Sencor tv – značka tisicov sŕdc.

Sencor tv
Celkove hodnotenie

Sencor TV – kvalitný japonský televízor.

V článku vám predstavím 3 kvalitné LED televízory značky Sencor.
 
O kvalite elektroniky „Made in Japan“ asi nemusím nikoho zvlášť presviedčať a značky ako Panasonic,Hitachi,Sharp,Sony,Akai,Sanyo, alebo Aiwa pozná určíte asi každý,kto sa zaujíma o kvalitnú Japonsku elektroniku.
V roku 1969 sa zrodila hviezda a na trh prišla značka tisícov sŕdc – SENCOR.
SEN totiž po japonsky znamená 1000 a COR je po latinsky srdce.
Okrem toho rok 1969 bol pre svet veľmi prínosný a zaujímavý.
Prvýkrát bolo transplantované umelé srdce, 20 júla 1969 Neil Armstrong ako prvý človek zeme sa prechádzal po mesiaci,rusi dobyli Venušu,slovenský hokejový tím vyhral súboj nad sovietskym mužstvom a do čela strany za prvého tajomníka UV KSČ bol zvolený Dr. Gustáv Husák.

Sencor tv – Televízor tisícov sŕdc.

Značku tisicov sŕdc Sencor TV si určíte zamilujete na prvý pohľad.
A zo srdca je tvorená aj cenová politika firmy Sencor,ktorá sa drží pravidla:
Kvalita za zodpovedajúcu cenu – ani cent navyše!
Sencor okrem televízorov vyrába aj inú spotrebnú elektroniku,tablety
a telefóny,kancelársku techniku,auto-elektroniku,elektroniku pre
kuchyňu a domácnosť a elektroniku pre zdravie a krásu.

Predstavujem vám televízor LED SENCOR

SLE 49F57TCS

Veľký FULL HD  SLE 49F57TCS  Sencor tv z uhlopriečkou 124 centimetrov má rozlíšenie 1920×1080 obrazových bodov(pixelov).
FULL HD Sencor tv z veľkou 49 palcovou obrazovkou z D-LED podsvietením ma dynamický kontrast 1.000.000:1 a krátku odozvu iba 5ms.
Široké pozorovacie uhly 176° a jas 600 cd/m2 zaručujú vnem dobrého,kvalitného a jasného obrazu, keď sa na televízor dívate odkiaľkoľvek.
Rovnako kvalitný a pestrý obraz vidia nielen diváci, ktorí sa na Sencor tv pozerajú spredu, ale aj diváci sledujúci televízor zo strán.
Nemalou mierou ku kvalite Sencor tv prispieva aj digitálny hrebeňový filter
DCF 3D a obvody pre zlepšenie obrazu DNR.
Pozrieť si ceny Sencor tv
Výstupný výkon stereo zvuku 2x10W u Sencor tv je postačujúci a navyše zvuková časť televízora je doplnená o automatické upravovanie hlasitosti AVL,
eqalizer a výstupom na stereo slúchadlá.
Vstupný tuner Sencor tv dokáže okrem DVBT spracováť aj novší štandard pozemného televízneho vysielania DVB-T2. Je to veľmi dôležité pre príjem Plustelky,ktorá vysiela už iba v novšom DVB-T2.
Viac informácií o štandarde DVB-T2 sa dočítate v článku:“ Ste pripravený na prechod z DVB-T na DVB-T2? „
Výrobca televízora Sencor tv SLE 43F57TCS pri vývoji a výrobe myslel už aj na budúcnosť a tento typ televízora vybavil aj najmodernejšou technológiou spracovania signálu H265 HEVC,vďaka čomu sa vysoko kvalitný obraz a zvuk prenesie aj pri menšom dátovom toku.

Tento obsah je uzamknutý !!!
Prosím označte že sa vam článok páči a otvorte uzamknutú časť článku.
Like
Tweet
Google +1
Okrem toho Sencor tv SLE 43F57TCS dokáže prijímať aj káblovú televíziu DVB-C a k televízoru môžete pripojiť aj parabolickú satelitnú anténu a nepotrebujete pritom satelitný prijímač,lebo ten už je zabudovaný v Sencor tv.
V takomto prípade stačí po pripojení a nasmerovaní satelitnej antény vložiť do CI slotu televízora dekódovaciu kartu a môžete sledovať aj prémiové kódované programy ako napríklad Skylink.Freesat alebo Digi tv a podobne.
K televízoru Sencor tv je možné prípojiť aj rôzne periférie ako napríklad DVD alebo BluRai-payer,počítač,hraciu konzolu a podobne.
Preto je Sencor TV je vybavený okrem analógového AV  SCART konektora aj tromi digitálnymi HDMI vstupmi,po ktorých sa okrem digitálneho obrazového signálu prenášajú aj audio digitálne zvukové signály.
Už vyššie spomínaný počítač alebo notebook je možné k Sencor TV pripojiť káblom cez VGA PC vstup a audio PC vstup.
Sencor TV SLE 43F57TCS okrem už spomínaného výstupu na slúchadla je vybavený aj USB portom na využitie funkcie PVR nahrávania televízneho vysielania na USB pamäťové média.
Z USB je možné aj prehrávať a to okrem štandardných video formátov,  ako je MKV,MOV,MP4,DivX,Xvid je možné prezrieť napríklad aj obrázky a fotky vo formáte JPEG, alebo vypočuť muziku či iné zvukové nahrávky vo formáte MP3.
Samozrejme výrobca nezabudol ani na najnovší štandard H265 HEVC.
Televízoru Sencor SLE 43F57TCS samozrejme nechýba ani elektronický programový sprievodca EPG,Teletext,hodiny časovač a detský zámok na zabránenie sledovania nevhodných programov pre deti.
Medzi ďalšie funkcie Sencor tv patrí Progressive scan a HBB TV.

LED televízory Sencor tv majú výrazne nižšiu spotrebu elektrickej energie,oveľa dlhšiu životnosť,veľmi kvalitný a jasný obraz a vysoký kontrast.
Televízor Sencor SLE 43F57TCS vďaka jeho kvalitám a hlavne cene odporúčam staršej generácii pre jednoduché ovládanie, alebo pre tých divákov, ktorí nepotrebujú mať v televízore rôzne Smart funkcie.
Sencor tv - televízor tisicov sŕdc.

Televízor Sencor tv LED SLE 43F12

Pre menšie obývacie izby je vhodnejší Sencor tv SLE 43F12 z uhlopriečkou 109 centimetrov. Tento 43 palcový Sencor tv ma podobné parametre ako predchádzajúci televízor,lenže je o niečo menší a nemá zabudovaný satelitný prijímač,preto aj jeho cena je podstatne nižšia.

Sencor tv SLE 43F12 LED TV
Kúpiť Sencor tv LED SLE 43F12

Televízor Sencor tv LED SLE 4262

Do tretice vám predstavujem najmenší a najlacnejší televízor Sencor tv LED SLE 4262 iba zo 60 centimetrovou uhlopriečkou.
Televízor Sencor tv LED SLE 4262
Tento iba 24 palcový televízor z ostatnými parametrami ako predchádzajúci model sa skôr hodi do kuchyne, alebo detskej izby. Prosím pozrite si aktuálnu cenu v eshope.
Aktuálna cena Sencor tv LED SLE 4262

Pozor aktualizácia. 
Predstavujem vám ďalší veľmi lacný LED televízor SENCOR SLE 1959 TC. Je to 19 palcový (47cm) HD Ready LED televízor z podporou HEVC za veľmi prijateľnú nízku cenu.
Televízor LED Sencor
Do eshopu
Všetky tu opísané televízory sú veľmi kvalitné, ale nie sú to televízory typu Smart a z toho vychádza aj veľmi nízka cena.
 Kto si nevie predstaviť televízor bez Smart funkcií a okrem sledovania televízie používa televízor aj na inú interaktívnu zábavu, alebo sa rozhodne pre inú značku, pomôže mu vo výbere článok: “ Tri základné funkcie, na ktoré si dať pozor pri výbere televízora“ alebo článok “ Porovnanie televízorov – Aký televízor kúpiť.“
Ak sa vám článok páčil,prosím zdieľajte ho ďalej. Ďakujem

Autor príspevku: Milan Tulenko

Píšem recenzie,návody a zaujímavosti z elektroniky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *