alebo pamäťová karta. Zariadenie bottuje z USB kľúča alebo z externej pamäte a následne sa nainštaluje do počítača Raspberry Pi.

 

TV zadarmo – Ako postupovať po inštalácii KODI-TV.

Ak už máte nainštalovaný software KODI-TV,ovládanie a nastavovanie je jednotné a vôbec nezáleží na tom, či je KODI-TV nainštalovaný v televízore,stolnom počítači,notebooku alebo v mobile či tablete,prípadne HTPC alebo maličkom a lacnom výkonnom počítači Raspberry Pi .

Po nainštalovaní a prvom spustení je ovládacie menu aplikácie KODI-TV v Anglickom jazyku. Prejdete na položku setting a kliknete na Language.

Z rozbaľovacieho menu vyberiete Slovak Language a ovládanie sa prepne do slovenčiny. Pozrite si video návod.

 

Nemyslite si, že hneď po prvom spustení vám bude všetko perfektne fungovať!!!

KODI-TV je ako stavebnica a ku každej činnosti potrebuje  inštalovať maličký program – takzvaný Addon. Inštalácia trvá niekoľko sekúnd a inštalujete iba raz,ak Addon nevyužívate môžete ho  zakázať alebo odinštalovať.

Napríklad, ak chcete sledovať slovenské a české TV programy potrebujete nainštalovať Addon, PVR-IPTV Simple Client a nastaviť ho.

To znamená, že nastaviť cestu k play-listu,cestu k EPG dátam takzvaný XML-feed a cestu k logám staníc a uložiť. Po týchto úkonoch už môžete sledovať všetke TV a rozhlasové stanice,ktoré sú na play-liste uložené.

Pretože sa ma veľa ľudí pytaju na ďalšie informácie ohľadom nastavení a podobne informácie,rozhodol som sa že v článkoch na tému KODI budem pokračovať a ďalší s návodom ako nastaviť Addon PVR-IPTV Simple Client si môžete už teraz prečítať po kliknutí tu.

Na vytvorenie knižnice filmov a seriálov zase potrebujete takzvaný „Scraper“ a tiež nastaviť cestu k súborom a informáciám o TV filmoch a seriáloch.

Po nastaveniach zadáte inštalovať,tento proces trvá aj dva-tri dni,kým sa vytvorí knižnica,zaleží od kapacity knižnice a rýchlosti internetu.

Ak chcete si vytvoriť veľkú knižnicu s filmami na sledovanie online budete potrebovať doplnok SOSAČ,ktorý nainštalujete z SK-CZ repozitára.

KODI – Repozitár SK/CZ doplnkov si stiahnete z tejto stránky: SK-CZ Repozitár Stiahnutý ZIP súbor nerozbaľujte ale priamo nainštalujte do KODI. Repozitár obsahuje 45 SK/CZ doplnkov,niektoré už nefungujú. Najlepší je asi SOSAČ,cez ktorý si cez scraper vytvorite veľkú databázu filmov a seriálov rôznych žánrov.Ak máte knižnicu nainštalovanú,pohodlne sa usaďte. Teraz môžete si vybrať film alebo seriál podľa abecedy,žánru,herca,režiséra alebo roku natočenia a spustiť sledovanie. Prajem vám príjemnú zábavu.A ešte na koniec pridávam bonus,také odporúčanie.Zaregistrujte sa do česko-slovenskej komunity fanúšikov KODI a vo fóre nájdete veľa návodov a odpovedí na svoje otázky ohľadom multimediálneho centra KODI. Možno tam nájdete aj funkčný M3U IPTV play-list poprípade iné veci a návody. Ak nebudete vedieť niečo nainštalovať alebo nastaviť,hľadajte na portáli YouTube,je tam veľa inštruktážnych videí  ako na to. Odporúčam.

ANTIK SMART TV BOX

Sledujte televíziu cez internet.. Možno že ste už počuli o Košickej telekomunikačnej spoločnosti Antik a IPTV zariadení SMART TV BOX.

Smart TV box je unikátne zariadenie pripojene k internetu káblom alebo cez wifi pripojenie a umožňujúce sledovať 12 TV staníc uplne zadarmo a niečo cez 100 TV programov za minimálny mesačný poplatok.

+Veľa Slovenských a českých programov aj vo vysokom rozlíšení HD.

+Archív televíznych programov zadarmo.

+Smart TV funkcie,internetový prehliadač,rádio,nahrávanie na USB.

+Nepotrebujete anténu ani satelit.

Podmienka: Rýchle a neobmedzene pripojenie na internet.

Kúpte si SMART TV BOX ešte dnes a sledujte viac ako 100 televíznych programov iba za 3.90€ /mesačne.

K tomu archív,YouTube,počasie a iné Smart funkcie uplne zadarmo

Pozor aktualizácia! 
Ak chcete využívať služby Antiku na sledovanie televíznych programov za minimálny poplatok,televízny archív a iné Smart funkcie už nemusíte kupovať Antik Smart TV box ale stačí ak mate Smart televízor z operačným systemom Android a do neho si pohodlne nainštalujete aplikáciu Antik TV z Google Play. Do Tabletu alebo mobilného telefónu Android je zase aplikácia Antik TV GO.

 

  DVB – T Pozemné terestriálne vysielanie. 

Je vám asi úplne jasné, že DVB-T ponúka asi desiatku TV programov plus dva v HD kvalite,ktoré môžete sledovať úplne zadarmo. Potom je tu platená PLUSTELKA,ktorá v poslednom období prešla na vysielanie modernejším systémom DVB-T2. Postupom krátkeho času prejdú všetky programy,aj tie ktoré sú zadarmo na novší systém DVB-T2. Viac o DVB-T2 sa dočítate tu.

Je smutné, že už od 1.1.2017 nebude možné sledovať skupinu programov TV Markíza v DVB-T,ale nahradia ich nejaké iné programy. Prvý z nich je BARRANDOV FAMILY,ktorý začne vysielať 1.1.2017 v 2. celoplošnom multiplexe s pokrytím 95% domácnosti na Slovensku. Je predpoklad, že v krátkom čase pribudnú ďalšie programy zo skupiny Barrandov,ktoré bude možné v DVB-T sledovať zadarmo, voľná telka.

 
 

Komu to stačí,nech si zadováži DVB-T prijímač ak vlastní starší analógový televízor, alebo televízor, ktorý už takým prijímačom disponuje,čo sú všetké nové televízory dnes dostupné na trhu.

K novému televízoru už DVB-T prijímač nepotrebujete. Niektoré televízory disponujú aj zabudovaným satelitným prijímačom. U takého televízora je výhoda to,že všetky funkcie televízora,DVB-T a satelitného prijímača,pripadne IPTV funkcie ovládate z jedného diaľkového ovládača alebo televízor ovládate mobilom Smartphone.

Ako si vybrať ten najlepší televízor nie len pre seba ale aj pre celu rodinu sa dočítate v článku: „Porovnanie televízorov – aký televízor si vybrať“ alebo
„Tri základne funkcie na ktoré si dať pozor pri výbere spraveného televízora“.

 
 

UNIVERZÁLNOSŤ – Najlepšie riešenie pre príjem TV.

Prečo univerzálnosť je najlepším riešením pre príjem televíznych a rozhlasových programov?
 
Určite si spomínate na začiatky terestriálneho DVB-T vysielania. Spočiatku boli vysielané v DVB aj rozhlasové stanice. Potom rozhlasové stanice zanikli. Následne systém prešiel na DVB-T2.
Od prvého januára 2017 končia v DVB-T vysielať stanice Markíza,Doma a Dajto. Po tomto dátume bude možné ich sledovať iba v káblových rozvodoch,na satelite alebo cez internet-IPTV,KODI-TV
Televízne programy ktoré vysiela Towercom cez DVB-T,takzvana VOĽNÁ TELKA-zadarmo a platená PLUSTELKA je možne prijímať aj cez satelit.
Vidíme tu aké zmeny nastali v krátkom čase v DVB-T a nevieme čo nás čaká do budúcna. To iste platí aj pre satelitný a IPTV trh z vysielaním televíznych a rozhlasových programov.
 
Možno, že teraz veľa skalných divákov Markízy prejde z DVB-T na satelit alebo IPTV.
 
Čo tak si zadovážiť zariadenie,prijímač ktorý dokáže nielen satelitný prijem ale aj DVB-T a IPTV.
Budete môcť prijímať TV a rozhlas v akejkoľvek platforme a v budúcnosti vás žiadna zmena neprekvapí – budete vždy pripravený na akýkoľvek druh vysielania TV a R.
 

AB CryptoBox 652HD COMBO

Cryptobox 652HD Combo je kombinácia až troch prijímačov do jedného celku.

S týmto prístrojom je možné sledovať digitálne satelitné vysielanie (DVB-S2,Skylink-Ready),digitálne pozemné terestriálne vysielanie(DVB-T,T2) a IPTV-vysielanie cez internet a to všetko v plnom FULL HD 1080p vysokom rozlíšení. Možný stream live kanálov na Tablet alebo Smart-fón.

 
AB Cryptobox 652HD Combo
AB Cryptobox 652HD Combo
Nielenže AB Cryptobox 652HD Combo bol odporučený redakciou PC REVUE a vyhlásený za top produkt v teste TOUCH IT ale je ozaj univerzálny,lacný a vhodný pre každého diváka.
 
Keď si porovnáme cenu samotného digitálneho HD prijímača alebo IPTV boxu dostávame sa na ceny okolo 80 až 100€. Naš AB Cryptobox 652HD Combo je za 89,90€ – Nie je to super cena? Koľko asi bi sme zaplatili za tri samostatne prístroje- DVB-T,DVB-S a IPTV prijímač? Tak máme všetko za jednu super cenu,nie je to úžasné?
 
Asi mnoho ľudí ocení najmä funkciu zapni a pozeraj. Už nemusíte dlhé hodiny študovať návody, nastavovať a ladiť programy. Všetko za vás zvládne automatika. Po zapnutí prístroja AB Cryptobox 652HD Combo si pristroj skontroluje zapojenie antén, automaticky naladí programy z dvoch najčastejšie sledovaných satelitov Astra 3A/3B na pozícií 23,5E (Skylink) a Astra1 na pozícií19,2E.
Slovenske a české programy umiestni na začiatok aby boli ihneď po ruke.
 
 
 
Problém satelitov je ten,že v lete počas búrky alebo v zime, ak nám napadne sneh na parabolu,zníži sa kvalita alebo celkom znemožní prijem zo satelitov. U Criptoboxu Combo jednoducho prepnete na DVB-T alebo IPTV a pozeráte relácie bez prerušenia ďalej.
 
Ak sa neviete s partnerom dohodnúť čo v TV sledovať,jednoducho jeden program pozeráte vy na televízore a celkom iný partner na tablete alebo Smartphone.
 
Zadarmo si môžete stiahnuť aplikáciu G-MScreen pre Android a iOS zariadenia.
 
 

 

 
Ak sa vám članok páčil,prosím posuňte ho ďalej,zdieľajte.
 

PS: Prečítajte si aj článok “ Ako Nainštalovať CZ/SK Doplnky Do KODI.

 

Aký užitočný bol tento príspevok?

Kliknutím na hviezdičku ho ohodnotíte!

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

Pretože sa vám tento príspevok stal užitočným,prosím zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Možno že tento príspevok poteší aj vašich priateľov a známych. Ďakujem za zdieľanie.

Je mi veľmi ľúto, že príspevok pre vás nebol užitočný!

Vylepšime tento príspevok!

Povedzte mi, ako môžem tento príspevok vylepšiť?

Prečítajte si aj súvisiace príspevky...
KODI Repository – 10 najlepšie úložiska doplnkov.
Kodi Repository - Ilustračný obrázok

Existujú desiatky či možno aj stovky online uložiť Kodi repository a tisíce doplnkov-Addons. Pre tento článok som vybral 10 najlepších Read more

AliExpress-ako prebieha doručenie zásielky.
Aliexpress

AliExpress - Dôležitá AKTUALIZÁCIA Ak nakupujete z internetového obchodu AliExpress drobnosti v hodnote do 22 € bez CLA a DPH Read more